❹❾ نتایج آزمون کارشناسی ارشد هنرساخت 94 ( جدول درصد و رتبه و محل قبولی )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

marijuana

عضو جدید
سلام دوستان
کسی هست که بخواد (همایش 222 روز تا کنکور) مرکز معماری ایران رو که فردا توی باغ موزه قصر هستش، شرکت کنه؟؟؟

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه سوال مهم دارم راجع تکمیل ظرفیت الان تا 12 مهر کاری نباید بکنیم بعد باید فرم تکمیل ظرفیت پر کنیم? بعد نتایجش کی اعلام میشه و ثبت نام کلاسها از کی شروع میشه اگه قبول شیم

arash dtb

عضو جدید
دانشگاه ازاد در تکمیل ظرفیت در رشته انرژی معماری در شهرهای نجف اباد.دزفول. اردستان.مهدی شهر.وگنبد کاووس پذیرش دااردهمچنین در رشته فناوری معماری در دو شهر اردستان و دولت اباداصفهان پذیرش دارد

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون اما من تکمیل ظرفیت سراسری رو میگم( ازاد تکمیل ظرفیتش انجام شد یا هنوز وقت هست?

arash dtb

عضو جدید
تکمیل ظرفیت ارشد ازاد تا روز شنبه وقت دارد. سراسری هم از 12شروع میشود ولی فایل رشته ها و شهرهایی که تکمیل ظرفیت دارند هم اکنون بر روی سایت سنجش وموجود است.. در ارتباط با نحوه اعلام نتایج اطلاعی ندارم

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون،بعد نتایج سراسری کی اعلام میشه و ثبت نام کلاساش? میافته سال بعد?

farzaneh*memary

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
خب دیگه درصد جدیدی اعلام نشد، ترم جدیدم شروع شده دیگه فک نکنم کسی این طرفا بیاد... اینا جدولای کنکور هنرهای ساخت سال 94، امیدوارم به درد سال 95ئی ها بخوره و جدول سال 95 پربارتر از این باشه :gol: :gol::gol:

عکسا رو تو همین باشگاه آپ کردم چون افت کیفیتش زیاد نیست، ولی باز لینک مدیافایرشم هست اگه قابل خوندن نباشه :heart:

Untitled-2.jpg

Untitled-1.jpg

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا