◀ درخواست های شما ...

masoudtg

عضو جدید
آيا كسي هست كه امسال واسه پيام نور رشته مهندسي سيستم هاي اقتصادي اجتمايي
شركت كرده باشه؟
كه با هم در ارتباط باشيم؟
ggmas20@gmail.com

SamanSam

عضو جدید
مطالعه بر روی فرایند های تجاری ، سازمانی و سیستم های آنها

مطالعه بر روی فرایند های تجاری ، سازمانی و سیستم های آنها

با سلام ، دوستان
ابتدا خودم را معرفی می کنم ، شغل سازمانی من مدیر فنی شرکت ی با محوریت کار بروی مدیریت داده ها و رشته تحصیلی مهندسی نرم افزار.
ابتدا کار خود را تولید نرم افزار شروع کردم و بر روی معماری نرم افزار ادامه دادم و در راستای فعالیت کاری خود به مدیر پروژه نرم افزار مدیریت اطلاعات سیستم منصوب شدم از این رو ابتدا درگیر مطالب تجاری و فرایند های سازمانی شدم و به ان علاقه مند شدم و رو به طراحی سیستم های تجاری آوردم و قصد تکمیل چرخه راه کارهای تجاری دارم از این رو قصد مطالعه بر روی سیستم های از جمله PMIS,BSC,EPM,ERP,CRM و ... آورده ام ، البته می دونم گستردگی مطلب زیادی دارد اما من نیز قصد مطالعه سیستمی جز بر روی آنها ندارم ولی در ابتدای امر نیاز به شناخت تمامی سیستم ها در این حوضه ها هستم ، می خواستم از دوستان بپرسم من باید در چه زمینه های مطالعه کنم و از چه منبع های بهره بگیرم تا چرخه این محصولات را پیدا کنم برای نمونه چندی در سایت اوراکل سیستمی با عنوان FIS مدیریت سیستم های مالی دیدم ، می خواهم برنامه های حوضه تجاری ، سازمانی و اداری را پیدا کنم و بر روی چگونگی آنها مطالعه داشته باشم تا جای که می دانم رشته صنایع یکی از جمله رشته های مربوط با این حوضه می باشد

okhtay2

عضو جدید
طراحی آزمایشات تاگوچی

طراحی آزمایشات تاگوچی

آیا کسی هست که محل قرار گیری ستون های تداخل بین سه فاکتور با سه سطح رو بدونه؟

ممنون می شم کمکم کنین!!!
:confused:

hoseini_58

عضو جدید
ایجاد تیم تعالی

ایجاد تیم تعالی

به گروهی از دانشجویان فعال و خوش ذوق برای ایجاد تیم تعالی جهت مشاوره در صنایع-تهران نیازمندیم. اونهای که مایلا دراین گروه عضو بشن پیغام بزارن

بالا