[ Jpg | To | DWG ] تبدیل فرمت تصویری به فرمت اتوکد

دانلود نرم افزار Scan2CAD + فیلم های آموزشی

این نرم افزار قادر است عکس های مختلف با پسوند های شناخته شده را به فای هايي كه براي اتوكد قابل شناسايي باشد تبديل نمايد. اين سايت رو به طور اتفاقي پيدا كردم راستش هنوز وقت نكردم فايل هاي آموزشي را دانلود كنم اما فكر كنم دانلودش ارزش داشته باشه در ادامه توضيحاتي در مورد نرم افزار براتون گذاشتم .​
Scan2CAD automatically converts scanned drawings into DXF files that can be edited in any PC CAD, CNC, GIS or mapping program.​
How to use Scan2CAD
Click here for a brief step-by-step guide to using Scan2CAD
Using Scan2CAD to convert PDF files to DXF
Click here to find out how to use Scan2CAD to convert PDF files to DXF

[FONT=arial, helvetica, sans-serif]Download a FREE fully functional Scan2CAD trial[/FONT]
Download this video (7.7Mb) Download this video (5.2Mb)
Download this video (3.6Mb) Download this video (4.9Mb)
Download this video (4.7Mb) Download this video (4.3Mb)​

بيشتر...

mehrce

کاربر فعال مهندسی عمران ,
کاربر ممتاز
[ Jpg | To | DWG ] تبدیل فرمت تصویری به فرمت اتوکد

برنامه بسیار خوب برای تبدیل فرمتهای عکسی به فرمتهای اتوکد :

حداقل رزولیشن مورد نیاز برای اسکن عکسها 300 Dpi می باشد . و تا جای ممکن عکسها کاملا صاف و در راستای موازی کامل با یک خط راست اسکن شوند و یا در سیستم و با برنامه های ویرایشگر عکسها و دستور Rotate در راستای کاملا مستقیم قرار گیرند . توجه به موارد بالا در تبدیل بهتر و با کیفیت تر بسیار مهم می باشد .
از لینک زیر فایل برنامه به همراه کرک و راهنمای کرک را در حجم کمتر از 700 کیلو بایت دریافت کنید :
http://www.iransaze.com/modules.php?name=Forums&file=download&id=1776

بچه ها من اینو خودم تست نکردم.کسی تست کرد بگه که کار میکنه یا نه.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
تبدیل عکس به فرمت اتوکد

تبدیل عکس به فرمت اتوکد

من 2سال پیش با نرم افزار scane to cadآشنا شدم و از ان برای تبدیل عکس های سیاه وسفیدبه اتو کد استفاده می کردم و برای دانشجویانی که می خواستند نقشه های دستی رو به کد تبدیل کنند رو در کمتر از 30ثانیه براشون انجام می دادم.این نرم افزار خوبه ولی باید استانداردهش رو رعایت کنی و اینکه برای بهتر شدن به فرمت کد بهتر عکس رو در فتوشاپ ویرایشات لازم رو بکنی.البته امروزه یه نرم افزاری اومده که تمام مشکلات scane to cadرو حل کرده.

m.h.z.m

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون . نرم افزاری هست که عکسی که از کد گرفته شده را هم dwg کنه ؟
این کسی که نقشه های سازه ما را میکشه بصورت یه عکس به ما میده که من نمیتونم هیچ تغییراتی اگه لازم شد توش بدم . . .
چنین نرم افزاری هست ؟

Moein.B

دستیار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص مباحث اجرایی
این کسی که نقشه های سازه ما را میکشه بصورت یه عکس به ما میده که من نمیتونم هیچ تغییراتی اگه لازم شد توش بدم . . .
چنین نرم افزاری هست ؟
---------------------------------------------
سلام-ببخشید جواب دیر میدم :D
نه همچین نرم افزاری نیست-لا اقل من ندیدم-ولی میشه توی اتوکد کپی کرد و خطوط رو روی اون بکشی و بعدش به مقیاسش در بیاری و تغییرات رو انجام بدی که خیلی طول میکشه که خودتون از اول بکشید بهتره :smile:

oldooz

عضو جدید
چنین نرم افزاری هست ؟

نرم افزاری هست به اسم img2cad که به صورت معقولی تبدیل میکنه

SamHashemi

متخصص نقشه برداری
Img2Cad

Img2Cad

اگر منظورتون همون img2cad باشه ،برای دانلود به همراه فایل کرک از لینک زیر اقدام نماییدتوضیح در مورد این برنامه به صورت خلاصه:
تصاویر را به نقشه و فایلهای برداری پسوندهای DXF, HPGL, WMF, EMF و...تبدیل میكنید.

input image : map.bmp​
map1.gif

output vector:map.dxf​
map1.gif

middbox

کاربر بیش فعال
چطور فایل اسکن توپوگرافی را به اتوکد وارد کنیم؟

چطور فایل اسکن توپوگرافی را به اتوکد وارد کنیم؟

با سلام دوستان عزیزی که اتوکد خوارکتونه و دستی تو این کار دارید

بنظرتون چطور میشه یه فایل اسکن نقشه توپوگرافی رو به محیط اتوکد وارد کرد ؟

من فایل اسکن شده نقشه توپوگرافی رو دارم ولی برای انجام پروژه توسط نرم افزار باید نقاط اونو داشته باشم اما متاسفانه فایلم اسکن شده هست ..

شنیدم میشه اونو اول به محیط کد آورد و بعد به محیط نرم افزار لند
یا سیویل 3دی

ممنون میشم کمک کنید .

من خودم هم دنبالشم اگه راهی پیدا کردم بهتون میگم

Rah Pardaz

همکار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص راهداری
کاربر ممتاز
با سلام دوستان عزیزی که اتوکد خوارکتونه و دستی تو این کار دارید

بنظرتون چطور میشه یه فایل اسکن نقشه توپوگرافی رو به محیط اتوکد وارد کرد ؟

من فایل اسکن شده نقشه توپوگرافی رو دارم ولی برای انجام پروژه توسط نرم افزار باید نقاط اونو داشته باشم اما متاسفانه فایلم اسکن شده هست ..

شنیدم میشه اونو اول به محیط کد آورد و بعد به محیط نرم افزار لند
یا سیویل 3دی

ممنون میشم کمک کنید .

من خودم هم دنبالشم اگه راهی پیدا کردم بهتون میگم

سلام ...........

با نرم افزار سیویل تری دی2012 و گوگل ارت می توان نقشه توپوگرافی منطقه مورد نظر رو بدست آورد ........عالی ......

اما اگه می خوایین فقط همین نقشه رو تبدیل به فایل کد کنید............... برنامه های زیادی تو اینترنت هستش .................. که این کار و انجام میده .............. ساده ترینش ...............scan2cad. ........... هستش

لینک دانلود

[FONT=verdana,tahoma,arial,helvetica,sans-serif]رمز فایل: [/FONT][FONT=verdana,tahoma,arial,helvetica,sans-serif]Memarworld[/FONT]

scan.jpg

آخرین ویرایش: