AspenONE V8

A.R-KH-A

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من نسخه سافت 98 رو نصب کردم..
به جز اون فایل که محمد گذاشت مشکلی تو نصب نداره..

تنها این فایلو که ضمیمه کردم پیشنهاد میکنم واسه نصب استفاده کنید (برای نسخه ای که سافت 98 داده)
مرحله به مرحله توضیح داده چیکار کنید...(پچ و..بچه ها تو برگه های قبل گذاشتن..) واسه اینکه سردرگم نشین من فقط راهنمای نصب رو گذاشتم

____
در مورد خود این ورژنم بگم...مث اینکه زرق و برق و حجم استفاده از پی سی رو افزایش داده:دی..
قبلش دنبال یه سیستم قوی باشین بتونین راحت کار کنین

پیوست ها

• AspenONE Engineering V8.0 Installation Guide.pdf
    2 مگایابت · بازدیدها: 1

eghbali66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام، لینکی که سافت 98 گذاشته، با پی سی دانلود چه فرقی داره؟ حتی حجماشونم یگی نیست. آقا کسی تجربه ای داره تو این زمینه؟

A.R-KH-A

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام، لینکی که سافت 98 گذاشته، با پی سی دانلود چه فرقی داره؟ حتی حجماشونم یگی نیست. آقا کسی تجربه ای داره تو این زمینه؟
نميدونم دقيق...ولي اينجور كه من برداشت كردم نسخه سافت 98 با سافت گذر تو نصب فرق ميكنه..
چون يكي از بچه ها (hex) تو صفحات قبل گفته بود يوزر نيم /پسورد ميخاد و..كه من تو نصب بهش برخورد نكردم..اين فايل راهنمايي كه من گذاشتم مربوط به همين وي 8 سافت 98 هست..فايل هاي راهنمايي ديگه عكسشون با نصب سافت 98 نميخوند.

eghbali66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نميدونم دقيق...ولي اينجور كه من برداشت كردم نسخه سافت 98 با سافت گذر تو نصب فرق ميكنه..
چون يكي از بچه ها (hex) تو صفحات قبل گفته بود يوزر نيم /پسورد ميخاد و..كه من تو نصب بهش برخورد نكردم..اين فايل راهنمايي كه من گذاشتم مربوط به همين وي 8 سافت 98 هست..فايل هاي راهنمايي ديگه عكسشون با نصب سافت 98 نميخوند.

الان توصیت چیه؟ کدومه دانلود کنم؟

eghbali66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آقا این سایت پی سی دانلود، دی وی دی د.مش دانلود کردم، 2 گیگ شد؟؟!! در حالیکه زده 5 و خورده گیگه. این دی وی دی دومش چیه؟ داکیمنتهاست یا خود برنامست؟
دی وی دی اولش چیه؟ برنامست؟

A.R-KH-A

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا این سایت پی سی دانلود، دی وی دی د.مش دانلود کردم، 2 گیگ شد؟؟!! در حالیکه زده 5 و خورده گیگه. این دی وی دی دومش چیه؟ داکیمنتهاست یا خود برنامست؟

نميدونم...من لينك سافت 98 رو دادم يكي؛ واسم دانلود كرد..دي وي دي يك و دو نزده بود...فك كنم باهمن..
اينجا رو ببين
http://soft98.ir/software/engineering/15678-aspentech-aspenone.html
كسي از پي سي دانلود گرفته جواب بده..

وي 8.2 رو داري ميگيري؟

eghbali66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نميدونم...من لينك سافت 98 رو دادم يكي؛ واسم دانلود كرد..دي وي دي يك و دو نزده بود...فك كنم باهمن..
اينجا رو ببين
http://soft98.ir/software/engineering/15678-aspentech-aspenone.html
كسي از پي سي دانلود گرفته جواب بده..

وي 8.2 رو داري ميگيري؟

نه 8 رو میگم
الان اونی که دانلود کرده بودی از سافت 98، چی بود توش دقیقاً ؟ فقط برنامه نصب بود توش؟ یا منوالهای برنامه رو هم داشت؟

A.R-KH-A

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه 8 رو میگم
الان اونی که دانلود کرده بودی از سافت 98، چی بود توش دقیقاً ؟ فقط برنامه نصب بود توش؟ یا منوالهای برنامه رو هم داشت؟

