◄[ درخواستهاي خودتان را در اين تاپيك مطرح كنيد ]►

• همین الان ؟

رای: 1 50.0%
  • مثل کلاس درس؟

رای: 1 50.0%

• مجموع رای دهندگان
    2
  • نظرسنجی بسته .

Mehrdad.ne

کاربر فعال مهندسی عمران ,
salam merc shahram jan.un avayel ke tu bashga umade budam shoma naghshe ziadi tu ehsase rahatie man inja dashtid.yeki az dalaiele gozashtane in post am hamin bud.;)

merc babate tabrik ishala shoma o bache haye bashgah am tuye kar o zendegitun moaffagh bashid:smile::gol:
سلام
ما هم تبریک میگیم
امید موفقیت بیشتر
فقط یه خواهش ، لطفا فارسی تایپ کنید
موفق باشید

shahram_anvar

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوم شدن هم شادی داره :razz:

دوتا گرایش برگزار شد
که مهندس و تیمش توی یکی از گرایشها شرکت کرده بودن
و رتبه اول رو کسب کردن
اون دو که شما متوجه شدید مربوط به تعداد گرایشها بود:smile:
در ضمن مقام آوردن توی هر مسابقه علمی و غیر علمی توی هر سطحی موفقیت محسوب میشه

shahram_anvar

عضو جدید
کاربر ممتاز
salam merc shahram jan.un avayel ke tu bashga umade budam shoma naghshe ziadi tu ehsase rahatie man inja dashtid.yeki az dalaiele gozashtane in post am hamin bud.;)

merc babate tabrik ishala shoma o bache haye bashgah am tuye kar o zendegitun moaffagh bashid:smile::gol:
واقعا؟:)
ممنون احسان جان من که نمیدونم الان اینی که گفتی تیکه بود یا تعریف چون من کاری نکردم دراین باب:w20::D

ehsanseh

عضو جدید
دوتا گرایش برگزار شد
که مهندس و تیمش توی یکی از گرایشها شرکت کرده بودن
و رتبه اول رو کسب کردن
اون دو که شما متوجه شدید مربوط به تعداد گرایشها بود:smile:
در ضمن مقام آوردن توی هر مسابقه علمی و غیر علمی توی هر سطحی موفقیت محسوب میشه

مرسی شهرام جان بابت توضیحت
البته عددا یه کم قاطی شده مثینکه ،عذرخواهی میکنم اگه خوب توضیح ندادم
مسابقات امسال تو سه گرایش و در دو مرحله با حضور 52 تیم از دانشگاه ها و صنعت برگزار شد.گرایش های بتن سبک سازه ای،بتن سبک غیرسازه ای و گرایش بتن سبز
خداروشکر تیم ما در دو گرایش سبک غیرسازه ای و گرایش بتن سبز اول شد.
بازم اگه سوالی راجع به نحوه برگزاری مسابقات ، اطلاعات فنی مسابقات و ... بود بفرمایید من در خدمتم.
چون جدا از بحث تبریک و اطلاع رسانی ،اگه این پست بتونه اطلاعات فنی مخصوصا به دانشجوها بده خیلی خوشحال میشم.:smile:
البته با کسب اجازه از مهندسین خبره ی باشگاه:)

ehsanseh

عضو جدید
واقعا؟:)
ممنون احسان جان من که نمیدونم الان اینی که گفتی تیکه بود یا تعریف چون من کاری نکردم دراین باب:w20::D

ee na baba tikke chie mohandes jan;).
akhe shayad shoma yadetun nayad.un avayel ke umade budam tu bashgah,tabestune92,har soali ke tu zehnam miumad o matrah mikardam ke
chan nafar mese shoma o dustaye dg(esm nemiaram chun mitarsam kasi az ghalam biofte
budid ke kheili samimane o mofid javab midadid o hese khubi inja be man montaghel shode bud o vaghean be tasmim giriamam komak mikard
kholase in hese angize i shod biaim o inja edame bedim k tashakkoriam az dustan bude bashe:))

F A R B O D

عضو جدید
تحلیل سازه طاحونی سوال فصل 9 شماره 14

تحلیل سازه طاحونی سوال فصل 9 شماره 14

با سلام

می دانم شاید تقاضایی که می کنم کمی بیش از حد گستاخانه باشد ولی لطفا کمکم کنید :cry:

من این سوال آخر فصل 9 را متوجه نمی شوم که به چه صورتی حل شده است، (نه که سوال خیلی آسون هست :() آیا امکان پذیر هست کسی از دوستان علاوه بر حل آن در مورد حل توضیح هم بدهد

با سپاس و تشکرات فراوان

آخرین ویرایش:

F A R B O D

عضو جدید
آیا کسی نمی تونه به من کمک کنه؟ :( ....

(من دارم این درس ها را خودم می خونم و دسترسی به استاد و دانشگاه ندارم و تو این سایت هم به همین خاطر عضو شدم چون می دونستم اگر مشکل درسی داشته باشم چند نفر می تونند راهنماییم کنند)

mohandes rahimi

عضو جدید
یعنی شما همه را حل کردی فقط توی این سوال گیر داری؟
اتفاقا منم دارم این کتاب را خودم می خونم بدون استاد اما هنوز به حل قابها نرسیدم تیرها که حلشون راحت بودن
اما اگه خوندم و به نتیجه رسیدم حتما جواب را میزارم
شما هم اگه جزوه یا راهنمایی از تحلیل به روش کانی دارید برام بزارید که سخت محتاجم
ممنون

emad60

عضو جدید
چگونگی توزیع بار در قاب های خمشی دو طرفه

چگونگی توزیع بار در قاب های خمشی دو طرفه

با عرض سلام و خسته نباشید
از مهندسان محترم سایت خواهش میکنم یه توضیح به من بدن که توزیع بار مرده در قابهای خمشی در دو جهت چگونه محاسبه میشه؟
نمیدونم این توضیح لازمه یا نه ولی اینکه پروژه دارای اسکلت بتنی با سقف تیرچه بلوک هست و گفته شده که قاب خمشی در دو جهت داره.
من دانشجو هستم و این مربوط به پروژه بارگذاریمه.
پیشاپیش ممنون از کمک هاتون.

Niloufar68

عضو جدید
پروژه طراحی لرزه ای سازه فولادی

پروژه طراحی لرزه ای سازه فولادی

سلام. یک نمونه پروژه سازه فولادی که "طراحی لرزه ای " برای آن صورت گرفته (طراحی دستی) لازم دارم... کسی پروژه ای دارد؟؟؟

cloobpc

عضو جدید
Re: مسابقات بتن

Re: مسابقات بتن

سلام

دوستان من الان خیلی خوشحالم.نتایج مسابقات ملی بتن امسال ،دیروز تو دانشگاه امیرکبیر اعلام شد و تیم ما تو

دو تا گرایش بتن سبک غیرسازه ایو گرایش بتن سبز اول شد.تو گرایش سازه ایم شرکت نکرده بودیم مثینکه تیم دانشگاه مشهد اول شد.

شاید خیلی حرکت مرسومی نباشه آدم بیاد اینطوری بگه ولی بخاطر احساس راحتیم تو باشگاه ،گفتم که بیام شما رم تو

شادی خودم سهیم کنم.ممنون
.:)

سلام مهندس
حامدی هستم سرپرست تیم دانشکده فنی مشهد ( همونی که رفت پست تریبون :D)
تبریک میگم رتبه آوردنتون رو
بنده هم خوش حالم و خدارو شکر میکنم که تونستیم به عنوان اولین و تنها تیم مقطع کاردانی و تنها نماینده دانشگاه فنی و حرفه ای در اولین حضورمون در مسابقات ملی بتن دو رتبه کسب کنیم
رتبه اول بت سبک سازه ای
و رتبه دوم بتن سبز ( سازگار با محیط زیست)
متاسفانه تو گرایش بتن غیر سازه ای شرکت نکرده بودیم
راستی مهندس تیم دانشگاه امیر کبیر در گرایش سازه ای دوم شد. مگه تیم شما نبود ؟

