❷❾ نتایج آزمون کارشناسی ارشد معماری 92 ( جدول درصد و رتبه و محل قبولی )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

معمارباشی

عضو جدید
امروز یکی از بهترین روزای زندگیم بود ... لمروز جلسه اولی بود که با مهندس شقاقی کلاس داشتیم ... بحث میانگین و ... شد دیدم چند تا از بچه های کلاس تو گوشهاشون فایل عکسی از جدول سایت دارن استفاده می کنن و وضعیت خودشونو با اون می سنجند ... حس خیلی خوبی بود . ... انگار به هدفم رسیدم .... از همه ی دوستانی که در تکمیل این جدول کمک کردن بینهایت سپاسگذارم

معمارباشی

عضو جدید
راستی جدول امسال رو با کمک الهام جان به زودی اماده می شه ... دوستای گلم اگه لطف کنید و با imah( الهام) همکاری کنید و میانگین های خودتونو در اختیارش قرار بدین ممنونتون می شم ...انشالله با کمک جدول امسال بتونیم بهتر جایگاه خودمونو بشناسیم و برای رسیدن به هدف بهتر برنامه ریزی کنیم

Sent from my GT-I8190 using Tapatalk

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
من بخاطر تحویل پروژه و ... کمی با تاخیر جدول امسال رو می رسم درست کنم ... اگه یکی دیگه از بچه ها زحمتش رو بکشه که چه بهتر ... اگه نه کمی صبر کنین به محض این که فرصت کنم اماده اش می کنم ...
معمار باشی خسته نباشی منم خیلیای رو دیدم که جاهای مختلف پرینت جدول باشگاه رو گرفتن و روش بحث میکنن و من یادمه که پارسال تک تک درصدا رو جمع میکردی و از اسکیس خودتم حتی گذشتی...........ولی دوست خوبم اینا درصداییه که خودمون تخمین زدیم و به نسبت پارسال خودمون میسنجیم پیشنهاد من اینه تا اعلام نتایج صبر کنیم چون مطمئنا درصدا خیلی جابجا میشه و جدول قابل استناد رو اون موقع میشه تهیه کرد

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سجاد نبودی پارسال یه تخمین رتبه ای زدم مااااه

جدی؟؟؟پس من چرا ندیدم.؟؟میدیدم همش از تخمین رتبه حرف میزدین ولی سراغ تاپیکش نرفتم راستش اصلا نمیدونستم هس.پس امسالم منتظریم خانوم مهندس این جدول و تخمین قول میدم کم کم جای موسسات رو میگیره اگه خواستی موسسه بزنی رو شراکت من حساب کن;)

ne.arch

عضو جدید
کاربر ممتاز

عاغاااا قبول نیس :Dمن این جدول تخمینو تازه دیدم پارسال ندیده بودمش خخخخ همون خوب شد ندیدم با این رتبه ای که واسه من زدی از زندگی ساقط میشدم خخخخ عاقا من پارسال 430 شدم چرا تخمین زدی 900؟:D:biggrin:
اما رتبه های پایینو خوب تخمین زدی آفرین ;) اون جدولیم که از رتبه ها و درصدا زدی عالییییههه من که خیلی ازش استفاده کردم مرسی از زحماتت:gol::gol::gol:

rdawoodi

عضو جدید
راستی جدول امسال رو با کمک الهام جان به زودی اماده می شه ... دوستای گلم اگه لطف کنید و با imah( الهام) همکاری کنید و میانگین های خودتونو در اختیارش قرار بدین ممنونتون می شم ...انشالله با کمک جدول امسال بتونیم بهتر جایگاه خودمونو بشناسیم و برای رسیدن به هدف بهتر برنامه ریزی کنیم

مال من
زبان 26
فن 26 مبانی 58
درک 60
منظر 30

معمارباشی

عضو جدید
عاغاااا قبول نیس :Dمن این جدول تخمینو تازه دیدم پارسال ندیده بودمش خخخخ همون خوب شد ندیدم با این رتبه ای که واسه من زدی از زندگی ساقط میشدم خخخخ عاقا من پارسال 430 شدم چرا تخمین زدی 900؟:D:biggrin:
اما رتبه های پایینو خوب تخمین زدی آفرین ;) اون جدولیم که از رتبه ها و درصدا زدی عالییییههه من که خیلی ازش استفاده کردم مرسی از زحماتت:gol::gol::gol:
درصد هایی که حساب کردی با درصدهایی که سنجش اعلام کرد کمی با هم فرق داشته ... چون من بر اساس میانگینی که خودتون اعلام کردید تخمین زدم ...

درصدهایی که اعلام کردی :
50ne.arch28.0051.0033.0026.0028.0034.64

درصدهای نهاییت :
36ne.arch3055.563031.6723.3343484336.82

من بی تقصیرم !!!!!!!! :cry:
البته ناگفته نمونه معدل و تراز هم تاثیر داره ولی چون من حدودی می گم می شه ازش چشم پوشی کرد

galeya

عضو جدید
سلام دوستان..
ببخشید ییهو پریدم تو تاپیکتون... من به شدت تو شرایط حساسی هستم. مامان شدن و...
میشه حدس بزنید با این درصدا مجاز میشم یا نه؟
زبان 01-
دروس فنی 10
تاریخ 30
درک 15
منظر 36
میدونم خیلی بده اما نرسیدم یه کلمه هم بخونم...
ممنون از راهنمایی تون...

ne.arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
درصد هایی که حساب کردی با درصدهایی که سنجش اعلام کرد کمی با هم فرق داشته ... چون من بر اساس میانگینی که خودتون اعلام کردید تخمین زدم ...

درصدهایی که اعلام کردی :
50ne.arch28.0051.0033.0026.0028.0034.64

درصدهای نهاییت :
36ne.arch3055.563031.6723.3343484336.82

من بی تقصیرم !!!!!!!! :cry:
البته ناگفته نمونه معدل و تراز هم تاثیر داره ولی چون من حدودی می گم می شه ازش چشم پوشی کرد

مرسی عزیزم همین که زحمت میکشی تخمین میزنی یه دنیا ممنون همه میدونیم که اینا تقریبیه:gol::gol::gol:

nikky321

عضو جدید
کاربر ممتاز
سجاد نبودی پارسال یه تخمین رتبه ای زدم مااااه

تخمين رتبه سال قبل عالي بود
من خودم ترم ٧ بودمو نخونده بودم ولي اكادمي رتبه سال قبلمو ١٩٠ تخمين زد. مدرسان شريف ٣٥٠٠. ولي تو خوش بيننانه ٢٠٠٠ بد بيننانه ٢٤٠٠ تخمين زدي كه رتبه نهاييم شد ٢٢٠٠. يعني كف كرده بودم اين قدر كه تخمينت خوب بود

galeya

عضو جدید
سلام دوستان..
ببخشید ییهو پریدم تو تاپیکتون... من به شدت تو شرایط حساسی هستم. مامان شدن و...
میشه حدس بزنید با این درصدا مجاز میشم یا نه؟
زبان 01-
دروس فنی 10
تاریخ 30
درک 15
منظر 36
میدونم خیلی بده اما نرسیدم یه کلمه هم بخونم...
ممنون از راهنمایی تون...

خیلی ممنون که هیچکس منو ندید...
سپاسگذارم...
موفق باشید دوستان

imah

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی ممنون که هیچکس منو ندید...
سپاسگذارم...
موفق باشید دوستان
دوست گلم...دوست ندارم اینو بگم اما با توجه ب میانگینهای پارسال فکر نکنم مجاز بشی:(
اما این نسبیه ...ممکنه امسال میانگینا خیلی پایین باشه و مجاز شی

galeya

عضو جدید
دوست گلم...دوست ندارم اینو بگم اما با توجه ب میانگینهای پارسال فکر نکنم مجاز بشی:(
اما این نسبیه ...ممکنه امسال میانگینا خیلی پایین باشه و مجاز شی

ممنونم که جواب دادی...
خودمم همین حدسو میزدم...
گرچه با این درصدا مجاز شدنم فایده ای نداره...
انشالله شماها همگی موفق باشید....

mana_memari

عضو جدید
سلام
به کی باید واسه تخمین پیام بدیم؟
در صد های من
زبان 45
فن 57
تاریخ 14
درک 45
منظر 6

orkide69

عضو جدید
تخمين رتبه سال قبل عالي بود
من خودم ترم ٧ بودمو نخونده بودم ولي اكادمي رتبه سال قبلمو ١٩٠ تخمين زد. مدرسان شريف ٣٥٠٠. ولي تو خوش بيننانه ٢٠٠٠ بد بيننانه ٢٤٠٠ تخمين زدي كه رتبه نهاييم شد ٢٢٠٠. يعني كف كرده بودم اين قدر كه تخمينت خوب بود