من لينكاي فشرده شده رو كه دانلود شده بود رو اكسترك كردم..بعد يه فايل با نام AspenTech.AspenONE.8.0.iso بود بعلاوه كرك و..
فايل iso كه داريو مجازي باز ميشه..
بعد از اجراش هم تو داريو مجازيم خود نصب برنامه مياد..كه بصورت كلي هست

asozhyan

عضو جدید
Dvd 1- شامل مجموعه نرم افزارهاي مهندسي (شبيه سازي و طراحي) مثل هايسيس، اسپن پلاس، EDR، Utilitiesو Custom modeler
dvd 2- شامل مجموعه نرم افزاري تامين و پشتيباني و فروش مرتبط با صنعت نفت كه بيشتر مهندسي صنايعي و مديريتيه.
dvd 3- شامل documentation نرم افزارهاي دو مجموعه فوقه كه در نسخه 8 به بعد حذف شده. و راهنماها و مثالها به صورت انلاين ارائاه ميشه كه بايستي يوزر و پسورد معتبر از اسپنتك داشته باشي.

eghbali66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
Dvd 1- شامل مجموعه نرم افزارهاي مهندسي (شبيه سازي و طراحي) مثل هايسيس، اسپن پلاس، EDR، Utilitiesو Custom modeler
dvd 2- شامل مجموعه نرم افزاري تامين و پشتيباني و فروش مرتبط با صنعت نفت كه بيشتر مهندسي صنايعي و مديريتيه.
dvd 3- شامل documentation نرم افزارهاي دو مجموعه فوقه كه در نسخه 8 به بعد حذف شده. و راهنماها و مثالها به صورت انلاين ارائاه ميشه كه بايستي يوزر و پسورد معتبر از اسپنتك داشته باشي.

ولی دو تا دی وی دی گذاشته بودن که؟

eghbali66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
برای نصب 8، چند تا ورژن SQL داده، کدوم رو نصب کنیم؟ Recomm. هم نکرده حتی!!!

asozhyan

عضو جدید
در توضيح دي وي دي 3 نوشتم از نسخه 8 به بعد فايل رهنما حذف شده و فقط به صورت انلاين ارائه ميشه. اما در نسخه 7.3 و قبلش دي وي دي سه هست.

eghbali66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نسخه Soft98.ir وقتی گزینه Find رو انتخاب میکنی برای انتخاب ماده، دیگه پنجرش قاطی میکنه و اصلاً بسته نمیشه

mehran.lnjd

عضو جدید
ویندوز من 7 Home Premium هست در حین نصب اسپن 8 کامپوننت ها نمیاد. فقط چند تا جزء فرعی نصب میشه و هیچ خطایی هم نمیده؟!Untitled.jpg همین قسمت ها بعد نصب میاد.

asozhyan

عضو جدید
دوست عزيز ويندوز شما 64 بيتيه و نرم افزارهاي هاي 64 بيتي رو نصبي كرديد.
بايستي نرم افزارهاي 32 بيتي رو انتخاب كنيد تا هم هايسيس اسپن و edr رو بشه براي نصب انتخاب كرد.
ویندوز من 7 Home Premium هست در حین نصب اسپن 8 کامپوننت ها نمیاد. فقط چند تا جزء فرعی نصب میشه و هیچ خطایی هم نمیده؟!مشاهده پیوست 167444 همین قسمت ها بعد نصب
میاد.

hassankarami

عضو جدید
سلام بر مهندسین عزیز. من( ASPEN ONE V8.2 (2dvdرو از سافت گذار با موفقیت نصب و کرک و اجرا کردم(تو درایو غیر C هست). چرا برای اجرای برنامه های تو پوشه PATCH(مثل Exchanger Design and Rating ) این پیغام ارور میاد؟(از dvd1) مثلا برنامه Exchanger Design and Rating V8.0 CP2 همچنین Economic Evaluation V8.2 تو قسمت نصب معمولی ASPEN ONE که می بایست SELECT کنیم و بعد نصب کنیم نبود (موقع نصب من تیک ASPEN HYSYS , ASPEN PLUSو چند تا دیگه رو زدم).؟؟؟؟
مشاهده پیوست 169548

mohamad.63

کاربر فعال
سلام بر مهندسین عزیز. من( ASPEN ONE V8.2 (2dvdرو از سافت گذار با موفقیت نصب و کرک و اجرا کردم(تو درایو غیر C هست). چرا برای اجرای برنامه های تو پوشه PATCH(مثل Exchanger Design and Rating ) این پیغام ارور میاد؟(از dvd1) مثلا برنامه Exchanger Design and Rating V8.0 CP2 همچنین Economic Evaluation V8.2 تو قسمت نصب معمولی ASPEN ONE که می بایست SELECT کنیم و بعد نصب کنیم نبود (موقع نصب من تیک ASPEN HYSYS , ASPEN PLUSو چند تا دیگه رو زدم).؟؟؟؟
مشاهده پیوست 169548
همنطور که نوشتید بعضی از نرم افزار ها بصورت patch تو dvd این ورژن ارائه شده یعنی برای نصبش اول باید ورژن 8 رو نصب کنید و بعد اون فایل پچ رو نصب کنید تا بشه ورژن 8.2. ولی aspen plus و aspenhysys به صورت کامل ارائه شده و نیازی به نصب ورژن 8 برای اونا نیست

