26

mostafa ghodrat

همکار مدیر مهندسی برق
کاربر ممتاز
26
سال پیش
...
نی نی ناناسی به دنیا اومد

http://www.www.www.iran-eng.ir/customprofilepics/profilepic499335_1.gif

سمیرای ناناس
بزرگ و بزرگتر شد

و شد یک دوست
یک خواهر
یک همراه ,مهربون با معرفت و دوست داشتنی
که حضورش مثل یک دسته گل به ادم نشاط میده

09/05/1393

تولدت مبارک سمیرا میس

تولدت خیلی خیلی مبارک سمیرا خانم :gol:

ی کیک اناناسی
واسه ی بانوی ناناسی

امیدم لبخند و شادی و موفقیت و سلامتی تو در لحظه لحظه های زندگیست
.
روزی بشه مسیرت به اقیانوس های طرف ابادان بخوره با کشتی از اینجا رد شی دست تکون بدی
:d

ارزو میکنم چنان زندگی برات ارام باشه که حس کنی خودت تنها تو یک جزیره ای که هیچ مشکلی نداری

.
و روزی برسه که خوشبختیتو ببینیم و برات تاپیک هللیوس راه بندازیم .دی

. تولدت مبارک.
سمیرا محبوب و عزیز من و همه دوستاشه
همه بهش تبریک بگیم .

سالگی مبارک *
.

.
از حضور همه دوستان پیشاپیش تشکر میکنم .

آخرین ویرایش:

shakiba.h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تولدت مبارک سمیرا جوون
:w14:
:w14::w14::w14:تولد همه مردادی ها پیشاپیش و پساپس مبارک
تولد من و آجی سمیرام (قولم)جمعه ست یادتون نره هااااا......:smile:

مهربان

کاربر فعال تالار شیمی ,
کاربر ممتاز
ای جان سمیرای خودمون
تولدت مبارک عزیز دل
الهی همیشه شاد و سلامت باشی فارغ از لحظه ایی ناخوشی;)
اینم کادوی من
دیگه چه کنم دیگه
یه دونه سمیرایی دیگه

DDDIQ

مدیر ارشد
سلام دوست خوبم سمیرا بانوی عزیز از صمیم قلب زادروزتون رو تبریک عرض میکنم , روز تولدتون بهانه خوبی برای یادآوری لطف و محبت همیشگی شماست و از اینکه افتخار دوستی شما رو در اینجا داشتم خوشحالم ؛ عمرتون پربار و طولانی و لحظات زندگیتون در کنار عزیزانتون شاد و خاطره انگیز
تندرست باشید تولدتون مبارک :gol:

BISEI

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ای جــــونم سمیـــرا سیـــــس بزرگــــه خــودم تولدتـــــ مبآرکــــ بآشــــه عزیزم :heart:

مــــرسی آقآ از دعـــوتـــــ

samira.nanas

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلامممممممممممممممممممممممممممممممممممممم و سلامو هزار و شنصدتا سلام(شکلک کلاه رو هوا میچرخونه)
مرسی از همه تون
از داداش مصطفی که همیشه شرمنده میکنه بخاطر تصاویر زیبا ممنونمووواز مهمون باکلاسم فکرنکنی اصلا نمیشناسمشا :) (ایران جونم یه دونه ای) واز دخمل نازم نی نی جون :) و از آقا رضا که دوبل تبریک گفت و همیشه لطف داشت لااقل از اون جک وجونورها کادو میاووردی برام:surprised: (عید خودتم مبارک:) ) از داداش حسین که دیدن تبریکش خوشحالم کردم بااینکه همیشه اذیتش میکردم از داداش صدیق عزیز ممنونم مرسی از تبریکت وهمچنین ازفاطیما عزیزم که همیشه بهم محبت داشت و از عطار که ایشالله زودتر شیرینی عروسیشو بخوریم با عشقش ازدواج کنه :cool: و از نگین عزیزممم ممنونم مرسی آجی ایشالله عروسیت :* و از همه کسایی که بهم تبریک گفتن ممنونم ببخشید نشد تک تک تشکر کنم و درضمن کسایی که وظیفه شون بود تبریک بگن و نگفتن امسال شانس آووردن که نرفتم تبریکم از اون حلقومشون بکشم بیرون:biggrin: انشالله اسال بعد اگه عمری بود ....ههه چه زود 26 سال گذشت :D خیلی از برنامه هام دور شدم خوشحالم دوستایی مثل شما دارم که هنوز به یادمید .....به امید موفقیت همگی ....خدارو برای هممون آرزو میکنم :gol:....
اینام تقدیم به شماها که خودتون گُلید
http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=216919&stc=1

پیوست ها

• sunflower-arrangement-with-teddy-bear.jpg
    sunflower-arrangement-with-teddy-bear.jpg
    66.7 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • touch-of-romance.jpg
    touch-of-romance.jpg
    71.9 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

Shahab

مدیر تالار عکس
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلااااااااااااام
به به تولد چ عجوبه ایم هستا :D
منم ب نوبه خودم :)دی) تولدتو تبریک میگم البته با ی کوچولو تاخیر دیه خودت ببخش چون نبودم ، نبخشی هم نبخشیدی طوری نیستا ولی گفتم ببخش تا خدا ببخشدت :D
خلاصه تولدت مباااااااااااااااارک ، اصن خارجکیش کنیم بگیم هپی برثدی سمیر هپــــــــــــــــی برثدی (برتدی ، اصن هرچی ک درسته مهم نیتمه میفهمی نیت :دی) :gol::gol::gol::gol::gol:

خب کادو و اینام میخوای؟ حیف حیف میخواستم تا شیرینی اختصاصی نیاری برات کادو نیارم ولی چ میشه کرد ما دل رحمیم میدونم اگه برات کادو نیارم دلت میشکنه تولدت زهر میشه اصن میترسم بری خودکشی کنی :D

بیا بیا اینم مال تو :دی

باز شود دیده شود بلکه پسندیده شود ( پ ن پ سلیقه من مگه میشه پسندیده نشه؟ :D )

samira.nanas

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اااااااااا مامانی تولدت مبارک

ااااااااااااااااا فرزند مرسی :D واقعا متعجبم کردی : ) انقدر ندیدمت باید الان فقط از زنده بودنت خوشحال باشم ننه جون:huh:
سلااااااااااااام
به به تولد چ عجوبه ایم هستا
منم ب نوبه خودم :)دی) تولدتو تبریک میگم البته با ی کوچولو تاخیر دیه خودت ببخش چون نبودم ، نبخشی هم نبخشیدی طوری نیستا ولی گفتم ببخش تا خدا ببخشدت
خلاصه تولدت مباااااااااااااااارک ، اصن خارجکیش کنیم بگیم هپی برثدی سمیر هپــــــــــــــــی برثدی (برتدی ، اصن هرچی ک درسته مهم نیتمه میفهمی نیت :دی)

خب کادو و اینام میخوای؟ حیف حیف میخواستم تا شیرینی اختصاصی نیاری برات کادو نیارم ولی چ میشه کرد ما دل رحمیم میدونم اگه برات کادو نیارم دلت میشکنه تولدت زهر میشه اصن میترسم بری خودکشی کنی :D

بیا بیا اینم مال تو :دی

باز شود دیده شود بلکه پسندیده شود ( پ ن پ سلیقه من مگه میشه پسندیده نشه؟ )

سلام عجوبه خودتی : ) خوب حالا بخاطر داداش مصطفی میبخشمت انقدر معذرت نخواه آبرومونو بردی :D ها متوجه شدم خیالت راحت : ) خوب شد داشتم خودم خفه میکردم که چرا کادو نمیدی البته منظورم اینه که انقدر خوشحال بودم که داشتم خفه میشدم خوب شد به دادم رسیدی:surprised:
دستت طلا چرا زحمت کشیدی حضورت خودش کادو .....بعدا صبت میکنیم : ) (میگم کادو رو میشه ببرم خودم عوضش کنم؟؟؟؟:whistle:چون داداشمی منو تو این حرفارو نداریم که:lol:)
مرسی شهاب سنگ حضورت خوشحالم کرد
پ.ن:عمرا عمرا عمرا برگردی تو تاپیک ببینی چی نوشتم:w02:
دست نوشت: مدتی نیستم اگه اومدی جواب دادی برگشتم جوابتو میدم فکرنکن فراموش میکنم : )
چشم نوشت: بعد سه سال دوستای واقعیمو شناختم که کیا تولدمو یادشون بود گاهی فکرمیکنم اومدن به باشگاه بزرگترین اشتباه زندگیم بود چون واقعا از برنامه هام عقب افتاد اما وقتی این همه محبت شماهارو میبینم و دوستای خوبی مثل شماها دارم میخندم و بخودم میگم اشکال نداره درعوضش دوستای فوق العاده ای داری ازتون ممنونم...هرچند من همیشه سعی کردم اطرافیانمو و دوستامو بدون توقع و دوست داشته باشمو بهشون سربزنم حتی اگه اونها منو یادشون رفته باشه اما انسانم دیگه گاهی دلم میگیره:w25:
صبح روزتولدم چون خونه خودمون نبودم یکم دلم گرفته بود از خواب که پاشدم بخودم گفتم اشکال نداره رفت سرسفره (مدیونی فکرکنید صورتمو نشستم : ) ) رفتم تک تک فامیلامون بوسیدم باخنده تو روشون گفتم سلاممممممم مرسی تولدم مبارک ) همشون بهت زده شدن خیلی خنده دار بود صحنه ش(خیالتون راحت همشون محرم بودن : ) ) بعد خودم رفتم کیک خریدم اووردم....تاحالا تولدم برام مهم نبود شاید چون مامانو باباجونم خودشون برام میگرفتن اما امسال دلم واقعا گرفته بود ولش کن اشک همه ذراومد :crying2:....اینا از عواقب پیر شدنه :w15:دارم به مرگ نزدیکتر میشم:|....منم باید بیشتر تلاش کنم تافرصت دارم :w11:
خلاصه از همتون ممنونم : )
آرزو خوشبختی براهمتون دارم

اگه کسی پست تبریک داد بعدا هرموقع اومدم اول میام این تاپیک جوابشو میدم :w25:
خلاصه حلال کنید خداحافظـــــــــــــــــــــــــــــتون :gol: مرسی از محبتهاتون برام دعا کنید
روز جمعه 10/05/93 ساعت 19:04

امضا : سمیر :cool:

آخرین ویرایش:

samira.nanas

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
26و روزی برسه که خوشبختیتو ببینیم و برات تاپیک هللیوس راه بندازیم .دی

.

آقا کادو ها میلیونی ترجیحا نقدی باشه نگاه کنید منو شوهرم وضعمون عالی عالی نیست این آیندهم بدادم برسید:cry: انصافا این عکس اینجای گلوم گیره کرده بود داداش مصطفی اینو از آلبوم آینده آوورد :) من چه بانمکم دست رو پام گذاشتم اعین ننجونها :) عالی بود مرسی
همهعکسا یه جوابی داره برگشتم صوبه میکنیم: ) یادم هستا:biggrin:خلاصه کمکهای نقدی فراموش نشه :gol:
آرزو سلامتی همتونو دارم خداحافظتون

آخرین ویرایش:

Shahab

مدیر تالار عکس
مدیر تالار
کاربر ممتاز

سلام عجوبه خودتی : ) خوب حالا بخاطر داداش مصطفی میبخشمت انقدر معذرت نخواه آبرومونو بردی :D ها متوجه شدم خیالت راحت : ) خوب شد داشتم خودم خفه میکردم که چرا کادو نمیدی البته منظورم اینه که انقدر خوشحال بودم که داشتم خفه میشدم خوب شد به دادم رسیدی:surprised:
دستت طلا چرا زحمت کشیدی حضورت خودش کادو .....بعدا صبت میکنیم : ) (میگم کادو رو میشه ببرم خودم عوضش کنم؟؟؟؟:whistle:چون داداشمی منو تو این حرفارو نداریم که:lol:)
مرسی شهاب سنگ حضورت خوشحالم کرد
پ.ن:عمرا عمرا عمرا برگردی تو تاپیک ببینی چی نوشتم:w02:
دست نوشت: مدتی نیستم اگه اومدی جواب دادی برگشتم جوابتو میدم فکرنکن فراموش میکنم : )
چشم نوشت: بعد سه سال دوستای واقعیمو شناختم که کیا تولدمو یادشون بود گاهی فکرمیکنم اومدن به باشگاه بزرگترین اشتباه زندگیم بود چون واقعا از برنامه هام عقب افتاد اما وقتی این همه محبت شماهارو میبینم و دوستای خوبی مثل شماها دارم میخندم و بخودم میگم اشکال نداره درعوضش دوستای فوق العاده ای داری ازتون ممنونم...هرچند من همیشه سعی کردم اطرافیانمو و دوستامو بدون توقع و دوست داشته باشمو بهشون سربزنم حتی اگه اونها منو یادشون رفته باشه اما انسانم دیگه گاهی دلم میگیره:w25:
صبح روزتولدم چون خونه خودمون نبودم یکم دلم گرفته بود از خواب که پاشدم بخودم گفتم اشکال نداره رفت سرسفره (مدیونی فکرکنید صورتمو نشستم : ) ) رفتم تک تک فامیلامون بوسیدم باخنده تو روشون گفتم سلاممممممم مرسی تولدم مبارک ) همشون بهت زده شدن خیلی خنده دار بود صحنه ش(خیالتون راحت همشون محرم بودن : ) ) بعد خودم رفتم کیک خریدم اووردم....تاحالا تولدم برام مهم نبود شاید چون مامانو باباجونم خودشون برام میگرفتن اما امسال دلم واقعا گرفته بود ولش کن اشک همه ذراومد :crying2:....اینا از عواقب پیر شدنه :w15:دارم به مرگ نزدیکتر میشم:|....منم باید بیشتر تلاش کنم تافرصت دارم :w11:
خلاصه از همتون ممنونم : )
آرزو خوشبختی براهمتون دارم

اگه کسی پست تبریک داد بعدا هرموقع اومدم اول میام این تاپیک جوابشو میدم :w25:
خلاصه حلال کنید خداحافظـــــــــــــــــــــــــــــتون :gol: مرسی از محبتهاتون برام دعا کنید
روز جمعه 10/05/93 ساعت 19:04

امضا : سمیر :cool:

سلام مجدد ب عجوبه :p
باو تعارف کردم چرا ب دل میگیری اخه ، چ خوب ک بخشید وگرنه عذاب وجدان داشت خفم میکرد ب این نمک قسم :|
باو دست خالی نمیشد ک ، البته بگم واسه همه کادو نمیگیرم و نمیبرما ( گفتم تا قدر بدونی :D )
کادو ب این خوبی رو ؟ سلیقه نداری همینه دیگه ی عمره میدونم سلیقه نداری اصن وگرنه این کادو رو هرکی ببینه رو هوا میزنه :cool:
وظیفم بود سمیـــــر ، خوشحال شدم ک تو این روزا ک هفته ای یکی دوبار میام توفیق داشتم تولدتو تبریک بگم :gol:

ج پ.ن: روت کم شد؟ ن تو بگو روت کم شد؟ :دی بعد از 4 روز و اندی اومدم باشگا و در اولین حضورم بدون اینکه کسی خبرم بده اومدم ج تو دادم ، حالا شرمنده نمیخواد بشی :w02:

ج دست نوشت :| : باشه پس هر وقت اومدی ج بده منتظرم :|

ج چشم نوشت :| : باو اشکال نداره ولی مهم ماییم ک تبریک گفتیم :w07:
مرسی ازت ، ما کمترین کاری بود ک میتونستیم بکنیم :)
شاد باشی همیشه + سلامتی ک از همه چیز مهمتره + رسیدنت ب ارزوهای قشنگت : )

تو هم هی میری :| باو تا دو روز میای باشگاه بعدش دو ماه غیبت میزنه اخه این چ وضعشه خو ای باباااااااا :D
امضات هم از من تقلب کردیا من همش بت میگم سمیر و کشف خودم بوده :|

بالا