10 پوستر مشهور روزِ "نه" به پلاستیک

SaNaZ Sa

عضو جدید
کاربر ممتاز
به گزارش زیست بوم، 21 تیر با همکاری ستاد محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران، سازمان میادین میوه و تره­ بار، شرکت خدماتی کالای شهروند روز و فعالان محیط زییست « بدون پلاستیک» نامگذاری شده است.

ایده ای قابل ستایش و ارزشمندکه امید است مثل روز درختکاری و روز هوای پاک و روز زمین پاک و روزهای خوب دیگر تنها در تقویم ها جا خوش نکنند! اگر دنبال اطلاعات بیشتری در این خصوص هستید به این سایت سر بزنید.

اما یادمان باشد تنها حرف زدن در این مورد کفایت نمی کند، از همین فردا صبح می توانیم با کم کردن یک کیسه پلاستکی غیر ضروری یک گام مفید برداریم، یک لکه را از توی خیابان کم کنیم، یک شبح سرگردان آویزان شده به درختان یا رها در دست باد بیابان را حذف کنیم، یک حیوان را از خوردن چیزی که غذا نیست و مثل سم برای او مهلک است نجات بدهیم....

SaNaZ Sa

عضو جدید
کاربر ممتاز

آخرین ویرایش:

ali hoseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آفرین
ممنون
من خودم دیگه تازگیا تو مغازه سوپر مارکت و اینا میرم نمیزارم واسه هر یه چیزی یه پلاستیک و نایلون بده بهم.
خوبه که رعایت کنیم و فرهنگ عمومی درست بشه در این زمینه که کمی بترسیم از اینکه هی پلاستیک میندازیم دور..
ممنونم از شما

SaNaZ Sa

عضو جدید
کاربر ممتاز
آفرین
ممنون
من خودم دیگه تازگیا تو مغازه سوپر مارکت و اینا میرم نمیزارم واسه هر یه چیزی یه پلاستیک و نایلون بده بهم.
خوبه که رعایت کنیم و فرهنگ عمومی درست بشه در این زمینه که کمی بترسیم از اینکه هی پلاستیک میندازیم دور..
ممنونم از شما

خیلی خوبه..;)خودمم راستش رعایت میکنم تا جای ممکن..چندین بار شده نایلون نگرفتم از فروشنده... یا از ظروف یه بار مصرف خیلی کم استفاده میکنم

بالا