H-Engineer

عضو جدید
دوستان با توجه به اینکه هنوز همون کرک قدیمی هست و همخوانیش هم با ورژن های جدید کمتر، چرا دوست دارید برید سراغ ورژن های بالاتر؟؟ باور کنید همون 7.3 از 8 و 8.2 خیلی بهتره و باگ کمتری داره.

@@Reza22

عضو جدید
اقا من aspen v8 رو گرفتم و نصب کردم از p30 downloadولی هر کاری که می کنم خطای لایسنس می ده می گه:unable to acquire hysys_process license حالا من چه کار کنم کار خیلی مهم هم دارم

saeedmir2

عضو جدید
تو فایل pdf نوشته بود
Aspen Engineering V8.0 Software Requirements:
Windows 7 Enterprise SP1 x86
Windows 7 Enterprise SP1 x64win
Windows 7 Professional SP1 x86
Windows 7 Professional SP1 x64
Windows XP Professional Edition SP3 x86
Windows 8 Professional Edition X86
Windows 8 Professional Edition X64
یعنی فقط رو این ورژن ویندوزها نصب میشه؟
Windows 7 Professional SP1 x64 دارم نصب میشه و اسپن پلاس هم بدون مشکل بالا میاره ولی تو هایسیس پیغام خطا میده(خطای لایسنس)
اگه بخوام ویندوز رو عوض کنم چه ویندوزی رو نصب کنم؟

دوست گرامی سرچ زده ام. دست شرکت ها هم رسیده. تو یه سایت کره ای چندتا تاپیک در این باره بود اما کسی لینکش رو نذاشته بود. کرک موجود هم واسش جواب داده. فایل راهنمای نصبش رو پیوست کردم.

eghbali66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان با توجه به اینکه هنوز همون کرک قدیمی هست و همخوانیش هم با ورژن های جدید کمتر، چرا دوست دارید برید سراغ ورژن های بالاتر؟؟ باور کنید همون 7.3 از 8 و 8.2 خیلی بهتره و باگ کمتری داره.

علاقه به ورژنهای جدیدتر برای من به شخصه بخاطر نوآوریهایی هست که داره، مثلاً برای حل معادلات موازنه جرم و انرژی یه روش جدید ارائه میکنه یا مثلاً یه مدل ترمودینامیکی جدید به نرم افزار معرفی میکنه (مثلاً SAFT و ملحقاتش) و یا پارامترهای جدیدی که وارد نرم افزار شده برای بهبود نتایج شبیه سازی. یا اصلاً قابلیتهای جدیدی که اضافه میشه، مثلاً از ورژن 7 قابلیت NIST-TDE به نرم افزار شده که خدا میدونه چقدر روش کار شده!!!
ضمن اینکه در پک اسپن یه برنامه های جدیدی بعضی وقتا اضافه میشه، مثه Aspen analysis و ....

saeedmir2

عضو جدید
کسی اسپن ورژن 8 رو نصب کرده؟ اگه اره ورژن دقیق ویندوزتون رو واسم بنویسید
ممنون میشم

saeedmir2

عضو جدید
موقع نصب این خطا ها رو میده وقتی که نصب شد خطای لایسینس :(
1383598893792.jpg
1383598893751.jpg
لطفا کمک کنید

soli456

عضو
موقع نصب این خطا ها رو میده وقتی که نصب شد خطای لایسینس :(
مشاهده پیوست 178431
مشاهده پیوست 178432
لطفا کمک کنید

شما یه کاری کن ، دوباره پاکش کن برنامه رو

اینترنت رو قطع کن ، لایسنس رو بساز و از نو نصب کن و لایسنس رو وارد کن

برای منم ارور میداد ، البته هایسیس رو ، همین کار رو کردم ، البته من ویندوز رو عوض نکردم ، یه یوزر جدید ساختم و اونجا اینکارا رو کردم

asozhyan

عضو جدید