[Object snap] کاربرد فرمان > راهنمایی

i_kiani

عضو جدید
سلام خدمت همه مهندسین عزیز
این اولین پستمه توی این سایت,امیدوارم دوستان کمک کنن
برنامه اتوکد از طریق تایپ دستور کار میکنه ولی وقتی طبق کتاب ایتم object snap رو فعال میکنم و دستور هاشو تایپ میکنم
در جواب میگه : unknown commend
دوستان میدونن مشگل چیه؟
ممنون میشم کمک کنید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Fathy

متخصص مهندسی سازه و زلزله
سلام خدمت همه مهندسین عزیز
این اولین پستمه توی این سایت,امیدوارم دوستان کمک کنن
برنامه اتوکد از طریق تایپ دستور کار میکنه ولی وقتی طبق کتاب ایتم object snap رو فعال میکنم و دستور هاشو تایپ میکنم
در جواب میگه : unknown commend
دوستان میدونن مشگل چیه؟
ممنون میشم کمک کنید

سلام
مثلا چی نوشتی که پیغام unknown command داد؟

mohamad_rs

عضو جدید
سلام دوست عزیز
خوش اومدی
تا اونجا ک من میدونم برای نوشتن دستور نباید از space استفاده کنی(از دستور osnap استفاده کن);)

i_kiani

عضو جدید
سلام
مثلا چی نوشتی که پیغام unknown command داد؟

همه دستور ها
مثلا:mid,cen,end و....

سلام دوست عزیز
خوش اومدی
تا اونجا ک من میدونم برای نوشتن دستور نباید از space استفاده کنی(از دستور osnap استفاده کن)http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/wink.gif

از space استفاده نکردم دوست گرامی
ببخشید چون مبتدی هستم میشه بگید چطور از osnap استفاده کنم؟
راستی یه چیز دیگه:وقتی شیفت + راست کلیک رو میگیرم و منوی دستورات ظاهر میشه,هرکدوم از بلوک هارو انتخاب میکنم یه دفعه کل منو مهو میشه
و هیچ اتفاقی هم نمیفته
ممنون از لطف شما دوستان عزیز

آخرین ویرایش:

عمو رسول

عضو جدید
همه دستور ها
مثلا:mid,cen,end و....

از space استفاده نکردم دوست گرامی
ببخشید چون مبتدی هستم میشه بگید چطور از osnap استفاده کنم؟
راستی یه چیز دیگه:وقتی شیفت + راست کلیک رو میگیرم و منوی دستورات ظاهر میشه,هرکدوم از بلوک هارو انتخاب میکنم یه دفعه کل منو مهو میشه
و هیچ اتفاقی هم نمیفته
ممنون از لطف شما دوستان عزیز

دوست عزیز شما اول باید یه دستور ترسیم رو فعال کنی و بعد از دستور snap استفاده کنی. این دستورات به تنهایی کار نمیکنن. اول باید یه ترسیم توو صفحه داشته باشی و بعد وقتی یه دستور ترسیمی فعال میکنی، میتونی از اون دستورات استفاده کنی.

مثلن شما یه دایره کشیدید و میخواید یه خط از وسط دایره بکشید دستور لاین رو فعال کنید و از snapها، center رو انتخاب کنید و خط رو بکشید