[ Etabs به Word ]

تامکت

عضو جدید
سلام
چطوری یه عکس تمیز از صفحه ایتبس بگیریم و بیاریم توی Word جوری که توی فایل pdf تار نشه و با کیفیت بالا چاپ بشه؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Rah Pardaz

همکار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص راهداری
کاربر ممتاز
سلام
چطوری یه عکس تمیز از صفحه ایتبس بگیریم و بیاریم توی Word جوری که توی فایل pdf تار نشه و با کیفیت بالا چاپ بشه؟

با سلام ....

دوست من پیشنهاد اینجانب به جهت تهیه تصویری با کیفیت از هر قسمتی که نیاز دارید .... استفاده از برنامه one note از محصولات برنامه آفیس هستش که معمولا هنگام نصب برنامه های ورد ........این برنامه هم نصب میشه .............. پس در صورت استفاده از این برنامه به شکل زیر عمل می کنید .

1- برنامه ایتبیس را باز کنید.......... و در موقعیت مورد نظر قرار می دهید.
2- حال برنامه one note را باز کنید.
3- روی گزینه insert > clipping
4- صفحه مات میشود و شما روی برنامه ایتبس موقعیت مورد نظر را با باز کردن پنجره ......... که موس را روی تصویر می کشید ............ به هر اندازه تصویر تهیه میشود.
5- تصویر تهیه شده در برنامه one note ارسال می شود که شما می توانید آن را کپی کنید و در هر قسمت از برنامه ورد نیاز دارید. استفاده کنید .
6- کیفیت تصویر تهیه شده پاسخ نیاز شما را خواهد داد .

122.jpg

گرفتن عکس با وان نت.jpg

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
با سلام ....

دوست من پیشنهاد اینجانب به جهت تهیه تصویری با کیفیت از هر قسمتی که نیاز دارید .... استفاده از برنامه one note از محصولات برنامه آفیس هستش که معمولا هنگام نصب برنامه های ورد ........این برنامه هم نصب میشه .............. پس در صورت استفاده از این برنامه به شکل زیر عمل می کنید .

1- برنامه ایتبیس را باز کنید.......... و در موقعیت مورد نظر قرار می دهید.
2- حال برنامه one note را باز کنید.
3- روی گزینه insert > clipping
4- صفحه مات میشود و شما روی برنامه ایتبس موقعیت مورد نظر را با باز کردن پنجره ......... که موس را روی تصویر می کشید ............ به هر اندازه تصویر تهیه میشود.
5- تصویر تهیه شده در برنامه one note ارسال می شود که شما می توانید آن را کپی کنید و در هر قسمت از برنامه ورد نیاز دارید. استفاده کنید .
6- کیفیت تصویر تهیه شده پاسخ نیاز شما را خواهد داد .

سلام .. این One Note کلاً کارش چیه ؟ البته من الان که شما گفتی یه نگاهی کردم خیلی حالیم نشد کلاً ، البته راه خوبی بود ولی توی برنامه ها اگر بخوایم از پنجره های مخصوصی بگیریم به محض اینکه بخوایم بریم توی Onenote تا اجرا کنیم اون کشو ها بسته میشه ..
در جواب دوستمون هم باید بگم از گزینه File/Capture Picture استفاده کنید توی خود Etabs