✿◕ ‿ ◕✿ اخبار متفرقه نت و وب سایت ✿◕ ‿ ◕✿

✿◕ ‿ ◕✿ اخبار متفرقه نت و وب سایت ✿◕ ‿ ◕✿

• بله

رای: 0 0.0%
  • خیر

رای: 6 100.0%
  • با ایمیلتان تماس می گیریم

• با AEEW.blogfa

• مجموع رای دهندگان
    6

mahdi.adelinasab

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سایتی جالب برای مهندسان شیمی

سایتی جالب برای مهندسان شیمی

این سایت در مورد برجها و سیستمهای تبخیر و مبدل های گرمایی و غیره توضیحات قشنگی داره که حتما بخونیدش...

یا علی​

mahdi.adelinasab

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

به نظر میاد بیشتر سایتی باشه برای خرید نرم افزار یا مقاله که همشون بالای 30 دلار هم هستن.
و این تیلیغ خوبی برای نمایشگاه های فروش تجهیزات یا انستیتو های مقاله نویسی می تونه باشه، دوست عزیز!
با این حال ممنون
یا علی

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
به نظر میاد بیشتر سایتی باشه برای خرید نرم افزار یا مقاله که همشون بالای 30 دلار هم هستن.
و این تیلیغ خوبی برای نمایشگاه های فروش تجهیزات یا انستیتو های مقاله نویسی می تونه باشه، دوست عزیز!
با این حال ممنون
یا علی

نه بابا بخش نرم افزارش بد نیست ، برنامه های خوبی در اکسل داره
میشه تعدادیمقاله هم از توش درآورد
کلا" اینقدرها هم که گفتی بد نیست!:cry:

mahdi.adelinasab

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
نه بابا بخش نرم افزارش بد نیست ، برنامه های خوبی در اکسل داره
میشه تعدادیمقاله هم از توش درآورد
کلا" اینقدرها هم که گفتی بد نیست!:cry:

نه داداشی!
عجبا ! من کی اینجوری گفتم آخه؟! بابا بی خیال:w24::w36:
آره می دونم همینطوریه که می گی
یا علی

jupiter

عضو جدید
...::لینکهای مهم و مفید رشته ی مواد و متالورژی::... (معرفی سایت)

...::لینکهای مهم و مفید رشته ی مواد و متالورژی::... (معرفی سایت)

salam

weblog e barobaxe mohandesi mavad voroodi 86 e daneshgaahe shiraaz

www.metallurgicalstus.blogfa.com

Sir

عضو جدید
پروژه داده کاوی پیوند (Data Mining)

پروژه داده کاوی پیوند (Data Mining)

پروژه پیوند، یک طرح علمی- پژوهشی می باشد که با هدف گسترش فرهنگ ازدواج بر اساس علم و منطق، در قالب انجمن علمی مهندسی فناوری اطلاعات دانشگاه آزاد واحد تهران جنوب شروع به کار کرده است. فکر و ایده اصلی این طرح توسط استاد مجید خلیلیان مطرح شده و توسط یک تیم پروژه 4 نفره دانشجویی که همگی از دانشجویان رشته ی مهندسی فناوری اطلاعات می باشند، در حال پیگیری است.
این طرح با بهره گیری از الگوریتم های داده کاوی و بر پایه علایق و ابعاد شخصیتی هر کاربر، به کاوش و جستجو در میان بانک اطلاعاتی خود می پردازد و قصد دارد تا با استفاده از یک روش هوشمندانه و مبتنی بر اصول روانشناسی، فرد را در نحوه انتخاب کمک کرده و مشاوره های لازم را به وی عرضه دارد.
همان طور که در بالا اشاره شد، پروژه پیوند با استفاده از علم داده كاوي (DATA MINING) سعی در رسیدن به اهداف خود را دارد. این علم فرآيندي است كه ابزارهای مختلف جستجو و بررسي داده ها را به كار مي گيرد تا الگوها و روابطي را ميان داده ها كشف كند كه بتوانند پيش بيني هايي معتبر انجام دهند. الگوریتم های داده کاوی پیوند نیز با انجام آنالیزهای مختلف بر روی ویژگی های شخصیتی هر فرد، مدل و نتیجه ای در قالب یک کمیت عددی که نشاندهنده میزان هماهنگی آن فرد با هر یک از کاربران ثبت شده است را به وی ارائه می دهند.

پس از انجام گرفتن مراحل اولیه تحقیقات و مشاوره با متخصصین روانشناسی و همچنین تکمیل الگوریتم داده کاوی مورد استفاده، سؤالات مورد نظر طرح گردید. در حال حاضر این پروژه، از طریق وب سایتپروژه پیوند قابل دسترسی است. ممکن است در ابتدا به دلیل کمبود اطلاعات ثبت شده، هدف اصلی این طرح برای کاربران به طور کامل محقق نگردد، ولی استفاده از پیوند مزایای دیگری را به دنبال دارد که در زیر به تعدادی از آنها اشاره شده است:
1- در پایان پاسخگویی به سؤالات، عددی به کاربر ارائه می شود که نشان دهنده میزان تفاوت وی با دیگر افراد و معیار های ازدواج آنها می باشد.(میزان غیرعادی بودن فرد)
2- در طراحی اولیه سؤالات سعی شده است تا تمامی ابعاد اصلی افراد برای ازدواج مورد بررسی قرار گیرد که این خود می تواند فکر کاربر را به نکاتی جلب نماید که شاید پیش از این به آنها توجه نمی کرد.
3- با پاسخگویی به سؤالات، حداقل یک بار معیارهای خود را برای ازدواج مرور کرده اید و نظرتان بیشتر به ابعاد شخصیتی خودتان و فرد ایده آلتان جلب می شود.

لازم به ذکر است که در این مرحله از اجرای طرح، افراد می توانند بدون وارد کردن نام و نام خوانوادگی خود، ثبت نام نمایند. در ضمن اطلاعات تکمیلی در مورد این طرح از طریق سایت اختصاصی پروژه پیوند به اطلاع شما خواهد رسید.سیستم پیوند همواره آماده ی دریافت پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان می باشد.
آدرس پست الکترونیکی: info@peivand.org
وب سایت: http://www.peivand.org/
به امید روزی که با انتخابی مناسب، آمار جدایی در کشورمان کاهش یابد و موضوع ازدواج از زاویه ای صحیح و منطقی تر دیده شود.

itmsm

عضو جدید
اولین انجمن الکترونیکی مهندسی فناوری اطلاعات ایران ( دوستانی که دوست دارند فعالیت کنند )

اولین انجمن الکترونیکی مهندسی فناوری اطلاعات ایران ( دوستانی که دوست دارند فعالیت کنند )

بسمی تعالی

با توجه به پایین بودن سطح علمی دانشگاههای کشور در زمینه مهندسی فناوری اطلاعات و کم توجهی مسئولین به این موضوع بر آن شدیم تا با گردهمایی عده ایی از دوستان فعال در زمینه فناوری اطلاعات
بتوانیم علاوه بر فعالیتهای علمی که منجر به قبولی در رشته های کارشناسی ارشد مرتبط با IT شود بتوانیم سطح علمی همه افراد عضو انجمن را با همفکری و تعامل معلومات علمی یکدیگر افزایش دهیم .
بی شک دوستان عزیزی که در این مسیر گام بر دارند و پس از صبوری فراوان و مقاومت در برابر همه مشکلات موجود نتایج خوبی را خواهند دید .
بد نیست بدانیم نفر اول مسابقات طراحی وب سایت جهان در کانادا و جوانترین مهندس فناوری اطلاعات آقای ایمان ده بزرگی است آیا نمی توان با برنامه ریزی دقیق و اجرای مقتدرانه آن همچون ایمان ده بزرگی افتخاری برای خود ومیهن عزیزمان باشیم .
قدم اول : اهداف
1_ هم فکری و رفع اشکالات واحدهای مربوط رشته توسط ایمیل و وبلاگ انجمن و سایت باشگاه مهندسان ایران
2_ ارائه مقالات علمی توسط دوستان عضو انجمن
3_ تحقیق و مطالعه هریک از اعضای انجمن در یک شاخه خاص برای مثال فراگیری زبانهای برنامه نویسی تحت وب و آموزش آن به سایر اعضای انجمن توسط وبلاگ انجمن وایمیل و سایت باشگاه مهندسان ایران
4_قرار دادن جزوات و کتابهای الکترونیکی و هر آنچه که به کارشناسی ارشد مرتبط است در وبلاگ انجمن
5_برسی سوالات و مشکلات یکدیگر در زمینه های مختلف رایانه و اینترنت و برطرف کردن آنها

قدم دوم : نام نویسی و شرایط عضویت
1_ اعضا باید دانشجوی رشته مهندسی فناوری اطلاعات باشند
2_ اعضای انجمن باید دارای یک ایمیل مشخص باشند و تمامی مشخات خواسته شده را به ایمیل انجمن ارسال تا user و pas وبلاگ انجمن را دریافت نمایند
3_ اعضای انجمن باید همزمان با عضویت در انجمن به تقویت زبان خارجه خود در یکی از موسسات زبانهای خارجه بپردازند
4_اعضای انجمن موظفند پس از دادن چارت قوانین انجمن و وظایف اعضا نسبت به رعایت قوانین و انجام وظایف کوشا باشند
5_ اعضا باید بدانند تمامی این قوانین و ارج نهادن به آنها و اجرای وظایف ثمره خوبی را در سطح علمی و آینده شغلیشان خواهد داشت .

بدیهی است پس از موافقت دوستان با این روش نام کاربری وبلاگ انجمن و ایمیل آن اعلام خواهد شد :gol:
با تشکر صادق محبوب
فروردین ماه 1387

mehrshad67

کاربر فعال
بهتره یک گروه کوچک 10الی15نفره تشکیل بدیم و بیشتر کارهای علمی مون رو با کمک همدیگه انجام بدیم خوبیش اینه که دیگه هم قسمت پرباری می شود هم پراکندگی کمتر در مباحث پیش می آید من که بی صبرانه آماده همکاری با این گروه هستم.

mehrshad67

کاربر فعال
اسمتان را برای تشکیل گروه به لیست پایین اضافه کنید:
1)mehrshad67
2(mehrdad67

abc_ramak

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم هستم
شرط اول یه جوریه هااااااا
من کاردانی IT دارم و الان دانشجوی کارشناسی نرم افزار هستم، ولی شدیدا تصمیم دارم فوق دوباره IT بخونم. حالا چی میشه؟؟!!

اسمتان را برای تشکیل گروه به لیست پایین اضافه کنید:
1- mehrshad67
2- mehrdad67
3- abc_ramak

Aros.kabir

عضو جدید
سلام به همه دوستان مهندس فناوری اطلاعات ...

هدف خیلی خوبی رو پیش گرفتید ... ولی خب نمی دونم چرا محدود کردید فقط به بچه های فناوری اطلاعات ...

ببنید هستند کسایی که رشته شون این نیست و اطلاعات خیلی خوبی دارن ... می تونن خیلی کمک کنن ... در ضمن مثلاً منی که رشته ام برق هستش ... می تونم در زمینه مخابرات کمکتون کنم ... یا اینکه اصلاً خوشحال می شم ... که بتونم به بچه های مهندسی فناوری اطلاعات کمک کنم تا به هدفشون که پیشرفت ایرانه سریع تر برسن ...

خلاصه ما در خدمتیم ... سعی می کنیم اطلاعاتمونو زیاد کنیم تا به شما هم کمک کنیم ... ;)

موفق باشید ...

Sir

عضو جدید
هر کاری که لازم باشه رو واسه ITMAN های عزیز انجام میدم!

mehrdad67
2-mehrshad67
3-moongirl
4-abc_ramak
5-taha20
6-javan_soft
7-magzmafski
8-mhbitman
9-Sir

mehrshad67

کاربر فعال
اگه وقت کنم می خوام یک مقاله درباره فرق ITوICT براتون بزارم
انشاالله به همین زودی

moongirl

عضو جدید
خیلی قشنگ بود...خیلی خوشم اومد
از آشنایی با یچه هایی مثل شما لذت می برم

هدف خیلی خوبی رو پیش گرفتید ... ولی خب نمی دونم چرا محدود کردید فقط به بچه های فناوری اطلاعات ...

ببنید هستند کسایی که رشته شون این نیست و اطلاعات خیلی خوبی دارن ... می تونن خیلی کمک کنن ... در ضمن مثلاً منی که رشته ام برق هستش ... می تونم در زمینه مخابرات کمکتون کنم ... یا اینکه اصلاً خوشحال می شم ... که بتونم به بچه های مهندسی فناوری اطلاعات کمک کنم تا به هدفشون که پیشرفت ایرانه سریع تر برسن ...

خلاصه ما در خدمتیم ... سعی می کنیم اطلاعاتمونو زیاد کنیم تا به شما هم کمک کنیم ...

abc_ramak

عضو جدید
کاربر ممتاز
9 نفر اعلام آمادگی کردن
کافی نیست؟
میشه شروع کنیم؟؟؟؟
یه برنامه ریزی لازم داریم

mhbitman

عضو جدید
به نظر من واسه شروع کافیه شروع کنید
من می گم یه روز یه ساعت قرار بزاریم هر کی می تونه بیاد تو chat در باره ی base کار صحبت کنیم

itmsm

عضو جدید
با عرض پوزش از دوست خوبمان aroskabir

خلاصه ما در خدمتیم ... سعی می کنیم اطلاعاتمونو زیاد کنیم تا به شما هم کمک کنیم ... ;)

موفق باشید ...

ممنون از شما دوست خوبم نظر بسیاری جالبی بود حقیقت اگه چنین چیزی نوشته شد به این دلیل بود که تعداد بچه های انجمن که مهندسی فناوری اطلاعات دارن بیشتر باشه وگرنه ما خوشحال می شیم دوستهای گلمون این افتخار و به ما بدن و وارد انجمن بشن به هر حال قدمتون روی چشم منم تا بتونم کمک می دم گرچه این ترم تعداد واحدهام سر به فلک کشیده اما خدا بزرگه​
یا علی :gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:

itmsm

عضو جدید

موفق باشید ...

ممنون از شما دوست خوبم نظر بسیاری جالبی بود حقیقت اگه چنین چیزی نوشته شد به این دلیل بود که تعداد بچه های انجمن که مهندسی فناوری اطلاعات دارن بیشتر باشه وگرنه ما خوشحال می شیم دوستهای گلمون این افتخار و به ما بدن و وارد انجمن بشن به هر حال قدمتون روی چشم منم تا بتونم کمک می دم گرچه این ترم تعداد واحدهام سر به فلک کشیده اما خدا بزرگه
:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:یا علی :gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:

بالا