Revit 2013

#architect#

عضو جدید
سلام به همه دوستان
من رویت 2013 رو نصب کردن ولی مثل این که ناقص نصب شده؛ میخواستم پاکش کنم دوباره نصب کنم که متوجه شدم نه unistall میشه نه rapair نمی خوام دوباره ویندوز عوض کنم و این همه نرم افزارو دوباره نصب کنم کسی راه حلی برا این مورد نداره؟؟؟
فایل هایی که با ورژن های پایینتر (2011) مدل کردم باز میکنه همه فرامین هم هستند همه کار هم میشه کرد ولی بعضی گزینه ها خاموشه. پروژه جدید با 2013 نمیتونم شروع کنم روی new کلیک میکنم این ارور میاد:Inches to fourth power وارد محیط نرم افزار نمیشه
مشکل از کجاست؟؟

moir92

عضو جدید
Revit Architecture 2013 Update Release 1

Revit Architecture 2013 Update Release 1

سلام سلام سلام

[h=1]Revit Architecture 2013 Update Release 1[/h]
دوستان گرامی این هم آپدیت اول رویت 2013 که البته هم با توجه به سالهای پیش هم دیر اومد و هم لیست بهبود یافته هاش خیلی کم بود. و عموما سر پایداری بهبود پیدا کرده...

http://usa.autodesk.com/adsk/servlet/ps/dl/item?siteID=123112&id=20121970&linkID=9273944
[h=1][/h]

moir92

عضو جدید
Revit Architecture 2013 Essential Training دانلود

سلام سلام سلام
بابا چقدر ذوق دارین شما . من یه تنه باید این تاپیکو زنده نگه دارم آخه بی انصافا!!!!:D
عیب نداره از سایت آرشی کام آموزش مقدماتی رویت 2013 رو دیدم گفتم براتون بزارم خودم هنوز کامل دانلود نکردم. در حال دانلود در شب!
امیدوارم چیز خوبی باشه .اما میدونم کلا شرکت لیندا بخصوص این پائول جون!!:biggrin: آموزشاش عالین...کافیه تو سایت عضو بشین

[h=2]Revit Architecture 2013 Essential Training دانلود[/h]
http://forum.archicom.org/آموزش-رویت-24/revit-architecture-2013-essential-training-دانلود-6/

! Milad

عضو جدید
سلام به همه دوستان
من رویت 2013 رو نصب کردن ولی مثل این که ناقص نصب شده؛ میخواستم پاکش کنم دوباره نصب کنم که متوجه شدم نه unistall میشه نه rapair نمی خوام دوباره ویندوز عوض کنم و این همه نرم افزارو دوباره نصب کنم کسی راه حلی برا این مورد نداره؟؟؟
فایل هایی که با ورژن های پایینتر (2011) مدل کردم باز میکنه همه فرامین هم هستند همه کار هم میشه کرد ولی بعضی گزینه ها خاموشه. پروژه جدید با 2013 نمیتونم شروع کنم روی new کلیک میکنم این ارور میاد:Inches to fourth power وارد محیط نرم افزار نمیشه
مشکل از کجاست؟؟
تا الان که 100 درصد حذف کردی ولی فک کنم با سیستم ریستور درست میشد
همه دوستان COMODO Time Machine رو در سیستمشون نصب داشته باشن و حداقل هفته ای یک بار از سیستم توی 3 ثانیه پشیتبانی بگیرن
این نرم افزار سیستم ریستور حرفه ای هست و وقتی دیدین سیستمتون ویروسی و یا خراب شده میتونید سریع به وضعیت سالم قبلی برگردونید

! Milad

عضو جدید
نت الان 2 ماهه توی رویت 2013 هستم
تغییر عمده ای که دیده میشه توی قسمت پله ها هست که راحتر شده
ولی نسبت به رویت 2012 سنگینتره

! Milad

عضو جدید
سلام سلام سلام
بابا چقدر ذوق دارین شما . من یه تنه باید این تاپیکو زنده نگه دارم آخه بی انصافا!!!!:D
عیب نداره از سایت آرشی کام آموزش مقدماتی رویت 2013 رو دیدم گفتم براتون بزارم خودم هنوز کامل دانلود نکردم. در حال دانلود در شب!
امیدوارم چیز خوبی باشه .اما میدونم کلا شرکت لیندا بخصوص این پائول جون!!:biggrin: آموزشاش عالین...کافیه تو سایت عضو بشین

http://forum.archicom.org/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%AA-24/revit-architecture-2013-essential-training-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-6/
اینو چند وقت پیش منم دانلود کردم ولی هنوز استفاده نکردمش

seren

عضو جدید
با سلام
رندر رویت رنگ رو درست محاسبه نمیکنه و یه عکس خاکستری و مرده به دست میده تازه وضوح کافی هم نداره اگه بخوای کیفیت بالا بگیری زمان زیادی صرف رندر میکنه. لذا نمی صرفه !:D منم با شما موافقم همون حالت ویژوال استایل رئالستیک با کمی تنظیمات و اینا میشه به خیلی بهتر از رندرش دست پیدا کرد با وجود اینکه وقت و زمان الکی هم نمیسوزه.کیفیت 600 دی پی آی هم بدی 2 دقیقه ای عکست حاظره!!!:biggrin::)
اما در مورد امکانات اضافه شده در 2013 گرافیک دیسپلی :
- بزرگترین حالی که داده!! اینه در حالت رئالستیک همه آرپی سی ها نمایش داده میشن خب این خیلی عالیه ولی اگر دار و درخت تو پروژت زیاد باشه یه کارت گرافیک گیمینگ از پسش در نمیاد و اگه با 2013 کار کنی دیگه نمیتونی مدام دید سه بعدیتو رو رئالستیک بزاری!!!:cool: (سیستم سنگین میشه) نگران نباش تازه تو این ورژنه که از حالت شیدینگ و رنگ ثابت مدام استفاده خواهی کرد!!!:redface:( یعنی اگه سیستمت ضعیف باشه مجبوری!!! مثل من! تازه سیستمم ضعیف نیست 4 هسته ای با 8 گیگ رم اما طبق گفته اتودسک کارت گرافیک کوادرو میخواد که ما نداریم!!)
- یه امکان جالب جدید شما در حالت رئالستیک ( از این به بعد هر چی میکم تو این حالته!) میتونی حتی نور مصنوعی رو روشن کنی!!! خیلی جالبه. خاموش کنی و حتی مدیریت کنی!!! مثل حالت رندر بگی مثلا خورشد و نو رمصنوعی با هم کار کنن و.... یعنی میشه تو حالت ویوپروت نما شب گرفت!!!:eek:
- در نما و برش حتی در نمای سه بعدی! براحتی می شه عکس یا رنگ گرادینت و جالبتر آسمان ( راحت تره!) گذاشت. چیزی که خلا اون کاملا حس میشد. ;)
- یه بخش جدید هم تو پنجره گرافیک دیسپلی کلا اضافه شده اونم تنظیمات فتومتریک اکسپوژور هست که تنظیمات رنگ و غلظت رنگ و نور کلی صفحه (مثل تنظیمات اکسپوژور پس از رندر ) رو به ما میده و دست رو در نور و رنگ یه کم برای رسیدن به نتیجه بهتر باز کرده
- تیک خاموش کردن لبه خطوط هم که از 2012 اومد! خیلی تیک بدرد بخوریه! باید ازش یاد میکردم!!!:biggrin:
- به جای تیک نیمه شیشه ای کردن سطوح کلا یه فاکتور قابل تنظیم کم یا زیاد شدن شفافیت کل مفاد صحنه اومده.

تقریبا همینا بود که اگه قضیه نمایش آرپی سی تو ویو پورت نبود مفت نمی ارزید!!:Dاما الان هرکدومش مزیت رو به جلویی هست.
عکس و اینها هم ندارم!! تستی گرفتم. اگر هم داشتم تاحالا از این کارها بلد نیستم که بزارم! نکردم از این کارا ( آپلود تو سایت و اینا!!) اما دانلود رو خوب بلدم!!!:biggrin::D:biggrin:
مرسی از توضیحاتتون
فقط من حالت ویو رو روی رئالیستیک میذارم ولی کیفیتش زیاد خوب نیست، با رندر قابل مقایسه نیست، تنظیماتی هم داره برای بالا بردن کیفیت؟

MARY TANHA

عضو جدید
دوستان اگه امكان داره ي عكس از اين حالت رئالستيك بذاريد تا ببينيم . . . . ممنون ميشم.
شايد جاي درستي براي طرح سوال نباشه و لي با رويت 2013 مشكلي ندارين؟ي عده اي از دوستان ميگفتن فعلا اسشكالاتي داره و . . . نيمه كار هنگ ميكنه . . . .. .

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
دوستان اگه امكان داره ي عكس از اين حالت رئالستيك بذاريد تا ببينيم . . . . ممنون ميشم.
شايد جاي درستي براي طرح سوال نباشه و لي با رويت 2013 مشكلي ندارين؟ي عده اي از دوستان ميگفتن فعلا اسشكالاتي داره و . . . نيمه كار هنگ ميكنه . . . .. .

