Textile Technology Journal

مرد فن

عضو جدید
با سلام
من سجاد رستم آبادی هستم سردبیر مجله تکنولوژی نساجی که این مجله در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان منتشر میشه و 2 ماه نامه هستش.
خیلی خودمونی از همه علاقه مندا دعوت می کنم در مجله ما عضو بشن و همکاری کنند. ضمنان شماره ششم مجله تا اوایل آذر چاپ میشه.
شما می تونید مقاله بنوسید یا ترجمه کنید یا اخبار نساجی رو جمع آوری کنید و واسه ما بفرستید.

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
می تونید نوشته تون رو edit کنید.پایین نوشته سمت چپ گزینه Edit رو انتخاب کنید.حتی می تونید اون نوشته رو حذف کنید.همه مون تا عادت کنیم به سایت یه عالمه از این کارا می کنیم!!غلط املایی هم که ماشا... فراوونه تو این سایت!تا دلت بخواد!.سخت نگیرید.;)

moderntextile

عضو جدید
سلام اقای رستم آبادی
میخواستم بدونم که در دانشگاه ازاد کاشان رشته تکنولوژی نساجی یا شیمی نساجی وجود داره یا اینکه تنها رشته فرش تدریس میشه. ضمناً از دعوتتون ممنون. فقط موضوعات را مشخص کنید تا بدونیم در چه زمینه ای با مجلتون مشترک بشیم.

مرد فن

عضو جدید
سلام آقای/خانم نساجی نوین!
تو دانشگاه آزاد کاشان رشته های مهندسی تکنولوژی نساجی، مهندسی شیمی نساجی در مقطع کارشناسی و رشته صنایع نساجی در مقطع کاردانی ارایه میشه و رشته فرش ارایه نمیشه! این رشته تو دانشکده معماری کاشان که ربطی به دانشگاه آزاد نداره تدریس می شه!
مجله ما از چند بخش زیر تشکیل شده:
اخبار نساجی ایران
اخبار نساجی جهان
اخبار انجمن علمی مهندسی نساجی دانشگاه
اخبار نساجی کاشان
مصاحبه با افراد متخصص
مقالات جدید تخصصی نساجی
مطالب عمومی مرتبط با صنعت و اقتصاد و علم
سوالات کارشناسی ارشد با پاسخ
اخبار انگلیسی
مقالات انگلیسی جدید
تبلیغات صنعت نساجی

moderntextile

عضو جدید
ممنون اقای رستم ابادی از اطلاعاتتون
بنده کمالی هستم. برای ارسال مقالات به روز ترجمه شده واطلاعات خوب نساجی مطالب را باید به کجا ارسال کنیم . ادرس یا ایمیلی را بفرمایید.

sowdaei

عضو جدید
با سلام
من سجاد رستم آبادی هستم سردبیر مجله تکنولوژی نساجی که این مجله در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان منتشر میشه و 2 ماه نامه هستش.
خیلی خودمونی از همه علاقه مندا دعوت می کنم در مجله ما عضو بشن و همکاری کنند. ضمنان شماره ششم مجله تا اوایل آذر چاپ میشه.
شما می تونید مقاله بنوسید یا ترجمه کنید یا اخبار نساجی رو جمع آوری کنید و واسه ما بفرستید.
با سلام در مورد دسترسی به مجله تکنولوژی نساجی بیشتر توضیح دهید.
آیا در باره مجله صنعت کهن آشنایی دارید؟