◄[ درخواست هاي خودتان را فقط در اين تاپيك مطرح كنيد ]►

valentino

عضو جدید
سلام دوستان
من برای یک بخشی از سمینارم نیاز به مراحل کامل ساخت یک ساختمان از ابتدا (فونداسیون و خاکبرداری) تا انتها (نما و تو کاری) دارم
اگر کسی مطلبی در این باره داره برام ایمیل کنه
ممنون

آخرین ویرایش توسط مدیر:

sh.solei

عضو جدید
sap2000

sap2000

با عرض سلام.من نرم ازار sap2000بلدم ولی تا حالا بصورت کاربردی در یک شرکت کار نکردم همشون سابقه کار میخان.جیکار باید بکنم؟

delara_msh

عضو جدید
(هلی پد)..تحلیل سازه پد هلیکوپتر... دیتل اجرای پد هلیکوپتر ....

(هلی پد)..تحلیل سازه پد هلیکوپتر... دیتل اجرای پد هلیکوپتر ....

دوستان عزیز سلامامروزه اجرای هلی پد (پد هلیکوپتر ) در اغلب سازه های مهم نظیر بیمارستانها رواج پیدا کرده تا به انتقال بیمار از مکانهای دور سرعت ببخشد.دوستان از اطلاعات شما در این صفحه بسیار سپاسگزار خواهم شد..خوهان معرفی کتاب و مقاله شما هستیم..با تشکر از دوستان عزیز

delara_msh

عضو جدید
دوستان عزیز .. کسی نظری ، حرفی ، حدیثی ،نقدی ، انتقادی در باره موضوع نداره ؟فکر کنم عنوان درخواست رو باید توی یک صفحه دیگه می نوشتم

satrap sazeh

عضو جدید
جرثقیل های سقفی

جرثقیل های سقفی

سلام دوستان کسی میتونه راجع به محاسبات جرثقیل های صنعتی شامل جرثقیل سقفی و بازویی و ستونی و نرم افزار های محاسباتی مربوط به این حرفه کمی من رو راهنمایی کنه

22ahmad

عضو جدید
سالن

سالن

سلام
اگه میشه دتایلی از یک سالن ازجنس لوله ارائه کنید

fermisknishteman

عضو جدید
سلام کسی اینجا هست که الان کمکم کنه

سلام کسی اینجا هست که الان کمکم کنه

باید برای فردا یه سوله طراحی کنم اما تو بارگذاریش موندم نرم افزارارم ندارم الان کسی نمی دونه چی باد بکنم؟:cry::w00::w19::w19::w20:

amir_a20

عضو جدید
استادیوم

استادیوم

سلام
یک فایل طراحی سازه ای استادیوم ورزشی میخام.اگه کسی داره خواهشاٌ واسم ایمیل کنه.با تشکر فراوان

آخرین ویرایش توسط مدیر:

niak

عضو جدید
طراحی سیستم سازه ای

طراحی سیستم سازه ای

سلام .....واسه یه سازه به دهانه 60 و طول 100 متر به ارتفاع 10 متر باید یه سقف پیشنهاد بدم :( کسی میدونه چه سیستم سازه ای میشه پیشنهاد داد واسه سقفش ؟؟؟:(:(

سیامک ترکاشون

متخصص مباحث اجرایی عمران
کاربر ممتاز
سلام .....واسه یه سازه به دهانه 60 و طول 100 متر به ارتفاع 10 متر باید یه سقف پیشنهاد بدم :( کسی میدونه چه سیستم سازه ای میشه پیشنهاد داد واسه سقفش ؟؟؟:(:(

با سلام:اگر سازه حا لت سالن ورزش-اجتماعات-عمومی -انبار-فروشگاه-سورتینگ و...دارد:میتوانم انواع سوله های پیش ساخته و تخت وشیبدار را به شما راهنمایی کنم(جزییات وپوشش ومتریال).
اگر استفاده خاص دیگری مد نظر است دقیق وشفاف اعلام کنید تا بررسی ومعرفی کنم. در ضمن حتی غیر سوله هم بصورت اینکه خودت بسازی قابل انجام ومحاسبه است-با کار بیشتر و هزینه بالاتر.

بالا