JailBreak سیستم عامل IOS 5.1 و iPhone 4s

negin17h

مدیر تالارهای مهندسی کامپیوتر و رباتیکمتخصص #C
مدیر تالار
سلام
می خواستم بدونم IOS 5.1 رو اگر JailBreak کنیم، مشکلی براش پیش نمیاد؟

با عرض پوزش از مدیریت تالار موبایل اگر تاپیکم در جایی اشتباه زده شده :gol:

آخرین ویرایش:

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
سیستم عامل آیفون 5.1 یه سیستم عامل جدید هستش و فعلا" براش جیلبریک آنتترد یا دائمی نیومده.
جیلبریکی که براش موجوده جیلبریک تترد هستش.
تترد به این معنیه که وقتی گوشیتونو خاموش کردید باید با نرم افزار مخصوص روشنش کنید تا سیدیا و جیلبریک نپره و سیستم عامل با مشکل مواجه نشه.
در کل جیلبریک یک مقدار خیلی خیلی جزئی مصرف باتری رو بالا و سرعت سیستم رو پایین میاره.

negin17h

مدیر تالار
سیستم عامل آیفون 5.1 یه سیستم عامل جدید هستش و فعلا" براش جیلبریک آنتترد یا دائمی نیومده.
جیلبریکی که براش موجوده جیلبریک تترد هستش.
تترد به این معنیه که وقتی گوشیتونو خاموش کردید باید با نرم افزار مخصوص روشنش کنید تا سیدیا و جیلبریک نپره و سیستم عامل با مشکل مواجه نشه.
در کل جیلبریک یک مقدار خیلی خیلی جزئی مصرف باتری رو بالا و سرعت سیستم رو پایین میاره.

مرسی واقعاً. فقط یه سئوال؟ هیچ روشی غیر از این کار برای نصب برنامه های ipa روی آیفون نیست؟!

HaMiD.TcI

مدیر تالار
سیستم عامل آیفون به امنیت نرم افزاراش خیلی اهمیت میده. حتی شما وقتی یه برنامه رو از آیتونز دانلود میکنید توی سورس اون برنامه نام کاربریتون گنجونده میشه و نمیتونید توی گوشی دیگه ای جز آیفون خودتون نصبش کنید.
متاسفانه تنها راه جیلبریک هستش!
تا چند وقت دیگه میاد....

negin17h

مدیر تالار
سیستم عامل آیفون به امنیت نرم افزاراش خیلی اهمیت میده. حتی شما وقتی یه برنامه رو از آیتونز دانلود میکنید توی سورس اون برنامه نام کاربریتون گنجونده میشه و نمیتونید توی گوشی دیگه ای جز آیفون خودتون نصبش کنید.
متاسفانه تنها راه جیلبریک هستش!
تا چند وقت دیگه میاد....

:cry: :cry: حالا من چه کنم؟! :(

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
جیلبرک تتر برای ۴ اس و آیپد۲ فقط در ۵.۱ و آنتتر در ۵.۰.۱ هست ؛ البته اگر مک داشته باشید میتونید با نصب برنامه iReSign و بعدش خرید سرتیفیکت (فکر کنم ۳۰ تومن برای هر دستگاه) برنامه های کرک شده رو ریساین کنید و ازش نهایت استفاده رو ببرید.

برای دانلود مک برای پی سی کلمه "هکینتاش" رو در گوگل سرچ کنید.

جهت احذ سرویس ریساین هم این سایت هست: http://cydiastore.ir

negin17h

مدیر تالار
جیلبرک تتر برای ۴ اس و آیپد۲ فقط در ۵.۱ و آنتتر در ۵.۰.۱ هست ؛ البته اگر مک داشته باشید میتونید با نصب برنامه iReSign و بعدش خرید سرتیفیکت (فکر کنم ۳۰ تومن برای هر دستگاه) برنامه های کرک شده رو ریساین کنید و ازش نهایت استفاده رو ببرید.

برای دانلود مک برای پی سی کلمه "هکینتاش" رو در گوگل سرچ کنید.

جهت احذ سرویس ریساین هم این سایت هست: http://cydiastore.ir

بخش مک رو فهمیدم اما بقیه اش رو نه. زیر دیپلم بگید دوست عزیزم که ما هم بفهمیم :( در کل جیلبرک میشن یا نمیشن؟؟

HaMiD.TcI

مدیر تالار
فعلا باید منتظر باشید.
به محض ارائه این جیلبریک تاپیکش رو در تالار موبایل میزنم.

بالا