htc ya sony???

!farzaneh!

عضو جدید
سلام
من میخوام گوشی بخرم اما بین htc butterfly s و sony experia z1 موندم
کسی میتونه راهنماییم کنه کدوم بهتره؟
اگه میشه دلیلشم بگید

ayat_7216

عضو جدید
سلام هر 2 تا گوشی های بسیار خوبی هستند اما خوب بین این 2 تا قطعا z1 بهتر هست.چون هم از لحاظ سخت افزاری به روز هست هم نرم افزاری.
دلایل:سی پی یو اسنپ دراگون 800 با فرکانس 2.2 گيگاهرتز زد وان در مقابل 600 با فرکانس 1.9 باترفلای.پردازنده گرافیکی آدرنو 330 زد وان در مقابل 320 باتر فلای.دوربین 20 مگاپیکسل زد وان در مقابل 4 باتر فلای-گواهینامه IP58 به معنای مقاومت گوشی در برابر نفوذ آب و گرد و غبار-پشتیبانی از شبکه 4G در زد وان-صحفه نمایش با موتور X-Reality که رنگ ها رو واقعا خوب نشون میده و اندروید 4.3-
Z1 COMPACT هم یک نگاه بندازین خالی از لطف نیست.!!اگر هم اچ تی سی دوست دارین فقط HTC ONE M8.

!farzaneh!

عضو جدید
سلام هر 2 تا گوشی های بسیار خوبی هستند اما خوب بین این 2 تا قطعا z1 بهتر هست.چون هم از لحاظ سخت افزاری به روز هست هم نرم افزاری.
دلایل:سی پی یو اسنپ دراگون 800 با فرکانس 2.2 گيگاهرتز زد وان در مقابل 600 با فرکانس 1.9 باترفلای.پردازنده گرافیکی آدرنو 330 زد وان در مقابل 320 باتر فلای.دوربین 20 مگاپیکسل زد وان در مقابل 4 باتر فلای-گواهینامه IP58 به معنای مقاومت گوشی در برابر نفوذ آب و گرد و غبار-پشتیبانی از شبکه 4G در زد وان-صحفه نمایش با موتورX-Reality که رنگ ها رو واقعا خوب نشون میده و اندروید 4.3-
Z1 COMPACT هم یک نگاه بندازین خالی از لطف نیست.!!اگر هم اچ تی سی دوست دارین فقط HTC ONE M8.
llk,k
ممنون
باتر فلای اس هم 4g هست
صفحه نمایششم super lcd3 و بهتر از صفحه نمایش خازنیه
بخاطر همین شک کردم
واسه من ضد آب بودن مهم نیست

ayat_7216

عضو جدید
llk,k
ممنون
باتر فلای اس هم 4g هست
صفحه نمایششم super lcd3 و بهتر از صفحه نمایش خازنیه
بخاطر همین شک کردم
واسه من ضد آب بودن مهم نیست

بله باتر فلای هم مدل ۴g دار داره اما بیشتر اونهایی که توی ایرانن نسخه ای هستن که۳g ساپورت میکنن.مثل note 3.شاید صحفه ی خازنی زیاد خوب نباشه اما سونی با موتورهای اختصاصی خودش به کیفیت اون افزوده.در کل هر دوتا گوشی دوست داشتنی هستند اما خوب مسلما z1 محاسن و برتری های بیشتری داره.و در آخر صلیغه ای هست انتخاب گوشی.تا چقد میخواید هزینه کنید؟

!farzaneh!

