67--كتاب امنيت در شبكه به زبان فارسي

بابك طراوت

عضو جدید
کاربر ممتاز
لينك مشكلي نداشت.... چك كرده بودم ... فكر ميكنم يك اتفاقي براي سايت 4shared.com افتاد چون داشتم آپلود ميكردم كه يكدفعه قطع شد:question:
احتمالا درست ميشه:redface:

Sharif_

مدیر بازنشسته
منم نتونستم

Admin

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
سلام، لطفا اگه حق نشر کتاب محفوظه و این نسخه اینترنتی آزاد و قانونی نیست خودتون لینک ها رو حذف کنید.

بابك طراوت

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام، لطفا اگه حق نشر کتاب محفوظه و این نسخه اینترنتی آزاد و قانونی نیست خودتون لینک ها رو حذف کنید.

سلام عزيز، فرمايش شما متين است و صدر در صد حواسم به حق كپي رايت هست ...خيالتون راحت باشه ... كتابهايي كه ميگذارم يا جزوه آموزشي ادارات هست كه قابل خريد و فروش نيست و يا در صفحه اول آن با ذكر منبع، اجازه بهره برداري ساير سايتها را داده است(مثل كتابهايي كه با ناشرشون مشكل داشتند و خود نويسنده از چاپ منصرف شده و در اختيار عموم قرار داده) .... اگر دانلود كنيد خودتان متوجه ميشويد....در هر صورت مدير شما هستي هر طور صلاح دانستيد عمل كنيد ما فرمانبرداريم ....

ممنون از توجهتون:gol:

آخرین ویرایش:

fazlgostar

عضو جدید
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما دوستان گرامی:
من دنبال مطالبی و یا مقاله و یا هر چیز دیگری در مورد" ارائه الگوی امنیتی برای شبکه ها" هستم به زبان فارسی یا انگلیسی ممنون میشم راهنماییم کنید
پیشاپیش ممنونم

oxision

عضو جدید
کاربر ممتاز
من دنبال مطالبی و یا مقاله و یا هر چیز دیگری در مورد" ارائه الگوی امنیتی برای شبکه ها" هستم به زبان فارسی یا انگلیسی ممنون میشم راهنماییم کنید
پیشاپیش ممنونم
سلام دوست عزیز تازه وارد ، ورودت رو به سایت خوشآمد می گم :gol::gol::gol:
موضوعی که شما فرمودید بسیار گسترده است. کمی ریزترش کنید شاید بتونم کمکتون کنم.
موفق باشید

PC-ENG

عضو جدید
پیشاپیش ممنونم
دوست عزیز یه ری به لینک زیر بزن ;)

کلیک کن

بالا