یه کتاب به نفر بعدی هدیه کن

Atefeh86

عضو جدید
سلام به همه
من صد سال تنهایی گابریل گارسیا مارکز رو خوشم اومد، برنده جایزه نوبل ادبی شده، تخیل خیلی قوی داره
شازده کوچولو رو ترجمه احمد شاملو رو به همه پیشنهاد میکنم و کیمیاگر پاوئلو کوییلو هم جالبه:w10:

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همه
من صد سال تنهایی گابریل گارسیا مارکز رو خوشم اومد، برنده جایزه نوبل ادبی شده، تخیل خیلی قوی داره
شازده کوچولو رو ترجمه احمد شاملو رو به همه پیشنهاد میکنم و کیمیاگر پاوئلو کوییلو هم جالبه:w10:

اینم من اضافه کنم کتاب صوتی شازده کوچولو هم با صدای خود شاملو تو نت هست
تحلیل کتاب کیمیاگرم هست خوندنش ضرر نداره ولی چاپش قدیمیه

arayeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
من کتابای
خرمگس نوشته لیلیان اتل وینیچ
راز فال ورق نوشته یوستین گردر
عشق سالهای وبا نوشته گابریل گارسیا مارکز
رو پیشنهاد میکنم
اما هر کس کتاب 1984 نوشته جورج اورول رو نخونده هر چه سریعتر واسه خوندنش اقدام کنه چون از دست دادنش واقعا اشتباهه.

alone.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
کتابخوناش نبود.
من کتاب گنجهای معنوی رومیگم که یه کتاب مذهبی هم گفته باشیم

alone.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
کتاب504لغت واسه زبان خیلی خوبه فلش کارتشم هست

ديناميك

عضو جدید
کتاب504لغت واسه زبان خیلی خوبه فلش کارتشم هست

سلام.
كتاب زياده براي گفتن .
اما فلسفي: انسان بسيار انساني نيچه
سياسي انقلابي : چرخدنده سارتر
ديدم امضاوتون براي چخوف باغ آلبالو چخوف پيشنهاد مي كنم.
عذر خواهي مي كنم از يكي بيشتر شد.

alone.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.
كتاب زياده براي گفتن .
اما فلسفي: انسان بسيار انساني نيچه
سياسي انقلابي : چرخدنده سارتر
ديدم امضاوتون براي چخوف باغ آلبالو چخوف پيشنهاد مي كنم.
عذر خواهي مي كنم از يكي بيشتر شد.

نه اتفاقأعالی بودمتشکرم ازتون

mec1386

عضو جدید
کاربر ممتاز
چقدر مثنوی خوندیم
اگر رمان میخواید یا کتاب اخلاقی یا ادبی یا عشقی یا ...........
هر چی که بخوایید توش هست
قدر شاهکار های خودمون بدونیم

شرح کریم زمانی مثنوی
یه شرح روان

و

دکتر شریعتی در جایی گفته است:
در دوره ی جوانی در اثر سیر در آثار شخصیت های برجسته و مطالعه مکاتب مختلف دچار نوعی یاس فلسفی می گردد و دکتر به مرگ و خودکشی می اندیشد، هنگامی که می خواهد تصمیم خود را عملی سازد و خود را در استخر کوهسنگی مشهد غرق نماید در آخرین لحظات یک بیت از مثنوی مولانا را به یاد می آورد ، دکتر با خود می گوید اگر زندگی کمترین ارزشی هم نداشته باشد لااقل ارزش آن را دارد که زندگی کنی تا فقط مثنوی را بخوانی و دکتر از تصمیم خود منصرف می شود.بله دوستان عزیز زندگی ارزش آن را دارد تا حتی برای خواندن مثنوی و آشنایی با اندیشه های بالای مولانا همه ی سختی های آن را تحمل نمود.

foodtechnology

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرشد و مارگریتا
نوشته ی میخائیل بولگاکف
ترجمه : عباس میلانی

فاطمه طالبی

کاربر بیش فعال
کتاب راز _نویسنده: روندا بایرن
ب نظر من اگه این کتابو بخونین و درکش کنین و طبق اون عمل کنین زندگیتون زیرو رو میشه.این چیزیه ک بهش شک ندارم.موضوع کتاب موضوع وبلاگمه. کتاب امید بخش و پراز انرژی مثبت هستش!وقتی این کتابو خوندم فهمیدم انسان یعنی چی!فهمیدم خداوند چه نیروی عظیمی تو درون ما قرار داره و ازش بی خبریم.و اینکه چطور با داشتن احساسات خوب ب خواسته هامون برسیم.واقعا یه کتاب معمولی نیس که بخونی بعد فراموش کنی.من هیچوقت راز رو فراموش نمیکنم چون وجود داره و بهم کمک میکنه ،چون دیگه میدونم چطور چیزایی که میخوام رو جذب کنم. این کتاب رو به همه پیشنهاد میکنم