◀ درخواست های شما (طرح ريزی واحدهای صنعتی)

mahshid-engineer

عضو جدید
سلام ، من جزوه طرح ریزیه واحدهای صنعتی دکتر غضنفریو میخوام ، برای ارشد میخوام بخونمش کسی میتونه کمکم کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :( لطفا!!!!!!!!!!!!:w10::)

sepide b

عضو جدید
پروژه برنامه ریزی حمل و نقل

پروژه برنامه ریزی حمل و نقل

دوستای گلم من به ی پروژه برنامه ریزی حملونقل نیازدارم.ممنون میشم اگه کمکم کنید:gol::heart:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hamid051

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
دوستای گلم من به ی پروژه برنامه ریزی حملونقل نیازدارم.ممنون میشم اگه کمکم کنید:gol::heart:

سلام خسته نباشید دوست عزیز گرفتن پروژه که کاری درست نیست شما سعی کنید که از دوستان با تجربه کمک بگیرید و خودتون پروژه رو اماده کنید اینطوری به تمام مباحث اشنا میشوید خوشبختانه ما در این تالار دوستانی داریم که بسیار تجربه مفید وعالی و اطلاعات قوی دارند منم بحثهارو دنبال میکنم و تا جایی که بلد باشم کمک میکنم
با تشکر:gol:

mjvm

کاربر فعال گروه کیفیت مهندسی صنایع
سلام !
من پروژه ی حمل و نقلم در مورد مترو ی شهر سئول بود ! اگر دوست داشتین پروژه رو میذارم دوستان یه مطالعه بکنند شاید به درد کسی بخوره! البته من حمید جان موافقم !!

V A H ! D

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع ,
کاربر ممتاز

.
.
.

سلام!!

با نظر آقا حمید گل مواففم!!;)

به هر حال من هم یه مدتی روی زیر مجموعه های این عنوان کار کردم و در خدمتتون هستم ... :redface::gol:

sepide b

عضو جدید
دوستای خوبم منظورمو ی جورایی درست نرسوندم.من درواقع ی مقاله انگلیسی حملونقل میخام نه پروژه... بیشتردرموردمکان یابی باشه...بازم مرسی

mjvmعزیز اگرامکا نش هست کمکم کنید ممنونتون میشم!موضوع خوبی به نظرمیاد

hamid_6695

عضو جدید
سلام دوستان
اگه کسی آموزش نرم افزار BlocPlan را داره ازش ممنون میشم بذاره، خیلی بهش نیاز دارم
ممنون

TBRxxxx

عضو جدید
پروژه طرح ریزی واحد های صنعتی

پروژه طرح ریزی واحد های صنعتی

با سلام یه پروژه واسه طرح ریزی واحدهای صنعتی میخام ، یه محصول که حداقل 10 تا قطعه ساختنی داشته باشه، ممنون میشم از راهنمایی و کمکهاتون.

TBRxxxx

عضو جدید
با سلام یه پروژه واسه طرح ریزی واحدهای صنعتی میخام ، یه محصول که حداقل 10 تا قطعه ساختنی داشته باشه، ممنون میشم از راهنمایی و کمکهاتون.

مهسا006

عضو جدید
سلام.بچه ها من یه پروژه طرح ریزی میخوام.خیلی عجله ایه. ممنون میشم کمکم کنید.

arshadememari

عضو جدید
سلام مهندس میخواستم اگه بشه روش محاسبات تولید برای کتاب اقای فرقانی....فصل5 توضیح و مسایلشو تدریس در واقع راهنماییم کنید تو این فصل گیر کردم ممنون

samaneh_ie

عضو جدید
مقاله ترجمه شده

مقاله ترجمه شده

سلام دوستان
ی نیاز فوری دارم به ی مقاله ترجمه شده در زمینه طراحی سیستمهای صنعتی یا همون مکانیابی و تخصیص.ممنون میشم کمکم کنین.:gol::gol::gol:

gorb

عضو جدید
جریان ارزشی مواد

جریان ارزشی مواد

سلام .میخوایم دستگاه هایی که چند محصول ازشون عبور میکنن زمان های اتلافشونو در بیاریم یعنی یه جوری کارایی فقط انجام بشه که ارزشمند باشن و کارهای بیهوده حذف بشن اگر کسی اطلاعاتی در این موارد داره منون میشم به اشتراک بزاره اگه فرم های جمع آوری این اطلاعاتم داشته باشید خیلی عالیه.ممنون

linktaz

کاربر بیش فعال
سلام .میخوایم دستگاه هایی که چند محصول ازشون عبور میکنن زمان های اتلافشونو در بیاریم یعنی یه جوری کارایی فقط انجام بشه که ارزشمند باشن و کارهای بیهوده حذف بشن اگر کسی اطلاعاتی در این موارد داره منون میشم به اشتراک بزاره اگه فرم های جمع آوری این اطلاعاتم داشته باشید خیلی عالیه.ممنون
من كه نه از عنوانش چيزي متوجه شدم نه از توضيحاتتون.

مزینی

عضو جدید
سلام
کسی در مورد چیدمانهای functional layout, cellular layout , holographic layout , fractal layout اطلاعاتی داره ؟

kooooft

عضو جدید
سلام
من ب شدت احتیاج به جزوه آموزشی نرم افزار craft & aldep دارم ... پلیززززز کمک ممنونم :دی

sindad

عضو جدید
مهندساي عزيز يه سوال دارم با اجازتون

طرح ريزي كه بود و چه كرد ؟

با تشكر

alballo2007

عضو جدید
Weiszfeld algorithm در طراحی سیستم های صنعتی

Weiszfeld algorithm در طراحی سیستم های صنعتی

سلام به همه مهندسا
لطفا اگه کسی اطلاعاتی راجع به موضوع زیر داره تو این تاپیک قرار بده
خیلی ممنون
Weiszfeld algorithm

Weber problem

leynaz

عضو جدید
آیا در operation sheet زمان مورد نیاز یک قطعه در هر مرحله می آید یا زمانهای کل قطعات سفارش داده شده؟؟

Sokhandan

عضو جدید
سلام دوست خوبم
اول از همه شما بایستی از تاخیر یا همون delay بیشتر استفاده کنی
شما میتونید یک ماده رو به عنوان پایه محسوب کنید مثل همون قسمتی که همه موارد روش نصب میشه همانند مثال های کتاب
مثلا خط آهک را به سمت پایین ادامه داده و انتهای سیلیس را به انتهای آهک متصل کنید البته چون این موضوع بایستی با مثال توضیح داده بشه اگه مشکلتون حل نشد درخواست بدید تا فرم مورد نظرتون رو بفرستم

eliii_jo0jo0

عضو جدید
کمک برای طراحی ایجاد

کمک برای طراحی ایجاد

سلام
برای پروژه طراحی ایجاد صنایع میخوام اطلاعات مربوط به تولید و مصرف چندتا کالا رو بدست بیارم
نمیدونم از کدوم قسمت سایت وزارت صنعت برم
میتونید کمکم کنین ؟

امین لویمی

عضو جدید
سلام دوستای عزیزم.منم یه نمونه پروژه حمل و نقل میخوام..خیلی سرچ کردم..اما نمونه پروژه پیدا نکردم..ترجیحا راجع به پروژه های نفتی و سوختی باشه.ممنون میشم کمکم کنید

sepidehoo

عضو جدید
sepide_varparide@ymail.co

sepide_varparide@ymail.co

سلام !
من پروژه ی حمل و نقلم در مورد مترو ی شهر سئول بود ! اگر دوست داشتین پروژه رو میذارم دوستان یه مطالعه بکنند شاید به درد کسی بخوره! البته من حمید جان موافقم !!

ای جاااااااااااانم من میخوام برام میل میکنی؟؟؟چون میخوام ببینم چه شکلیه اصلا تازه این ترم دارمش!!ایمیل منsepide_varparide@ymail.com

sepidehoo

عضو جدید
بچه ها کسی میتونه تو پروزه ی کیفیت و بهروری بهم کمک کنه ایا؟؟؟؟

ati.aj

عضو جدید
سلام !
سلام ممنون میشم اگه لطف کنید پروژتون رو بذارید ....

بالا