NMRدو بعدی

N.SH.N

عضو جدید
سلام دوستان کسی مقاله ای که توش طیف NMRدوبعدی کربن و هیدروژن داشته باشه داره که برام بفرسته؟:cry::cry::cry:

mehdi.chem

مدیر تالار شیمی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام دوستان کسی مقاله ای که توش طیف NMRدوبعدی کربن و هیدروژن داشته باشه داره که برام بفرسته؟:cry::cry::cry:
سلام دوست عزیز.
شما کافیه Two-dimensional NMR رو توی گوگل اسکولار سرچ کنی تا کلی مقاله که توی اونا NMR دوبعدی استفاده شده بیاد

N.SH.N

عضو جدید
سلام ممنون از راهنمایی تون مشکل اینجاست که نمیتونم از توی خونه مقاله ها را باز کنم وگر نه خودم از توی گوگل اسکولار دیدم که مقاله هاش وجود داره

mehdi.chem

مدیر تالار شیمی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام ممنون از راهنمایی تون مشکل اینجاست که نمیتونم از توی خونه مقاله ها را باز کنم وگر نه خودم از توی گوگل اسکولار دیدم که مقاله هاش وجود داره
سلام دوست عزیز.
من اونجوری گفتم چون مطمئنا مقالاتی که خودتون میبینید و انتخاب می کنید برای شما خیلی بیشتر کاربردیه تا مقالاتی که کس دیگه ای بتون پیشنهاد بده.
اما اگه منظورتون اینه که به مقالات دسترسی ندارید و نمیتونید دانلود کنید.
دوست عزیز شما میتونید مقالات درخواستی خودتون رو توی تالار درخواست مقالات درخواست بدین، خداروشکر به لطف دوستان توی کمتر از جند دقیقه مقالات براتون آماده میشه!
همچنین شما می تونید از سایت elearnica و freepapers و paperdl و goartic برای دانلود مقالاتتون استفاده کنید.
برای دانلود کتاب هاتون می تونید از سایت های libgen و bookzz استفاده کنید. (libgen اکثر مقالات رو میده)
برای دسترسی به پایان نامه های لاتین و همچنین مقالات و ... می تونید از این دو سایت خوب هم استفاده کنید : freefullpdf و DiVA.

موفق باشید.

N.SH.N

عضو جدید
مرسی دوست عزیز ایندفعه منظورما درست متوجه شدی:gol::gol::gol:

بالا