Halloooooooo

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هم دوست دارم زبان آلماني ياد بگيرم. اگه مي تونيد بگيد از كجا بايد شروع كنم در ضمن ممنون مي شم اگه سايتي خوبي سراغ داريد كه بتونم از اونجا جزوه و سي دي آموزشي تهيه كنم لطفا به نشاني زير برام بفرستيد:
mthakhamanesh@gmail.com

siminzare

عضو جدید
کاربر ممتاز
آلمانی رو حتماً با استاد شروع کنید. چون سرعت آموزش با استاد هم خیلی بالا نیست . کتاب، CD و جزوه اموزشی آنقدر در اینترنت زیاد هست که انتخاب مشکله . با یک Search ساده می تونید همه چیز پیدا کنید.

mohmp

اخراجی موقت
Hallo
Ich bin Mohammad. Seit 2 Jahren lehrne ich deutsch. Ich glaube, dass ein deutcshes Forum ein gutes thema war. Aber ich erwarte darauf, dass wir nur Deutsch schreiben. Also, wir reden uber verschidene Themen (grammatik, Wortschatz, Brief screiben). Dann konnen wir langsam langsam besser werden
Was denken sie, Frauen/Herren Siminzare und torobche usw. Wir konnen miteinander anfangen, andere unterrichtzugeben, weil ich selbst auch brauche, um Deutsch widerzuholen. Wenn sie mit mir verabreden, bitte schicken sie mir eine E-mail oder ihre Standpunkte zu m.peymandar@gmail.com

آخرین ویرایش:

sahar_64

عضو جدید
من از ادمین کل سایت درخواست کردم تا قسمت آموزش زبان آلمانی برای همه علاقمندان به این زبان در یه بخش جداگانه و مستقل ایجاد بشه که خوشبختانه خیلی زود هم با این درخواست موافقت کردند

از همه دوستانی که آلمانی بلدند یا درحال آموزش این زبان هستند یا می خواهند شروع کنند بیان اینجا و کم کم با کمک هم یه محیط دوست داشتنی و خوبی رو برای همدیگر فراهم کنیم
منم قول میدم بهترین منابه آموزش زبان المانی حتی اون چیزایی که نایاب هست رو براتون بذارم پس منتظر همه دوستان هستم

SALAM MER30 AZ LOTFED CHON MAN KHILI DOST DARAM YAD BEGIRAM MAMNON NISHAM BEGI CHEJORI SHORO KONAM.:gol::D

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان میشه بگید تولدت مبارک به آلمانی چی میشه ؟
خیلی حیاتیه
ممنون میشم

hourad

عضو جدید
Ich bin Mahdi

Ich bin Mahdi

]درود بر شما
من هم یکسال هست که شروع به یادگیری زبان المانی کردم
دارم سعی می کنم یک مجموعه نسبتا کامل از اموزش Basiskurs von A1 bis A2
براتون تهیه کنم کتابهای TANGRAM aktuell 1 Lektion 1-4
KURSBUCH+ARBEITSBUCH
TANGRAM aktuell 1 Lektion 5-8
Übungsheft
من اینا رو دارم pdf می کنم و همچنین cdبراتون میزارم
ولی برای کسانی که تازه کار هستن اول ......ABCDEFG
......123456
Ä Ü Ö ß
بعد ضمایر فاعلی و صفات ملکی را خوب یاد بگیرند
فکر میکنم خود اموز المانی در سفر برای شروع کمک زیادی بهتون می کنه و هم قیمتش مناسبه
من خودم الان المان زندگی میکنم و کلاسهای اینجا هم که رفتم شروعش فرق چندانی با این کتاب نداره
در هر صورت اول خودتون باید تلاش کنید
مطلب بسیار مهم این که المانی را با ارتیکل یاد بگیرید DER (مذکر) DIE(مونث) DAS(خنثی)
مانند DER VATER DIE FRAU DAS KIND
تمام ارتیکل اسمها یا کلمات در صورت جمع بستن با DIE می باشد
مثلا Das Kind مفرد بچه و Die Kinder جمع بچه ها

hourad

عضو جدید
Happy Birthday to you, happy birthday to you,
Happy Birthday, liebe(r)...
Happy Birthday to you!

Zum Geburtstag viel Glück,Zum Geburtstag viel Glück,Zum Geburtstag alles Gute,
Zum Geburtstag viel Glück.

ZUM GEBURTSTAG VIEL GLÜCK
ZUM GEBURTSTAG VIEL GLÜCK
دوست من این هم تولد مبارک به زبان المانی
پاینده باشید
:gol::gol::gol:
اگر بخواهی تلفظ یاد بگیری
تسوم گبورستاگ فیل گلوک تسوم گبورستاگ فیل گلوک
دوستان میشه بگید تولدت مبارک به آلمانی چی میشه ؟
خیلی حیاتیه
ممنون میشم

آخرین ویرایش:

underwood

عضو جدید
salam.pacheha man ta ye hadi almani baladam,albate kelassnaraftam.ba in vojod delam nakhast chizi benevisam ke eshtebah bashe.man almani kheyli dost daram.be khater hamin delam mikhat tavasote group shomaalmanimo taghviyat konam,mikham bebinam ki mitone be man komak kone.lotfan har ki mikhat be man komak kone,baram peygham bezare ta zodtar shorok konim.:redface::(

hourad

عضو جدید
salam doste man khosh amadi

salam.pacheha man ta ye hadi almani baladam,albate kelassnaraftam.ba in vojod delam nakhast chizi benevisam ke eshtebah bashe.man almani kheyli dost daram.be khater hamin delam mikhat tavasote group shomaalmanimo taghviyat konam,mikham bebinam ki mitone be man komak kone.lotfan har ki mikhat be man komak kone,baram peygham bezare ta zodtar shorok konim.:redface::(

Lord HellisH

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
]درود بر شما
من هم یکسال هست که شروع به یادگیری زبان المانی کردم
دارم سعی می کنم یک مجموعه نسبتا کامل از اموزش Basiskurs von A1 bis A2
براتون تهیه کنم کتابهای TANGRAM aktuell 1 Lektion 1-4
KURSBUCH+ARBEITSBUCH
TANGRAM aktuell 1 Lektion 5-8
Übungsheft
من اینا رو دارم pdf می کنم و همچنین cdبراتون میزارم
ولی برای کسانی که تازه کار هستن اول ......ABCDEFG
......123456
Ä Ü Ö ß
بعد ضمایر فاعلی و صفات ملکی را خوب یاد بگیرند
فکر میکنم خود اموز المانی در سفر برای شروع کمک زیادی بهتون می کنه و هم قیمتش مناسبه
من خودم الان المان زندگی میکنم و کلاسهای اینجا هم که رفتم شروعش فرق چندانی با این کتاب نداره
در هر صورت اول خودتون باید تلاش کنید
مطلب بسیار مهم این که المانی را با ارتیکل یاد بگیرید DER (مذکر) DIE(مونث) DAS(خنثی)
مانند DER VATER DIE FRAU DAS KIND
تمام ارتیکل اسمها یا کلمات در صورت جمع بستن با DIE می باشد
مثلا Das Kind مفرد بچه و Die Kinder جمع بچه ها[/quote]

سلام خوبی عزیز؟

ممکنه بگی این تانگقام آکتوئل کی آماده میشه پی دی افش؟ البته من گقوند اشتوفه رو با مومنت مال و شقیته تموم کردم اما وردشاتز این تانگرام آکتوئل حرف نداره

خیلی متشکر

hourad

عضو جدید
درود بر شما
3-4 روز هست که سیستم من این مشکل براش پیش اومده
دیونم کرده درست که شد براتون می زارم
Windows Update error code 80244019
Windows Update Error Code 80244019 - Vista :gol:
:(:(

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دیکشنری

دیکشنری

سلام به دوستای خوبم که دارند آلمانی یاد میگیرند
تو این تاپیک دو تا دیکشنری گذاشتم گفتم ببینید شاید به دردتون بخوره...:w36:

Lord HellisH

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
Wo seid ihr meine Deutsch-lehrende fruende?
lassen wir hier eine groesse Revolution anfangen, denn Deutsch ist die sprache der Revolution
falls niemand unterrichten will werde ich es beginnen, also alle werden falsche Deutsch lernen :biggrin:

KARA_DENIZ

عضو جدید
من از ادمین کل سایت درخواست کردم تا قسمت آموزش زبان آلمانی برای همه علاقمندان به این زبان در یه بخش جداگانه و مستقل ایجاد بشه که خوشبختانه خیلی زود هم با این درخواست موافقت کردند

از همه دوستانی که آلمانی بلدند یا درحال آموزش این زبان هستند یا می خواهند شروع کنند بیان اینجا و کم کم با کمک هم یه محیط دوست داشتنی و خوبی رو برای همدیگر فراهم کنیم
منم قول میدم بهترین منابه آموزش زبان المانی حتی اون چیزایی که نایاب هست رو براتون بذارم پس منتظر همه دوستان هستم
ممنون

Lord HellisH

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
دوستان عزیز، همونطور که قبلا هم گفتم اگه یه بخش مستقل برا آلمانی زده بشه آماده آموزش هستم، همینطور اسپانیولی. آلمانی رو تا سطح C1 و اسپانیولی رو تا B1 بلدم. حتی میشه زرنگی کرد و همزمان با هم جلو ببرمشون.

من شدیدا دچار کمبود زمان هستم و این کار رو فقط بخاطر دوستانی که از من خواستند انجام میدم، امیدوارم پیغام من به گوش مدیران عزیز برسه.

Vielleicht ist es wirklich nur ein jahr
Aber ich will niemals fragen wo ich war
Wo war ich als das wahr war

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
دوستان عزیز، همونطور که قبلا هم گفتم اگه یه بخش مستقل برا آلمانی زده بشه آماده آموزش هستم، همینطور اسپانیولی. آلمانی رو تا سطح C1 و اسپانیولی رو تا B1 بلدم. حتی میشه زرنگی کرد و همزمان با هم جلو ببرمشون.

من شدیدا دچار کمبود زمان هستم و این کار رو فقط بخاطر دوستانی که از من خواستند انجام میدم، امیدوارم پیغام من به گوش مدیران عزیز برسه.

Vielleicht ist es wirklich nur ein jahr
Aber ich will niemals fragen wo ich war
Wo war ich als das wahr war

finden Sie hier

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

underwood

عضو جدید
sehr danke.
بچه ها ما اکثرا در تلفظ مشکل داریم.بعدم بدون تلفظ برای ان هایی که کلاس نمیرن لازمه.پس لطف کنید تلفظ کلمه ها را با اوای انگلیسی و معنی به فارسی حتما بنویسید تا همه استفاده کنند.

Lord HellisH

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
sehr danke.
بچه ها ما اکثرا در تلفظ مشکل داریم.بعدم بدون تلفظ برای ان هایی که کلاس نمیرن لازمه.پس لطف کنید تلفظ کلمه ها را با اوای انگلیسی و معنی به فارسی حتما بنویسید تا همه استفاده کنند.

خوب، مشکل تلفظ تو یه زبان برا کسی که داره یاد میگیره تقریبا آخرین مهارتیه که باید نگرانش باشه الان شما یا باید بگی Bitte Sehr یا Danke Schön، اما یه کتاب هست تو بازار حدودا باید هزار تومن باشه، به اسمه آموزش تلفظ صحیح آلمانی یا یه همچین چیزی یه سی دی هم همراهش هست که تلفظ میکنه. اون رو که تموم کردی کتاب Phonetik Aktuell رو هم بخونی دیگه مشکلت تقریبا رفع میشه، حتما هم میدونی که تلفظ های آلمانی منطقه به منطقه فرق میکنه (مثل همه زبان های دنیا) و آلمانی معیار (بایرن) به نظر من قشنگ ترینشونه، یه دیکشنری تلفظ دار مثل کالینز هم بسیار توصیه میشود. ;)

roly353

عضو جدید
سلام
کسی هست که چند تا مشکل منو تو گرامر آلمانی حل کنه
کممممممممممممممممککک:confused:

بالا