chaos theory

ab 84

عضو جدید
سلام دوستان گرامی
کسی هست که برنامه نویسی تئوری آشوب رو بلد باشه؟

من میخوام یاد بگیرم، کسی میتونه کمکم کنه؟

ممنون

meytim

متخصص محاسبات عددی و MATLAB
کاربر ممتاز
فکر نکنم
تئوری آشوب برنامه نویسی خاصی داشته باشه. فقط اگه در این زمینه با متلب داری برنامه می نویسی و معادله دیفرانسیل به روش عددی حل می کنی، به جای ode23 یا ode45 معمولاً بهتره که از ode15s استفاده کنی (دقت: معمولاً، نه همیشه).

ab 84

عضو جدید
فکر نکنم
تئوری آشوب برنامه نویسی خاصی داشته باشه. فقط اگه در این زمینه با متلب داری برنامه می نویسی و معادله دیفرانسیل به روش عددی حل می کنی، به جای ode23 یا ode45 معمولاً بهتره که از ode15s استفاده کنی (دقت: معمولاً، نه همیشه).
سلام. ممنون از راهنمایی تون.
حقیقتش من هنوز برنامه نویسی رو شروع نکردم حتی یک خط. اصلا هیچی ازش رو بلد نیستم. تازه میخوام یاد بگیرم.
تنها چیزی که میدونم اینه که با متلب میشه براش برنامه نوشت همین!!!

meytim

کاربر ممتاز
اگه در این زمینه مطالعه کردی که هیچ، اما اگه تازه می خوای شروع کنی تو مرجع زیر یه مقاله خیلی خوب از دو تا از استادهای من هست (کتابش رو فکر کنم کتابخونه اکثر دانشگاهها دارن؛ می تونی امانت بگیری):

نخعي، رضا؛ راهنماي پايان نامه نويسي، انتشارات هگمتان، تهران، 1377

ab 84

عضو جدید
اگه در این زمینه مطالعه کردی که هیچ، اما اگه تازه می خوای شروع کنی تو مرجع زیر یه مقاله خیلی خوب از دو تا از استادهای من هست (کتابش رو فکر کنم کتابخونه اکثر دانشگاهها دارن؛ می تونی امانت بگیری):

نخعي، رضا؛ راهنماي پايان نامه نويسي، انتشارات هگمتان، تهران، 1377

خیلی ممنونم.
تازه میخوام شروع کنم.نمیشه اسم مقاله ها رو بهم بگید چون الان دانشگاهمون نیستم که برم بگیرم

meytim

کاربر ممتاز
خیلی ممنونم.
تازه میخوام شروع کنم.نمیشه اسم مقاله ها رو بهم بگید چون الان دانشگاهمون نیستم که برم بگیرم

نه متأسفانه؛ فقط یادمه که کلمه "آشوب" تو عنوانش هست، اسم نویسنده هاش هم "رضا نخعی" و "بهروز شیاری" هست.

meytim

کاربر ممتاز
خیلی ممنونم.

پیدایش آشوب در رفتار دستگاههای دینامیکی
رضا نخعی، بهروز شیاری

بالا