◀ درخواست های شما (طرح ريزی واحدهای صنعتی)

most124

عضو جدید
از دوستانی که در مورد برنامه ریزی تولید برای محیط های کارگاهی(job shop) و یا استفاده از MRP در این محیط ها تجربیات و یا اطلاعاتی دارند . درخواست می کنم مطالبشون رو مطرح کنند .

mahtabi

مدیر بازنشسته
درخواست های شما

درخواست های شما

با سلام:
لطفا در این تاپیک هر گونه در خواستی رو در زمینه ی طرح ریزی واحد های صنعتی دارین بپرسین و برای بقیه درخواست ها به دنبال زیر تالار مربوطه و تاپیک مربوطه بگردین.

هر گونه درخواستی رو که در تاپیکی غیر این عنوان شه پاک میکنم و به فرد خاطی اخطار میدم
با احترام

آخرین ویرایش:

silver_85

عضو جدید
در خواست پروژه

در خواست پروژه

:que: سلام خسته نباشين مهندس ها.كسي پروژه طرح ريزي نداره اگه لطف كنيد ممنون ميشم.:gol:

hoomehr

عضو جدید
با سلام که نام خداست
یه مقاله طرحریزی میخواستم شامل layout
ممنون میشمsamanomidi20@yahoo.com

H A M E D

عضو جدید
سلام
من اولين بار تو اين سايت سوال ميكنم و نياز مبرم به كمك شما اساتيد محترم دارم
من يه سري عكس و اطلاعات در مورد جديدترين ماشين آلات به كاربرده در كارخانجات آرد سازي آمريكا يا آلمان نياز دارم
ببخشيد اگه درخواستمو در تاپيك مربوط به خودش نذاشتم.
با تشكر

zahedi.rad

عضو جدید
مقاله انگلیسی برای طرح ریزی واحد صنعتی با تر جمه می خوام سریع تند و تیز

مقاله انگلیسی برای طرح ریزی واحد صنعتی با تر جمه می خوام سریع تند و تیز

با سلام و خسته نباشید خدمت مهندسان محترم
احتراما باستحضار می رساند اینجانب مقاله ای انگلیسی درباره طرح ریزی واحد صنعتی در حدود 7 الی 8 صفحه با ترجمه آن می خواهم از شما مهندسان محترم خواستارم آنرا هر چه سریع تر و در اسرع وقت به این آدرس اینترنتی بفرستند .
mostafa.zahedi.rad@yahoo.com
mostafa.zahedi.rad@gmail.com
باتشکر
زاهدی راد

MRETT

عضو جدید
سلام من یه جزوه ی کامل از طرح ریزی میخوام اگه میشه
سریعتر ممنون میشم :w42:
:w36:

@r@$

عضو جدید
سلام به همه دوستان
احيانا كسي پروژه طرح ريزي در مورد كولر آبي نداره؟

sjbdalton1

عضو جدید
[FONT=&quot]سلام[/FONT]​
[FONT=&quot]یه سوالی داشتم ممنون میشم جواب بدین[/FONT]​
[FONT=&quot]آیا الگوریتم کرافت، یک طرح چیدمان حاصل از الگوریتم پلنت رو بهبود میده؟ دلایلتون چین؟[/FONT]​

smahdih

عضو جدید
کارسنجی و زمانسجی

کارسنجی و زمانسجی

درود به همه مهندسین

من واسه کارآموزی رفتم شرکت بنای سبک آستان قدس رضوی ، اونجا بهم گفتن که کار کارسنجی براشون انجام بدم . قبلا واسه ارزیابی یه پروژه دادم ولی این یکم بزرگتره . روزه اول که رفتم با فرآیند کار آشنا شدم و یه شمای کلی از فرآیند واسه خودم کشیدم . حالا از شما می خوام اگه تجربه ای تو این زمینه دارین یا کاری هست که واسه بهتر شدن کار باید انجام بدم بهم بگین ممنون میشم:gol:.

فردا هم روزه دومه که می خوام برم ، فردا می خوام فعالیتها رو از همون لحظه تهیه مواد تا بارنداز مشخص کنم و نمودار فرایند عملیات رسم کنم.

مطمئنم که سوالهای زیادی واسم بوجود میاد که همینجا ازتون میپرسم ، دیگه به جواباتون امید دارم.

یه سوال دارم : خروجی کار این کارخونه بلوکهای هبلکس می باشد ، من نقشه انفجاری این محصول رو چجوری رسم کنم ؟
اینم شکل بلوک

xlsaltolx

عضو جدید
پروژه طراحی و ایجاد صنایع

پروژه طراحی و ایجاد صنایع

سلام من پروژه طراحی و ایجاد صنایع می خوام کس میتونه کمکم کنه...........

smahdih

عضو جدید
جدول جریان فرآیند عملیات و نمودار فرآیند عملیات

جدول جریان فرآیند عملیات و نمودار فرآیند عملیات

درود
من به یه مشکلی واسه رسم جدول جریان فرآیند عملیات(F.P.C) برخوردم اونم اینه که از انبار مواد 3 تا ماده مختلف مسیرهای مختلفی رو طی میکنند تا در نهایت با هم ترکیب میشن . من fpc اینو چجوری بکشم ؟

براتون نمودار O.P.C رو میزارم تا متوجه منظورم بشین ، اگه O.P.C مشکل داره بهم بگین

پیوست ها

• opc0.jpg
    opc0.jpg
    24.9 کیلوبایت · بازدیدها: 0

bahar687

عضو جدید
سلام منم یه جزوه از طرح ریزی با یه نمونه پروژه طرح ریزی میخوااااااااااااااااااااااااام:smile::smile:
خ خ خ خ خیلی ممنون زووووووووووووووووود میخوام;);)

Ali_systems

عضو جدید
سلام
من اطلاعاتی در زمینه ی طرح ریزی یک واحد " تولید گهواره و روروک " کودکان میخواستم. خصوصا اگر اطلاعاتی در زمینه ی خط تولید همچین واحدی ، کسی داشته باشه، خیلی خوب میشه. اگر کسی در این مورد ، اطلاعاتی داشته باشه، ممنون میشم زودتر اطلاع بده

ZARDCHOOBEH

عضو جدید
با سلام - دوستان عزیز من واسه پروژه طرحریزی می خوام برم زامیاد. ولی اصلا نمیدونم باید چه کار کنم . استادمون هم خدا خیر داده فقط درس میده و هیچ در مورد مراحل انجام پروژه صحبت نمیکنه . اگه کسی میتونه در این زمینه منو راهنمایی کنه ممنون میشم....با سپاس...ضمنا در این زمینه نرم افزاری که خوب باشه و کار کردن با اون هم ساده باشه رو معرفی کنید.ممنون

davood1368

عضو جدید
سلام راهنمايي ميخواستم واسه پروژه طرحريزي كه چكارهايي و چه فرايندهايي را بايد انجام بدم؟ چه چيزهايي بايد در پروژه ام بياورم و...؟كلا مراحل انجام پروژه چگونه است؟خيليييييييي ممنوووووون

hasan_engineer

عضو جدید
نياز فوري فوري
دوستاني كه درس طرح ريزي واحد هاي صنعتي با استاد انتظاري دارند لطفا اگه نمونه سوال اين ترم يا ترم هاي قبليشون رو دارند از ما دريغ نكند ان شاالله كه جبران كنم

smahdih

عضو جدید
طراحی انبار قطعات نیمه ساخت

طراحی انبار قطعات نیمه ساخت

درود به همه:gol::gol:

می خوام واسه یه جا یه انبار طراحی کنم کمک و نظراتتون بهم کمک میکنه.

مسئله اینه : یه سالن تولید داریم که محصولات رو تولید میکنه بعدش این محصولات باید در سالن مونتاژ مونتاژ بشن . بین سالن تولید و مونتاژ یه انبار مواد مواد نیمه ساخته است که قطعات تولیدی اول اونجا انباشته میشن بعد بنا به تقاضای سالن مونتاژ از انبار قطعات نیمه ساخت به سالن مونتاژ میرن .

هدف مساله طراحی انبار قطعات نیمه ساخت است.

میخواستم نظراتتون رو واسه طراحی بیان کنید و اگه نرم افزاری هم هست واسه اینجور طراحی ها بگین.

از چه روشهایی میشه استفاده کرد. شناور ، ثابت ، ترکیبی ...

m_kh

عضو جدید
سلام
دوستان من اطلاعاتی در مورد شرایط ساخت سالن تولید کارخانه چای و در کل کارخانه مواد غذایی می خواستم.
همین طور اگر بهترین چیدمان برای ماشین آلات خط تولید رو هم پیشنهاد بدین ممنون میشم.
با تشکر

Iman Gom

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
دوستان من اطلاعاتی در مورد شرایط ساخت سالن تولید کارخانه چای و در کل کارخانه مواد غذایی می خواستم.
همین طور اگر بهترین چیدمان برای ماشین آلات خط تولید رو هم پیشنهاد بدین ممنون میشم.
با تشکر
بهترین چیدمان ؟ شما خودت نمی دونی به نظر چیکار می خوای بکنی . چیدمان به کلی پارامتر دیگه بستگی داره که چشم بسته نمی شه کسی اظهار نظر کنه .

reza66666

عضو جدید
سوال از بالانس خط مونتاژ

سوال از بالانس خط مونتاژ

سلام دوستان

کسی میتونه سوال 2 نمونه سوالی که ضمیمه کردمو حل کنه؟

پیوست ها

• arzyabi .rezaei.pdf
    51.4 کیلوبایت · بازدیدها: 0

mahyar1212

عضو جدید
در خواست کمک برای پروژه طراحی ایجاد

در خواست کمک برای پروژه طراحی ایجاد

با سلام من این ترم در س طراحی ایجاد دارم و میخوام یک کارخانه تولید کفش طراحی کنم از دوستان کسی هست به من کمک کنه نیاز به میزان صادرات و واردات کفش در سالهای 86-90 دارم اگه مطلب تخصصی هم در این زمیته دارین ممنون می شم راهنمایی کنید.

elnaz gol

عضو جدید
salam.age fagat ye mahsul dari behtarin no khatiye.ke vase tedad estgahhash bayad zaman cikl hesab konid.
سلام
با تشکر

ali7010

عضو جدید
زمانسنجي خط توليد

زمانسنجي خط توليد

با سلام به همه دوستان
كسي در زمينه زمانسنجي خط توليد ميتونه به من كمك كنه.چند تا سؤال داشتم.
1- در يك كارخانه با سيستم استقرار كارگاهي زمانسنجي به روش كرنومتر پيوسته بهتره يا گسسته؟
2- اينكه تو فرم ثبت نتايج زمانسنجي، زمان قبل (زمان قبل از شروع اولين جزء كاري در اولين سيكل زمانسنجي) ثبت ميشه به چه منظور هست؟

بالا