User Documentation اينورتر(درايو)زيمنس سري430 از 0.12الي250 كيلو وات

eng-mehdi

عضو جدید
با سلام جهت استفاده و بكارگيري اينورتر هاي سري440 زيمنس اين فايل را قرار دادم تا دوستان هم آشنا بشن هم بتونن نحوه راه اندازي و تنظيمات رو ياد بگيرن.موفق و پيروز باشيد.

پیوست ها

• 440_COM_en_1006.pdf
    7.6 مگایابت · بازدیدها: 0

kuchuluuu

عضو جدید
با سلام جهت استفاده و بكارگيري اينورتر هاي سري440 زيمنس اين فايل را قرار دادم تا دوستان هم آشنا بشن هم بتونن نحوه راه اندازي و تنظيمات رو ياد بگيرن.موفق و پيروز باشيد.

سلام دوست من
فایلی که گذاشتی خیلی عالیه.ممنون.آیا شما خودتون با این نوع درایو کار کردین؟من تو محیط کارم با میکرو مستر 420 سروکار دارم آیا اطلاعاتی در مورد این درایو داری بهم بدی؟ترجیها" فارسی چون داکیومنت انگلیسیشو دارم.
اگه تجربه خاصی هم در این زمینه داری خوشحال و ممنون میشم که بهم بدی.
بازم ممنون:smile:

Unknown_S

متخصص سیستم های قدرت
کاربر ممتاز
تشکر کاش فارسی شو هم بزارید

سلام دوست من
فایلی که گذاشتی خیلی عالیه.ممنون.آیا شما خودتون با این نوع درایو کار کردین؟من تو محیط کارم با میکرو مستر 420 سروکار دارم آیا اطلاعاتی در مورد این درایو داری بهم بدی؟ترجیها" فارسی چون داکیومنت انگلیسیشو دارم.
اگه تجربه خاصی هم در این زمینه داری خوشحال و ممنون میشم که بهم بدی.
بازم ممنون:smile:

سلام
دوستان عزیز، زیمنس خودش داکیومنت فارسی نداره مگر اینکه یکی بشینه ترجمه کنه

شما که کاتالوگ و منوآل انگلیسیشو دارید دیگه اطلاعات از این کاملتر؟!:confused:

اگه سوال خاصی دارید مطرح کنید. اینجوری کلی نمیشه

Narges.rhmi

عضو جدید
سلام من به تازگی با مبانی برق صنعتی آشنا شدم و فعلا در حال آشنایی با درایوهای دی سی هستم برای آشنایی با درایو های دی سی و اینکه ساختار و وظیفشون چیه اگه مقاله یا منبعی یشناسین به من معرفی کنید ممنون میشم.

kuchuluuu

عضو جدید
مشاهده پیوست masterdrive_MC_Brochure.pdfمشاهده پیوست simovert master drive VC.pdf
سلام من به تازگی با مبانی برق صنعتی آشنا شدم و فعلا در حال آشنایی با درایوهای دی سی هستم برای آشنایی با درایو های دی سی و اینکه ساختار و وظیفشون چیه اگه مقاله یا منبعی یشناسین به من معرفی کنید ممنون میشم.
سلام
اینایی که گذاشتم فایل های خیلی خوبی هستن راستش یه فایل دیگه هم دارم که عالیه ولی نتونستم زیاد حجمشو کم کنم شاید بعدا" بتونم یه کاریش کنم ولی اگه دیدی اینا که گذاشتم بدردت خوردن و بازم چیزی خواستی بگو.انشالله که بتونم کمک کنم.

بالا