◄◄◄ تاپیک مدیریت تالار کنکور و تحصیلات تکمیلی مهندسی برق ►►►

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
چرا ربط داره.اونا سانسور میکنند.یکی هم مثل تو که عشق مدیریت داری.جوگیر میشی
خوبه شما همه را متهم به سانسوسر و جوگیر شدن میکنید ولی در بررسی قسمتی از پست های شما دیده میشه که اکثر پستهای شما شامل اسپم و پست های بی محتوا هستن، هموطنور که قبلا هم تاکید کردم طبق قوانین تالار برق جایی برای این پست ها نداره و شما می تونید این نوع پست ها را در تالار زنگ تفريح ارسال بکنید.

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
با سلام

مشاهده گردیده در روزهای اخیر چندین دوست عزیز فایلهایی قرار دادن که پسورد داشته و اعلام کردند پسورد را به صورتی خصوصی ارسال خواهند کرد.

دوستان توجه داشته باشند که با توجه به جریان آزاد اطلاعات در تالارهای انجمن مهندسان و با توجه به اینکه این کار بی احترامی به بقیه اعضا می باشد از تکرار این کار خودداری نمایید، در صورت اشتراک فایل رمزدار، رمز فایل باید به صورت واضح در همان پست قید گردد در غیر این صورت پست مذکور حذف می گردد.

لارم به ذکر هست مدیریت تالار برق در حال امکان سنجی ایجاد زیر تالارها و یا گروههایی جهت اشتراک گذاری های اعضای فعال با یکدیگر می باشد.

با تشکر

sanam.j

عضو جدید
سلام ببخشید من نمیدونم چطوری و کجا سوالاتم رو مطرح کنم یا از یه مطلبی تشکر کنم ،مثلا در مورد این مطلبتون خواستم تشکر کنم ولی نمیدونم کجا کلیک کنم. ممنون میشم راهنماییم بفرمائید.با تشکر

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
سلام ببخشید من نمیدونم چطوری و کجا سوالاتم رو مطرح کنم یا از یه مطلبی تشکر کنم ،مثلا در مورد این مطلبتون خواستم تشکر کنم ولی نمیدونم کجا کلیک کنم. ممنون میشم راهنماییم بفرمائید.با تشکر
با سلام

آموزشهایی در تاپیک زیر:
[h=3]سوالات و مشکلات متداول کاربران و آموزش کار با تالار مهندسی برق
[/h]
و تالار راهنمای سایت وجد دارد که میتوانید از آن بهره ببرید، در صورتی که مشکلتون رفع نشد قسمتی را که مشکل داشتین بیان کنید تا راهنمایی کنیم.
[h=2]راهنمای سایت
[/h]

sanam.j

عضو جدید

با سلام

آموزشهایی در تاپیک زیر:
سوالات و مشکلات متداول کاربران و آموزش کار با تالار مهندسی برق

و تالار راهنمای سایت وجد دارد که میتوانید از آن بهره ببرید، در صورتی که مشکلتون رفع نشد قسمتی را که مشکل داشتین بیان کنید تا راهنمایی کنیم.
راهنمای سایت

سلام،ممنون از لطفتون.

m.k.o

عضو جدید

با سلام

آموزشهایی در تاپیک زیر:
سوالات و مشکلات متداول کاربران و آموزش کار با تالار مهندسی برق

راهنمای سایت
[h=2]http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon1.png[/h]
سلام این نامردییه شما خودتون گفتین جریات اطلاعات آزاد حالا اگه اعضای فعال لینک اختصاصی داشته باشند اطلاعات به بقییه منتقل نمیشه و امکان خروج بقییه از ساییت زییاد میشه شایید عده ای به دلیل مشغله یا حتی عدم دسترسی همیشگی به اینترنت نتونن فعال باشن و اینطوری از اطلاعات مورد نیازشونم محروم میشن.​

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon1.png

سلام این نامردییه شما خودتون گفتین جریات اطلاعات آزاد حالا اگه اعضای فعال لینک اختصاصی داشته باشند اطلاعات به بقییه منتقل نمیشه و امکان خروج بقییه از ساییت زییاد میشه شایید عده ای به دلیل مشغله یا حتی عدم دسترسی همیشگی به اینترنت نتونن فعال باشن و اینطوری از اطلاعات مورد نیازشونم محروم میشن.​
با عرض سلام

همونطور که من در پستم اشاره کردم، مدیریت در حال امکان سنجی پیشنهادات و ایده های مختلف هست و این کار همیشه صورت میگیره و شاید از 10 ایده یک ایده قابلیت اجرایی شدشن داشته باشه.

در ضمن در بعضی مسایل هم محدودیت های فنی داریم ولی همه دوستان مطمئن باشند که مدیریت هیچ زمان اجازه نمیده تا حق عضوی پایمال بشه و جریال آزاد اطلاعات متوقف بشه.

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
با عرض سلام خدمت کاربران گرامی

دوست عزیزمون جناب mostafa ghodrat من بعد به عنوان
همکار مدیر مهندسی برق به فعالیت خودشون ادامه خواهند داد.

همچنین دوست عزیزمون Paydar91 نیز به عنوان دستیار تالار کنکور و تحصیلات تکمیلی انتخاب شدن.

با تبریک به هر دو عزیز امیدواریم کاربران گرامی نیز همکاری لازم با این دو عزیز را داشته باشند.

armin707

عضو جدید
سلام . ببخشید چرا پست منو حذف کردید آخه
بابا من نیاز دارم به جواب این پست
خواهشا کمککم کنید
آیندم به این سوالم بستگی داره دارم روش هزینه میکنم

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
سلام . ببخشید چرا پست منو حذف کردید آخه
بابا من نیاز دارم به جواب این پست
خواهشا کمککم کنید
آیندم به این سوالم بستگی داره دارم روش هزینه میکنم
دوست عزیز همونطور که توضیح داده شد این تاپیک، تاپیک گفتگو در مورد ارشد هست و نه مشاوره برای کار، پست شما به دلیل نامربوط به تاپیک بودن طبق قوانین اخطار نیز داشت که چون دفعه اول شما بود اعمال نشد.

شما می تونید سوال خودتون را در زیرتالار سوالات و مشکلات قدرتی مطرح کنید.

llvll.asoud

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
دوست عزیز همونطور که توضیح داده شد این تاپیک، تاپیک گفتگو در مورد ارشد هست و نه مشاوره برای کار، پست شما به دلیل نامربوط به تاپیک بودن طبق قوانین اخطار نیز داشت که چون دفعه اول شما بود اعمال نشد.

[/QUTE]
نمیدونم چرا وقتی ما پست میذاریم میشه تاپیک گفتگو در مورد ارشد و این حرفا!

فقط کافیه بری صفحات قبلو ببینی اونموقع حساب کار دستتون میاد این تاپیک واسه ارشده یا نه! گذاشتن کلیپ و مستند و بحث درمورد وضعیت شغل در ایران و بحث راجع به مردم فکر نمیکنم به ارشد و مسائلش مربوط باشه.

حداقل به این راحتی پست کسی رو پاک میکنید بهش اطلاع بدید که فلانی پستت پاک شده!
تاسف واسه سایتی مثل سایت مهندسان که امسالی مثل شما دارید مدیریتش میکنید

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار

[/QUTE]

فقط کافیه بری صفحات قبلو ببینی اونموقع حساب کار دستتون میاد این تاپیک واسه ارشده یا نه! گذاشتن کلیپ و مستند و بحث درمورد وضعیت شغل در ایران و بحث راجع به مردم فکر نمیکنم به ارشد و مسائلش مربوط باشه.

بارها به دوستان اطلاع داده شده که در صورت دیدن پست های نا مربوط گزارش بدن، شما هم می تونستید پست هایی را که دیدین زحمت به خودتون بدین و گزارش کنین همونطور که پست های دوستان گزارش شده بود و رسیدگی شد.

در ضمن مدیریت در هیچ جای تالار وظیفه نداره تک تک اطلاع بده که پست پاک شده، در صورتی که مدیریت سایت صلاح بدونن و رباتی به این منظور طراحی کنند به صورت خودکار اطلاع داده میشه.

ما در تاپیک گفتگو سعی میکنیم زیاد سخت نگیریم و بعضا چشم پوشی کنیم ولی در هر صورت تاپیک تاپیک ارشد بوده و جای گفتگو در مورد وضعیت شغلی و تحصیلی این تاپیک نیست.

البته شما بحثی مشابه به این بحث را قبلا داشتین و من جوابی هم داده بودم:

من در اون جایگاهی نیستم که بخوام جواب بدم ولی کسیکه مسولیت چیزی رو بعهده میگیره باید عرضه انجام دادنه اون کارم داشته باشه نه اینکه بیاد پیامهای مردمو پاک کنه.
اونطوری که شما میگید باید کل تاپیکها رو ببندیم و سوالی پرسیده نشه! میشه بگید کسیکه سوالی داره و تاپیکهایی با عنوان تاپیک رفع اشکال وجود داره این افراد سوالای خودشونو باید در کجا و به چه نحوی مطرح کنن که بوی تبلیغات نده.انگاری حس بویایی شما خیلی قویه

درسته که پاک کردن پستها برعهده مدیریت هستش ولی صرف پاک کردن پست هیچ چیزیو عوض نمیکنه باید یکم جنبه آموزشی هم داشته باشه یعنی چی؟! یعنی اینکه وقتی میخواین پست یه فردی رو پاک کنید بهش پیام ارسال بشه که فلانی پست شما بدلیل فلان خطاهایی که صورت گرفته پاک میشه خواهشا در گذاشتن پست دقت کنید نه اینکه خودسرانه پست فردی رو پاک کنید.
دوستایی که یه سوال رو مطرح کردن و یکیشون جواب داده و کلی هم وقت گذاشته اون چه گناهی کرده؟!اینجا که چت رومو این حرفا نیستش اینجا تاپیک علمی هستش و بچه هایی که اینجا میان واسه وقت گذرونی نمیان بلکه میان نیازهای علمیشونو تا حد ممکن اینجا رفع کنن و از هم چیزی یاد بگیرن.

دوست عزیز این کار رو تو هیچ فرومی در هیچ کجای دنیا انجام نمیدن، فقط اگه قرار باشه امتیاز منفی بدن توضیحاتی داده میشه.

ولی من برای پست جدید شما توضیحات دادم!
به پست کاربر اخطار و توضیحات ارسال گردید.

بله دیدم خیلی هم عالی بود و با اون توضیحی که نوشته شد من متوجه اشتباهم شدم ولی وقتی بدون اطلاع پیامی که واسه نوشتنش زحمت کشیده میشه وقت گذاشته میشه پاک میشه بدون اطلاع یکم باعث میشه فرد نویسنده پیام از کوره در بره :دی

راستی چی میشه ما اولین فرومی باشیم که این کارو انجام میدیم؟چرا ما نباید بنیانگذار یه کار درست باشیم؟!

ولی من همونطور که در پست خودم گفتم، از این به بعد سعی میکنم پست هایی که از شما پاک میشه و مشمول اخطار هست را با ثبت اخطار اطلاع بدم.

برای ادامه انتقادات و پیشنهادات دوستان از تاپیک زیر استفاده کنند، پست های فوق نیز پس از چند ساعت به تاپیک زیر انتقال داده میشه.

◄◄◄ تاپیک مدیریت تالار کنکور و تحصیلات تکمیلی مهندسی برق ►►►

armin707

عضو جدید
حالا شما یه بزرگواری کنین بذارید بذارم سوالمو اینجا تا جوابمو بگیرم
آخه اون تایپیکا اصلا کسی نمیره
تازه من فقط یهبار پست گذاشتم
اگه دقت کنید همین سایت و این تایپیک ها برای رفع مشکلات بچه هاس . خواهشا من قط همین درخواستو دارم و زود می خوام جواب بگیرم
ممنون بزرگواران

f shademan

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام
آيس من زياد سخت نكير, درسته اينجا كفتكو راجع به ارشده ولي من به شخصه فقط به اين تابيك سر ميزنم و بست ها رو ميخونم , جه اشكال داره درمورد ديكر دغده هاي بجه ها هم بحث بشه توش...... جون بر بيننده است ميكم ...بجه ها بيشتر اينجا سر ميزنن ,خو طبيعيه ديكر مشكلات و دغده هاشونو هم اينجا مطرح كنن .......حالا يكم اسبم و بحث غير مرتبط به جايي بر نميخوره ...مفرح هم هست ....والا من يادمه قبلنا توي تابيك كفتكوي خودماني راجع به آكادمي كوكوش هم بحث شده بود :D

