subassembly composer

saeedstudent

عضو جدید
سلام دوستان عزیز
ایا کسی میدونه sumassembly composer توی نرم افزار civil3d 2014چجوری نصب میشه ایا این نرم افزار در حین نصب civil اونهم همزمان نصب میشه یا تیک جداگانه ای برا نصبش هست من که civil3d2014 vرو نصبش کردم حین نصب تیکی در مورد این نرم افزار ندیدم .لطفا مهندسان عزیز کمک کنند
یا حق

sshayan59

عضو جدید
سلام دوستان عزیز
ایا کسی میدونه sumassembly composer توی نرم افزار civil3d 2014چجوری نصب میشه ایا این نرم افزار در حین نصب civil اونهم همزمان نصب میشه یا تیک جداگانه ای برا نصبش هست من که civil3d2014 vرو نصبش کردم حین نصب تیکی در مورد این نرم افزار ندیدم .لطفا مهندسان عزیز کمک کنند
یا حق
سلام
زمان نصب برنامه بصورت اتومات نصب میشه (البته من با 2013 کار میکنم)
فکر نمیکنم گزینه جداگانه ای داشته باشه
فقط 1 سوال دارم: شما که با 2014 کار میکنی حین کار با نرم افزار 1 دفعه برنامه هنگ نمیکنه که ارور بده و برنامه بسته بشه؟2013 این مشکل رو داره که مربوط به شکستن قفل نرم افزاری برنامه است

saeedstudent

عضو جدید
سلام
زمان نصب برنامه بصورت اتومات نصب میشه (البته من با 2013 کار میکنم)
فکر نمیکنم گزینه جداگانه ای داشته باشه
فقط 1 سوال دارم: شما که با 2014 کار میکنی حین کار با نرم افزار 1 دفعه برنامه هنگ نمیکنه که ارور بده و برنامه بسته بشه؟2013 این مشکل رو داره که مربوط به شکستن قفل نرم افزاری برنامه است
سلام البته مشکلم حل شد سیویل 2014 حین نصب گزینه ای مربوط به نرم افزار های جانبی داره که برای دبدن این نرم افزار ها باید روی خود گزینه autocad civil3d 2014 کلیک کنی قبل از اینکه instal وبزنی .البته زمانی که با2012 کار میکردم هنگ میکرد واسه همین 2014 رو نصب کردم زیاد هم باهاش ور نرفتم فکر کنم اینهم همچین مشکلی داشته باشه

بالا