70 روش برای بهبود زبان انگلیسی

smooth criminal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام!
یه مقاله ای رو تو یه سایت دیدم، به نظرم جالب اومد ( سایت : لرن باکس )
70 روش برای بهبود زبان انگلیسی هست، که ایشالا هر روز یک روش رو براتون میذارم
امیدوارم مفید باشه
این نکته رو متذکر بشم این مطلب صرفا یک مقاله هست و تصمیم اینکه به این نکته ها عمل کنید یا نه با خودتون هست.

خب با هم اولین نکته رو بررسی میکنیم.

Start your own English language blog. Even for people who don’t have to write in English, writing can be a great way of properly learning the kind of vocabulary you need to describe your own life and interests, and of thinking about how to stop making grammar mistakes. The problem most people have is that they don’t know what to write about. One traditional way to make sure you write every day in English is to write an English diary (journal), and a more up to date way of doing this is to write a blog. Popular topics include your language learning experience, your experience studying abroad, your local area, your language, or translations of your local news into English.

کلا قبل اینکه نکته اول رو بخوام توضیح بدم چند تا توضیح کوتاه دارم , کلا ایرانی ها دو تا بدی دارن یکی اینکه خیلی کم میدونند
و دوم اینکه این چهار تا کلمه ای هم که بلدن زورشون میاد که به بقیه بگند.

شروع کنید یک وبلاگ انگلیسی بسازید و مطالب مورد علاقه خودتون رو درونش قرار بدهید , میتوانید مطلبی را که مناسب دیدید در انجمن های اینترنتی به اشتراک بگذارید(حالا میگین دارم تبلیغ انجمن خودمون رو میکنم ولی من میگم شما اصلا نیمیخواد در انجمن لرن باکس بذارید شما مطلبتون رو در یکجای خوب و پربازدید قرار بدید ولی منتشر بشه تا بقیه استفاده کنند).
نوشتن مطالب مورد علاقتون به انگلیسی حتی اگه هیج فایده ای نداشته باشه حداقل باعث یادگیری لغات برای شما میشه چون هنگام نوشتن سعی می کنین که از لغات مناسب و جدید در متنتون استفاده کنید و همینطور باعث این میشه که کمتر دچار اشتباهات گرامری بشید . یه مشکلی که اکثرا افراد پیدا می کنند این هست که نمی دونن چی بنویسن .یکی از راه های قدیمی که میتونین برای نوشتن چیزهایی که بلد هستین به انگلیسی این هست که یک دفترچه خاطرات تهیه کنید و یک راه جدید و بروز این هست که یک وبلاگ ایجاد کنید و وبلاگ نویسی کنید.موضوع مطالبی که قرار میدهید میتونه شامل تجربه های شخصیتون از یادگیری زبان باشه(که من این رو توصیه میکنم) , تجربه شما از تحصیل در خارج از کشور , منطقه ای که در اون زندگی می کنید,زبان مادری شما , و یا ترجمه اخبار محلی (کشور , شهر) به زبان انگلیسی.

منبع : 70 ways to improve your English - Articles - UsingEnglish.com

بالا