./..... 3pi... مثل سپاهان... کلوپ طرفداران سپاهان

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
همونجا که هی تاکید میکنین که از الهلال تو ضربات پنالتی شکست میخوردین ..... درست مثل قلعه نوعی که تاکید میکرد تیم ملی بدون شکست حذف شده و باخت مقابل چین تو ضربات پنالتی رو بعنوان باخت حساب نمی کرد...

ما که مقابل الهلال به افتضاحی استقلال مقابل سپاهان نبودیم .. تازه اون الهلاله این سپاهان .... سپاهان که عددی نیست ..:D
بابا گیر دادید به اون باخت پرسپولیس مقابل الغرافه ....پارسال که این باخت جبران شد 3 صفر تو زمین خودشون شکستشون دادیم .. در ضمن بعضی ها میگفتن اون باخت بخاطر دشمنی بعضی عوامل باشگاه با وینگادا بوده و یه باخت کاملا از پیش تعیین شده بوده وگرنه بازی رفت که تو تهران 3 بر 1 الغرافه رو شکست داده بود.....همون سال هم که پرسپولیس تنها تیمی بود که صعود کرد استقلال که تو گروهش 4 ام شد صبا و سپاهان هم که سوم شدن و هیچکدوم صعود نکردن فقط پرسپولیس بعنوان تیم اول صعود کرد ..تو گروهش هم که همون 1 باخت رو داشته در حالی که استقلال حتی 1 برد هم نداشته و 4م شده با تفاضل -2..
استقلال هم 4-1 مقابل نوف باخور ازبکستان سال 1375 شکست خورده حالا شما گیر دادید به شکست پرسپولیس مقابل الغرافه .....

چه هنری کردن که تیم لبنانی و مالزی رو بردن بعد تو یه گروه 3 تیمه اول شدن ...

آره خوب ما یه چیز میگیم میشه بهانه اما آب و گل آلود بودن زمین میشه منطق ..

من اصلا باور نمی کنم استقلال بی پول باشه ..اینا همه دروغای فتح اله زاده س اینطوری فقط میخواد توجیه کنه ...به قول رویانیان پرسپولیس هم مشکل داره فقط رویانیان آدمی نیست که مشکلات رو فریاد بزنه و تو بوق و کرنال کنه ...تنهایی اونا رو حل میکنه و هوادارا رو ناراحت نمی کنه ...آخه مگه میشه استقلال اینقد بی پول باشه که ..اگه اینقد بی پوله چطور میره بازیکن 3 میلیاردی میاره ؟ مگه میشه بازیکن اول فصل سر 3 میلیارد توافق کنه و بعدا پولشو ببخشه... مگه میشه نکونام خودش بیاد پول رضایت نامه شو بده ...فتح الله زاده فقط یه دروغگوه ..یه دروغگو که دیگه دستش برای همه رو شده اگه بگه ماست سفیده من باور نمی کنم چه برسه به اینکه استقلال بی پوله ... مگه میشه رحمتی که پیشنهاد 2 میلیاردی از مس داشت بیاد بخاطر رضای خدا برای استقلال مجانی کار کنه در حالی که میگن یکی از شروطش پیش قرارداد 800 میلیونی بوده ... مگه میشه نکونام که پیشنهاد چندمیلیرادی داره بیاد با 350 میلیون قرارداد ببنده و خودش پول رضایت نامه شو بده و بخاطر دل هوادار بیاد استقلال ...بس کنید تروخدا حداقل شما از بی پولی حرف نزن و دروغ های مسئولین استقلال رو تکرار نکن ..مثلا ماه رمضانه .. فتح الله زاده میاد تو 90 مقابل 80 میلیون نفر قسم دروغ میخوره ..متنفرم از آدم دروغگو ..

بله قبول دارم استقلال و پرسپولیس همیشه حاشیه دارن اما مطمئنا شما هم قبول دارید که حاشیه های فصل قبل استقلال قابل قیاس با پرسپولیس نبود .. هوادارای استقلال فقط چند دقیقه اسم مجیدی رو فریاد زدن ببینید قلعه نوعی و مدیران باشگاه چقد واکنش نشون داد و ببینید چند نفر مصاحبه کردن و هوادارا رو محکوم کردن و گفتن از پرسپولیس فصل قبل عبرت بگیرید ..هنوزم قلعه نوعی علیه اون هوادارا مصاحبه میکنه و به اون 70 هزار نفر میگه "عده قلیل" "بی معرفت بدتر از مردم کوفه " ...ببینید فقط 5 دقیقه صدا کردن مجیدی چقد حاشیه درست کرد و چجوری خشم قلعه نوعی و خیلی های دیگه رو بدنبال خودش آورد حالا مقایسه کنید با پرسپولیس که از دقیقه 20 بازی اول فریاد های علی دایی علی دایی شروع شد و تا آخر فصل ادامه داشت ... حاشیه های پرسپولیسو با استقلال مقایسه نکنید ..استقلال آخرای فصل حاشیه هاش شروع شد و اونم عوامل داخلی مثل فتح الله زاده و رسولی نژاد مقصرش بودن نه عوامل بیرونی ...

