crystal report

shirinjojo

عضو جدید
میشه کاربرد crystal report در وی بی با یک مثال جا بندازین؟ تاپیک crystal report زیاد پیدا نمی شه.من می خوام ارتباط فرم با crystal report رو بدونم.چه جوری از داده ها یک بانک میشه گزارش گرفت و در crystal report نشون داد؟ممنون

shirinjojo

عضو جدید
بازم مشکل......

بازم مشکل......

میشه کاربرد crystal report در وی بی با یک مثال جا بندازین؟ تاپیک crystal report زیاد پیدا نمی شه.من می خوام ارتباط فرم با crystal report رو بدونم.چه جوری از داده ها یک بانک میشه گزارش گرفت و در crystal report نشون داد؟ممنون

سلام من crystal report رو جدا از studio نصب کردم crystal report view هم تو ابزارام دارم ولی وقتی می خوام یکی بسازم این خطارو میده.....the system cannot find the file specified.(exception from HRESULT : 0x80070002)کسی دلیلشو می دونه؟

• Like
واکنش ها: RIG

RIG

متخصص C#.net
من نمیدونم چرا تا حالا جواب شما رو ندادن .نمیدونم مشکلتون حل شده یا نه .اما واسه کریستال که میخای یدونی. ببین دوست من هدف از گزارشگیری اطلاعات مورد نظریه که قرار ما اون اطلاعات رو به دالخواه فیلد / مقدار های فیلد و ... از بانک بکشیم بیرون و نشون بدیم و ازش چاپ بگیریم . حالا این توضیحی که میدوم امیدوارم تو vb باشه . ببین اصولش اینه که شما یک Dataset ایجاد میکنی ازطریق add new item و سپس محیط toolbox برای دیتاست ایجاد شده الی 6 مقدار داره که یه دو نش datatable هست و شما باید مقدار های متناسب با اسم فیلد و مقدار datatye اون و ... البته اینجا به تعداد فیل هایی که دو ست داری انتخاب میکنی . سپس اسن Datatable رو باید به کریستال ریپورتت ست کنی. تا اینجا کریستال ریپورت . حالا یه فرم داری که از toolbox یه کریستال ریپورت ویور رو فرم میزاری و کل فرم رو میگیره و میتونی به دلخواه نتظیم کنی. سپس در properties کریستال ریپورت ویور از طریق خاصیت report source کریستالی که ایجاد کردی رو ست کنی. و یه سری کد هم داخل فرمت مینویسی واسه کشیدن اطلاعات از بانک . من یه لینک میزارم که اگه سعی کنی خوب بخونی مطمن باش که میتونی مشکلت رو حل کنی . اینطوری منم خوشحال میشم .
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...د-کریستال-ریپورت-بدون-استفاده-از-Wizard/page2

بالا