carding c60 rieter

nafise_3000

عضو جدید
سلام خسته نباشی میتونید ترجمه این کاتالوگ دستگاه رو بزارین؟
متشکرم.

ramin hajeb

متخصص ریسندگی الیاف کوتاه
کاردینگ T7

کاردینگ T7

با سلام . این کاتالوگ مربوط به ماشین کاردینگ T7 ساخت شرکت تروشلر هستش.(carding T7 truetzschler
جدیدترین کاردینگ تروشلر T11 هست که فوق العاده است .

پیوست ها

• TC7.pdf
    5.2 مگایابت · بازدیدها: 10

ramin hajeb

carding C4

carding C4

با سلام.در این برنامه اکسل براحتی میتونید با دادن طول موج عیب قطر پولی یا غلتک معیوب را بدست بیارین و با استفاده از کاتالوگ رفع عیب نمائید.این برنامه رو برای کاردینگ C4 ساخت ریتر درست کردم. لازم بذکر هست که در ماشینهای جدید با دادن طول موج عیب که توسط اوستر بدست میاد شما براحتی محلهایی که احتمال ایراد وجود داره رو می بینید اما در کارد فوق این امکان وجود نداره.<br>برای دوستانی که دانشجو هستن شاید کاربرد نداشته باشه اما امتحان کنید که آیا میتونید برای کاردینگ موجود در کارگاه دانشگاهتون ی برنامه درست کنید؟فکر کنم برای استادتون جالب باشه. 

پیوست ها

• عیب یابی.rar
    10.5 کیلوبایت · بازدیدها: 3

ramin hajeb

carding TC11 جدیدترین کاردینگ شرکت تروشلر

carding TC11 جدیدترین کاردینگ شرکت تروشلر

با سلام.قبلاً کاردینگ TC7 رو تو تالار گذاشته بودم و اونجا اشاره کرده بودم که جدیدترین کاردینگ شرکت تروشلر TC11 است و تو این تاپیک اطلاعات این کارد رو میذارم.این مقاله دارای عکسهای خیلی گویا و آموزشی هست که هم برای دانشجویان و هم برای استادانی که هنوز کاردینگهای بدون کاور که شانه نوسان کننده داشتن رو آموزش میدن میتونه مناسب باشه.
یا حق.
-افزایش عرض سیلندر ، تغییر زاویه تیکرینها ، افزایش منطقه کارد در اطراف سیلندر ، کاهش زمان سرویس و نگهداری و انجام تعمیرات و . . .

http://ramintkd20.persiangig.com/document/TC11_EN.pdf

abiking

عضو جدید
سلام
من نياز مبرم به كاتالوگ كاردينگ ريتر c4 دارم از كليه دوستاني كه دسترسي به اين موضوع دارند مي خواستم كمكم كنند....

بالا