❸❾ نتایج آزمون کارشناسی ارشد معماری 93 ( جدول درصد و رتبه و محل قبولی )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ebram2014

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها خیلی خوشحال شدم که قبولیهای خوبی تو گروه داشتیم بارییییییییییییییییییییییکلا!!!

منم با رتبه 617 دانشگاه محقق اردبیلی _ اردبیل قبول شدم!! در حال حاضر حس خوبی ندارم نمیدونم چرا !!

کسی میتونه یه امار از این دانشگاه بهم بده

shima 70

عضو جدید
سلام بچه ها خیلی خوشحال شدم که قبولیهای خوبی تو گروه داشتیم بارییییییییییییییییییییییکلا!!!

منم با رتبه 617 دانشگاه محقق اردبیلی _ اردبیل قبول شدم!! در حال حاضر حس خوبی ندارم نمیدونم چرا !!

منظورت منم :D مررررسی :w15:

atefeh.ghazi

کاربر فعال
زمین فوتبال چمن مصنوعی داره، استخر سرپوشیده داره، زمین تنیس داره، قهوه خونه داره، فضاهای جانبی داره....5-6 تا کلاسم داره که توش درس میدن...روحت تازه میشه...

در ضمن مدرک دانشگاه از موسسه معتبر تره...

مرسی که بهم روحیه دادی...

جاست شادی:-)

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
:cry: :wallbash:
اینقدر مستقیم که تو ذوق بچه نمیزنن که :crying2:

ولی کنارش یه بیمارستانه :D نزدیک دانشگاه خیامم هست
یه استخری به فاصله 20 مین ازش هست

کلا ولی خودش هیچی نداره :D اینقد کوشولوهه من هر وقت با اتوبوس رد میشم می خام نگا کنم ببینم جلوش خلوته یا شلوغ پیدا نمی کنمش :D
تو بالاخره خاورانی یا امام رضا؟:surprised:

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
مارال جون شادی جونم اصلا من قصد توهین ندارم ....گفتم خونواده مادری خودم مشهدی هستن....هر سال مامانم 2 ماه میره مشهد...اما خوب من خیلی خدایی سختمه...هنوز یادم نمیره که 13 سال پیش 14-15 سالم بود و خوب به عادت همیشه که توی گرگان با بلوز شلوار و روسری بودم اونجا هم اینجوری بودم چقدر خانومهای چادری بهم فحش میدادن....خیلی بهم برخورد که عفت رو به چادر میدونستن....حالا بلوار سجاد که میرفتی که اووووووف همه جور لباس میپوشیدن و هیچ کی هیچی نمیگفت...الان حتما خیلی بهتر شده دیگ؟؟؟؟من برای اون زمانو گفتم
بازم معذرت میخواهم واقعا

shima 70

عضو جدید
ولی کنارش یه بیمارستانه :D نزدیک دانشگاه خیامم هست
یه استخری به فاصله 20 مین ازش هست

کلا ولی خودش هیچی نداره :D اینقد کوشولوهه من هر وقت با اتوبوس رد میشم می خام نگا کنم ببینم جلوش خلوته یا شلوغ پیدا نمی کنمش :D
تو بالاخره خاورانی یا امام رضا؟:surprised:
من خاوران :(

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز

از لحاظ سطح علمی دور و بر رتبه 30 ام بین استاناست :(

arefeh

کاربر ممتاز
مرسی که بهم روحیه دادی...

حرفهای دوستمونو تائید میکنم....دانشگاه تووو جنگل مرافقب باش خرس نیاد بخورت....:biggrin:دانشگاه خوبیه....موسسه نیست فکر کنم دانشگاه غیر انتفاعیه

جاست شادی:-)

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
مارال جون شادی جونم اصلا من قصد توهین ندارم ....گفتم خونواده مادری خودم مشهدی هستن....هر سال مامانم 2 ماه میره مشهد...اما خوب من خیلی خدایی سختمه...هنوز یادم نمیره که 13 سال پیش 14-15 سالم بود و خوب به عادت همیشه که توی گرگان با بلوز شلوار و روسری بودم اونجا هم اینجوری بودم چقدر خانومهای چادری بهم فحش میدادن....خیلی بهم برخورد که عفت رو به چادر میدونستن....حالا بلوار سجاد که میرفتی که اووووووف همه جور لباس میپوشیدن و هیچ کی هیچی نمیگفت...الان حتما خیلی بهتر شده دیگ؟؟؟؟من برای اون زمانو گفتم
بازم معذرت میخواهم واقعا

مگه چیز بدی گفتی ؟ راس گفتی ک
کلا مشهدیا ادمای نچسبو عجیب غریبین ،من از مشهد متنفرم
البته استثنام داره(الان مارال خفم می کنه )
من همیشه دوست داشتم شهرای شمالی زندگی کنم به خاطر آزادیشون

الان بهتره ولی وقتی من می رم دور حرم زیاد حرف می شنوم از این خانوم چادریا :D

من با رتبه 641 موسسه رسام قبول شدم
2 سال پشت کنکور آخرشم این
یه حس خلایی دارم
بازم خدایا شکرت راضیم به رضات
کسی از اینجا چیزی میدونه ؟!
رسام تو یه مدرسه هستش تو بدترین جای کرج فقط هم دخترانس
از لحاظ علمی هم صفر صفر صفر

arefeh

کاربر ممتاز
فرق بین آموزش محور و معمولی چیه؟؟؟پیام نور تهران دوتاست من اصلا آموزش محور رو نزدم اون یکی رو قبول شدم

arefeh

کاربر ممتاز
مگه چیز بدی گفتی ؟ راس گفتی ک
کلا مشهدیا ادمای نچسبو عجیب غریبین ،من از مشهد متنفرم
البته استثنام داره(الان مارال خفم می کنه )
من همیشه دوست داشتم شهرای شمالی زندگی کنم به خاطر آزادیشون

الان بهتره ولی وقتی من می رم دور حرم زیاد حرف می شنوم از این خانوم چادریا :D

عزیییییزم....واقعا تعریف از خودمون نباشه شهرهای شمالی مخصوصا سمت گیلان و گرگان که من هستم آزادی فوران میکنه...الان هم که دولته 10 که دیگه اووووف نگوووو...هر جور دوست داری لباس میپوشی....والاااا....الان یکی نودنه انگار من افتضاح میگردم نه به خدا اما بد نگات نمیکنن...توهینم نمیکنن....

atrali

کارشناس ارشد مدیریت پروژه
کاربر ممتاز
فرق بین آموزش محور و معمولی چیه؟؟؟پیام نور تهران دوتاست من اصلا آموزش محور رو نزدم اون یکی رو قبول شدم

اموزش محور پایان نامه نداره و تو ازمون دکترا هم حق شرکت ندارن

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز

مگه پیام نور هم اموزش محور داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تا اونجا که میدونم اموزش محور روزانه اش هم ارزش نداره ، برا هیت علمی شدن و دکترا و.... دچار دردسر میشن البته اطلاعاتم مال پارسال نمی دونم شاید شرایط عوض شده باشه ولی در کل خود سنجش هم نمی دونه چیکارش کنه ،چیز خوبی نیست اموزش محور ظاهرا

atefeh.ghazi

کاربر فعال
حرفهای دوستمونو تائید میکنم....دانشگاه تووو جنگل مرافقب باش خرس نیاد بخورت....:biggrin:دانشگاه خوبیه....موسسه نیست فکر کنم دانشگاه غیر انتفاعیه

:biggrin:مواظبم...مرسی...آره دانشگاست ولی خیلی بی انصافیه... البته الان خیلیا مثل منن خدا اینطوری خواسته کاریش نمیشه کرد...

shima 70

عضو جدید
آموزش محور کلاساش بیشتره و اینکه فک کنم فک کنم پایان نامم نداره( یه چیزی تو این مایه ها ) ولی پژوهش محور کلاساش کمتره و اینکه بیشتر جنبه تحقیقی و کار عملی داره

eng.anita

عضو جدید
منم با رتبه 2400 از غیرانتفاعی زنجان قبول شدم. کسی می دونه چه جور جاییه نگرانم.برم یا منتظر آزاد باشم :(

arefeh

کاربر ممتاز
آموزش محور کلاساش بیشتره و اینکه فک کنم فک کنم پایان نامم نداره( یه چیزی تو این مایه ها ) ولی پژوهش محور کلاساش کمتره و اینکه بیشتر جنبه تحقیقی و کار عملی داره

مگه پیام نور هم اموزش محور داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تا اونجا که میدونم اموزش محور روزانه اش هم ارزش نداره ، برا هیت علمی شدن و دکترا و.... دچار دردسر میشن البته اطلاعاتم مال پارسال نمی دونم شاید شرایط عوض شده باشه ولی در کل خود سنجش هم نمی دونه چیکارش کنه ،چیز خوبی نیست اموزش محور ظاهرا

اموزش محور پایان نامه نداره و تو ازمون دکترا هم حق شرکت ندارن

مرسی از دوستان پس الان من برای دکترا و هئیت علمی مشکلی نخواهم داشت درسته؟؟؟

mh.memar

عضو جدید
خیلی متاسفم برای خودم با دو ماه وقتی که داشتم بخونم بعد از پایان نامه کارشناسی رتبه ام واقعا بد شد!
منم با رتبه اولیه 1644
معماری اسلامی
دانشگاه بین المللی امام رضا (غیر انتفاعی) مشهد
بچه کسی شناختی یا اطلاعاتی از این دانشگاه داره ممنون میشم راهنماییم کنه که دانشگاه خوبیه یا نه؟
خوابگاه هم داره یا نه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا