◀ درخواست های شما (مدیریت و کنترل پروژه)

pouyaparsa119010

عضو جدید
wbs

wbs

مشاهده پیوست WBS.doc
salam be hamegy lotfan dar neveshtane WBS baraye bargozarye yek mosabegheye do va meydani behem komak konid . agar yek porojeye amade ham baraye WBS dashtin ke betoone mano rahnamai kone mamnoonetoon misham.
yalda_quite@yahoo.com

سلام یلدا جان در پاسخ به اینکه درخواست یک نمونه ی wbs کرده بودی باید بگم که برات ضمیمه کردم برو یه نگاهی بهش بنداز شاید کمکت کرد.:)مشاهده پیوست WBS.doc

آخرین ویرایش:

M.R.G1951

عضو جدید
پروژه ديتا سنتر

پروژه ديتا سنتر

با سلام
دوستان اگر كسي كنترل پروژه ديتا سنتر انجام داده و اطلاعاتي راجع به اين نوع پروژه ها داره ممنون مي شم اگر فايلش برايم بفرسته

86471056

عضو جدید
مدیریت دانش در مدیریت پروژه

مدیریت دانش در مدیریت پروژه

با سلام خدمت دوستان گرامی می خواستم ازتون خواهش کنم اگه مطلبی در مورد "مدیریت دانش" در مدیریت پروژه دارین برای بنده ارسال کنین./. با تشکر:)

axwe

عضو جدید
کمک در مورد فرم های p2m2

کمک در مورد فرم های p2m2

سلام دوستان کسی میدونه فرمهای p2m2 رو چگونه باید پر کرد من یه سری فرم در این مورد دارم که برای پروژه دانشگاهیم باید تکمیل کنم

arkin90

عضو جدید
مدیریت پروژه

مدیریت پروژه

یه پروژه درمورد مدیریت پروژه میخواستم(نمودارگانت-نمودارcpm-ساختارشکست کار)ممنون میشم..

Boruziniyat

عضو جدید
یه پروژه درمورد مدیریت پروژه میخواستم(نمودارگانت-نمودارcpm-ساختارشکست کار)ممنون میشم..

من یک نمونه Project Charter دارم که فکر می کنم تا حدی کمکتون کنه.

پیوست ها

• Project Charter.pdf
    2.9 مگایابت · بازدیدها: 0

axwe

عضو جدید
کمک در پروژه طراحی مهندسی

کمک در پروژه طراحی مهندسی

با سلام کسی میتونه نمونه فرم گزارش روزانه در پروژه های طراحی مهندسی ( Engineering ) به من بدهد؟

hasanrahmani

عضو جدید
موسسه PAP وجود دارد؟

موسسه PAP وجود دارد؟

دوستان يك سوال از خدمتتون داشتم
مي خواستم بدونم كه آيا موسسه اي به نام PAP داريم كه مدارك ايزو و كنترل پروژه و... رو ارائه بده؟(دوره در داخل انجام شه و مدرك رو از اين موسسه بدن)
گويا اين موسسه در انگليس واقعه! ولي هيچ اثري از اون در اينترنت نديدم و به نظر مياد دروغي باشه.درسته؟

szkeyhani

عضو جدید
با سلام،میخوام راجع به تصمیم گیری جهت خریدماشین تزریق اطلاعات جمع آوری کنم ،و میخوام با استفاده ازMCDMمقاله بنویسم،میشه کمکم کنین؟

با سلام،میخوام راجع به تصمیم گیری جهت خریدماشین تزریق اطلاعات جمع آوری کنم ،و میخوام با استفاده ازMCDMمقاله بنویسم،میشه کمکم کنین؟

:book::book::book:

پری ماه

عضو جدید
درخواست کمک

درخواست کمک

سلام دوستان
من میخوام برای مصاحبه ی کاری به شرکتی برم که کارشون کنترل پروژه است . اما من چیز زیادی در مورد کنترل پروژه نمی دونم . لطفا اگه کسی چیزی میدونه به من بگه . برای مصاحبه چی می پرسند ؟ چی باید بلد باشم ؟ فردا میخوام برم مصاحبه لطفا زود جواب بدید . متشکرم

mohammadreza_b

عضو جدید
مسئول برنامه ریزی و کنترل پروژه آقا با حداقل 4 سال سابقه جهت سایت نیازمندیم (فوری)

مسئول برنامه ریزی و کنترل پروژه آقا با حداقل 4 سال سابقه جهت سایت نیازمندیم (فوری)

دوستان واجد شرایط رزومه کاری خود را هر چه سریعتر به آدرس ایمیل MRBP2011@GMAIL.COM ارسال نمایند.

Boruziniyat

عضو جدید
سلام دوستان
من میخوام برای مصاحبه ی کاری به شرکتی برم که کارشون کنترل پروژه است . اما من چیز زیادی در مورد کنترل پروژه نمی دونم . لطفا اگه کسی چیزی میدونه به من بگه . برای مصاحبه چی می پرسند ؟ چی باید بلد باشم ؟ فردا میخوام برم مصاحبه لطفا زود جواب بدید . متشکرم
فکر کنم دیگه برای کمک دیر شده باشه.
امیدوارم به کار مورد علاقه تون مشغول شده باشید.

mohammadjavaad

عضو جدید
سلام. میخواستم از دوستان خواهش کنم اگه کسی اطلاعاتی در رابطه با اجرای msp برای تولید کابل یه کارخونه ( به صورت مداوم) داره ما رو هم راهنمایی کنه . در واقع باید بازرس رو توجیه کرد.خیلی خیلی ممنون

mahdy777

عضو جدید
کمک در مورد انتخاب موضوع کنترل پروژه

کمک در مورد انتخاب موضوع کنترل پروژه

سلام

من یه پروژه با حداقل 16 مرحله میخوام خود پروژه داخل نرم افزار مهم نیست فقط نمودار CPM این پروژه برام مهمه

ممنون میشم اگه میتونید کمکم کنید:gol:

8612623

عضو جدید
خواهشا کمک کنید!!!!

خواهشا کمک کنید!!!!

سلام دوستان من یه پروژه ساختمانی تو نرم افزار mspانجام دادم میخوام پیشرفت واقعی اونو از فرمول بدست بیارم
work complete*wf/100
ولی هرکاری میکنم آپدیت میکنم درصد نمیده تو ستون پیشرفت برنامه ریزی شده خواهشا کمک کنید لینک دانلود رو هم میذارم
از قسمت tracking->update projectمیرم
http://www.4shared.com/file/x7fpR55T/monazah_total.html

آخرین ویرایش:

sh@hin

عضو جدید
تاپسیس

تاپسیس

:(
اطلاعات فوری در رابطه با نحوه کار با تاپسیس فازی می خواهم. لطفا کمکم کنید :cry:

درخواست wbs پروژه های بزرگراه و پل و تونل

درخواست wbs پروژه های بزرگراه و پل و تونل

سلام به همه مهندسین محترم
به یه نمونه wbs یا برنامه زمانبندی پروژه های راه و پل و تونل احتیاج دارم ممنون میشم کمکم کنید.

m.arbabian

عضو جدید
در مورد BOT

در مورد BOT

در مورد BOT اگر کسی مطلبی داره برام ارسال کنه (مدل مالی و متدولوژی) خیلی ممنون

nm1370

عضو جدید
منابع مدیریت

منابع مدیریت

کسی منابع زیرو داره؟
1. general managment by Robbins
2. پاورپوینت های مربوط به مدیریت- دکتر پیوند سپهری گروه مهندسی صنایع دانشکده فنی دانشگاه تهران

li@66

عضو جدید
سوالاتی ذر باره کنترل پروژه

سوالاتی ذر باره کنترل پروژه

سلام
من رشته ریاضی کاربردی بودم و ارشد را مهندسی مالی در حال خوندنم . چند تا سوال داشتم
نقش مباحث مالی در کنترل پروژه چقدر هست ؟
ی مرجع خوب که پایه ای و کامل کنترل پروژه را به صورت عملی فراگرفت معرفی می کنید ؟؟
برای اینکه بتونم کنترل پروژه را به طور کامل یاد بگیرم چکارکنم ؟؟
قصد دارم پایان نامه ام را از مباحث کنترل پروژه بردارم ی آشنایی کامل از زیر بخش ها و .. لازم دارم

mohammadreza_b

عضو جدید
سلام
مباحث مالی می تواند یکی از عوامل موفقیت در زمینه برنامه ریزی و کنتل پروژه باشد زیرا یکی از مواردی که خیلی مهمه بحث صورت وضعیت ها و آشنایی با اصطلاحات واحد های مالی جهت محاسبه و آنالیز سود و زیان پروژه هاست.
کلاس رفتن خوبه اما در حد معمولی می تونید با اصطلاحات و نرم افزارهای کنترل پروژه آشنا بشید اما اصل موضوع کار عملی و دریافت تجربیاته.
می تونید در زمینه ارزش کسب شده و تلفیق آن با مباحث مالی و مطالعه مقالات مرتبط اینکارو انجام بدید و مرجع اولیه اش استاندارد pmbok می باشد.

expo_tlb

عضو جدید
کدنویسی در Custom Field

کدنویسی در Custom Field

سلام دوستان

ضمن عرض تبریک سال نو و آرزوی سالی سرشار از شادی و موفقیت، همانطور که مستحضر می باشید امکان اضافه کردن فیلد اختصاصی جهت بهره برداری بهتر با برنامه نویسی و فرموله کردن وجود دارد.
متاسفانه بنده تا کنون نتوانستم منبعی جهت فراگیری نحوه کد نویسی و گرامر کدها پیدا کنم. خواهش می کنم دوستان عزیز در این خصوص بنده را راهنمایی فرمایند.

با احترام

expo_tlb

عضو جدید
سازمان پروژه محور

سازمان پروژه محور

سلام دوستان عزیز

ممنون می شم اگه توضیحاتی در خصوص سازمان های پروژه محور بدهید؟
سازمان پروژه محور چه ویژگی هایی دارد؟

ممنون

expo_tlb

عضو جدید
مستند سازی پروژه

مستند سازی پروژه

سلام

خواستم درخصوص فراگیری مستندسازی پروژه اینکه شما چه منبعی پیشنهاد می کنید و آیا امکان ارائه یه نمونه وجود داره بپرسم.

با احترام

shokouhii

عضو جدید
پروژه نفت و گاز

پروژه نفت و گاز

سلام دوستان
بنده نیاز به اطلاعات کنترل پروژه یک پروژه نفت و گاز برای درس کنترل پروژه دارم.
اطلاعات شامل wbs و منابع و زمانبندی فعالیت ها
لطفا در صورت دسترسی به این اطلاعات کمک بفرمایید

مسکوک

عضو جدید
مبحث هزینه

مبحث هزینه

به نظر شما بهترین نرم افزار کاربردی جهت کنترل هزینه ها در پروژه چیست؟

بالا