عضو جدید
بله باتر فلای هم مدل ۴g دار داره اما بیشتر اونهایی که توی ایرانن نسخه ای هستن که۳g ساپورت میکنن.مثل note 3.شاید صحفه ی خازنی زیاد خوب نباشه اما سونی با موتورهای اختصاصی خودش به کیفیت اون افزوده.در کل هر دوتا گوشی دوست داشتنی هستند اما خوب مسلما z1 محاسن و برتری های بیشتری داره.و در آخر صلیغه ای هست انتخاب گوشی.تا چقد میخواید هزینه کنید؟
از 1500000 تا 2000000
وان مکس رو هم دیدم
جالب بود
حالا هی داره ب گزینه های انتخابی اضافه میشه

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
از 1500000 تا 2000000
وان مکس رو هم دیدم
جالب بود

َشما که اینقدر می خوای هزینه کنی پرچمدارارو بگیر.
Sony Z2
HTC one m8
Galaxy S5
Galaxy not 3
و کمی هم صبر کنی G3 میاد!

ayat_7216

عضو جدید
از 1500000 تا 2000000
وان مکس رو هم دیدم
جالب بود

انتخاب که زیاده اما من فکر کنم شما بیشتر دنبال فبلت باشین تا گوشی!!اگر درست فکر میکنم note3 یک انتخاب خیلی خوب هست هم سخت افزار هم نرم افزار.وان مکس هم خوبه ولی وقتی گوشی های بازار به CPU اسنپ دراگون ۸۰۱ مجهز شدن دیگه خرید گوشی با CPU اسنپ ۶۰۰ زیاد جالب نیست.سونی زد الترا هم هست که مشخصاتش یکم از وان مکس بهتره.شما باید اولویت بندی کنید که چه میخواید تا زودتر به نتیجه برسید.مثلا طراحی /کیفیت ساخت/مشخصات سخت افزاری/نرم افزاری/قابلیت های ویژه مثلا زد آب بودن زد الترا/قلم اس پن نوت۳/کیفیت و طراحی عالی وان مکس و...ولی در کل نوت۳ گزینه خوبی میتونه باشه.

!farzaneh!

عضو جدید
انتخاب که زیاده اما من فکر کنم شما بیشتر دنبال فبلت باشین تا گوشی!!اگر درست فکر میکنم note3 یک انتخاب خیلی خوب هست هم سخت افزار هم نرم افزار.وان مکس هم خوبه ولی وقتی گوشی های بازار به CPU اسنپ دراگون ۸۰۱ مجهز شدن دیگه خرید گوشی با CPU اسنپ ۶۰۰ زیاد جالب نیست.سونی زد الترا هم هست که مشخصاتش یکم از وان مکس بهتره.شما باید اولویت بندی کنید که چه میخواید تا زودتر به نتیجه برسید.مثلا طراحی /کیفیت ساخت/مشخصات سخت افزاری/نرم افزاری/قابلیت های ویژه مثلا زد آب بودن زد الترا/قلم اس پن نوت۳/کیفیت و طراحی عالی وان مکس و...ولی در کل نوت۳ گزینه خوبی میتونه باشه.
بنظرتون one m8 چطوره؟

!farzaneh!

عضو جدید
آخ من ی اشتباهی تو تاپیکام دیدم
حواسم نبوده ب جای one m8 زدم one max
شرمنده

ayat_7216

عضو جدید
بنظرتون one m8 چطوره؟
کیفیت ساخت خیلی خوب.سخت افزار بسیار عالی.رابط کاربری و نرم افزار خیلی شیک و زیبا کلا همه چیزش عالی هست ولی خوب دوربینش در حد شاید ۱۲ معمولی باشه!!تنها نقطه ضعفش فقط دوربینش هست که توی روز زیاد جالب نیست ولی خوب توی شب قابل قبول نیست البته نه اینکه راضی کننده نباشه ولی خوب در حد پرچمدارهای بازار مثل s5_z2 نیست.قیمت one m8 هم ۱۷۸۰ میتونم براتون بفرستم.

!farzaneh!