زياد سخت نكيريد ......اونايي كه بخوان درس بخوننن درسشونو مي خونن......به كفتكو نياز ندارن اصلا ...والا :D

حالا من نمي دونم ارسال بزنم يا نه ....الهي به اميد تو...اخطار نكيريم ..اخر عمري صلواااات

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
سلام
آيس من زياد سخت نكير, درسته اينجا كفتكو راجع به ارشده ولي من به شخصه فقط به اين تابيك سر ميزنم و بست ها رو ميخونم , جه اشكال داره درمورد ديكر دغده هاي بجه ها هم بحث بشه توش...... جون بر بيننده است ميكم ...بجه ها بيشتر اينجا سر ميزنن ,خو طبيعيه ديكر مشكلات و دغده هاشونو هم اينجا مطرح كنن .......حالا يكم اسبم و بحث غير مرتبط به جايي بر نميخوره ...مفرح هم هست ....والا من يادمه قبلنا توي تابيك كفتكوي خودماني راجع به آكادمي كوكوش هم بحث شده بود :D

زياد سخت نكيريد ......اونايي كه بخوان درس بخوننن درسشونو مي خونن......به كفتكو نياز ندارن اصلا ...والا :D

حالا من نمي دونم ارسال بزنم يا نه ....الهي به اميد تو...اخطار نكيريم ..اخر عمري صلواااات
با سلام

مهندس شادمان عزیز ما کلا سعی میکنیم سخت نگیریم، ولی دوستان متاسفانه از پشت پرده ها خبر ندارن و در نتیجه نمی دونن تک تک مسایلی و قوانینی که اعمال میشه بر اساس تجربه هست.

در ضمن اگه مسایل حاشیه ای که پیش میاد (که قبلا اومده) را هم در نظر نگیریم نمیشه به دلیل اینکه این تاپیک از تاپیک های پر طرفدار هست همه مسایل را بیایم اینجا مطرح کنیم در اون صورت باید در تالاهای دیگه تخته بشه.
در بیانی دیگه یکی از پر بازدید ترین تاپیک ها بودن دلیل نمیشه که سوالات تالارهای تخصصی اینجا مطرح بشه، کتاب و مقاله گذاشته و در خواست بشه و... برای هر کدوم از این مسایل تالار و تاپیک خاصی اندیشیده شده و جالبه خیلی از تالارهای نوپا اینها را از ما برداشت کردن و حالا بعضی از دوستان روال ما را نمی پسندند!

ما همیشه به اون یه کم بحث های حاشیه ای کار نداشتیم ولی وقتی گزارشها و اعتراضات زیاد میشه باید وارد عمل شد.

در ضمن ما همیشه از انتقادات و... استقبال میکنیم و اگه هم توجه کرده باشین در این تاپیک همه انتقادات و حتی بعضا توهین ها بدون ویرایش نگهداری میشه.

f shademan

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
با سلام

مهندس شادمان عزیز ما کلا سعی میکنیم سخت نگیریم، ولی دوستان متاسفانه از پشت پرده ها خبر ندارن و در نتیجه نمی دونن تک تک مسایلی و قوانینی که اعمال میشه بر اساس تجربه هست.

در ضمن اگه مسایل حاشیه ای که پیش میاد (که قبلا اومده) را هم در نظر نگیریم نمیشه به دلیل اینکه این تاپیک از تاپیک های پر طرفدار هست همه مسایل را بیایم اینجا مطرح کنیم در اون صورت باید در تالاهای دیگه تخته بشه.
در بیانی دیگه یکی از پر بازدید ترین تاپیک ها بودن دلیل نمیشه که سوالات تالارهای تخصصی اینجا مطرح بشه، کتاب و مقاله گذاشته و در خواست بشه و... برای هر کدوم از این مسایل تالار و تاپیک خاصی اندیشیده شده و جالبه خیلی از تالارهای نوپا اینها را از ما برداشت کردن و حالا بعضی از دوستان روال ما را نمی پسندند!

ما همیشه به اون یه کم بحث های حاشیه ای کار نداشتیم ولی وقتی گزارشها و اعتراضات زیاد میشه باید وارد عمل شد.

در ضمن ما همیشه از انتقادات و... استقبال میکنیم و اگه هم توجه کرده باشین در این تاپیک همه انتقادات و حتی بعضا توهین ها بدون ویرایش نگهداری میشه.

بله ...متين مي فرمويي...ولي اكه دقت هم كني توي برنامه هاي بر طرفدار. هميشه بيام بازركاني زيادي ميذارن.....يعني ميكم يه جيز طبيعيه :D

و اما بحث كار خيلي بحث حاشيه اي نيست ...اين همه درس مي خونن كه برن سر كار ديكه ..... بنظرم بحث هايي كه بيرامون استاد و جه ميدونم تبليغات و كل كل ميشه حذف بشن موردي نداره ..خيلي هم خوبه ...جون ادمو بي حوصله ميكنه..........ولي خب بحث كار ,بحث حاشيه اي نيست...درسته مطرح كردنش توي تابيك ارشد مناسب نيست ...ولي خودتون هم مي دونيد اين بحث ها مقطعي هست ....ممكنه دو سه روز يا نهايت يه هفته راجع به كار يا هر بحث حاشيه اي ديكه رخ بده ...بعدش روال عادي تابيك بر ميكرده ....مثل هميشه .بنظرم بهتره بعد از اينكه بجه ها نظراشونو راجع به كار يا حاشيه ها مطرح كردن ) در صورت نبود ن اخطار ,يا رخ ندادن كل كل ( بعدا حاشيه ها باك بشه )مثلا بعد از يكي دوهفته( .....اينجوري به كسي هم بر نمي خوره......آخه خيلي آدم تو زوقش ميخوره وقتي مياد ميبينه بستش باك شده ...انكار قشنك زدن تو دهنت:D

آخرین ویرایش:

mostafa ghodrat

همکار مدیر مهندسی برق
کاربر ممتاز

[/QUTE]

مهندس مسعود مدیریت هیچ جا و مکانی بدون همکاری اعضای اون مکان به دقت و درستی 100% انجام نمیشه . برای بعضی پست ها هم مدیریت تصمیم گرفته چشم پوشی کنه . بحث کار واقعا هیچ ربطی به درس خوندن نداره .هر کاربری هم اگر قبل از ارسال پست یه سر به قوانینی که ایس من عزیز مدیر تالار زحمت کشیده گذاشته بزنه مشکل همه حل میشه ...

بله ...متين مي فرمويي...ولي اكه دقت هم كني توي برنامه هاي بر طرفدار. هميشه بيام بازركاني زيادي ميذارن.....يعني ميكم يه جيز طبيعيه :d

و اما بحث كار خيلي بحث حاشيه اي نيست ...اين همه درس مي خونن كه برن سر كار ديكه ..... بنظرم بحث هايي كه بيرامون استاد و جه ميدونم تبليغات و كل كل ميشه حذف بشن موردي نداره ..خيلي هم خوبه ...جون ادمو بي حوصله ميكنه..........ولي خب بحث كار ,بحث حاشيه اي نيست...درسته مطرح كردنش توي تابيك ارشد مناسب نيست ...ولي خودتون هم مي دونيد اين بحث ها مقطعي هست ....ممكنه دو سه روز يا نهايت يه هفته راجع به كار يا هر بحث حاشيه اي ديكه رخ بده ...بعدش روال عادي تابيك بر ميكرده ....مثل هميشه .بنظرم بهتره بعد از اينكه بجه ها نظراشونو راجع به كار يا حاشيه ها مطرح كردن ) در صورت نبود ن اخطار ,يا رخ ندادن كل كل ( بعدا حاشيه ها باك بشه )مثلا بعد از يكي دوهفته( .....اينجوري به كسي هم بر نمي خوره......آخه خيلي آدم تو زوقش ميخوره وقتي مياد ميبينه بستش باك شده ...انكار قشنك زدن تو دهنت:d

سلام مهندس
با احترام
بحث کار واقعا از درس جداست . مدیریت هم بر این اعتقاده که بعضی پست ها چشم پوشی بشه و سخت گیری نشه ولی بعضی ها که خود مدیریت تشخیص میده حذف میشه . باز هم بر میگرده به اینکه کاربر تازه وارد خیلی قشنگ تاپیک سوالات و مشکلات متداول کاربران برق رو جلوی چشم میبینه ولی قبول کنیم به همون قشنگی از کنارش رد میشه ... مطالعه نمیکنه و پستی میزنه که منجر به حذف شدن میشه و در اخر مدیریت مقصره...

f shademan

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
بعله ...ما تابع خط رهبريم....مجبوريم ديكه ..جيكار كنيم :D

ولي يه جيزي بكم , من تو سايتاي ديكه هم عضوم , ولي اينجا خيلي خشكه.....اصولا هر جيز خشكي كسل كننده ميشه .....

مثلا ببيند نود ديقه فوتبال بازي ميكنن عادل فردوسي بور شونصد ساعت در مورد حواشي حرف ميزنه...تازه همين شما اقايون تو اون لحظه نميذاريد صد متري تلويزيون كسي. رد شه.....

زياد سخت نكيريد اينا همش ميكذرن .....با هم مهربان باشيد:D

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
بعله ...ما تابع خط رهبريم....مجبوريم ديكه ..جيكار كنيم :D

ولي يه جيزي بكم , من تو سايتاي ديكه هم عضوم , ولي اينجا خيلي خشكه.....اصولا هر جيز خشكي كسل كننده ميشه .....

مثلا ببيند نود ديقه فوتبال بازي ميكنن عادل فردوسي بور شونصد ساعت در مورد حواشي حرف ميزنه...تازه همين شما اقايون تو اون لحظه نميذاريد صد متري تلويزيون كسي. رد شه.....

زياد سخت نكيريد اينا همش ميكذرن .....با هم مهربان باشيد:D
در مورد خشک بودن باید این را بگم که مدیریت سایت و آدمین محترم هم شدیدا تاکید داشتن که در تالارهای علمی هیچ گونه پست غیر علمی ارسال نشه و این روال سایت هست و مختص تالار برق نیست.

در مورد کار همونطور که گفتم بحث حاشیه ای نیست، اصلا هدف از درس کار هست ولی هر سخن جایی داره، بحث حاشیه ای برای این تاپیک هست ولی دوستان در تالارهای تخصصی هرچقدر که بخوان می توانند در این مورد بحث و گفتگو کنند.

در مورد سایتهای دیگه هم این نکته را بگم خیلی از این سایتها الگو برداری خودشان از سایت انجمن مهندسان بوده، خیلی ها حتی با کپی تاپیک های ما تالارهای خودشون را پر کردند و به جرات میتونم بگم کمتر سایت فارسی طبقه بندی ما را داره که این طبقه بندی هم کاملا دقیق رعایت شده و میشه.

در مورد پاک کردن پست من بارها گفتم حتی حدود دو سالی میشه که به مدیریت سایت هم پیشنهاد دادم که رباتی به این منظور طراحی بشه، در غیر این صورت در قالب فروم در هیچ کجای دنیا اطلاع داده نمیشه که پست کسی پاک شده، پستی هم که پاک میشه 99% خلاف قوانین تالار و یا تاپیک و... بوده که ارسال کننده در صورت اطلاع دقیق از قوانین خودش می تونه حدس بزنه که پستی که ارسال میکنه احتمال داره پاک بشه.

به عنوان سخن آخر مجددا تاکید میکنم اکثر قوانین وضع شده مختص سایت، تالار و یا تاپیک همه بر اساس تجربه های قبلی بوده و بر اساس مشکلات، اعتراضات، نارضایتی ها و.... که پیش آمده وضع شده اند.

بهار امیدوار

عضو جدید
سلام . من تاپیکی ایجاد کردم که بچه ها کارنامه ارشد 94 برق رو بذارن . اما نمی بینمش! گویا تایید نشده. میشه بفرمایید چرا؟ اگر تاپیک مشابهی هست میشه آدرس بدین؟سپاس

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
سلام . من تاپیکی ایجاد کردم که بچه ها کارنامه ارشد 94 برق رو بذارن . اما نمی بینمش! گویا تایید نشده. میشه بفرمایید چرا؟ اگر تاپیک مشابهی هست میشه آدرس بدین؟سپاس
با سلام

درخواست هایی که مربوط به مسایل مدیریت (حذف پست و تاپیک و اخطار) هست را صرفا در تاپیک زیر مطرح کنید، پاسخ شما در اونجا داده شد.

پیگیری مسایل مدیریتی تالار مهندسی برق

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
[اطلاعیه] صفحات و گروههای منتسب به تالار برق در شبکه های اجتماعی

با عرض سلام خدمت دوستان عزیز

به اطلاع عزیزان می رسانیم، تالار مهندسی برق باشگاه مهندسان ایران در حال حاضر هیچ صفحه ای در شبکه های اجتماعی و هیچ گروهی در شبکه های اجتماعی موبایلی نداشته و ندارد، هر گونه اطلاع رسانی در این مورد صرفا از طریق تاپیک زیر صورت می گیرد:

دفتر مدیریت تالار مهندسی برق

لازم به ذکر است که تبلیغ این گروهها و صفحات در تالار خلاف قوانین بوده و هر گونه مشکلات و... عضویت در این گروهها بر عهده سایت و تالار مهندسی برق نمی باشد.

با تشکر
مدیریت تالار مهندسی برق

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
با عرض سلام خدمت دوستان گرامی

کاربر Ehi که از دستیاران قدیمی تالار کنکور و تحصیلات تکمیلی بودند مجددا به عنوان دستیار این تالار انتخاب شدند. انشالله عزیزان همکاری لازم را با دستیار جدید نیز خواهند داشت.

ضمن تبریک به این عزیز از زحمات دستیار سابق جناب Paydar91 تشکر و قدردانی میکنیم که متاسفانه به دلیل دغدغه ها و گرفتاری های ایشون نتوانستیم بیش از این در خدمت این بزرگوار باشیم.

مطمئنا از حضور ایشان به عنوان یکی از کاربران فعال تالار استفاده خواهیم کرد.

با تشکر مدیریت تالار مهندسی برق

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
با عرض سلام خدمت دوستان گرامی

کاربر Ehi که از دستیاران قدیمی تالار کنکور و تحصیلات تکمیلی بودند مجددا به عنوان دستیار این تالار انتخاب شدند. انشالله عزیزان همکاری لازم را با دستیار جدید نیز خواهند داشت.

ضمن تبریک به این عزیز از زحمات دستیار سابق جناب Paydar91 تشکر و قدردانی میکنیم که متاسفانه به دلیل دغدغه ها و گرفتاری های ایشون نتوانستیم بیش از این در خدمت این بزرگوار باشیم.

مطمئنا از حضور ایشان به عنوان یکی از کاربران فعال تالار استفاده خواهیم کرد.

با تشکر مدیریت تالار مهندسی برق

با عرض سلام خدمت همه ی دوستان محترم...

بنده هم مراتب قدر دانی خودم رو مدیریت تالار برق جناب Ice Man که بنده رو مورد لطف خودشون قرار دادند چه در گذشته و چه در حال اعلام می دارم...و تشکر ویژه بابت اعتمادی که بهم داشتند دارم.و همچنین از ایشون عذرخواهی می کنم به علت مشغله هایی که برام بوجود امده بود نتونستم اون جور که انظار می رفتم و بهشون قول داده بودم به وظایفم عمل کنم...امیدوارم سایر دوستان هم قصور بنده رو ببخشند...

بنده هم به نوبه ی خودم به دستیار جدید و با سابقه ی تالار جناب اقای Ehi تبریک عرض می کنم... و از خداوند منان براشون طلب موفقیت دارم امیدوارم شاهد موفقیت روز افزون تالار و ارتقای سطح علمی و اخلاقی تالار چه کمی و چه کیفی باشیم.

با احترام.پایدار 91.

Muhammad1986

عضو جدید
سلام

خوبید بچه ها

چند سال پیش که واسه ارشد میخوندم میومدم اینجا ، چند مدت پیش ارشدم رو تموم کردم

ولی کاش به جای ارشد خوندن

زبان انگلیسی و برق صنعتی و چند تا نرم افزار کاربردی مثه , WINCC , PLC , EPLAN , AUTO CAD یاد میگرفتم و کار میکردم

خدایی ارشد خوندن به نظر من یک اشتباه محضه.مگه بخوای از ایران بری.

آخرین ویرایش:

unlucky

عضو جدید
سلام دوستان عزیز.. توی کارت شرکت در آزمون ارشد97 من گوشه بالا سمت راست بالای شماره داوطلب، یک علامت ستاره بود.. میخواستم ببینم برای شما هم همین شکلی بود؟ یعنی همین علامت ستاره توی کارت شما هم بود؟
karte arsad97.jpg

بالا