بابا لغب کهکشانی رو همین مدیرعامل خودتون باب کرد کجا تیم بگوویچ کهکشانی بود ..

بله من گفتم 9 بار قهرمان شدیم و 7 بار رفتیم و اینم گفتم که تا قبل 1994 جام باشگاه های آسیا اصلا جدی نبود و تیم های قدر توش شرکت نمی کردن و تو اون سالها ما 3 بار قهرمان ایران شدیم و نرفتیم به اون جام ... اگه میرفتیم تو اون تورنمنت راحت احتمال قهرمانیمون زیاد بود چون اصلا تیم مطرحی تو اون بازی ها نبوده ...

چرا اصرار دارید بگید الهلال تیم ضعیفی بوده الهلال تا 1990 شیش بار قهرمان لیگ عربستان شده ... و عربستان هم یکی از قطب های فوتبال آسیاست و از قدیم و حتی الان هم تیم های ما مقابل تیم های عربی مخصوصا عربستان همیشه مشکل داشتند و حتی مقابل کشورهای شرق آسیا به اندازه تیم های عربی مشکل نداریم ...

قبول کنید ارزش اون جام ها در مقابل لیگ قهرمان الان هیچی نیست ..حالا اگه استقلال مسیر سختی برای قهرمانی برداشته بود یه چیزی ....اما جفت قهرمانی های استقلال راحت بدست اومده و تو سال هایی بوده که هیچکدوم از قطب های فوتبال آسیا توجه چندانی به این بازی ها نداشتند و این بازی ها صرفا دستگرمی بودند ...

آخرین ویرایش:

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
تاپیک مردم رو خراب کردیم
شاید من بد توضیح دادم ، شما گفتید 4 تیم بودن تو سال 1970 که گفتم نه ، بیشتر بودن ، همینطور که استقلال با تیمهای مالزی و لبنان بازی کرده ، هاپوئل اسراییل و تیم اندونزی هم بازی مقدماتی داشتن ، پس نگید 4 تیم بوده
گفتید چون تو فینال المحرق بحرین رو بردیم بازی نیمه نهایی با الهلال رو به حساب نمیارید ؟ منم میگم خوب ما هم درسته نیمه نهایی اندونزی رو بردیم ، اما فینال هاپوئل اسراییل رو بردیم که اون زمان قطب فوتبال آسیا بوده شما میگید هیچ وقت قطبهای فوتبال آسیا ( کره جنوبی ، ژاپن ، عربستان ) رو نبردید ، آخه دوست من سال 1970 که ژاپن و عربستان قطبهای فوتبال آسیا نبودن
ایران و کره جنوبی تقریبا همیشه قطب بودن ، تو مقاطعی اسراییل ، کره شمالی حتی کویت و عراق جز قطبهای فوتبال آسیا بودن. سیاسی که نیستید ؟؟ چرا اسراییل رو حساب نمیکنید؟ کره شمالی به چشمتون نمیاد ؟؟
اگه اشتباه نکنم یه بارم تیم ملی ایران تو بازیهای آسیا رشته فوتبال تو فینال با میانمار بازی کرده و 2-1 برده ،یه زمانی تیم ملی ترکمنستان هم برای ما شاخی بود ، ما با اختلاف یه گل میبردیم ، حتی یه بارم با مایلی کهن تو یه بازی دوستانه بهشون باختیم ،یه زمانی هم حتی تیم ملی سوریه و تیم ملی کویت حریفان سنتی ایران بودن
اگه بازیکنهای پرسپولیس به نوعی کم کاری کردن تو اون بازی 5-1 که دیگه بد تره و شکست ننگینی بوده ، علی کریمی هم که تو اون تیم بود ، پس نگید کم کاری
آره اون بازی با نوف باخور رو هم خوب یادمه ، گفتم اگه اینو بگم ، مجبورم اینم بگم که یه هفته قبل از اون پرسپولیس هم به یه تیم قزاقستانی( آلیما یا کوپداق ) باخت اونم 3-0
بازی برگشت هر دو تیم ایرانی میزبان بودن ، پرسپولیس 5-0 برد ( تا جایی که یادمه )و یه هفته بعد استقلالم 3-0 برد ، تیتر روزنامه ابرار ورزشی هم این بود : 3 گل برای 110 هزار نفر کم بود، منو یاد خاطراتم انداختی
اذیت نکن دیگه ، حالا کهکشانی نه ، تیم پر ستاره که میگفتن به تیم بگوویچ ، خط و نشونی میکشیدن برای تیمهای دیگه و بخصوص استقلال اما داربی رو 2-1 باختید
آره فصل پیش حاشیه های پرسپوایس بیشتر بود ، اما خیلیاشم خودشون ایجاد کردن مثل جریان نصرتی و شیث
اما من میگم همیشه همین بوده ، استقلال و پرسپولیس حاشیه های زیادی دارن . در مورد قلعه نویی اگه جایی دیدید من ازش حمایت کردم بهم نشون بدید
امیر قلعه نویی همون راهی رو میره که پروین تو دهه 70 میرفت و الان شده این و دیگه کسی قبولش نداره و حتی برای پرسپولیسیا هم دیگه سلطان نیست ، حتی مهدوی کیا به 800 میلیونی اشاره کرده که از انتقالش به آلمان تو جیب پروین رفته .همین امثال من و طرفدارهای استقلال قلعه نویی رو به اینجا رسوندنش اما حالا اینا رو میگه
من نمیگم استقلالیا همه سفید امضا کردن ، نه خیلیا مثل جباری و رحمتی و حیدری میلیاردین . اما میگی فتح الله زاده دروغ گو هست ، در مورد رویانیان نطرت چیه ؟؟ چرا وقتی فردوسی پور ازش پرسید به جلال حسینی بالای یه میلیارد دادی یا کمتر ؟ جواب نداد و طفره رفت . خداییش چند ساله طرفدار پرسپولیسی؟؟ کی شده یه بار پرسپولیس مشکل مالی پیدا کنه؟؟ اما استقلال چی؟؟ سال 1373 وقتی لیگ شروع شد استقلال بازی اول با شهرداری تبریز بازی داشت که بخاطر مشکلات مالی و نداشتن بازیکن با 13 نفر رفت تبریز ، برای تهیه لباسهاش هم مشکل داشت . سال 74 منصور پورحیدری استقلال رو تو مقاطعی تو پارکینگ ورزشگاه آزادی تمرین میداد ، همون سالها بود که وقتی تیم تو شمال با تیمهای نساجی و نفت قائمشهر بازی داشت و میرفت شمال ، نظری جویباری برای بازیکنها و تیم جای خواب جور میکرد و کم کم به استقلال نزدیک شد و یه مدت سرپرست تیم شد . همین پارسالم که دیگه یادته چی شد .
سپاهانم مساوی کرده صاحب این تاپیک هم نمیاد ببینه تاپیکشو تبدیل کردیم به کل کل