:surprised:پس این تخمین رتبه آکادمی کشکه دیگه

معمارباشی

عضو جدید
ارکیده جان ... امسال تخمینشون خیلی بهتر از پارساله ... پارسال زیاد تبلیغ نکرده بودن و جامعه اماریشون واقعا پایین بود ... امسال خیلی بهتر از پارساله ... برای همین اصلا رتبه امسالت رو با رتبه های پارسال اکادمی مقایسه نکن ... ولی همه می دونن تخمینای معمارباشی یه چیز دیگه است ... :w12:

nikky321

عضو جدید
کاربر ممتاز
:surprised:پس این تخمین رتبه آکادمی کشکه دیگه
نه. اكادمي بين ٧٠٠ نفري كه سال قبل شركت كردن اون رتبه رو داد كه ضرب در ١٠ كني درست در مياد. امسال زياد شركت كردن. يكي كفت باسد ضرب در ٣ كني. حالا نمي دونم

معمارباشی

عضو جدید
بچه ها خداییش نمی خوام برا خودم تبلیغ کنم ... ولی خداییش کارم درسته ... پارسال برای خودم یه فرمول من در اوردی درست کردم و رتبه ها رو بر اساس اون تخمین زدم ... 90 % درست در اومده ... از بچه هاییی که پارسال شرکت کردن بپرسید ... فرمول من در اوردیه بر بر اساس جامعه اماریه ... یعنی هر چی این جامعه بالاتر بره به حقیقت نزدیک تر می شه ... ... پس خواهش می کنم ... با من همکاری کنین تا جدول رو تکمیل کنیم ... منم مثل شما دوست دارم بدونم رتبه ام چند می شه و چقدر می تونم امید وار باشم ... لطفا درصداتونو برای الهام جان (همون imah عزیز) بفرستید تا جدولش رو تکمیل کنه

بینهایت از همکاریتون سپاسگزارم

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها خداییش نمی خوام برا خودم تبلیغ کنم ... ولی خداییش کارم درسته ... پارسال برای خودم یه فرمول من در اوردی درست کردم و رتبه ها رو بر اساس اون تخمین زدم ... 90 % درست در اومده ... از بچه هاییی که پارسال شرکت کردن بپرسید ... فرمول من در اوردیه بر بر اساس جامعه اماریه ... یعنی هر چی این جامعه بالاتر بره به حقیقت نزدیک تر می شه ... ... پس خواهش می کنم ... با من همکاری کنین تا جدول رو تکمیل کنیم ... منم مثل شما دوست دارم بدونم رتبه ام چند می شه و چقدر می تونم امید وار باشم ... لطفا درصداتونو برای الهام جان (همون imah عزیز) بفرستید تا جدولش رو تکمیل کنه

بینهایت از همکاریتون سپاسگزارم
والا تاجایی که یادمه 99 درصد تخمینات درست بود.فقط اونایی اشتباه بود که درصداشونو اشتباه حساب کرده بودن...................شراکت یادت نره:D

nimaart

کاربر بیش فعال
معمار باشی راستی پارسال تخمینت برا من دقیقا همون شد :). برا من نوشته بودی خوشبینانه 197 و بدبینانه 236 که رتبه تئوریم تو داخلی شد 197 و تو معماری 224 ... آفرین خیلی خوب بود تخمینات.

معمارباشی

عضو جدید
مرسی مرسی
یادته چقدر بچه ها پارسال می گفتن اشتباهه ... می گفتن سه برابرش کن رتبه ها رو و ...؟؟؟ چه زود گذشت

shematik

عضو جدید
یه جدولی دیروز گذاشته بودین
اینجا بود یا یه تاپیک دیگه یا حذف شده؟!!!!!!
که میانگین بچه های پارسال با جایی که قبول شده بودن رو نوشته بود....

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
دستت درد نکنه معمار باشی!!!!!!
ولی یادت نره که میانگین دروس تو رتبه موثر نیست!اول درصد زبانت مهمه و بعدش درک عمومی بخاطر ضریبش.
یعنی یکی همشو بجز زبان بزنه 50 . زبانش صفر باشه ، مطمئنن نمی تونه بهتر از 400 یا 500 رتبه بیاره و لی اگه کسی همشو 40 بزنه شاید بتونه تا 200 یا 100 هم رتبه بیاره.
بعدش هم معدل مهمه.من ساله قبل فک کردم معدل 15.71 من کمه ولی معدل موثر اون نیست و 16.40 بود ، چون یه ضریب دانشگاه داریم و مسافت دانشچو با خونش و.... خیلی چیزا هستند که این معدل رو متفاوت می کنن.یعنی منی که تو هنر تبریز خوندم با پیام نور آبادان خیلی تو ضریب موثر فرق پیدا می کنیم.
در ضمن بچه ها مطمئن باشین اینا فقط 30 یا حداکثر 40 نمرتونند و اسکیس مهمترین بخش کارتونه.

mahanmahbod

عضو جدید
لطفا اگه میشه رتبه منم تخمین بزنید!!!(البته احتمال بیشتر شدنش هست!!!)
زبان 30
تاریخ35
درک35
فنی25
منظر30

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا