◀ درخواست های شما ...

پری ماه

عضو جدید
سلام دوستان
این چند خط بخش اول یا به عبارتی پاراگراف اول از یه مقاله در مورد نگهداری و تعمیراته که من خودم تو ترجمه اش به مشکل خوردم . میخواستم خواهش کنم اگه کسی میتونه کمکم کنه و برام ترجمش کنه . البته خیلی عجله دارم . خیلی خیلی متشکرم:gol:

Lockout/tagout and operational risks in the production control of manufacturing systems with passive redundancy
This paper addresses problems associated with production control and occupational safety in a manufacturing system prone to failure involving two machines working in passive redundancy .machines turning out one part experience two modes of failure and repair: firstly, where[FONT=&quot] failure occurs when a machine remains in fair condition and secondly , where [/FONT] such failure results in outright breakdown. Accordingly , we examine both modes of failure for their impact on a flexible manufacturing system(FMS) with respect to production control in term of costs associated with lockout/tagout procedures and corrective maintenance . this study seeks to identify optimal costs related to backlogs, inventories and maintenance over an infinite planning horizon, along with levels of occupational risk where production control includes efficient planning of lockouts/tagouts. Our study offers numerical methods which may be employed to achieve optimal conditions in setting control policies . a numerical example and sensitivity analysis support this approach

و این ترجمه ی خودمه از متن بالا
[FONT=&quot]تحریم / و ریسک عملیاتی در کنترل تولید سیستم های تولید با افزونگی غیر فعال[/FONT]
[FONT=&quot]این متن مشکلات مرتبط با کنترل تولید و امنیت شغلی را در سیستم تولید مستعد برای خرابی شامل دو ماشین در حال کار در افزونگی غیر فعال نشان می دهد . ماشین هایی که یک قسمتشان از کار می افتد دو حالت خرابی و تعمیر را تجربه میکنند .[/FONT]​
[FONT=&quot]اولا(در ابتدا) : جایی که خرابی اتفاق می افتد وقتی که ماشین در یک حالت نسبتا خوب قرار میگیرد و دوما جایی که این خرابی مستقیما روی توقف تاثیر میگذارد . متعاقبا ما هر دو مد خرابی را برای تاثیرشان روی سیستم های تولید انعطاف پذیر از لحاظ کنترل تولید بر حسب پارامترهای قیمت های مرتبط با تحریم تولید کننده ها و تعمیر و نگهداری مناسب امتحان میکنیم . [/FONT]​
[FONT=&quot]این تحقیق جسنجو می کند تا قیمت های بهینه مرتبط با انبارش ، موجودی و تعمیر و نگهداری در یک افق طراحی بی نهایت مرتبط با سطوح ریسک شغلی جایی که کنترل تولید شامل طراحی های موثر و کارآمد تحریم می شود را بیابد . [/FONT]​
[FONT=&quot]تحقیق ما پیشنهاد می دهد متد های عددی که ممکن است برای دست یابی به شرایط بهینه در پیاده سازی سیاست های کنترل به کار گرفته شود . یک مثال عددی و تحلیل حساسیت این رویکرد را پشتیبانی میکند [/FONT].

آخرین ویرایش:

مهرآذین

عضو جدید
سلام دوستان
این چند خط بخش اول یا به عبارتی پاراگراف اول از یه مقاله در مورد نگهداری و تعمیراته که من خودم تو ترجمه اش به مشکل خوردم . میخواستم خواهش کنم اگه کسی میتونه کمکم کنه و برام ترجمش کنه . البته خیلی عجله دارم . خیلی خیلی متشکرم:gol:

Lockout/tagout and operational risks in the production control of manufacturing systems with passive redundancy
This paper addresses problems associated with production control and occupational safety in a manufacturing system prone to failure involving two machines working in passive redundancy .machines turning out one part experience two modes of failure and repair: firstly, where failure occurs when a machine remains in fair condition and secondly , where such failure results in outright breakdown. Accordingly , we examine both modes of failure for their impact on a flexible manufacturing system(FMS) with respect to production control in term of costs associated with lockout/tagout procedures and corrective maintenance . this study seeks to identify optimal costs related to backlogs, inventories and maintenance over an infinite planning horizon, along with levels of occupational risk where production control includes efficient planning of lockouts/tagouts. Our study offers numerical methods which may be employed to achieve optimal conditions in setting control policies . a numerical example and sensitivity analysis support this approach

و این ترجمه ی خودمه از متن بالا
تحریم / و ریسک عملیاتی در کنترل تولید سیستم های تولید با افزونگی غیر فعال
این متن مشکلات مرتبط با کنترل تولید و امنیت شغلی را در سیستم تولید مستعد برای خرابی شامل دو ماشین در حال کار در افزونگی غیر فعال نشان می دهد . ماشین هایی که یک قسمتشان از کار می افتد دو حالت خرابی و تعمیر را تجربه میکنند .
اولا(در ابتدا) : جایی که خرابی اتفاق می افتد وقتی که ماشین در یک حالت نسبتا خوب قرار میگیرد و دوما جایی که این خرابی مستقیما روی توقف تاثیر میگذارد . متعاقبا ما هر دو مد خرابی را برای تاثیرشان روی سیستم های تولید انعطاف پذیر از لحاظ کنترل تولید بر حسب پارامترهای قیمت های مرتبط با تحریم تولید کننده ها و تعمیر و نگهداری مناسب امتحان میکنیم .
این تحقیق جسنجو می کند تا قیمت های بهینه مرتبط با انبارش ، موجودی و تعمیر و نگهداری در یک افق طراحی بی نهایت مرتبط با سطوح ریسک شغلی جایی که کنترل تولید شامل طراحی های موثر و کارآمد تحریم می شود را بیابد .
تحقیق ما پیشنهاد می دهد متد های عددی که ممکن است برای دست یابی به شرایط بهینه در پیاده سازی سیاست های کنترل به کار گرفته شود . یک مثال عددی و تحلیل حساسیت این رویکرد را پشتیبانی میکند .
سلام دوست عزیز این متن راحت باگوگل ترنسلیت ترجمه میشه درعرض 2الی3ساعت تمامه
کاری که نداره جمله به جمله بذارتو گوگل ترنسلیت کپی کن بعد از ترجمه که درمیاره خودت جملاتشو درست کن و بنویس به همین راحتی

mahsa_mhmh

عضو جدید
سلام من ترجمه کردم ببخشید دیکشنری تخصصی نداشتم 2 تا لغتو معنیشو نتونستم در بیارم

lockout/tagout و ریسک های عملیاتی در کنترل تولید سیستم های تولید با افزونگی غیر فعال
این مقاله به مسائل مربوط به کنترل تولید و ایمنی شغلی دریک سیستم تولیدی مستعدِ خرابی می پردازد که شامل دو ماشین در حال کار در حالت افزونگی غیر فعال می باشد ماشین هایی که به نظر می رسد قطعه ای از آنها دو حالت خرابی و تعمیر راتجربه می کند .اول زمانی که خرابی وقتی اتفاق می افتد که ماشین در یک شرایط نسبتا بد قرار می گیرد و دوم زمانی که این خرابی منجر به از کار افتادگی یکجا می شود.متعاقبا ما هر دوحالت خرابی را در مورد تاثیرشان بر روی یک سیستم تولیدی منعطف با در نظر گرفتن کنترل تولید از لحاظ کنترل هزینه های مرتبط با رویه هایlockout/tagout و تعمیرات و نگهداری اصلاحی بررسی می کنیم.
این تحقیق به دنبال شناسایی هزینه های بهینه مرتبط با انبارش ها،موجودی ها و تعمیرات و نگهداری در یک افق برنامه ریزی نا محدود و همچنین سطوح ریسک شغلی در جایی که کنترل تولید شامل برنامه ریزی موثر lockouts/tagouts است، می باشد. . این تحقیق روش های عددی را ارائه می دهد که می تواند در رابطه با دسترسی به شرایط بهینه درتعیین سیاست های کنترلی بکار رود.یک مثال عددی و آنالیز حساسیت برای پشتیبانی از این رویکرد در مقاله آورده شده است

بالا