آخرین ویرایش:

GAME_OVER

کاربر ممتاز
واقعا الان کسی قلعه نوعی رو قبول نداره ؟ شما رو نمیگم ولی تو همه سایتای استقلال برید خیلیا هستن کشته مرده امیر قلعه نوعی .. همیشه برام عجیب بوده کسی که وقتی از استقلال میره و دشمن استقلال میشه و وقتی به استقلال میاد از روز اول تا آخر یه ریز منت میزاره رو چرا اینقد دوسش دارن .. والا چیزی که ما دیدیم طرفدارای استقلال بهش میگن امیرخان و همیشه م واسه ما کلاس میزارن که ما امیرخانو داریم و ... در مورد پروین هم بله موافقم خودمم الان دوست دارم هر جور شده پروین دور شه از پرسپولیس و دست از سر تیم برداره .... حتی دوست داشتم علی دایی هم پیشنهاد سوریه و قطر رو قبول کنه و سایه ش از سر پرسپولیس کم شه ... اما استقلال از این جهت هم شانس آورده و همچین کسایی که ادعای وارث بودن رو دارن و فکر میکنن پرسپولیس ارث پدریشونه رو نداره ....مثل این پیشکسوتای امثال پروین ...برای همین هم همیشه حاشیه هاش کمتر بوده

درمورد رویانیان انصافا حداقل اینقد شهامت داشت که بگه من سقف رو رعایت نکردم ولی دیدیم که همه اونایی که خودشون چند ساله دارن سقف رو دور میزنن چجوری بهش حمله کردن و گفتن بازار رو خراب کرده ...و جالب اینجا بود یه جورایی خودشونو تو دسته ایی حساب کردن که انگار چند ساله دارن سقف رو رعایت می کنن و امکان نداره از قانون تخطی کنن..امثال رسولی نژاد، فتح الله زاده ، رحیمی و خوروش و حتی مدیرعامل مس کرمان !!! ...یعنی هر کی از اونور میمومد یه مصاحبه علیه رویانیان انجام میداد ..هنوزم تو نشست های خبری سرمربی خبرنگارا از خورده شدن حق بیت المال میپرسن اونم فقط از سرمربی پرسپولیس ... میلیاردهایی که بقیه تیم ها میدن که بیت المال نیست که.. درنهایت هم روسیاهی به ذغال موند و سپاهان بازیکن 2 میلیاردی خرید و استقلال 3 4 میلیاردی و این وسط کسی نبود بگه آقای رسولی نژاد روت سیاه ... درعوض خودشون اومدن مقابل 80 میلیون نفر قسم دروغ خوردن رو شروع کردن که نکونامو 350 خریدیم ...خداییش خود شما قبول کردی که نکونامو 350 خریدن ؟؟؟ حتی خود نکونام هم گفت بیشتر بوده ...انصافا ببینید رسولی نژاد تا کجا یش رفت که پای
سازمان بازرسی کل کشور رو هم به فدراسیون فوتبال کشید .. نمیدونم الان چجور روش میشه بهمین راحتی خودش مقابل دوربین های تلویزیون همچین دروغ بزرگی بگه ...البته حقم داره چون کسی کاریش نداره اصولا آدم باید تو این مملکت دروغ بگه باشه تا موفق باشه اگه راست بگه میشه مثل رویانیان که دروغ نگفت و همه حمله های افراد دروغگو رو به جون خرید و الان دارن نقشه اخراجش از فوتبال رو میکشن ...

بابا بیخیال خوبه هر سال می بینیم استقلال بهترین بازیکنا رو میخره و کهکشانی میشه اما مدیرعاملای پرسپولیس این وسط فقط نقش بالابرنده قیمت برای بازیکنان رو دارن ... اگه اینقد مشکل مالی داره چجوری اینقد بازیکن میخره ..فصل قبلو ببینید ..استقلال چه تیم پرمهره ایی بود ببینید کیا رو گرفت ... اما پرسپولیس چی ... همه پرسپولیسیا سقف رو رعایت کردن چون اصلا در حدی نبودن که بخوان بالاتر از سقف بگیرن ....اینا همش فیلمه اول فصل میگن پول نداریم که ذهن مردم رو خراب کنن یعنی استقلال خرج نمی کنه مثل کاری که امسال کردن و اینقد پول ندارم پول ندارم کردن که کل ایران فکر کردن دولت هر چی سهم استقلال و بقیه تیم ها بوده داده به رویانیان ...

بهرحال من حرفامو زدم قضاوت هم باشه بر عهده خواننده های این تاپیک ... 2 تا جام مفتی بهتون دادن اینقد روش سرمایه گذاری نکنید یهو دیدید ازتون پس گرفتن بی ستاره میشید همینم دیگه ندارید که جواب پرسپولیسیا رو باهاش بودید ...:D

آخرین ویرایش:

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
گفتم الان کسی پروین رو قبول نداره و قلعه نویی هم داره همون راه رو میره و شاید روزی اونم اینجوری شه ، آره هنوزم هستن کسایی که قلعه نویی قلعه نویی میکنن ، اما تعدادشون کمتر شده
قبلنا امیر مخالف آنچنانی نداشت اما الان داره که خیلیم کم نیستن ، اما اگه پروین میشد مربی پرسپولیس ، دلت میخواست تیمتون ببازه یا ببره؟؟ به هر حال استقلالیا هم دلشون میخواد تیمشون ببره ، چه با قلعه نویی چه با مظلومی چه با مرفاوی
استقلالم فقط پارسال کهکشانی بود ، تو سالهای قبل تقریبا شرایط متعادلی داشتن
شاید گاهی بوده استقلال بهتر بوده و گاهیم بوده پرسپولیس پر مهره تر
تا سال قبل بهترین بازیکنها 600-700 میگرفتن نهایتا اما امسال کار رویانیان باعث شد همه میلیاردی بشن
در مورد جام در جام و جام باشگاههای آسیا هم که به قول شما قضاوت باشه بعهده خواننده های احتمالی این تاپیک

GAME_OVER

کاربر ممتاز
تا سال قبل بهترین بازیکنها 600-700 میگرفتن نهایتا اما امسال کار رویانیان باعث شد همه میلیاردی بشن

این حرفتون یعنی چی ؟ یعنی واقعا خودتون هم اینطوری فکر می کنید ؟؟؟ بیخیال بابا من جور دیگه ایی درباره شما فکر می کردم اما انگار شما هم درست مثل بقیه اید ... یعنی تا سال قبل پول میلیاردی نبوده و عدل امسال اومده و اونم رویانیان آورده ؟؟؟ میشه رقم قرارداد پارسال رحمتی رو بفرمایید ؟ یا جباری؟ یعنی واقعا فکر می کنید رحمتی و جباری و تیموریان سال قبل کمتر از میلیارد گرفتن ؟ همین سیدجلال و کریم انصاری فرد فکر می کنید سال قبل کمتر از میلیارد گرفتن ؟ منتظری رو چی ؟ و خیلیای دیگه ...
بیخیال دیگه شماها هم یه نفر آدم راست و درست تو فوتبال پیدا کردید همه کاسه کوزه ها رو سرش می شکنید ..من اصلا باورم نمیشه امسال سال اولی بوده که یه سری بازیکنا پول میلیاردی گرفتن همونطور که مطمئنم در حال حاضر گرونترین بازیکن ایران بازیکن استقلاله و استقلال تنها تیمیه که بازیکن چند میلیاردی داره .....چاه نکنید بهر کسی .....همه کارهایی که رویانیان کرده و قبلا چند سال پیش فتح الله زاده کرده ...از رعایت نکردن سقف گرفته تا دور زدن قانون و دادن مغازه و خونه به بازیکنا جای پول قرارداد ..... فقط تنها تفاوتش که باعث شده امثال شما اینطور مثبت دربارش فکر کنن اینه که راحت و عین آب خوردن دروغ میگه و قسم دروغ میخوره ...
الان دیگه رویانیان شد پول میلیاردی بده و فتح الله زاده شد آدم قانونمند ...

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
شایدم حق با شما باشه
این مبالغ رو منم ندیدم که از روزنامه ها میگم که تا سال قبل دیگه اوضاع اینجوری نبود ، بی انصافی نکنید دیگه
شاید یکی دو نفر بودن اما امسال دیگه همه میلیاردی شدن
همین محسن یوسفی با استقلال با 450 تومان به توافق نرسید و گفت که کمه و رفت یا امیر حسین فشنگچی تا روزهای آخر امضا نمیکرد آخرش نمیدونم چقدر گرفت و موند
آره نکونام اگه دو تا 750 هزار دلار درست باشه گرون ترینه ، اما من واقعا نمیدونم درسته یا نه
منتظری که پارسال میلیاردی نگرفت ، اینو از شما میشنوم ، جباری هم زیر یه میلیارد بود قطعا. اما رحمتی ، فکر نکنم کم بوده باشه اما بالای یه میلیارد رو نمیدونم شنیدم حدود 800 تا 900
اینو یادم رفت بگم حتی امیر عابدینی هم از رویانیان انتقاد میکرد و گفت فتح الله زاده قبلا با قیمت کمتری بازیکن میگرفت ، اما حالا میگه رویانیان روراسته و با شرفه و من میخوام باهاش کار کنم ، من خیلی از فتح الله زاده حمایت نمیکنم ، اونم کار رویانیان رو کرد ، با یکمی تاخیر ، همین. ولی شروع کننده رویانیان بود دیگه ، حداقل امسال وگرنه مطبوعات همیشه دنبال سوژه هستند الکی نمیرن سراغ رویانیان. تو همون تیم پارسال پرسپولیس هم نصرتی ، کریمی ، نوری و غلامرضا رضایی بالای سقف بودن

آخرین ویرایش:

GAME_OVER

کاربر ممتاز
همون یکی دو نفری هم که پارسال میلیاردی بودن از استقلال و سپاهان بودن ... این نهایت بی انصافیه که بگیم رویانیان استارت دستمزدهای میلیاردی رو زد ..رویانیان فقط از یه جا بدشانسی آورد اونم اینکه تا سال قبل نقل و انتقالات تو دست استقلال و سپاهان بود و بهترینا رو جذب می کردن اما امسال که سردار اضافه شد اونا نتونستن تحمل بیارن که یکی دیگه اضافه شده و همشون بر علیه ش جوسازی کردن .... وگرنه پارسال هم دستمزدهای میلیاردی بود پارسال هم دور زدن قانون بود . کسی سقف رو جدی نمی گرفت ... قبول دارم دستمزدها امسال بیشتر شد اما مقصر رویانیان نبود این قانون سقف بود که باعث شد همه بازیکنا سقف رو معیار کنن و الان سقف یه جورایی برای بازیکن اُفت محسوب میشه ... همه براشون افت داره زیر سقف بگیرن اگه از روز اول چیزی بعنوان سقف نمیزاشتن این وضع پیش نمی اومد ...

یعنی واقعا نمی دونید درسته که نکونام گرونترین بازیکن ایرانه یا نه ؟؟ اصلا نیازی به خوندن روزنامه ها نیست همه چیز درباره نکونام واضحه ...همونطور که فردوسی پور با مدرک ثابت کرد که 700 هزار یورو رو استقلال به نکونام داده نه به اوساسونا ..اصلا فردوسی پور هم ثابت نمی کرد بازم همه چی واضحه نکونامی که تو اوساسونا دستمزنهادیش که ازش کوتاه نیومد 2 و نیم میلیون یورو بود چطور میاد ایران 350 میلیون ؟؟ البته اگه شما هم میخواید بگید بخاطر پدر بزرگوارش بوده که استقلالیه دیگه بحثش جداس اونوقت حق با شماست ....ن البته اونطور که فتح الله زاده قسم خورد و رسولی نژاد با قاطعیت جلوی دوربین دروغ گفتن بعید نیست شما هم باور کرده باشی که نکونام 350 گرفته ......

عابدینی از کجا میدونه که فتح الله زاده و رویانیان با چه قیمتی بازیکن گرفتن ؟..... اون مدت جو بدی علیه رویانیان راه افتاده بود و رسولی نژاد و فتح الله و سپاهانیا راه انداختن ..عابدینی هم مثل بقیه مدیران عامل تحت تاثیر این جو قرار گرفت ..اصلا اون مدت دیوار رویانیان از همه کوتاهتر بود ...همه علیه ش حرف میزدن از معاون وزیر ورزش گرفته تا گزارشگرای شبکه خبر ....

فتح الله زاده کار رویانیان رو کرد با تاخیر؟؟؟؟ کی اول استارت این قیمتا رو زد ...بابا مگه استقلال نبود که فصل قبل کهکشانی بود و مگه فتح الله زاده نبود که همش بمب میترکوند ؟ نمیخواید بگید که رحمتی و منتظری و تیموریان و ....پارسال 300 می گرفتن امسال بخاطر رویانیان بالای 1 میلیارد گرفتن ؟ بازیکنای استقلال که هموشون داشتن میرفتن ... چجوری اینا برگردونده شدن ؟ مگه منتظری پیشنهاد چند میلیاردی نداشت ؟ حتما به خاطر فتح الله زاده راضی شد برگرده و سقف رو رعایت کنه ...جباری چی ؟ حتی بلیطش هم به تبریز رو گرفته بود .... خودش هم که اولین طعنه رو به فتح الله زاده زد "این بهترین قرارداد عمرم بود" .. .....مطمئنا باشگاه استقلال همه شروط جباری رو پذیرفت ..خسرو حیدری که داشت میرفت ترکیه...رحمتی چی ؟ اونکه پیشنهاد 2 میلیاردی از مس داشت ..مدیرعامل مس هم که همه چیو لو داد اینکه رحمتی راضی بوده بره کرمان فقط همسرش نخواسته از تهران برن .. فتح الله زاده بدجورد دست به جیب شد بخاطر اینا ...همونطور که پارسال بهشون پول داده بود...در نهایت که روسیاهای برای خودشون موند اگه رویانیان با 3و4 میلیارد 4 تا بازیکن میخرید استقلال که همشو داد به یه نفر !! اگه با 2 میلیارد 2 تا خرید سپاهان که همشو داد به یه بازیکن ...

نمیخوام در این باره بحث کنم همه چی واضحه ...کاملا واضحه که دروغگو کیه و کی پیازداغ مسئله رو زیاد کرد و درنهایت روی کی سیاه شد ... این بحثا هم فایده ای نداره و ارزشی هم نداره ... هیچکدوم از این بازیکنا در حد این پولها نیستن کاری به پرسپولیس و استقلالش ندارم . منم اگه میدونستم یه روز فوتبال ایران به اینجا می کشه از اول فوتبال نگاه نمی کردم ...

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
این بار پست منو بد خوندی
شما تو اون پست قبلیتون گفتید پارسالم جباری ، منتظری و رحمتی میلیاردی بودن
من گفتم پارسال هر سه تاشون ( بخصوص پژمان ) زیر میلیارد گرفتن نگید نه دیگه - نوری و چند تا بازیکنهای پرسپولیس هم کم نگرفتن چرا اینطوری میگید؟ اونا که 300 میلیونی نبودن
آره امسال استقلالم میلیاردی زیاد داره ، با مقایسه نفر به نفر ، ماهینی با حیدری - سید جلال با پژمان - بنگر با مثلا جباری - و قاضی با مثلا جانواریو و گردان با رحمتی میبینی قیمتشون در یه رنجه
و استقلال خوب کسی رو به لحاظ قیمتی قابل مقایسه با کریم انصاری فر نداره و پرسپولیسم با نکونام
منم که گفتم شایعه شده 2 تا 750 هزار تا قرار بوده به نکونام بدن ( از همون برنامه 90 میگم ) میشه حدوده 2.8 میلیارد + همون 350 میلیونی که میگن میشه بالای 3 میلیارد ، که اگه اون 750 هزار تای دومی درست باشه . میشه انصاری فر ضرب در 2
موضوع کل کل جدید میخوای بدم؟؟ ادامه بدیم ؟؟

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
این بار پست منو بد خوندی
شما تو اون پست قبلیتون گفتید پارسالم جباری ، منتظری و رحمتی میلیاردی بودن
من گفتم پارسال هر سه تاشون ( بخصوص پژمان ) زیر میلیارد گرفتن نگید نه دیگه - نوری و چند تا بازیکنهای پرسپولیس هم کم نگرفتن چرا اینطوری میگید؟ اونا که 300 میلیونی نبودن
آره امسال استقلالم میلیاردی زیاد داره ، با مقایسه نفر به نفر ، ماهینی با حیدری - سید جلال با پژمان - بنگر با مثلا جباری - و قاضی با مثلا جانواریو و گردان با رحمتی میبینی قیمتشون در یه رنجه
و استقلال خوب کسی رو به لحاظ قیمتی قابل مقایسه با کریم انصاری فر نداره و پرسپولیسم با نکونام
منم که گفتم شایعه شده 2 تا 750 هزار تا قرار بوده به نکونام بدن ( از همون برنامه 90 میگم ) میشه حدوده 2.8 میلیارد + همون 350 میلیونی که میگن میشه بالای 3 میلیارد ، که اگه اون 750 هزار تای دومی درست باشه . میشه انصاری فر ضرب در 2
موضوع کل کل جدید میخوای بدم؟؟ ادامه بدیم ؟؟

GAME_OVER

کاربر ممتاز
در هر صورت بنظرم پرسپولیس سال اولشه داره اینطوری خرج می کنه اما استقلال نه !
مثل اینکه شما یادت رفته اینجا تاپیک هوادارای سپاهانه نه کل کل ..:D...ضمن اینکه من از تاپیک کل کل درس گرفتم که با شماها کل کل نکنم اینم اتفاقی شد چون شما حساب استقلالو از پرسپولیس جدا کردی خواستم بگم اینطوریام نیست .....در کل پرسپولیس سرور سپاهانه ...ما اصلا استقلال رو به حساب نمیاریم ..:دی

hooman_hooman

عضو جدید
دوستان از این که اینجا را برای کل کل کردن انتخاب کردید ممنونم به حرفهاتون گوش دادم حسابی حالا اگه میخایید کل کل کنید یک تاپیک جدید بسازید و اونجا بگید
فعلا دوشنبه شهراورد اصفهان هست

hooman_hooman

عضو جدید
متاسفانه یک اصفهانی اخر جدول ولی یکی صدر جدول
سپاهان4 ذوب اهن 0

بازی بعدی سپاهان - سایپا 27 مرداد

GAME_OVER

کاربر ممتاز
سپاهانیای خوش شانس ..:D
زیاد صدر نمیمونیدااا همین روزا پرسپولیس ازتون میگیره .

GAME_OVER

کاربر ممتاز
باشد
نبینم 12 باشید :biggrin:

ما دقیقه 96 بازی آخر قهرمان رو عوض کردیم چه برسه به الان که 30 هفتهههههه وقت داریم ...:D
فعلا این 30 هفته رو صدر وایسید دقیقه 96 بازی آخر ما قهرمان میشیم ..:biggrin:

mostang99

عضو جدید
سلام برو بچه خورشید نشان بزن کف قشنگ رو ب افتخاره ققنوسه اسیا یوهووووووووووووووووووووووووووو

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خبرگزاری فارس: تیم فوتبال سپاهان اصفهان 10 نفره برابر سایپا شکست خورد.

به گزارش خبرگزاری فارس، هفته پنجم لیگ برتر امشب با انجام یک بازی در اصفهان ادامه پیدا کرد و سپاهان از ساعت 22 به مصاف تیم سایپا رفت که بازی با نتیجه 2 بر صفر به سود سایپا به پایان رسید.

سجاد شهباز زاده در دقیقه 29 . میلاد غریبی در دقیقه 93 برای سایپا گلزنی کردند.

محسن ترکی داور مسابقه فرشید طالبی مدافع سپاهان را در دقیقه 55 از میدان اخراج کرد. جواهر سوکای از سپاهان نیز کارت زرد دریافت کرد.

با این باخت سپاهان 10 امتیازی باقی ماند و به لطف تفاضل گل بهتر صدرنشین ماند و سایپا هم 10 امتیازی شد و به رده پنجم جدول صعود کرد. 5 تیم اول جدول 10 امتیازی هستند.

rfa_65

عضو جدید
کاربر ممتاز

6.یاشاسئن سپاهانی هایی که با پلاکارد آزربایجان ما را در غم خود شریک بدان
7.یاشاسئن استقلال و مربیش قلعه نوعی که سیاهپوش بود و در سینه هایشان روبان مشکی رنگشان
8.یاشاسئن علی دایی
9.یاشاسئن کریم باقری
10.یاشاسئن سیروس دین محمدی
11.یاشاسئن رسول خطیبی
12.یاشاسئن پاشازاده
13.یاشاسئن مهدی رحمتی و... که بچه های هیمن دیار قهرمان پرور آزربایجان هستند بی نهایت ممنونیم و می گوییم آفرین بر غیرت شما که هنوز هم غیرت آزربایجانیتان و ترک بودنتان زبانزد عام و خاص است و نشان دادید که همیشه آزربایجان در قلب شما ها جای دارد از ورزشکاران و قهرمانان المپیکمان نیز جداگانه تشکر می کنیم و الحق که شایسته قهرمانی در این آوردگاه بزرگ بودید .

در پایان می گوییم یاشاسین آزربایجان کی هر بیر زمان یاشیییسن و یاشاداسان و یاشاداجاخسان. یاشاسئن غیرتلی دوسلاریمیز و غیرتلی اوغولاریمیز یا حق
Saygılarla R.F.A

منبع: تراکتور اف سی ( TractorFC.com )

hooman_hooman

عضو جدید
جدول لیگ برتر

اختلاف سپاهان با صدر جدول فقط 3 امتیاز

که کاملا قابل جبران

خدا رو شکر تمامی نتایج به نفع سپاهان رقم خورد . و نتیجه ایی که من رو شگفت زده کرد نتیجه ی 3 بر 1 ذوب اهن برابر تراکتور بود که بالاخره تونست خودش رو از بحران خارج کنه

از تمامی هواداران سپاهان بعنوان عضو کوچکی از خانواده ی هوادارن سایبری سپاهان میخوام که هر نتیجه ایی سپاهان گرفت دست از حمایت خودشون بر ندارند و مثل یک سپاهانی اصیل تا اخرین دقیقه ی بازی اخر لیگ حمایت کنند

hooman_hooman

عضو جدید
- ایا باید با 34 بُرد قهرمان لیگ شویم ؟؟؟؟؟؟

- ایا وضعیت ما نسبت به فصل قبل بد تر است ؟؟؟؟؟؟

تمامی این مسایل که امروز میبینیم از این جمله خود خواهانه شروع شد:
(ما سپاهانیم و حالا حالا ها قهرمان)

کی گفته که ما همیشه باید قهرمان باشیم؟البته این آرزوی همه هواداران است.
ولی باید به این مسئله توجه شود که فصل نقل و انتقالات به پایان رسیده و بضاعت ما همین بازیکنانی است که داریم که البته بازیکنان بسیار خوبی هم هستند.

این که امروز بعضی از کسانی که نام هوادار را با خود یدک میکشند به خود اجازه میدهند به مدیر عامل و سر مربی و کادر فنی و بازیکنان اعتراض نمایند نشانه ی ضعف هواداران واقعی است که با ایشان بر خورد نمیکنند.
...مگر چه اتفاقی افتاده؟؟شش بازی 10 امتیاز داریم و فرصت زیادی داذیم برای جبران این دو شکست.مگر قرار است تمام بازی های خود ببریم؟؟اگر این طور بود که با بالای 100 امتیاز قهرمان میشدیم.
باید آستانه ی صبر و تحمل خود را بالا ببریم و با حمایت خود از تمام مجموعه و کادر فنی و بازیکنان حواشی را از تیم خود دور نماییم.
انشا الله نتیجه را تا پایان نیم فصل خواهیم دید.توجه داشته باشیم که کمتر از یک ماه دیگر یک بازی آسیایی مهم در مقابل داریم که اگر این طور حاشیه درست کنیم مطمئنا آنجا هم نمیتوانیم موفق باشیم.
پس همه دست به دست هم دهیم و فقط از تیم خود در هر شرایط حمایت کنیم.
با آرزوی موفقیت

V A H ! D

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع ,
کاربر ممتاز
خداحافظی حاج‌صفی از بازیکنان تراکتور ...

خداحافظی حاج‌صفی از بازیکنان تراکتور ...

.
.
.

به نقل از خبر گزاری ها :
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]حاج‌صفی با بازگشت تیم ملی از مسابقات غرب آسیا به تبریز رفته آپارتمان خود را تحویل داده و وسایلش را فروخته تا با باری سبک دوباره راه اصفهان را در پیش بگیرد!!

حاج صفی دیروز هم در جمع بازیکنان تراکتورسازی حاضر شد و با آنها خداحافظی کرد[/FONT][FONT=&quot]![/FONT][FONT=&quot][/FONT]

[FONT=&quot]این بازیکن طبق قوانین می‌توانست در مسابقه داماش – تراکتورسازی در جام حذفی هم به میدان برود اما با توجه به آسیب‌ دیدگی او صلاح بر این است که فعلا استراحت کند[/FONT][FONT=&quot]. [/FONT][FONT=&quot][/FONT]

[FONT=&quot]با این وصف حاج‌صفی را باید بازیکنان سپاهان در نیم فصل دوم دانست[/FONT] ... ;)

hooman_hooman

عضو جدید
نقل و انتقالات باشگاه در یک نگاه
لیست بازیکنان جذب شده
میلان سوشاک (تیانجین تدا چین)
احسان حاج صفی (تراکتورسازی)
شهاب گردان (پرسپولیس)
محمد محمود وند (ذوب آهن)
لیست بازیکنان جدا شده
حسن اشجاری (استقلال)
عادل کلاه کج (پرسپولیس)
میلاد زنیدپور (پیکان)