عضو جدید
کیفیت ساخت خیلی خوب.سخت افزار بسیار عالی.رابط کاربری و نرم افزار خیلی شیک و زیبا کلا همه چیزش عالی هست ولی خوب دوربینش در حد شاید ۱۲ معمولی باشه!!تنها نقطه ضعفش فقط دوربینش هست که توی روز زیاد جالب نیست ولی خوب توی شب قابل قبول نیست البته نه اینکه راضی کننده نباشه ولی خوب در حد پرچمدارهای بازار مثل s5_z2 نیست.قیمت one m8 هم ۱۷۸۰ میتونم براتون بفرستم.
1780؟؟؟؟
پایین ترین قیمتش 1880 بدون گارانتیشه
شما گوشی فروشی دارید؟؟؟؟

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
اچ تی سی فقط کلاس داره. کلا یه برند گرون قیمتیه. اکثر مواقع از همه ردیه ایاش تو برندای دیگه، گرون تر بوده.
البته از نظر آپدیتی شرکته خوبیه. این موردش خوبه

setare.soheyl

عضو جدید
سلام
من میخوام گوشی بخرم اما بین htc butterfly s و sony experia z1 موندم
کسی میتونه راهنماییم کنه کدوم بهتره؟
اگه میشه دلیلشم بگید
من هیچ کدوم از این برند ها را دوست ندارم علتش هم اینه که سونی نشون داد که روی گوشی ها افتضاح بوده و همه گوشی هایی که درست دوست و فاکیل آشنا دیدم سر سال ترکیدن :)
اما HTC خوبه ، اما باز نمی دونم چرا دوستش ندارم.
به نظرم اگر بین این دوتا موندی HTC شک هم نکن اما اگر بازم جای تحقیق داره بین برنده های دیگه هم یک سرچی بکن

ayat_7216

عضو جدید
من هیچ کدوم از این برند ها را دوست ندارم علتش هم اینه که سونی نشون داد که روی گوشی ها افتضاح بوده و همه گوشی هایی که درست دوست و فاکیل آشنا دیدم سر سال ترکیدن :)
به نظرم اگر بین این دوتا موندی HTC شک هم نکن اما اگر بازم جای تحقیق داره بین برنده های دیگه هم یک سرچی بکن

دوست عزیز شما با کدوم گوشی سونی کار کردین که ترکیده!؟سونی هر چند تا قبل از گوشی سونی زد حرف زیادی واسه گفتن نداشت اما خوب الان پیشرفت واقعا خوبی داشته توی گوشی هاش مثلا تولید گوشی هایی با اخذ گواهی IP 57 عالی هست که کار هر برندی نیست.سونی توی طراحی و کیفیت ساخت و همچنین سخت افزار به روز داره خوب عمل میکنه ولی توی نرم افزار هنوز خبره نشده شاید اگر ماژول دوربین ۲۰ مگا پیکسل سونی زد وان روی گوشی های سامسونگ بود بهترین عکس ها رو شاهد بودیم بین اسمارت فونها.!.هر چند هر برندی گوشی هاش نقطه ضعفهایی داره.اما شما باید انتظاراتتون از گوشی که میخواین خریداری کنین اولویت بندی کنید و بهترین گزینه رو انتخاب کنید.
موفق باشید.

ayat_7216

عضو جدید
اچ تی سی فقط کلاس داره. کلا یه برند گرون قیمتیه. اکثر مواقع از همه ردیه ایاش تو برندای دیگه، گرون تر بوده.
دوست عزیز اچ تی سی جدا از کلاسش گوشی های خوبی هم تولید میکنه.سخت افزار و نرم افزار مناسب.طراحی و کیفیت ساخت فوق العاده(شاید بهترین بین اندرویدی ها).الان فکر میکنم توی بنچمارک آنتوتو HTC one m8 اول باشه که نشون دهنده قدرت سخت افزاری و نرم افزاری بالای گوشی هست.

!farzaneh!

عضو جدید
اتفاقا من خیلی اچ تی سیو قبول دارم
توی این دو سال اخیرم ک پرچم داراش نسبت ب پرچم دارای بقیه برندا بهترین بوده

!farzaneh!

عضو جدید
برندای دیگه منظورتون سامسونگ و اپله؟؟؟؟