OCT

23hosein

عضو جدید
خودم فهمیدم چیه!ممنون از دوستان که کمک کردن واقعا چه انجمن فعالی

sajjad_mke

عضو جدید
مرد حسابی 3تا کلمه مخفف نوشتی توقع داری ملت برات توصیح بدن
در موردش بیشتر توضیح بده

23hosein

عضو جدید
مرد حسابی 3تا کلمه مخفف نوشتی توقع داری ملت برات توصیح بدن
در موردش بیشتر توضیح بده

داداش اگه کسی در موردش چیزی میدونست با همون مخفف هم منظورم رو می فهمید.ولی خب optical coherence tomography یه روش تصویربرداری غیر مکانیکی و غیر تماسیه که براساس ویژگی فیزیکی امواج الکترومغناطیس ساخته شده و... خودم تو سه بخش دندون و چشم و قلب یه مقدار بررسیش کردم.

baharsalehi

عضو جدید
داداش اگه کسی در موردش چیزی میدونست با همون مخفف هم منظورم رو می فهمید.ولی خب optical coherence tomography یه روش تصویربرداری غیر مکانیکی و غیر تماسیه که براساس ویژگی فیزیکی امواج الکترومغناطیس ساخته شده و... خودم تو سه بخش دندون و چشم و قلب یه مقدار بررسیش کردم.

بله جناب آقای حسین درست میگن

بچه های اینجا مهندسی پزشکیا بچه های خیلی خوبی هستن اما هیچ فعالیتی در زمینه مهندسی پزشکی ندارن

مطمئنم خیلیاشون میدونستن چی هست ولی اصلا به این صفحه مراجعه نکردن که بخوان جواب ایشون رو بدن

منم با عرض شرمندگی اینجا خیلی کم شاید ماهی یک یا دوبار سر بزنم نبودم که جواب ایشون و خیلی های دیگه رو بدم

بچه ها لطفا یکم بخودتون بیاید مهندسی پزشکی رو نباید فقط توی درس خوندن صرف بیان کرد مهندسی پزشکی دانشی است که باید درباره همه دستگاهها و بیماریها بدانید

هیچ وقت موفق نخواهید شد مگر اینکه فعالیتتون همش حفظ کردن نباشه توی کار عملی و دانش خوتون رو ثابت کنید

با عرض معذرت وتشکر