◀ درخواست های شما ...

◀ درخواست های شما ...

• چطور

رای: 0 0.0%
  • چگونه

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    0

MeMine

عضو جدید
درخواست كمك فوري در زمينه DEA

درخواست كمك فوري در زمينه DEA

دوستان اگر كسي تجربه اي در زمينه پياده سازي و اجرايي كردن DEA (تحليل پوششي داده ها ) در سازمانها داره لطفا كمكم كنه.
اينكه ورودي و خروجي بر چه معياري انتخاب بشه و چه جوري معيار بهينه انتخاب بشه...
منظورم سازمان هاي دولتي وسيعه مثل شركت نفت، مخابرات و ....
:(:(:(:(:(

reza rassafan

عضو جدید
آمار

آمار

سلام از هر کسی که بتونه بهم کمک کنه ممنونم؛کاربرد نمودار کنترلی uبرای کنترل جوشکاری در طول خطوط جوشکاری شده.لطفا هر کس مطلبی داره کمکم کنه حرف ده نمره از درس آماره

mohadeseh.rajabi

عضو جدید
پروژه تحقیق در عملیات 1

پروژه تحقیق در عملیات 1

سلام.دوستان
من یه پروژه تحقیق در عملیات 1ساده میخوام.ک یکی دوتا متغیر و محدودیت داشته باشه.اگه در رابطه با خط تولید باشه بهتره.
خواهش میکنم کمکم کنید.وقتم کمه.:(ممنون

!Tinaaa

عضو جدید
درخواست کمک برای مطالبی در مورد شبیه سازی در صنعت اتومبیل

درخواست کمک برای مطالبی در مورد شبیه سازی در صنعت اتومبیل

سلام نیاز فوری دارم به مطالبی در مورد شبیه سازی در صنعت اتومبیل ، مرسییییییی

ziba.dez

عضو جدید
◀ درخواست های شما ...

سلام !
من در مورد پژوهش ها و استفاده هایی که تا امروز از بالانس خط شده مطلب واسه پایان نامه می خواستم . اگر بتونین کمکم کنین خیلی ممنون میشم!!!! :(:(:(:(

rahimnavaz

عضو جدید
سلام وقت بخير
لطفاً بفرماييد بالانس چه خط توليدي مد نظرتونه
آيا درخواست كمك در نگارش پايان نامه داريد؟
يا پايان نامه تمام تمام شده و قابل ارائه مد نظرتونه؟

bitamansouri

عضو جدید
سلام
من میتونم بهتون این سایت رو معرفی کنم
پروژه با قیمت مناسب انجام میده
چون خودم پروژه تحقیق 1 نداشتم متاسفانه
http://rea.persianblog.ir/
موفق باشید

bitamansouri

عضو جدید
خواهش میکنم کمکم کنید نیاز شدید به این مقاله دارم:
What happy companies know, how the new science of happiness can change your company for the better
C GREENBERG, C HEMINGWAY, D BAKER - 2006 - lavoisier.fr
سلام
من میتونم بهتون این سایت رو معرفی کنم
میتونه مقاله هم براتون دانلود کنه
تا اونجا که من میدونم قیمتش خیلی مناسبه
حتی پسورد هم میده برای خودتون
موفق باشید

bitamansouri

عضو جدید
سلام از هر کسی که بتونه بهم کمک کنه ممنونم؛کاربرد نمودار کنترلی uبرای کنترل جوشکاری در طول خطوط جوشکاری شده.لطفا هر کس مطلبی داره کمکم کنه حرف ده نمره از درس آماره
سلام
من تو این مورد سررشته ندارم
اما میدونم این سایت پروژه انجام میده
امیدوارم کمکی باشه حداقل
موفق باشید

hadi.rad

عضو جدید
من یه مقاله در مورد معماری سیتم میخوام . تورو خدا کمکم کنید شدیدا بهش نیاز دارم

nasrihossein

عضو جدید
در مورد استراتژیک اگر مقاله یا پروژه ای دارید لطفا

در مورد استراتژیک اگر مقاله یا پروژه ای دارید لطفا

باسلام به دوستان
امیدوارم که همیشه سر زنده و سلامت باشید
لطفا اگر پروژه ای در مورد استراتژیک دارید ممنون میشم

a18

عضو جدید
کمک

کمک

سلام
پابان نامه در مورد نت و RCM
میخواستم

am.rahimi75

عضو جدید
درود
اين مقاله حاصل زحمت ديگريست و تنها انتقال ميدهم
مديريت استراتژيك چيست و بكارگيري آن چه ضرورتهايي دارد ؟
آيا تا به حال از خود پرسيده‌ايد كه چرا بعضي از شركت‌هاي بزرگ و موفق در مدت زمان كوتاهي با از دست دادن سهم بزرگي از بازار خود به موقعيتي معمولي و حتي تاسف بار تنزل يافته‌اند و چرا برخي از شركت‌هاي كوچك و گمنام به يكباره به جايگاه‌هاي ممتازي در صحنه رقابت بين‌الملل رسيده‌اند ؟ آيا در اين مورد فكر كرده‌ايد كه چرا برخي از موسسات نوسان‌هاي سياسي ، اقتصادي ، اجتماعي را به راحتي تحمل نموده و بر آنها غلبه مي‌كنند و در مقابل برخي از سازمان‌ها طعم تلخ شكست را چشيده و از ادامه راه باز مي‌مانند ؟ به عقيده بسياري از متخصصان علم مديريت ، پاسخ بسياري از اينگونه سوالات را بايد در مفاهيمي به نام استراتژي و مديريت استراتژيك جستجو كرد .
تاكنون تعاريف مختلف و گاه ناسازگاري از استراتژي و مديريت استراتژيك ارائه شده است . به تعبير يكي از متخصصان مديريت اين عبارات مانند هنر است كه وقتي آن را مي‌بينيم تشخيص دادن آن آسان است اما وقتي در پي تعريف كردن و توضيح دادن آنيم بسيار مشكل به نظر مي‌رسد ؛ با همه اينها سعي كرده‌ايم تا تعاريفي كه جوهره كليه مفاهيم را دارا باشد ارائه دهيم .
استراتژي چيست ؟
الگويي بنيادي از اهداف فعلي و برنامه‌ريزي شده ، بهره‌برداري و تخصيص منابع و تعاملات يك سازمان با بازارها ، رقبا و ديگر عوامل محيطي است . طبق اين تعريف يك استراتژي بايد سه چيز را مشخص كند :
1- چه اهدافي بايد محقق گردد .
2- بر روي كدام صنايع ، بازارها و محصول‌ها بايد تمركز نمود .
3- چگونه براي بهره‌برداري از فرصت‌هاي محيطي و مواجهه با تهديدهاي محيطي به منظور كسب يك مزيت رقابتي ، منابع تخصيص يابد و چه فعاليت‌هايي انجام گيرد .
مديريت استراتژيك چيست ؟
تصميمات و فعاليت‌هاي يكپارچه در جهت توسعه استراتژي‌هاي موثر، اجرا و كنترل نتايج آنهاست .
بنابراين مديريت استراتژيك فعاليت‌هاي مربوط به بررسي ، ارزشيابي و انتخاب استراتژي‌ها ، اتخاذ هر گونه تدابير درون و بيرون سازماني براي اجراي اين استراتژي‌ها و در نهايت كنترل فعاليت‌هاي انجام‌شده را در برمي‌گيرد .
ضرورتهاي استفاده از مديريت استراتژيك در چيست ؟
با نگاهي دقيق به مفهوم مديريت استراتژيك مي‌توان به ضرورت استفاده از آن پي برد . با توجه به تغييرات محيطي كه در حال حاضر شتاب زيادي به خود گرفته است و پيچيده شدن تصميمات سازماني ، لزوم بكارگيري برنامه‌اي جامع براي مواجهه با اينگونه مسائل بيش از گذشته ملموس مي‌شود . اين برنامه چيزي جز برنامه استراتژيك نيست . مديريت استراتژيك با تكيه بر ذهنيتي پويا ، آينده‌نگر ، جامع‌نگر و اقتضايي راه حل بسياري از مسائل سازمانهاي امروزي است . پايه‌هاي مديريت استراتژيك بر اساس ميزان دركي است كه مديران از شركت‌هاي رقيب ، بازارها ، قيمت‌ها ، عرضه‌كنندگان مواد اوليه ، توزيع‌كنندگان ، دولت‌ها ، بستانكاران ، سهامداران و مشترياني كه در سراسر دنيا پراكنده‌اند ، دارند و اين عوامل ، تعيين‌كنندگان موفقيت تجاري در دنياي امروز است . پس يكي از مهمترين ابزارهايي كه سازمان‌ها براي حصول موفقيت در آينده مي‌توانند از آن بهره گيرند مديريت استراتژيك خواهد بود .
در گام آتي از مزاياي بكارگيري مديريت استراتژيك خواهيم گفت ...

مزاياي بكارگيري مديريت استراتژيك در چيست ؟
مديريت استراتژيك به سازمان اين امكان را مي‌دهد كه به شيوه‌اي خلاق و نوآور عمل كند و براي شكل دادن به آينده خود به صورت انفعالي عمل نكند . اين شيوه مديريت باعث مي‌شود كه سازمان داراي ابتكار عمل باشد و فعاليت‌هايش به گونه‌اي درآيد كه اعمال نفوذ نمايد (نه اينكه تنها در برابر كنش‌ها ، واكنش نشان دهد) و بدينگونه سرنوشت خود را رقم بزند و آينده را تحت كنترل درآورد .
از نظر تاريخي ، مزيت اصلي مديريت استراتژيك اين بوده است كه به سازمان كمك مي‌نمايد تا از مجراي استفاده نمودن از روش منظم‌تر ، معقول‌تر و منطقي‌تر راه‌ها يا گزينه‌هاي استراتژيك را انتخاب نمايد و بدينگونه استراتژي‌هاي بهتري را تدوين نمايد . ترديدي نيست كه اين يكي از منافع اصلي مديريت استراتژيك است ولي نتيجه تحقيقات كنوني نشان مي‌دهد كه اين فرايند مي‌تواند در مديريت استراتژي‌ها نقش مهم‌تري ايفا كند . مديران و كاركنان از طريق درگير شدن در اين فرايند خود را متعهد به حمايت از سازمان مي‌نمايند . يكي ديگر از مهمترين منافع مديريت استراتژيك اين است كه موجب تفاهم و تعهد هر چه بيشتر مديران و كاركنان مي‌شود . يكي از منافع بزرگ مديريت استراتژيك اين است كه موجب فرصتي مي‌شود تا به كاركنان تفويض اختيار شود . تفويض اختيار عملي است كه به وسيله آن كاركنان تشويق و ترغيب مي‌شوند در فرايندهاي تصميم‌گيري مشاركت كنند ، خلاقيت ، نوآوري و خيال‌پردازي را تمرين نمايند و بدين گونه اثربخشي آنان افزايش خواهد يافت .
در گام آتي از مراحل فرايند مديريت استراتژيك خواهيم گفت ...

فرايند مديريت استراتژيك شامل چه مراحليست ؟
فرايند مديريت استراتژيك را مي‌توان به چهار مرحله تقسيم نمود :
1- تحليل وضعيت
2- تدوين استراتژي
3- اجراي استراتژي
4- ارزيابي استراتژي
در اين گام ، مراحل فوق را به اختصار توضيح خواهيم داد :

1- تحليل وضعيت
1-1- اهداف بلندمدت ، ماموريت سازمان (علت وجودي و اينكه چه هستيم) ، چشم‌انداز سازمان (چه مي‌خواهيم باشيم) .
1-2- تجزيه و تحليل محيط داخلي و قابليت‌هاي سازمان .
1-3- تجزيه و تحليل محيط خارجي .

2- تدوين استراتژي
در تدوين استراتژي بايد ابتدا مجموعه استراتژي‌هاي قابل استفاده را ليست كرده و سپس با استفاده از مدل‌هاي مختلفي كه در بحث‌هاي مديريت استراتژيك آمده است و با توجه به نتايج بدست آمده در تحليل وضعيت كه در مرحله اول آمده است استراتژي برتر را انتخاب مي‌كنيم . در اين مرحله بايد مديران مياني و حتي رده پايين سازمان را نيز مشاركت داد تا در آنها ايجاد انگيزش كند .

3- اجراي استراتژي
براي اجراي استراتژي‌ها بايد از ابزار زير بهره گرفت :
3-1- ساختار سازماني متناسب با استراتژي‌ها .
3-2- هماهنگ‌سازي مهارت‌ها ، منابع و توانمندي‌هاي سازمان در سطح اجرايي .
3-3- ايجاد فرهنگ سازماني متناسب با استراتژي جديد سازمان .
اجراي موفقيت‌آميز استراتژي به همكاري مديران همه بخش‌ها و واحدهاي وظيفه‌اي سازمان نيازمند است .

4- ارزيابي استراتژي
براي تعيين حدود دستيابي به هدف‌ها ، استراتژي اجرا شده بايد مورد كنترل و نظارت قرار گيرد . ارزيابي استراتژي شامل سه فعاليت اصلي مي‌شود :
4-1- بررسي مباني اصلي استراتژي‌هاي شركت .
4-2- مقايسه نتيجه‌هاي موردانتظار با نتيجه‌هاي واقعي .
4-3- انجام دادن اقدامات اصلاحي به منظور اطمينان يافتن از اينكه عملكردها با برنامه‌هاي پيش‌بيني شده مطابقت دارند .
اطلاعاتي كه از فرايند ارزيابي استراتژي به‌ دست مي‌آيد بايد به گونه‌اي باشد كه عمليات و اقدامات را تسهيل نمايد و بايد كساني يا واحدهايي را معرفي نمايد كه نياز به اصلاح دارند .

مریم ی

عضو جدید
درخواست راهنمایی برای تهیه ی پرسشنامه استاندارد

درخواست راهنمایی برای تهیه ی پرسشنامه استاندارد

سلام دوستان چطوری میتونم یه پرسشنامه ی استاندارد برای موضوع پروژم تهیه کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:cry:

s_hadice

عضو جدید
نرم افزار گمز

نرم افزار گمز

سلام دوستان عزیز
میخواستم بدونم کسی راجع به کرانهای متغیر تو گمز اطلاعاتی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چه طور یه set متغییر میشه تعریف کرد؟
پایان نامه ارشدم گیر همین کران متغییر
ممنون میشم یکی کمکم کنه:(

aida70

عضو جدید
درخواست پروژه ( کیفیت)

درخواست پروژه ( کیفیت)

سلام خسته نباشید

من ترم آخر مهندسی صنایع هستم ، این ترم درس کنترل کیفیت داشتم ، و باید پروؤه ای تحویل بدم که باید یک شرکت را شناسایی و 1 مشکل آن را با استفاده از ابزار های کنترل کیفیت بر طرف کنم ، ولی متاسفانه اصلا شرکتی پیدا نمی شه که مشکل کیفیتی داشته باشه . خیلی ممنون می شم کسی که در این زمینه اطلاعاتی داره به من کمک کنه.. اگه پروژه ای در این زمینه داشته باشه هم ممنون می شم

Iman Gom

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام خسته نباشید

من ترم آخر مهندسی صنایع هستم ، این ترم درس کنترل کیفیت داشتم ، و باید پروؤه ای تحویل بدم که باید یک شرکت را شناسایی و 1 مشکل آن را با استفاده از ابزار های کنترل کیفیت بر طرف کنم ، ولی متاسفانه اصلا شرکتی پیدا نمی شه که مشکل کیفیتی داشته باشه . خیلی ممنون می شم کسی که در این زمینه اطلاعاتی داره به من کمک کنه.. اگه پروژه ای در این زمینه داشته باشه هم ممنون می شم
چه جالب... شرکتی پیدا نمیشه که مشکل کیفیتی داشته باشه ! اگه اینجور بود که الان همه محصولات ایرانی عالی بود !!

aida70

عضو جدید
من اگه شرکتی و پیدا می کردم هیچ وقت اینجا در خواست کمک نمی دادم !!!! در ضمن اگه کسی شرکتی و آشنا نداشته باشه هیچ شرکتی نمی یاد بگه بله ما مشکل داریم بفرما شما بیا حل کن !!!!!!

hadiabniki1363

عضو جدید
همکاری در ارئه مقاله

همکاری در ارئه مقاله

سلام دوستان- من دانشجوی ارشد صنایع هستم- دوست دارم کار تحقیقاتی کنم تا رزومم رو قوی کنم (مقاله های داخلی یا خارجی)ولی زیاد تجربه ندارم:redface:- البته ترجمه زبان انگلیسیم بد نیست و وقت ازاد هم دارم. دست به سرچم هم خوبه- دوستانی که نیاز به یک پاتنر کم تجربه دارند لطفا" ایمیل بزنن:smile:- hadiabniki@yahoo.com

اسماجعفری

عضو جدید
DSS&RS

DSS&RS

سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه. کسی در مورد کاربرد سیستم های پشتیبان تصمیم و سیستم های پیشنهادی در صنعت و تجارت چیزی میدونه؟؟ اگر اطلاعاتی دارین میشه راهنماییم کنین؟

بالا