❷❾ نتایج آزمون کارشناسی ارشد معماری 92 ( جدول درصد و رتبه و محل قبولی )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
دستت درد نکنه معمار باشی!!!!!!
ولی یادت نره که میانگین دروس تو رتبه موثر نیست!اول درصد زبانت مهمه و بعدش درک عمومی بخاطر ضریبش.
یعنی یکی همشو بجز زبان بزنه 50 . زبانش صفر باشه ، مطمئنن نمی تونه بهتر از 400 یا 500 رتبه بیاره و لی اگه کسی همشو 40 بزنه شاید بتونه تا 200 یا 100 هم رتبه بیاره.
بعدش هم معدل مهمه.من ساله قبل فک کردم معدل 15.71 من کمه ولی معدل موثر اون نیست و 16.40 بود ، چون یه ضریب دانشگاه داریم و مسافت دانشچو با خونش و.... خیلی چیزا هستند که این معدل رو متفاوت می کنن.یعنی منی که تو هنر تبریز خوندم با پیام نور آبادان خیلی تو ضریب موثر فرق پیدا می کنیم.
در ضمن بچه ها مطمئن باشین اینا فقط 30 یا حداکثر 40 نمرتونند و اسکیس مهمترین بخش کارتونه.
اما معدل موثر من مجموع معدل کاردانی و کارشناسیم بوده...یعنی 16.43....هیچی کم و زیاد نکردن.....:razz:

معمارباشی

عضو جدید
ولی یادت نره که میانگین دروس تو رتبه موثر نیست!اول درصد زبانت مهمه و بعدش درک عمومی بخاطر ضریبش.
یعنی یکی همشو بجز زبان بزنه 50 . زبانش صفر باشه ، مطمئنن نمی تونه بهتر از 400 یا 500 رتبه بیاره و لی اگه کسی همشو 40 بزنه شاید بتونه تا 200 یا 100 هم رتبه بیاره.
بعدش هم معدل مهمه.من ساله قبل فک کردم معدل 15.71 من کمه ولی معدل موثر اون نیست و 16.40 بود ، چون یه ضریب دانشگاه داریم و مسافت دانشچو با خونش و.... خیلی چیزا هستند که این معدل رو متفاوت می کنن.یعنی منی که تو هنر تبریز خوندم با پیام نور آبادان خیلی تو ضریب موثر فرق پیدا می کنیم.
در ضمن بچه ها مطمئن باشین اینا فقط 30 یا حداکثر 40 نمرتونند و اسکیس مهمترین بخش کارتونه.
سلام
خوبی
اگه متن بالا رو خونده باشی گفتم 90 درصد درست در اومده ... اون 10درصد هم مربوط به همین استثنا ها می شه ... البته با توجه به جدول پارسال حدودا می تونم اونو هم توی تخمین کم و بیش لحاظ کنم ... تازه من که دقیقا نمی گم فلانی "157" می شه که ! منظورم از 157 چیزی بین 100 تا 200 ه ... یعنی حدود کار دستمون بیاد ...
بعدشم اسمش روشه ... تخمین رتبه ! حدودیه و هیچ دلیلی برای صحتش وجود نداره ! چون من که نمی دونم کی راست می گه کی دروغ و نتایج همه وابسته به همه ! ولی با توجه به پارسال حدودا درست در می اد .. یعنی بشتر از تخمین های مدرسان و اکادمی و ... می شه بهش استناد کرد ... اینو من نمی گما ... از بچه های پارسال می تونی بپرسی ... یا با جدول نهایی مقایسه کنی ...

samsungs3

عضو جدید
رتبه ی 141 سال 90 زبان رو منفی 1 زده بود.....تئوری ضریب 11....اسکیس ضریب 5....اصلا اینطوری نیست که شما میگین...هیچکس شکی نداره که اسکیس خیلی خیلی تاثیر گذاره....
ولی نه اینکه نصف بیشتر تاثیر اسکیس باشه....شما مطمئن باش..شاید 100 نفر بتونن توی اسکیس معماری بالای 40 بگیرن....تئوری هم که درصد ها خیلی نزدیکتره ...ولی این صد نفر اسکیس خوب میان جای رتبه خوب هارو میگیرن...البته اگه رتبه خوب ها خودشون 40 نزنن..ویا اسکیس رو زیر 20 درصد بزنن.

eng:shahram

عضو جدید
زبان فنی 22.........فن ساختمان 16/6........تاریخ و مبانی 25......درک 6/6 منظر 35

زبان فنی 22.........فن ساختمان 16/6........تاریخ و مبانی 25......درک 6/6 منظر 35

زبان فنی 22.........فن ساختمان 16/6........تاریخ و مبانی 25......درک 6/6 منظر 35 میشه برای من هم اضافه کنید ممنون

معمارباشی

عضو جدید
ببخشید این دزصدها الان چیه؟ ... برا امساله یا پارسال؟ اخه این تاپیک نتایج پارساله ...رتبه اتون چند شده و .... ؟

فرستاده شده از GT-I8190ِ من با Tapatalk

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا