13 نرم افزار برتر برای آیفون جدید شما

S i s i l

عضو جدید
کاربر ممتاز

برای آیفون نرم افزارهای بسیاری در شاخه‌های متنوع تولید شده است. تنوع اپلیکیشن‌های آیفون آنقدر زیاد است که گاهی کاربر را در انتخاب نهایی خود سردرگم می‌کند. اما همیشه بهترین‌ها وجود داشته و قابل شناسایی هستند.

پس از خرید یک آیفون احتمالاً اولین کاری که خواهید کرد، دانلود اپلیکیشن‌های جادویی توییتر، کیندل، فیس‌بوک، شازم و Find My iPhone وRemote اپل - برای کنترل راه‌دور آیتونز - خواهد بود. پس از آن سؤالات مهمی پیش می‌آید. کدام اپلیکیشن To-Do بهتر است!؟ کدام اپلیکیشن نقشه، جایگزین مناسب‌تری برای نقشه اپل است؟ آیا اپلیکیشن آب‌و‌هوایی وجود دارد که شامل ترکیبی متعادل از اطلاعات ساعات آینده و تصاویر گرافیکی باشد؟ بهترین بازی برای سرگرم کردن ما در روزهای تعطیل کدام است؟ خوشبختانه ما برای همین موضوع، این مقاله را فراهم آورده‌ایم و از میان انبوهی از بهترین اپلیکیشن‌های فروشگاه آیتونز لیستی از بهترین بهترین‌ها را برای شما فراهم کنیم.
[h=2] Gmail[/h] هیچ راهی برای مدیریت جیمیل در آیفون شما، بهتر از اپلیکیشن‌ رسمی گوگل برای جیمیل نیست. این اپلیکیشن، حالا از لیبل‌گذاری و حساب‌های کاربری چندگانه نیز پشتیبانی می‌کند.
علاوه بر این، اپلیکیشن، اخیراً بروز رسانی‌های جدیدی دریافت کرده که آن را از حالت یک اپلیکیشن مبتنی بر وب ساده و کسل‌کننده به شدت دور می‌کند.

[h=2] Flipboard[/h] فلیپ‌بورد، اولین نشریه قرن بیست‌و‌یکمی محسوب می‌شود. ترکیبی خاص از مقالات، لینک‌ها و ویدئوهای ابهام برانگیز فیس‌بوکی. فلیپ‌بورد از منابع فعال در زمینه‌های مختلفی مانند علوم و فناوری نیز پشتیبانی می کند. فلیپ‌بورد اپلیکیشن مورد علاقه ما است. چرا که راهی برای لم‌دادن بر روی کاناپه و دنبال کردن اخبار مختلف دنیا است. بدون اینکه احساس کنید در حال غرق شدن در کلمات هستید.

[h=2] Google Maps[/h] گوگل‌مپز، اپلیکیشن مسیریابی جدید iOS، خارق‌العاده عمل می‌کند. نقشه گوگل، با داشتن طراحی زیبا و ساده‌ای مشابه اپلیکیشن جیمیل، نرم‌افزار مورد علاقه ما است، چرا که ما را در مسیریابی، مشاهده مسیرهای حمل‌ونقل عمومی و مسیریابی گام-به-گام کمک می‌کنند.
گوگل مپز، همانند نقشه اپل با iOS یکپارچه نشده اما حداقل می‌توانید مطمئن باشید با استفاده از آن برای رسیدن به خانه دوستتان، به یک دریاچه نخواهید رسید!

[h=2]Instagram [/h] اینستاگرام، شبکه‌ای اجتماعی برای به اشتراک‌گذاری تصاویر است. فیلترهای موجود در این اپلیکیشن، عکس‌ها ساده و ابتدایی هر کاربری را در نگاه دیگران اغواکننده نشان می‌دهد. قابلیت به اشتراک‌گذاری آسان در این اپلیکیشن، به کاربر امکان می‌دهد تصاویر خود را به راحتی در شبکه‌های اجتماعی مختلف (البته به غیر از توییتر) منتشر کند.

[h=2] Dark Sky[/h] خالقان دارک‌اسکای، ماه‌ها زمان برای ساخت الگوریتم تصویرسازی رادارهای ثبت طوفان صرف کرده‌اند. نتیجه کار هم محصولی بی‌نظیر است که پیش از این وجود نداشت.
در نهایت، هیچ برنامه‌ای برای پاسخ به سؤال «اگر برای یک ساعت بیرون باشم، به چتر نیاز خواهم داشت یا خیر؟» بهتر از دارک‌اسکای نخواهد بود.
در اپلیکیشن دارک‌اسکای، شرایط آب‌و‌هوایی بلندمدت نمایش داده نمی‌شوند. اما برای مشاهده اطلاعات جوی حال حاضر و ساعات آینده دارک‌اسکای بی رقیب است.

[h=2] Fantastical[/h] فَنتَستیکال برای آیفون، همانند رقیب خود در مک، بهترین و سریعترین راه تعریف رخداد جدید است. البته شما می‌توانید برای ساخت رخدادها، از سیری نیز کمک بگیرید ولی کارهای سیری گاهی همراه با خطا و اشتباه است. رخداد را تایپ کرده و گزینه Add را بزنید، همین!
خبری هم از هشدارها، اسلایدربارها و نمایش‌های پی‌درپی مشابه تقویم اپل در آن نیست.
علاوه بر این، قابلیتی به نام DayTicker در اپلیکیشن وجود دارد که به شما امکان می‌دهد همه رخدادهای یک روز را به صورت اجمالی مشاهده کنید.

[h=2] Instapaper[/h] اینستاپِیپر، یک اپلیکیشن خوش‌سیما و جمع‌وجور برای خواندن مطالب است. کافی است از بوک‌مارکلت مرورگر سافاری (چه در مک و چه در موبایل) استفاده کنید تا صفحات انتخابی شما به سرعت به اپلیکیشن اینستاپیپر منتقل شوند. هنگامی که برای اولین اپلیکیشن را اجرا می‌کنید، می‌توانید از میان تنظیمات متنوع متنی، بهترین حالت ممکن را برای خود انتخاب کنید. علاوه بر این شما می‌توانید اینستاپیپر را به گونه‌ای تنظیم کنید که مقالات خوانده نشده را به کیندل شما ارسال کند.

[h=2] Simplenote[/h] اپلیکیشن Evernote فوق‌العاده است اما نگه‌داری تمام تصاویر، مقالات و لینک‌ها، عمل‌کرد این نرم‌افزار را کمی آهسته می‌کند. ولی سیمپل‌نوت، برای مرتب‌سازی نوشته‌ها و کار با انواع کاربران بر روی پی‌سی، مک و موبایل است. شاید بخواهید یک لیست خرید تهیه کنید یا شاید رویاهای کودکی خود را ثبت کنید. Simplenote بهترین و سریع‌ترین راه برای انجام اینگونه کارها است. علاوه بر همه این‌ها، اطلاعات در فضای ابری ذخیره می‌شوند.

[h=2] Clear[/h] اپلیکیشن Clear، رابط‌کاربری مبتنی بر تاچ آیفون را به کمک حذف کلیدها، منوها و کلیدهای خاموش-روشن متحول می‌کند. این اپلیکیشن لیست امور روزانه، فوق‌العاده زیبا است و با کشیدن و درگ کردن آیتم‌ها، آن‌ها را بر اساس اولویت مرتب می‌کند. یک ایده‌ نوآورانه با کاربرد بسیار آسان که حالا برای مک هم عرضه شده و همگام‌سازی میان مک و آیفون را آسانتر از گذشته کرده است.

[h=2]
Today[/h] اپلیکیشن Today، نرم‌افزار زیباروی آب‌و‌هوا با امکاناتی بی‌نظیر برای آیفون است. Today وقتی همه شکست می‌خورند، پیروز است. اپلیکیشنی که با ترکیب اطلاعات ضروری آب‌و‌هوایی با امکاناتی پیشرفته، مانند هشدار در شرایط جوی خطرناک، به استقبال کاربرانش آمده است. Today مشابه دارک‌اسکای، راداری برای نمایش طوفان‌های آینده در اختیار دارد.

[h=2] Letterpress[/h] لترپرس، یک بازی دونفره هوشمندانه است که بازی کلمات را با استراتژی ترکیب می‌کند. هر بازیکن با کشیدن حروف مختلف به درون جدول، کلمات را می‌سازد.
هشدار: این بازی به شدت وقت شما را می‌گیرد و بعد از مدتی، هوشمندانه‌تر عمل خواهید کرد.

[h=2] Jetpack Joyride[/h] هیچ راهی وجود ندارد که بتوان توضیح داد چرا بازی Jetpack Joyride تا این حد سرگرم‌کننده است. شما در این بازی پرواز می‌کنید... در‌واقع با نگاه‌داشتن انگشت خود بر روی صفحه پرواز می‌کنید و با رها کردن انگشت خود فرود می‌آیید... از موانع می‌گذرید و سعی می‌کنید نسبت به مرتبه قبل بیشتر پیشروی کنید و پس از اینها، ناگهان متوجه می‌شود سه ساعت از زمان خود را صرف این بازی کرده‌ و یک‌ساعت و نیم برای رسیدن به محل کار خود تأخیر نموده‌اید! کافی است امتحان کنید.

[h=2] Ski Safari[/h] بازی‌های Canabalt و Tiny Wings را به یاد دارید؟ Ski Safari به همان صورت است. تنها تفاوت آن با بقیه در بهتر بودن آن است. در این باز سوار بر همه چیز می‌شوید، از گرگ و پنگوئن گرفته تا چوب اسکی‌. به طور مرتب تلاش می‌کنید رکورد خود را بهتر و امتیاز بیشتری کسب کنید و تجهیزات بهتری بخرید. توسعه‌دهندگان Ski Safari، به طور مرتب مراحل و موانع جدیدی به بازی اضافه می‌کنند. هرگاه احساس کردید به آخر بازی رسیده‌اید، بدانید مرحله جدیدی در پیش است. به یاد داشته باشید، شما هنوز به آخر بازی نزدیک هم نشده‌اید چه برسد به اینکه احساس کنید بازی تکراری شده است.

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنونم مریم جان.... من خودم به شخصه از اپلیکشن Instagram رو خیلی خوشم میاد;)

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
sky safari پولی بود :|

بیایید تو این تاپیک اکانت گیم سنتر خودتون رو اعلام کنید و حریف بطلبید :d :
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/330034-اکانت-گیم-سنتر-کاربران

2aawsome

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از اپ استور؟

برم دانلودش کنم:d

راستی یه تاپیک بود واسه اکانت گیم سنتر..

خب یه بازی دیگه میگم....
subway surf......تو این هم حریف میطلبم تا اون جایی که یادمه مجانی بود چون از market دانلود کردم....

sky safari پولی بود :|

بیایید تو این تاپیک اکانت گیم سنتر خودتون رو اعلام کنید و حریف بطلبید :d :
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/330034-اکانت-گیم-سنتر-کاربران

چه باحال.....:دی
من تو اندروید بازی می کنم...
اصلش رکورده......

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
خب یه بازی دیگه میگم....
subway surf......تو این هم حریف میطلبم تا اون جایی که یادمه مجانی بود چون از market دانلود کردم....

چه باحال.....:دی
من تو اندروید بازی می کنم...
اصلش رکورده......

اندروید ؟ :|

♠MAHSA♠

عضو جدید
ممنونم ولــــــــــــــــــــــی ......اینا به چه درد من میخوره :(

niloopali

عضو جدید
سلام
نرم افزار کیبورد لیزری رو کسی میشناسه؟واقعا iphone 5 قابلیتشو داره؟؟

niloopali

عضو جدید
سلام
1 برنامه عکاسی بدون استفاده از دست برای iphone 5 به نام cycloramic هم هست که هم جالبه و هم رایگان که به شما دوستان پیشنهاد میکنم دانلود کنید.:smile:

بالا