به هر حال امیدوارم سال های آتی هم ببینمتون
;)
موفق باشید

آخرین ویرایش:

elahe-civil

عضو جدید

بچه ها لطفا اگر کسی طراحی جداساز fps دستی و تو نرم افزار بلده یا بلده که گسیختگی پیش رونده مدل کنه خواهشا کمک کنین :cry::cry::cry:
باید پایان نامه مو تا دو ماهه دیگه تحویل بدم هیچ کاری نکردم:crying::crying:
البته کلی اطلاعات جمع کردم ولی چیزی که در نهایت کارمو پیش ببره ندارم :confused::w10: کلی اشکال دارم :wallbash:
خواهشا اگر چیزی بلدین یا کسی رو میشناسین یه جوونو از مرگه حتمی نجات بدین :crying2: :w47:

elahe-civil

عضو جدید
من میخواستم تو اپنسیس مدل کنم ولی حالا دیگه وقتشو ندارم ترجیح میدم تو سپ مدل کنم. الان تو طراحی دستی تغییرمکان پایه وابعاد جداساز مشکل دارم.نوع جداسازم fps هست

تامکت

عضو جدید
تحلیل طیفی

تحلیل طیفی

سلام
کسی از دوستان میتونه آدرس یه سایت که کتاب های فارسی در مورد تحلیل طیفی زلزله واسه دانلود داره بهم بده؟
پروژه تخصصیم در مورد تحلیل طیفی سازه اس!
ممنون

spry

عضو جدید
سوال در مورد تحلیل خطر پذیری سازه ها

سوال در مورد تحلیل خطر پذیری سازه ها

سلام دوستان
از اساتید کسی هست که این درس رو در مقطع ارشد گرایش زلزله گذرونده باشه یا در حال اتمام اون باشه؟ در موردش سوالاتی داشتم.
ممنون

ehsanseh

عضو جدید
سلام مهندس
حامدی هستم سرپرست تیم دانشکده فنی مشهد ( همونی که رفت پست تریبون :D)
تبریک میگم رتبه آوردنتون رو
بنده هم خوش حالم و خدارو شکر میکنم که تونستیم به عنوان اولین و تنها تیم مقطع کاردانی و تنها نماینده دانشگاه فنی و حرفه ای در اولین حضورمون در مسابقات ملی بتن دو رتبه کسب کنیم
رتبه اول بت سبک سازه ای
و رتبه دوم بتن سبز ( سازگار با محیط زیست)
متاسفانه تو گرایش بتن غیر سازه ای شرکت نکرده بودیم
راستی مهندس تیم دانشگاه امیر کبیر در گرایش سازه ای دوم شد. مگه تیم شما نبود ؟

به هر حال امیدوارم سال های آتی هم ببینمتون
;)
موفق باشید

salam.che jaleb bale kamelan yadame shoma ro:smile:

manam tabrik migam khedmatetun vaghean un ruz az inke shoma ham magham avordid ba tavajjo be osafi ke goftid khoshal shodam

team i ham ke tu gerayeshe sazei 2vvom shod teame dg eye aut bud o ma tu sabz o gheire sazei magham avordim

kheili mamnun omidvaram ke movafaghiatatun estemrar dashte bashe;),,

Fathy

متخصص مهندسی سازه و زلزله
سلام دوستان
از اساتید کسی هست که این درس رو در مقطع ارشد گرایش زلزله گذرونده باشه یا در حال اتمام اون باشه؟ در موردش سوالاتی داشتم.
ممنون

سلام

شما سوالتون رو بذارید شاید از دوستان کسی بود که کمکتون کنه...

spry

عضو جدید
این بخش از فرمول چطوری بدست اومده....؟(ارتعاش آزاد درس دینامیک سازه ها)

این بخش از فرمول چطوری بدست اومده....؟(ارتعاش آزاد درس دینامیک سازه ها)

سلام دوستان
ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید.این قسمت سمت راست که زیرش خط قرمز کشیدم چطوری بدست اومده؟ ممنون
تو فایل ضمیمه براتون آپلود کردم

پیوست ها

• P_۲۰۱۴۰۶۲۴_۱۲۵۷۱۱_1.jpg
    P_۲۰۱۴۰۶۲۴_۱۲۵۷۱۱_1.jpg
    10 کیلوبایت · بازدیدها: 0