./..... 3pi... مثل سپاهان... کلوپ طرفداران سپاهان

babak30

عضو جدید
قابل توجه آبیهای سوراخ http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=3306&stc=1&d=1210511410

آخرین ویرایش:

Imaginary

عضو جدید
تاريخچه باشگاه سپاهان

تاريخچه باشگاه سپاهان

سپاهان اصفهان

در سال 1332 و به همت زنده ياد "محمود حريري" اولين سنگ بناي باشگاه با نام "شاهين" در اصفهان بر زمين نهاده شد.
اين باشگاه که يکي از سرشاخه هاي اصلي و اوليه باشگاه "شاهين تهران" در اصفهان بود، در سال 1346 و با توجه به مسائل و مشکلات به وجود آمده في مابين باشگاه شاهين و مسئولين وقت سازمان تربيت بدني و اعلام انحلال آن، تغيير نام داد تا با نام جديد "سپاهان" پرچم دار ورزش در شهر اصفهان باشد.
فعاليتهاي فرهنگي-ورزشي باشگاه تا اواخر سال 1371 ادامه داشت تا اينکه از ابتداي سال 1372 و با توجه به شرايط اقتصادي بوجود آمده و با در نظر گرفتن مصالح باشگاه که در اصل بر حفظ نام سپاهان بود، امتياز باشگاه به کارخانه سيمان سپاهان واگذار گرديد تا از اين تاريخ باشگاه سپاهان تحت نام و مديريت کارخانه سيمان سپاهان ادامه حيات دهد.
تغيير شرايط اقتصادي کشور و عرضه شدن سهام کارخانه سيمان سپاهان در بورس سهام و عدم تمايل سهامداران جديد اين کارخانه به باشگاه داري سبب گرديد تا پس از يکسري رايزني و تلاشهاي گسترده مسئولين و مقامات ارشد سياسي، اجتماعي، اقتصادي، صنعتي و ورزشي استان و مساعدتهاي در خور تحسين شخص مهندس جهانگيري وزير معادن و فلزات ومهندس اسلاميان مدير عامل مجتمع عظيم فولاد مبارکه ، امتياز باشگاه به فولاد مبارکه واگذار گردد تا فعاليتهاي اين باشگاه از تابستان 1379 بصورت بسيار گسترده با نام باشگاه فرهنگي ورزشي فولاد مبارکه سپاهان ادامه يابد.
رنگها: زرد و مشکي
رنگ لباس اول: پيراهن زرد / شورت مشکي
رنگ لباس دوم: پيراهن سفيد / شورت مشکي
ورزشگاه اختصاصي: ورزشگاه نقش جهان

WAV

عضو جدید
جواب تاپیک اعتراض شدید در بخش پیشنهادات و انتقادات

جواب تاپیک اعتراض شدید در بخش پیشنهادات و انتقادات

واقعاً خنده داره ، اینو بهش میگند کم آوردن منطق:w15::w15::w15::w15::w15:

1- اول برو حرف زدن فارسی را خوب یاد بگیر چون تهرانی ها معمولاً قواعد صحبت کردن فارسی را بلد نیستند ، لااقل اون خواننده پست تو ، بتونه درست اونو بخونه .

2- اگه می خوای وضعیت اقتصادی مردم تهران را بسنجی فقط یک نکته کافی است که در سال 86 حدود 80 درصد مردم تهران مسافرکشی می کرده اند ولی در شهرهای دیگر این درصد بطور میانگین 45 درصد بوده است .
تازه آمار فقیران در سطح شهر تهران در سال 87 به 70 درصد رسیده است و اکثراً یا کاسه گدایی در کنار خیابانها به دست گرفته اند یا به شغلهایی همچون پاک کردن شیشه اتومبیها در سر چهارراهها و فروش سیگار در کنار خیابان روی آورده اند :biggrin::biggrin:

حالا خودت بگو اینها فقیرند یا مردم بوشهر یا دیگر شهرها که در عسلویه بوشهر حداقل حقوق ماهیانه شان یعنی حقوق کارگرشان 800000 تومان است و حقوق مهندسهایی مانند JUJU که رشته تخصصی شان نیز هست بالاتر از 2 میلیون تومان است .
یا اینکه حقوق کارگران مجتمع فولاد مبارکه اصفهان 1200000 تومان است و هر سال 5 میلیون تومان پاداش میگیرند .بنابراین اولاً مردم شهرهای دیگر برای خودشون کار میکنند که تو رفاه باشند و دوماً شما اونقدرا هم که میگی !!! تو رفاه نیستین .:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

پس همیشه قبل از حرف زدن ، آگاهی پیدا کن بعد فکر کن بعد حرف بزن .;)

3- شما یک دختری ولی اگه خیلی مایلی مثل آرشاما جونتون آدرست را به من بده تا بهت بگم اگه مواظب حرف زدنت نباشی چطور میشه .:mad:

اینایی که مثال زدی همشون از توی شهرسونا اومدن و این کارارو می کنن والا هیچ تهرانی اصیلی نمیره ماشین بشوره یا گدایی کنه من که گفتم توی شهر ما همه جور ادم پیدا میشه از طرز حرف زدنت معلومه که چیکاره ای من هم دهن تو نمیشم و افتخار نمی دم با تو هم صحبت شم برو خدا مرادتو جای دیگه بده در ضمن زیاد مطمئن نباش که دخترم ادرسم هم بت نمیدم تا تو کفش بمونی ! جواب ادمای مثه تو فقط سکوته از کی تا حالا 1000000 و 800000 تومن شده حقوق عالی؟ اینجا در امدا بالای 10 میلیونه تو مثه این که خوابی یه سفر به شهر ما کن تا ببینی لطفا نرو اون پایین ماینا بیا بالا تا روشن شی جونم
جواب تاپیک اعتراض شدید در بخش پیشنهادات و انتقادات :

جداً که راست میگن تهرانیها خالی بندند .:biggrin:

آخه بنده خدا چرا خالی می بندی ! کجای تهران در آمد بالای 10 میلیون تومان وجود داره ؟!!!

من یک شرکت در اصفهان دارم که مدت 8 سال است ، که بخاطر کاری که تهرانیها با هزار التماس چون خودشون متخصصش را نداشتند از شرکت من خواستند که بهشون کمک بدم ، هر ماه حداقل 10 روز در تهران بسر میبرم . کار شرکت من هم در شمال تهرانه .
اگه تو راست میگی چرا مردم آنجا برای روزی 10 هزار تومان بعد از آزمونها و شرایط سختی که برای استخدام اعلام کردیم ، برای کار در شرکت ما سر و دست میشکستند و حالا هم عده زیادی از آنها که پذیرفته شدند با همان حقوق در شرکت ما کار میکنند . همه آنها هم تهرانی اصیل هستند .:surprised::biggrin:
ضمنآً اگه راست میگی چرا بقیه تهرانی ها آنجا که بحث سره سرعت و قیمت اینترنت در ایران بود ، میگفتند که اینترنت تو ایران گرونه و ما نمیتونیم اونا بخریم ؟!!:biggrin:

2 تا از خصوصیات تهرانیها اینه که اولاً خیلی سر خودشون معطلند و دوماً خیلی خالی میبندند .

راست میگی شاید آدمهایی مثل شما( به گفته خودتان به JUJU ) که از روستا یا شهرهای کوچک به یک شهر بزرگ کوچ میکنند عقده ای میشوند و اینقدر خالی میبندند و هی میخواند خودشون را بالاتر از دیگران جلوه بدهند که واقعاً اینطور نیست !!!:biggrin:

حالا فهمیدی کی خوابه و فقط خالی میبنده ؟!!!:biggrin:

ضمناً تو نمی خواد در مورد سپاهان از جای دیگه مطلب کپی کنی اولاً که سپاهان بهترین تیم ایرانه دوماً این تیم مخصوص اصفهانیهاست .

من فقط بخاطر توصیه JUJU که حقیقتاً شخص بزرگوار و با فرهنگی است و من خیلی دوستش دارم این پست را ادامه نمیدهم .

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای بابا بحثو اونجا نتونستین ادامه بدین کشوندینش اینجا....بابا بذارین تموم بشه بره....
هرچی این بحثا بیشتر ادامه پیداکنه اعصاب خوردکنیش زیاد میشه...این بحث به هیچ نتیجه ای نمیرسه....و این تاپیکو از بین میبره.....
خواهشا ادامه ندین....ممنون....

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اومدم اینجا که ببینم ارغوان چجور دختر فوتبالی هستش که اومده اینجا و در مورد سپاهان بگم که موضوعی رو که WAV گذاشتن رو دیدم، دوست من شما لطف دارین و این بزرگواریتون رو میرسونه که اون بحث رو ادامه ندادین

ارغوان جون؟ من ماشین ممد رو قرض گرفتم بریم گردش، اینجا چیکار میکنین ؟ مگه قرار نشد با من بیاین ؟( مربوط به بخش " نظرت در مورد آواتور نفر قبلی چیه "‌ )

بنظر منم سپاهان یکی از بهترین تیم های آسیاست ولی متاسفانه مثه همه ی تیم های ایرانی وارد حاشیه شده ولی باز تونسته قدرتش رو حفظ کنه ولی ضعیفتر از قبل شده، و تا مسعولان این تیم تو حاشیع هستن این تیم همینطور رو به نابودی میره

آخرین ویرایش:

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
جوجو جان من پرسپولیسیم اینجا هم اومدم ببینم که دارن درباره سپاهان چی میگن که دیدم بحث منحرف شده....

dei

عضو جدید
پرسپوليس سروراستقلال است.......استقلال سوراخ همينه .همينه..همينه..همينه....همينه:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

sutak

عضو جدید
**سپـــــــــــــــــــــا هان **

**سپـــــــــــــــــــــا هان **

چند وقتی هست که عمر آبی و قرمز تموم شده :twisted:
به امید قهرمانیه :heart:ســـــــــــــــپاهان:heart:
سپاهان سرور آبی و قرمز
بزن به افتخارش
هوووووووووووورررررراااااااااااا
:w17::w17::w17::w17::w17::w17::w17::w17::w17::w17::w17::w17::w17::w17::w17::w17::w17:

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آره راست میگی تو 2 تا بازی آخرش با پرسپولیس به همه ثابت شده شما راست میگی

البته قبول دارم که سپاهان به یه قطب تو فوتبال ما تبدیل شده اما تا بیاد سرور پرسپولیس و استقلال بشه خیلی مونده و غیر ممکنه

این رو بدون پرسپولیس و استقلال سرور سپاهان هستند

*mahdi_joker*

عضو جدید
من اصفهانی هستم و طبق عادت همه طرفدار همشهری.اما خداییش پرسپولیس کجا سپاهان کجا.از استقلال سر تره اما ازپرسپولیس حالا حالا ها مونده

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته به اسي ها كه رسيده ولي تا به تيم قرمز پايتخت برسه خيلي راه داره

hakhamaneshian

عضو جدید
هواداران سپاهان اصفهان

هواداران سپاهان اصفهان

:gol:درود :gol:
اصفهانیهاااااااااا
بیاین از تیم مردمی شهرتون حمایت کنید.
خوب حال تهرانیها رو گرفتیما.
اصفهان پایتخت بی چون و چرای فوتبال ایران...:w17:

mohmp

اخراجی موقت
این پست رو میزنم ولی فکر نکنید یه وقت من طرفدار این شله زردم. من فقط به یه تیم وفادارم، اونم اونلی رئال مادرید. ;)

خدا وکیلی اون صحنه پنالتی نبود. بد تر از ایناش رو پنالت نمی گیرن. مسعود مرادی موقعیت خوبی نسبت به صحنه نداشت. در واقع بازیکن آبی بین داور و بازیکن زرد بود. عماد رضا هم یه جورایی حرفه ای گری کرد.

hakhamaneshian

عضو جدید
این پست رو میزنم ولی فکر نکنید یه وقت من طرفدار این شله زردم. من فقط به یه تیم وفادارم، اونم اونلی رئال مادرید. ;)

خدا وکیلی اون صحنه پنالتی نبود. بد تر از ایناش رو پنالت نمی گیرن. مسعود مرادی موقعیت خوبی نسبت به صحنه نداشت. در واقع بازیکن آبی بین داور و بازیکن زرد بود. عماد رضا هم یه جورایی حرفه ای گری کرد.

قبول دارم که پنالتی نبود. ولی بازم برد حق سپاهان بود.
در ضمن شله زرد بهتر از کیسه چرک و لنگه...

manelee

عضو جدید
شرمنده سپاهانيها اميدوارم هميشه خوش باشين منتها من به شدت فقط هوادار سرمربي تون هستم
قلعه نويي + سپاهان = برتري

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
زنده باد سپاهان:w33:
خوشم میاد خوب حال این پرسپولیس و استقلال رو گرفتند

خدا کنه همیشه دلتون خوش باشه.
من خودم پرسپولیسیم. ولی اینو میخوام بگم که با این وضعیتی که سپاهان داره اگه حال بقیه تیمارو نگیره عجیبه!!!
اخه این فصل پرسپولیس چی داره که بخواد قهرمان بشه!!!بازیکنانش کیان؟؟؟
سال پیش هرچی بازیکن خوب داشتو رد کرد.امسالم که چنتا ات آشغال خرید (ولی سر به زیر)
استقلالم که تابلو هستش که امسال نباید نتیجه بگیره.از انتخاب مرفاوی کاملا مشخص بود.
و اما سپاهان.امسال از لحاظ بازیکن که کل بازیکنای خوبو خریده.از لحاظ داوریم که با فغانی قرارداد بسته.
حرف من اینه که اگه میخواد قهرمان بشه لااقل سالم قهرمانبشه.
اینارو نمیگم که فکر کنید میخوام باهاتون کل کل بکنم.من خودم دیگه معمولا بازیای ایرانو نگاه نمیکنم.چون زده شدم.فوتبال ما بیش از اندازه کثیف و سیاسیه!!!!!
ولی در آخر میگم که عیار سپاهان و قلعه نوعی تو آسیا مشخص میشه.نه تو ایران درو پیت!!!

*setareh66*

عضو جدید
کاربر ممتاز

morta

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلاممممممممممممممممممممم
منم اومدم
منم هستم
اي شا الله
ميريم فينال اسيا
يه سوال
اينن هفته ذوب اهن چي ر كرد ؟

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
به دليل اظهارات عليه قلعه‌نويي و سپاهان
باشگاه سپاهان از كربكندي شكايت كرد

خبرگزاري فارس: باشگاه سپاهان از سرمربي صباي قم به دليل اظهارات عليه اين تيم به كميته انضباطي شكايت كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس، باشگاه سپاهان اعلام كرد: به علت تهمت ها، اظهارات توهين آميز و به دور از ادب و اخلاق رسول كربكندي، سرمربي تيم فوتبال صباي قم كه پس از ديدار سپاهان و صبا عنوان شد از وي به كميته انضباطي فدراسيون فوتبال شكايت كرده ايم.

كربكندي پس از ديدار صبا و سپاهان در اظهاراتي خطاب به قلعه نويي گفته بود، اميدوارم آقاي قلعه‌نويي همه بازي‌هايش را همين طور به پيش ببرد. اين فوتبال سالم به پيش نمي‌رود و من براي اين فوتبال متاسفم.

World Designer

عضو جدید
تبانی تبانی فوتبال اصفهانی

ادامه سناریوی از پیش نوشته شده قهرمانی بی ارزش سپاهان:biggrin::biggrin:

hamid96

عضو جدید
از رنگ تایپیکت معلومه طرفدارچه تیمی هستی :biggrin:اینونگید چی می خاید بگید.
بیاییدباهم دوست باشیم.

morta

عضو جدید
کاربر ممتاز
تبانی تبانی فوتبال اصفهانی

ادامه سناریوی از پیش نوشته شده قهرمانی بی ارزش سپاهان:biggrin:

خا ان
اين جا مال ماست
تو به حريم ما تجاوز كردي
اين كار فقط با خون پاك ميشه :eek: