◙◙◙ آموزش 3ds Max به زبان فارسی ◙◙◙

3D Art

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز ممنون از قرار دادن این فایلها
ولی متاسفانه این فایلها یه سریشون یا لینک دانلودشون ازبین رفته یا خود فایل مشکل داره و اکسترکت نمیشه و تو خود مجیدآنلاینم گفته شده
من فکر کردم اینها لینکهای اصلاح شدست و دوباره دانلود کردم ولی متاسفانه بازهم مشکل برجا بود!
لطفا اونهایی که مشکل داره رو حذف کنید و قرار ندید تا اعضا بیهوده دانلود نکنن
ممنون

درود دوست من
من خودم بعضی از لینک ها رو قبلا به صورت رندوم تست کرده بودم ...
اگر لینکی کار نمیکنه لطفا با شماره پست بگید به من که اگر تونستم لینک جدید پیدا کنم براش ...
پیروز باشید

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام عزیزم
ممنون ... خسته نباشی :):gol:
متریال 10 و 9 و 8 و7 و 5و 4
editpoly 4, 6, 8
باز نمی شن
و Npower Nurbs3
و map2

آخرین ویرایش:

@bhr@

عضو جدید
سلام دوستان همونطور که قول داده بودم آموزشهای دوست خوبم آقای مهدی دباغ رو تو سایت میزارم
فقط بنا به گفته ایشون :
هر کسی به این کار اعتقاد داشت صلواتشو بفرسته هر کسی هم اعتقاد نداشت نفرسته :)
به هر حال قوانین اینجا اینه که تو این تاپیک کسی پست نمیزنه چون ترتیب آموزشها به هم میریزه
هر کسی هر مشکلی داشت تو تاپیک زیر میتونه نظرات و سوالات خودشو چه مبتدی چه حرفه ای بپرسه در سریع ترین زمان پاسخش داده میشه

به دوستان توصیه میکنم آموزشها رو چند بار نگاه کنند و دونه دونه انجام بدن تا کاملا یاد بگیرن
اگر باز جایی رو متوجه نشدن بگن تا من بیشتر توضیح بدم ودر صورت نیاز مشکلات رو هم تصویری میذارم
من اینجا تمرینات شما رو هم نگاه میکنم وبه اتفاق دوستان مشکلات شما رو با راه حلش توضیح میدیم
اینجا یه مدرسه هست

سلام این آموزشها عالیه محشره من با اینکه کلاس مکس رفته بودم ولی اینها خخیلی برام مفیدتر بودن ،مرسی از شما و از آقای مهدی دباغ .در ضمن کلی هم صلوات فرستادم.ولی متاسفانه فایلهای mapو متریالش مشکل داره!در صورتیکه من در متریال و نور و map مشکل دارم ،فقط از نورش استفاده کردم که عالی بود. میشه لطف کنید اونا رو هم بذارید. مرسی:gol:..

reslami

عضو جدید
با تشکر از شما جهت آپلود جدیدا این لینک ها مشکل دارند
ALTQ
character modeling 4,5,6
editploy4,6,7,8
line2
loft
materiat4,5,8,9,10
mirror pivot
Npower nurbs3
Sweep
اگر ممکن است اصلاح نمایید

jasper

عضو جدید
توضیح در مورد متریالها

قسمت دهم

حجم فایل 32 مگ

Download

سلام دوست عزیز،
ضمن تشکر از اینهمه لطف شما بخاطر قرار دادن این آموزش های بسیار مفید خواستم اطلاع بدم که فایل مربوط به قسمت دهم آموزش متریال ها ظاهرا مشکل داره. اول اینکه حجم فایل اعلام شده ظاهرا 32 مگ هست در حالیکه حجم فایلی که دانلود میشه حدود 11 مگ و از طرفی پس از دانلود نیز هنگام باز کردن آن Error میده.
همینجا خواهش میکنم لطفا در مورد فایل شماره 9 همین آموزش نیز کنترل فرمایید حجم فایل قابل دانلود 0 هست و فایل مربوط به اون نیز مشکل داره.
ممنون میشم اگر لطف کنید و این دو لین را اصلاح کنید.
سپاسگزارم.
خوب ظاهرا دوست عزیزی قبلا در مورد خرابی لینکها اطلاع داده بود و اعلام ایشون کامل تر هم هست من سایر لینک های خراب را چک نکرده بودم و حالا که چک کردم حق را به ایشون میدم و در تایید پست ایشون پست خودم را هم نگه میدارم. :)

آخرین ویرایش:

lucky_look

عضو جدید
سلام
خیلی آموزش هات عالی بودن واقعا دستت درد نکنه .
میشه اول آموزش یه رندر عالی با یه نور(تنظیماتو لطفا بگین) رو اول بزاری؟خیلی ضروریه
فقط تو رو خدا
پای آبرو در میونه
ممنون:gol:

hani_0t

عضو جدید
آقا پس چی شد ادامه ش؟
چه وضیه آخه؟
بیا بقیه ش رو هم بگو بهمون دیگه :D
کارت درسته افشین
فقط کاش اینو یه جمع بندی درست حسابی میکردی مثل یه پکیج آموزشی تا دوستان بهترین استفاده رو ازش ببرن
;)

arman127_18

عضو جدید
سلام. ممنون به خاطر آموزش هاتون.
به نظر میرسه فایل های زیر مشکل داره و باید دوباره آپلود بشه.
من هرکدوم رو 2 بار دانلود کردم و باز هم خراب بودن

24-AltQ.rar 4.95 MB (5189360 bytes)
26-MirrorPivot.rar 3.96 MB (4151300 bytes)
31-Line2.rar 16.77 MB (17585588 bytes)
47-Sweep.rar 16.02 MB (16797696 bytes)
49-loft.rar 20.25 MB (21230624 bytes)
52-NpowerNurbs3.rar 18.46 MB (19353600 bytes)
60-Editpoly4.rar 32.72 MB (34304692 bytes)
62-Editpoly6.rar 7.38 MB (7733248 bytes)
63-Editpoly7.rar 32.28 MB (33844972 bytes)
64-Editpoly8.rar 34.88 MB (36577648 bytes)
67-CharacterModeling2.rar 19.50 MB (20447232 bytes)
69-CharacterModeling4.rar 19.92 MB (20885304 bytes)
70-CharacterModeling5.rar 20.11 MB (21089988 bytes)
71-CharacterModeling6.rar 22.18 MB (23252992 bytes)
75-Material4.rar 20.78 MB (21787924 bytes)
76-Material5.rar 17.23 MB (18071552 bytes)
79-Material8.rar 12.62 MB (13236904 bytes)
80-Material9.rar 0.0 KB (0 bytes)
81-Material10.rar 11.62 MB (12183900 bytes)
83-Map1.rar 14.89 MB (15614732 bytes)
84-Map2.rar 29.76 MB (31210104 bytes)

artist.iran

عضو جدید
سلام از کار خیلی خیلی مفیدتون اگه لینکای خرابم درست بشه بیشتر مفیدم میشه .material10 ,5,4 و map2و1 هنوزم خرابن.بازم ممنون

sakhtemansazan

عضو جدید
دوستان من دارم دنبال لینک های جدید میگردم اگر پیدا کنم حتما عوض میکنم . . .
دوست عزیز سلام
دستت درد نکنه بابت این همه فعالیت
حدودا یه ساعت تو این تاپیک وقت گذروندیم و موفق نشدیم حتی یک مورد رو هم دانلود کنیم
بهتره خودت هم امتحان کنی اگه دیدی لینک هات خرابن تاپیک رو ببندی
با تشکر فراوان و آرزوی موفقیت برای شما

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کسی میدونه این درختهای طبیعی چطوری تو مکس استفاده میشه ؟ نگید rpc که باور نمیشه ...

maktoobian

عضو جدید
سلام خيلي ممنون از اين كارتون.يه سوال دارم رويت بهتره يا مكس؟آخه من رويت رفتم اما نه كامل.مي خواستم دوباره شروع كنم اما نميدونم كدومو برم؟ميگن توي مكس نميشه دقيق پلانو كشيد.اگرم كارت بهم بريزه ديگه داغون شده.بايد از اول...
ميشه تو رويت كشيد تو مكس رندر كرد؟يا از اول برم مكس؟كد سه بعدي ياد بگيرمو ببرم تو مكس؟براي كار بيرون ميگما.با كدوم بهتر ميشه خودمو تو يه شركت توپ نشون بدم؟نظارتمم گرفتم ميخوام برا طراحي امتحان بدم.توروخدا راهنماييم كنيد با اين شرايطي كه دارم كدوم بهتره؟ راستي هر كدومو كه گفتين كلاسشم توي اصفهان اگه ميدونين بگين كجا بهتره;)

nozhen

عضو جدید
سلام
خوبید؟
ممنون از سایتتون.ولی وقتی editpoly رو دانلود کردم باز نمیشه و error میده لطف کنید درستش کنید چون خیلی مهمه
ممنون

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
خوبید؟
ممنون از سایتتون.ولی وقتی editpoly رو دانلود کردم باز نمیشه و error میده لطف کنید درستش کنید چون خیلی مهمه
ممنون
من که دانلود کردم مشکلی نداشت..باز اگه نتونستین تو مجید آنلاین میتونین دانلودش کنین..مرسی
برای فعالیتتarman127_18

ardent_sadaf

عضو جدید
میشه یک پلان رو مداسازی کنین واسمون؟ من رو مدلسازی پلانهایی که یکم پیچیدست مشکل دارم

mahdiyar.memar

عضو جدید
با سلام به شما دوستان خوب.برای شما دوستان عزیز آموزش ساخت پارچه رو به صورت ویدئو آماده کردم اما اگه قبلا آموزش ساخت پارچه رو دانلود نکردین یا نمیدونین که چطور میشه پارچه ساخت و چطور پهن کرد این آموزش رو قبل از آموزش اعمال باد به پارچه از تاپیکی که آدرسش رو نوشتم دانلود کنید.در صورتی که دانلود نکنید نمیتونین از این آموزش استفاده کنید.
لینک تاپیک آموزش ساخت و پهن کردن پارچه:http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/28741-آموزش-مربوط-به-3DMAX(فیلم-کتاب-سایت)/page15
حجم :9.7 mb
رمز: [URL="http://www.arcdownload.ir"]www.arcdownload.ir[/URL]
لینک دانلود:http://arcdownload.ir/upp/emale bad be parche(www.arcdownload.ir).zip
4ublpq4bbkdt2agnvr.jpg

آخرین ویرایش:

viiistaaa

عضو جدید
توضیح کلی در مورد محیط مکس

salam
man nemitoonam in file ro download konam,
harvaght rooye oon click mikonam ye safhe miare ke zaheran dare site yaheydar ro search mikone,
mitoonid komakam konid?

♫ ♫ (。◕‿◕。) ♫ ♫

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نتونستم دانلود کنم...یه چک کنین ببینین لینکا درستن یا نه

ممنون

helyan

عضو جدید
سلام،اگه تری دی مکس 2014 داری توی سایت بزاری تا هم من و دیگران استفاده کنن مرسی

jhangard

کاربر بیش فعال
سلام.هیچ کدومش باز نمیشه.فکر کنم ویروسیه
soft98 بهترین سایت دانلود فارسیه. ویروسی هم نیست. بعضی آنتی ویروسا مث eset نامرد سایتای دانلود ایرانی رو فیلتر میکنند چون کپی رایت رعایت نمیکنن نرم افزار رو با کرک برا دانلود میذارن سریال آنتی ویروس eset میذارن... برای اینجور سایتا آنتی ویروس رو غیر فعال کن...
اینم یه سایت دیگه
http://p30download.com/fa/entry/470/software/design-graphics/3d-design/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-autodesk-3ds-max-%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%DB%8C-%D8%A7%D8%B3-%D9%85%DA%A9%D8%B3-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B3%D9%87-%D8%A8%D8%B9%D8%AF%DB%8C-%D9%88-%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%85%DB%8C%D8%B4%D9%86/