gis

ramin987hydro

عضو جدید
کاربردی ترین نرم افزار دنیا gis
من دارم کتاب اونو مینویسم
چرا از این نرم افزار استفاده نمی کنید

solar flare

مدیر بازنشسته
ممنون از راهنمایی مفید شما اگه نرم افزارشو دارید برای دانلود قرار بدید و اگه تسلط دارید همین جا هم اعلام کنید اگه ممکنه راهنمایی هم کنید تا بچه ها بتونن استفاده کنن این تاپیک هم یه تاپیک مفید باشه:gol:

ar1100

عضو جدید
برای مطرح کردن سئوالاتتون سری به تالار - عمران - نقشه برداری بزنید .

REYMOND00

کاربر بیش فعال
دوستان کی پایه هست باهم جی آی اس کار کنیم؟من کتاب سارا سنجری رو دارم...به توصیه استاد گرفتم اما افتاده یه گوشه...اگه پایه این شروع کنیم به یادگیری...چون حتی نصبشم قلق داره!!و من خدایی هیچی یادم نیست!می دونین که چه نرم افزار کاربردیی هست...
یه نرم افزار باحال دیگه هم هست که بیشتر برای اقتصادی مفیده...rockworks...یعنی یه دنیای دیگه اس توش انگار!!!
کسی هست ؟
سر یه ساعت مقرر هر روز و هر شب بیایم و مرحله به مرحله بگیم(نوبتی یا مرامی یا هر راه دیگه ای!!)از مشکلات بگیم و چیزایی که کشفیدیم..من یه سری نقشه ایران هم براش دارم...حالا هر کی پایه اس بسم الله...
می تونیم برای شروع از این تاپیک هم استفاده کنیم!:
برای دانلود
برای آشنایی مقدماتی
من فعلا نتونستم بیشتر بیابم...اگه شما دیدید تاپیک مرتبط با این موضوع بیاید و بگید ....مطمئنم هست چون قبلا چشمم بهش خورده...
هر کی پیشنهادی داره come on:victory:

REYMOND00

کاربر بیش فعال
سلام.شما چیزی بلدید؟ترم چندید؟بیاید اونور خودتونو معرفی کنید!:smile:

masoomeh hoseini

عضو جدید
اینکه gis کار کنیم و آموخته هامون و باهم به اشتراک بزاریم خیلی عالیه، من خودم کمی بلدم ،

masoomeh hoseini

عضو جدید
من GIS بلدم ولی نه در سطح عالی ، دوره مقدماتی و کلاس رفتم ولی بعضی قسمتهای پیشرفته رو خودم یاد گرفتم. دوست دارم که اینجا همگی باهم GIS و یاد بگیریم.

solar flare

مدیر بازنشسته
من در سازمان زمین شناسی تهران دوره مقدماتی ArcGIS رو تموم کردم اگه از دوستان کسی باشه جای مناسبی برای تبادل اطلاعات هست