RF فرکشنال روشی برای جوانسازی پوست

baranclinic

New member

​​
حفظ جوانی و طراوت پوست برای همه به خصوص خانم ها بسیار مهم است اما چگونه پوست طراوت و جوانی خود را از دست میدهد ؟ و چگونه میتوان چین و چروک های به وجود آمده در پوست را برطرف کرد؟ ما در ادامه ابتدا چگونگی به وجود آمدن چین و چروک ها در پوست را برای شما توضیح داده ، سپس روشی بسیار موثر و کم عارضه را برای رفع آن به شما معرفی می نماییم .

پدیده پیری پوست با کاهش استحکام و قوام پوست در قسمت میانی پوست که درم (Dermis) یا همان بافت همبند نام دارد ، به وجود می آید . درم از رشته هایی به نام کلاژن و الاستین تشکیل شده که با افزایش سن و عوامل دیگری مثل قرار گرفتن زیاد در برابر آفتاب و کشیدن سیگار ، مصرف الکل و عوامل محیطی دیگر، این رشته ها تغییر شکل داده و در پوست کاهش می یابند که نمود بیرونی آن ایجاد شُلی پوست ودر نتیجه به وجود آمدن چین وچروک در پوست می باشد.

ما در کلینیک باران ( در رشت ) روشی بسیار موثر و کم عارضه برای این مسئله پیشنهاد میدهیم ، این روش از سالیان قبل با نام RF ( مخفف Radio Frequency - رادیو فرکانسی ) در پزشکی زیبایی کاربرد داشته است ، امروزه دستگاه‌های RF فرکشنال با ترکیب رادیو فرکوئنسی و میکرونیدلینگ پوست تأثیرگذاری این روش را چندین برابر نموده‌اند. RFهای فرکشنال با تحریک کلاژن سازی و نظم بخشیدن به رشته‌های کلاژن موجب سفت شدن و جوانسازی پوست می‌شوند. از مزایای این روش می‌توان به قابلیت انجام آن برای بیشتر افراد با هر سنی اشاره نمود. تکنولوژی لاغری باRF به عنوان یک روش درمان بسیار ایمن با حداقل بهبودی می‌توان برای دستیابی به ظاهر دلخواه در نقاط مختلف بدن استفاده کرد.

با ما در ادامه مطلب همراه باشید تا با مکانیسم عمل RF فرکشنال و موارد کاربرد آن و مزایا و مراقبت های بعد آن اشنا شوید.
ادامه مطلب:https://goo.gl/fmCVJC


منبع: سایت کلینیک باران
http://baran-clinic.com/
 

Similar threads

بالا