sulsim

star123456

عضو جدید
سلام کسی با نرم افزار sulsim کار کرده می خوام بدونم بانک اطلاعاتی این نرم افزار قابل دسترسی هست یا نه، من با promax واحد SRU رو شبیه سازی کردم ولی هر چی تو این نرم افزار گشتم نتونستم خواص فیزیکی آلوتروپ های گوگرد رو از نرم افزار بگیرم. لطفاً اگه کسی اطلاعاتی داره راهنماییم کنه. من خواص فیزیکی آلوتروپ های گوگرد رو میخوام (نقاط بحرانی،binary intraction coeficient ها، انرژی آزاد گیبس و.....) :gol::gol:

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
سلام کسی با نرم افزار sulsim کار کرده می خوام بدونم بانک اطلاعاتی این نرم افزار قابل دسترسی هست یا نه، من با promax واحد SRU رو شبیه سازی کردم ولی هر چی تو این نرم افزار گشتم نتونستم خواص فیزیکی آلوتروپ های گوگرد رو از نرم افزار بگیرم. لطفاً اگه کسی اطلاعاتی داره راهنماییم کنه. من خواص فیزیکی آلوتروپ های گوگرد رو میخوام (نقاط بحرانی،binary intraction coeficient ها، انرژی آزاد گیبس و.....) :gol::gol:

سلام، توی Bag House Sulsim این جور چیزا نیست، شما باید از بالای محیط شبیه سازی وارد tools بشید و از صفحه باز شده گزینه Utilities را انتخاب کنید یا اینکه کلیدهای Ctrl + U را بزنید، تا پنجره کوچک Available Utility باز شود و هر کدوم از خواصی که مد نظرتون هستش رو می تونید انتخاب کنید و جریان مورد نظرتون رو براش انتخاب کنید.

موفق باشید.

بالا