رویت 2013 خیلی خوب شده و سرعتش بالا رفته اما باز یه سری جاهاش هنگ میکنه
مثلا نرم افزار من موقع ساخت متریال جدید هنگ میکنه و به هیچ وجه نمیتونم متریال جدید بسازم

fahime_k

عضو جدید
من یه سوال میپرسم مسخرم نکنییین هااااااا...واسه دانلودش باید همه پارت هاشو دانلود کرد؟؟!!:redface:

architect2011

عضو جدید
من با همه ورژن هاش کار کردم به نظر من همون 2012 از همش بهتره 13 سنگینه و خیلی فرقی با 12 نداره
پس باید وایسیم ببینیم 14 چی میشه خدا کنه فقط رو رندرش کار کنن...

negin jo0on

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیلی بده که ناقص نصب میشه:razz:هرچیشو باید از یه جا قرض بیگیری:razz:زندگیه داریم خداوکیلی؟

negin jo0on

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میگم من خیلی از پوشه های مهم لایبرری مثل استراکچر و...رو ندارم..جایی هست ک مخصوص 2013رو داشته باشه و مطمین باشه ایا؟؟؟
میخوام بادبند و خرپا و...بکشم میگه لاموجود:دی

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
salam va khaste nabashid ye soal daram man az revit link konam to max ye error mide mige linking an autodesk revit file requires autodesk revit interoperability for 3ds max hala chi kar konam revit renderash har kodom ye roz tol mikeshe tahvil daram 4 shanbe!!!!!!!!!!!!
میگم من خیلی از پوشه های مهم لایبرری مثل استراکچر و...رو ندارم..جایی هست ک مخصوص 2013رو داشته باشه و مطمین باشه ایا؟؟؟

negin jo0on

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
salam va khaste nabashid ye soal daram man az revit link konam to max ye error mide mige linking an autodesk revit file requires autodesk revit interoperability for 3ds max hala chi kar konam revit renderash har kodom ye roz tol mikeshe tahvil daram 4 shanbe!!!!!!!!!!!!

سلام قربان..حتما تحویلت تموم شده:دی
من اطلاعی از مکس ندارم ..شرمنده

mahans

عضو جدید

اگه دنبال Componet رویت 2013 هستین به این لینک برید و استفاده کنید!همه چیز توش پیدا میشه!!!البته همه رو باید دانلود کنی!چون هر پوشه یه Componet و بقیه پوشه ها رو خالی میده.زمانی که همه رو دانلود کنی تمام Componet رو میتونی داشته باشی.

لینک صفحه

معمار اسمان

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
اگه دنبال Componet رویت 2013 هستین به این لینک برید و استفاده کنید!همه چیز توش پیدا میشه!!!البته همه رو باید دانلود کنی!چون هر پوشه یه Componet و بقیه پوشه ها رو خالی میده.زمانی که همه رو دانلود کنی تمام Componet رو میتونی داشته باشی.

لینک صفحه
دانلود کردم ولی نمیتونم وارد رویتم کنم:(

آخرین ویرایش:

mahans

عضو جدید
دانلود کردم ولی نمیتونم وارد رویتم کنم:(

من خودم تمامشو دانلود کردم.همشون هم تو رویت اجرا میشن.شاید شما از مسیری که باید وارد کنید عمل نمیکنید....مثلا در رو باید با ابزار لود در وارد کنی .پنجره رو با لود پنچره و مبلمان رو ....

معمار اسمان

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من خودم تمامشو دانلود کردم.همشون هم تو رویت اجرا میشن.شاید شما از مسیری که باید وارد کنید عمل نمیکنید....مثلا در رو باید با ابزار لود در وارد کنی .پنجره رو با لود پنچره و مبلمان رو ....

یک و دو رو دانلود کردم بیشتر الکتریکال و مکانیکال !!نمیدونی کدوم پارت ها در و پنجره و...هست؟

mahans

عضو جدید
یک و دو رو دانلود کردم بیشتر الکتریکال و مکانیکال !!نمیدونی کدوم پارت ها در و پنجره و...هست؟

سلام خودم هم نمیدونم کدوم پارته.اما اگه تعداد پارتها برابر با تعداد پوشه های دانلوبی باشه که تو هر پارت هست.پس مشخصه که هر پارت نشانه چیه و توش چیه....امیدوارم منظورم رو گرفته باشی....

معمار اسمان

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من رویت 2013 نصب کردم پنجره project browserکه دران elevation , level.. هست و در ورژن های قبلی وجود داشت نداره...چجور باید بیارمش؟؟؟

(F(X

عضو جدید
از این مسیر در منوی رویت استفاده کنید:
View/User Interface
تیک project browser رو بزنید
منم همین مشکل و دارم تیک project browser هم فعاله اما بازم در پنجره project browserکه دران elevation باید باشه نیست....راهنماییم کنید لطفا:(Untitled.jpg

نقشینه

عضو جدید
کلاس رویت

کلاس رویت

سلام یه سوال کسی میدونه هزینه آموزش خصوصی رویت حدودا چقدره؟ آخه از استادمون پرسیدم گفت 1500000 حداقل میگره.

qasedak_20

عضو جدید
دوستان من رویتم رو دوباره نصب کردم
2013

الان هرکاری میکنم در و پنجره لود نمیشه
میخام دیوار ترسیم کنم هیچ مدلی نداره فقط یک دو تا
علامت نما تو پروژه م نیست
خواهش میکنم راهنمایی کنید
من خیلی گیرم
تو قسمت اپشن باید یه ادرسی بدیم فکر کنم
ولی دقیق یادم نیست
لطفا راهنماییی کنید