❸❾ نتایج آزمون کارشناسی ارشد معماری 93 ( جدول درصد و رتبه و محل قبولی )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mh.memar

عضو جدید
:gol:دوستان دفترچه ای که ازش انتخاب دانشگاهها رو انجام دادین رو من میخوام .توی دفترچه اول لیست دانشگاهها نبود .دفترچه دوم داره؟میشه کمک کنید وبرام بذارین خیلی زود احتیاج دارم.متشکرم

[h=1]راهنماي انتخاب رشته هاي تحصيلي آزمون ورودي تحصيلات تكميلي (دوره هاي كارشناسي ارشد ناپيوسته داخل) سال 1393 + فایل اصلاحيه[/h]
جدول شماره 5- كد رشته محل هاي تحصيلي گروه هنر دريافت فايل

atrali

کارشناس ارشد مدیریت پروژه
کاربر ممتاز
پيرو اطلاعيه مورخ 3/6/93 اين سازمان درخصوص اعلام نتايج نهائي آزمون ورودي تحصيلات تكميلي (دوره‌هاي كارشناسي ارشد ناپيوسته داخل) سال 1393، به ‌اطلاع‌ داوطلبان‌ شرکت کننده در آزمون مذكور مي‌رساند، ثبت نام براساس اعلام ظرفیت جدید برخی از دانشگاهها و موسسات آموزش عالی و همچنین تکمیل ظرفیت برخی از کدرشته محل های تحصیلی آزمون مذکور که تکمیل نگردیده از تاریخ 27/7/93 لغایت 1/8/93 در پایگاه اطلاع رسانی این سازمان صورت خواهد گرفت . لذا داوطلبانی که در آزمون مذكور ثبت‌نام و شركت نموده‌اند، مي‌توانند براساس ضوابط و شرايط مندرج در دفترچه راهنماي انتخاب رشته‌هاي تحصيلي (شماره 2) آزمون فوق و همچنين مندرجات اطلاعيه ای که در تاریخ 27/7/93 در پایگاه اطلاع رسانی این سازمان و 28/7/93 در نشریه پیک سنجش درج خواهد شد نسبت به انتخاب رشته اقدام نمايند.

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
پيرو اطلاعيه مورخ 3/6/93 اين سازمان درخصوص اعلام نتايج نهائي آزمون ورودي تحصيلات تكميلي (دوره‌هاي كارشناسي ارشد ناپيوسته داخل) سال 1393، به ‌اطلاع‌ داوطلبان‌ شرکت کننده در آزمون مذكور مي‌رساند، ثبت نام براساس اعلام ظرفیت جدید برخی از دانشگاهها و موسسات آموزش عالی و همچنین تکمیل ظرفیت برخی از کدرشته محل های تحصیلی آزمون مذکور که تکمیل نگردیده از تاریخ 27/7/93 لغایت 1/8/93 در پایگاه اطلاع رسانی این سازمان صورت خواهد گرفت . لذا داوطلبانی که در آزمون مذكور ثبت‌نام و شركت نموده‌اند، مي‌توانند براساس ضوابط و شرايط مندرج در دفترچه راهنماي انتخاب رشته‌هاي تحصيلي (شماره 2) آزمون فوق و همچنين مندرجات اطلاعيه ای که در تاریخ 27/7/93 در پایگاه اطلاع رسانی این سازمان و 28/7/93 در نشریه پیک سنجش درج خواهد شد نسبت به انتخاب رشته اقدام نمايند.

خدا کنه تکمیل ظرفیت روزانه و شبانه گرگان و شاهرود توشون باشه و منم قبول شم. من تو اتوبوس و ماشین 5دقیقه اش هم حالم بد میشه چ برسه 6ساعت.😟

sadaf1369

عضو جدید
بچه ها نمیدونین تو تکمیل ظرفیت حداکتر تا چه رتبه هایی ممکنه شبانه روزانه حتی جاهای پایین هم بیارن؟

mahdiye1991m

عضو جدید
تکمیل ظرفیت ارشد سراسری 93

تکمیل ظرفیت ارشد سراسری 93

سلام بچه ها کسی از تکمیل ظرفیت امسال خبری نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

رضی بلا

عضو جدید
سلام دوس جونا منم سه تا دانشگاه قبولیدم ازاد کرمانشاه رسام کرج و علامه گرمسار ولی رفتم ازاد کرمانشاه دیگه هییییی خدا شکرتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت:)

sadatt

عضو جدید
پيرو اطلاعيه‌هاي مورخ 3/6/93 اين سازمان درخصوص اعلام نتايج نهائي آزمون ورودي تحصيلات تكميلي (دوره‌هاي كارشناسي ارشد ناپيوسته داخل) سال 1393 و مورخ 31/6/93 درخصوص تكميل ظرفيت، به ‌اطلاع‌ داوطلبان‌ شرکت کننده در آزمون مذكور مي‌رساند، اطلاعيه اين سازمان مبني بر اعلام ظرفيت جديد برخي از دانشگاه‌ها و مؤسسات‌ آموزش‌ عالي و همچنين تكميل ظرفيت براي برخي از كدرشته‌ محل‌هاي تحصيلي آزمون مذكور كه تكميل نگرديده در تاريخ 20/7/93 در پايگاه اطلاع رساني اين سازمان درج خواهد شد. لذا داوطلبانی که در آزمون مذكور ثبت‌نام و شركت نموده‌اند، مي‌توانند براساس ضوابط و شرايط مندرج در دفترچه راهنماي انتخاب رشته‌هاي تحصيلي (شماره 2) آزمون فوق و همچنين مندرجات اطلاعيه مذكور از تاريخ 20/7/93 لغايت 27/7/93 با مراجعه به پايگاه اطلاع‌رساني اين سازمان نسبت به انتخاب رشته اقدام نمايند

sadatt

عضو جدید
تاریخی که سنجش زده از 20 تا 27 ام ولی تاریخی که دوستمون اعلام کردن فرق داره

• Like
واکنش ها: *.N

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
تکمیل ظرفیت

تکمیل ظرفیت

بچه هااااا تکمیل ظرفیت اومده و توش فقط یه روزانه همدان هست و بقیه پس چی؟؟؟؟هیچ چیز به درد بخوری نیست....درسته؟؟؟یا من دارم اشتباه میکنم!!!!؟؟؟!!!!

sadatt

عضو جدید
بچه هااااا تکمیل ظرفیت اومده و توش فقط یه روزانه همدان هست و بقیه پس چی؟؟؟؟هیچ چیز به درد بخوری نیست....درسته؟؟؟یا من دارم اشتباه میکنم!!!!؟؟؟!!!!
منظورت باهنر کرمانه؟؟ همدان نداره که!!! ی کرمان روزانه داره و والسلام:(

*.N

عضو جدید
سلام دوستان کسی میدونه این شرایط خاص سوره واسه پذیرش چیه؟؟

shima 70

عضو جدید
بچه ها یه سوال ذهنمو عجیب درگیر کرده!!!!این تکمیل ظرفیت قنونی تبصره ای چیزخاصی نداره!!!؟؟؟من رفتم ثبت نام کردم انتخاب رشته کرم یعنیوئلی بدون هیچ پرسو جو!!!گفتم بیام اینجا ببینم کسی چیزی میدونه!!!؟؟؟تاچه رتبه هایی روزانه میارن!!؟

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
❸❾ نتایج آزمون کارشناسی ارشد معماری 93 ( جدول درصد و رتبه و محل قبولی )

اینا قبولی های دانشگاه تهران پارسالن!!! دوستم که رتبه 3 تئوری پارسال هست و در نهایت 2 شد میگه ی رتبه ی 400 ام دارن که با 68 درصد تو بهشتی همکلاسشه!!!

Sent from my C6603 using Tapatalk

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا