One Minute French/\ دروس یک دقیقه ایه آموزش مکالمه زبان فرانسه

bmd

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چه حسی پیدا میکنید اگر بدونید با صرف 60 ثانیه در روز بتونیدبا زبان فرانسه به صورت بیسیک آشنا بشین؟
بله فقط یک دقیقه و تنها با گوش دادن به فایلهای یک دقیقه ای که در زیر براتون اپلود میشه میتونید در مراجعه به کشورهای فرانسوی زبان تا حدی گلیم خودتون رو از آب در آرید.
One Minute French متدیه که قراره این راه رو براتون هموار بکنه.:redface::gol::gol:

bmd

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
درس ا

درس ا

در این درس قراره با نحوه ادای کلمات "سلام" و " خداحافظی" در زبان فرانسه آشنا بشین
In lesson 1 of One Minute French you will learn how to say 'hello' and 'goodbye' in French. Remember - even a few phrases of a language can help you make friends and enjoy travel more

Download lesson 1

bmd

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
درس اا

درس اا

امروز قراره در مورد یک سری کلمات جدید در زبان فرانسه بحث بشه. یادتون نره حتی چند کلمه کوتاه هم میتونه شما رو در موقعیتهای خاص یاری بده.

In lesson 2 of One Minute French you will learn a few more useful words in French which you'll use every day. Remember - even a few phrases of a language can help you make friends and enjoy travel more

Download Lesson 2

ایده جالبیه مرسی.سیو کردم توی my faivorit وقت باشه خیلی دوست دارم به قول شما در حد یه سلام علیک یاد بگیرم.
هدف دقیقن همینی بود که فرمودین و در انتها شما با گوش کردن به یک مکالمه فرانسوی دچار توهم رویارویی با یوفوها نخواهید شد.
ممنون دوست عزيز اميدوارم اين درسها ادامه دار باشه.
من كه خيلي دوست دارم زود فرانسه حرف بزنم
حتمن ادامه دار خواهند بود. توصیه میکنم به موازات همین تایپیک در سایر تایپیکهای همین تالار هم اشتراک داشته باشین.

bmd

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
درس ااا

درس ااا

تو این درس یاد میگیرین که بگید من میتونم یه کوچولو فرانسه صحبت کنم.
یادتون نره ها حتی با دونستن چند کلمه هم میتو
نین از مسافرت لذت ببرین

In lesson 3 of One Minute French you will learn to say that you can speak a little French. Remember - even a few phrases of a language can help you make friends and enjoy travel more

Download Lesson 3

bmd

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
درس iv

درس iv

تو این درس قراره یاد بگیریم که بگیم یه چیزی رو نفهمیدیم.یادتون نره چی گفتم سه نقطه:redface:.
In lesson 4 of One Minute French you will learn how to say you don't understand something. Remember - even a few phrases of a language can help you make friends and enjoy travel more

Download Lesson 4

senobarqi

عضو جدید
ذوست عزيز هيچيك از دروس رو نتونستم دانلود كنم......

• Like
واکنش ها: bmd

bmd

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
درس v

درس v

[FONT=&quot]تو این درس میخوایم یاد بگیریم که بگیم داریم فرانسوی یادمیگیریم[/FONT][FONT=&quot]. یادتون نره اون جمله تکراری رو[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]In lesson 5 of One Minute French you will learn to say that you're learning French. Remember - even a few phrases of a language can help you make friends and enjoy travel more.[/FONT][FONT=&quot][/FONT]​

[FONT=&quot] [/FONT]​
[FONT=&quot]

سلام...
خیلی عالیه...
مرسی...
دیگه داشتم از انجمن اومدن منصرف می شدم با این تاپیک بی محتواشون...

سه تاشو سیو کردم و گوش دادم....عالیه....اگه واسه المانی هم اینجوری می بود من این همه سختی نی کشیدم...
عیدتون مبارک.
شادباشی.
عید شمام مبارک عزیز. آره این برا شروع خیلی راحته و فکر کنم با اندک آشنایی به زبان انگلیسی بشه به خوبی درکش کرد.
امیدوارم واقعن اونطور که فرمودین مثمر ثمر باشه و اینکه خوشالم لینکا سالم بودند[/FONT]

senobarqi

عضو جدید
[FONT=&quot]تو این درس میخوایم یاد بگیریم که بگیم داریم فرانسوی یادمیگیریم[/FONT][FONT=&quot]. یادتون نره اون جمله تکراری رو[/FONT]

[FONT=&quot]In lesson 5 of One Minute French you will learn to say that you're learning French. Remember - even a few phrases of a language can help you make friends and enjoy travel more.[/FONT]

[FONT=&quot]عید شمام مبارک عزیز. آره این برا شروع خیلی راحته و فکر کنم با اندک آشنایی به زبان انگلیسی بشه به خوبی درکش کرد.[/FONT]
[FONT=&quot]امیدوارم واقعن اونطور که فرمودین مثمر ثمر باشه و اینکه خوشالم لینکا سالم بودند[/FONT]
ممنون دوست عزيز دستتون درد نكنه
4درس اول رو دانلود كردم خيلي عالي بود...
كاش درساي بعدي رو هم در 4shared بگذاريد تا منهم بتونم دانلود كنم ...
باز هم از زحماتتون سپاسگزارم

• Like
واکنش ها: bmd

bmd

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
در درس شش یاد میگیریم که چطور خودمون رو به زبان فرانسه به کسی معرفی کنیم

یادتون نره با یاد گیری حتی چن جمله کوتاه از هر زبان میتونین لذت ببرین از....
In lesson 6 of One Minute French you will learn to introduce yourself. Remember - even a few phrases of a language can help you make friends and enjoy travel more

ممنون دوست عزيز دستتون درد نكنه
4درس اول رو دانلود كردم خيلي عالي بود...
كاش درساي بعدي رو هم در 4shared بگذاريد تا منهم بتونم دانلود كنم ...
باز هم از زحماتتون سپاسگزارم

حتمن. بزارین ....این قسمتها به زودی به پایان میرسه. اگر شما تنها استفاده کننده این نوشته ها باشین چرا این امکان ایجاد نشه. در اولین فرصت مابقی دروس در 4شیرد اپ میشه:gol:

bmd

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
در درس قبل شما یاد گرفتین که خودتون رو معرفی کنید در ادامه همون بحث اینجا قراره یاد بگیریم که بگیم از اشنایی با فلان کس خوشوقتین و....

In lesson 7 of One Minute French you will learn to say that it's nice to meet someone in French. Remember - even a few phrases of a language can help you make friends and enjoy travel more.
DownLoad Lesson 7

مرسی
خیلی زحمت کشیدی
من فرانسه رو خیلی دوست داشتم ولی امکانش پیش نمی اومد که شروع کنم اما فکر کنم با درس های تو شروع کنم

ممنونم رفیق.. هر کسی به اندازه نیازش سعی در یادگیری داره. برا همین داشتن هدف مهمه. دوست داشتن یک زبان هم میتونه یک هدف برا شروع باشه

bmd

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
درس 9
سلام
در این جلسه قراره از مردم بپرسین که چه احساسی دارند و خودتون هم بهش جواب بدین. یادتون نره که/میدونم که یادتون نرفته قضیه سفر:redface:/

In lesson 9 of One Minute French you will learn to ask people how they're feeling and to answer the question yourself. Remember - even a few phrases of a language can help you make friends and enjoy travel more
..

DownLoad Lesson 9

bmd

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
درس 10
تو این درس قراره با چند جمله مفید آشنا بشید که هر کسی میخواد در موردش بدونه.
In lesson 10 of One Minute French you will learn a few useful phrases which all learners want to learn. Remember - even a few phrases of a language can help you make friends and enjoy travel more.
Down Load Lesson 10

مرسی دوست عزیز...واقعا احتیاج داشتم بهش;)
میشه از درس 4 به بعد رو هم توی 4shared بذاری؟ واقعا عالی بود همشو گوش دادم مرسی ممنون...واقعا مفید بود
خوشالم که به درد بخور بودن
حتمن اینکار رو میکنم.

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
The file link that you requested is not valid.

متاسفانه فایل هایِ فورشیرد موجود نیست!
لینک های دیگه ی تاپیک هم فقط پلی می کنه و نمی شه دانلودش کرد. میشه لینک ها رو درست کنید؟!

mohsen chavoshi

کاربر فعال
The file link that you requested is not valid.

متاسفانه فایل هایِ فورشیرد موجود نیست!
لینک های دیگه ی تاپیک هم فقط پلی می کنه و نمی شه دانلودش کرد. میشه لینک ها رو درست کنید؟!

سلام

فورشیرد پاک شده اما همونایی که تو پستا هست دانلود میشه
راست کلیک کنید و سیو تارگت از save target as کنید

بالا