◀ درخواست های شما ( طراحی و تحلیل سیستم ها)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

meysam_ie

عضو جدید
کاری نداره ... اولا از طریق زمان سنجی زمان نرمال تولید یک محصول رو درمیاری
از تقسیم میزان زمان شیفت کاری منهای زمان استراحت تقسیم بر زمان تولید کل میزان تولید در یه شیفتو به دست میاریم
از ضرب میزان تولید در شیفت ها در روزهای کاری تولید سالیانه دستگاه به دست میاد

meysam pasha

عضو جدید
با عرض سلام خدمت دوستان عزیز بنده هم می خواهم یک سیستم نت برای شرکت نساجی که در آن فعالیت دارم طراحی و اجرا نمایم. خیلی خوشحال می شم از تجربیات شما دوستان استفاده کنم.

besalamati

عضو جدید
سیستم های اقتصادی - اجتماعی

سیستم های اقتصادی - اجتماعی

سلام دوستان
کسی راجع به سیستم های اقتصادی - اجتماعی pdf
چیزی داره؟ در مورد استعاره ها و پارادایم ها باشه .
ممنون خیلی ضروریه! توروخدا هر چی زودتر کمکم کنید1

MIXIMOM6

عضو جدید
اجراي SSADM در يك آموزشگاه موسيقي

اجراي SSADM در يك آموزشگاه موسيقي

سلام. بچه ها مي خوام واسه پروژه پايانيم توي يك آموزشگاه موسيقي SSADM رو پياده كنم. لطفا راهنماييم كنيد يا اگه مقاله يا مطلبي مرتبط داريد، ممنون ميشم بهم بديد.

bahare.j

عضو جدید
پروژه تحلیل سیستم

پروژه تحلیل سیستم

سلام
من برای پروژه تحلیل سیستم با نرم افزار ونسیم به کمک نیاز دارم
کسی میتونه در تهیه پروژه کمکم کنه، لطفا.

sed ali

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
سلام
من برای پروژه تحلیل سیستم با نرم افزار ونسیم به کمک نیاز دارم
کسی میتونه در تهیه پروژه کمکم کنه، لطفا.

سلام
من در تهیه بهت کمک می کنم
خودم سیستم داینامیک با i think کار کرد
ونسیم هم مثل همون هیستش .

bahare.j

عضو جدید
ممنون میشم اگه کمک کنید چون من آشنایی زیادی با ونسیم ندارم

sed ali

کاربر ممتاز
ممنون میشم اگه کمک کنید چون من آشنایی زیادی با ونسیم ندارم

من با ونیسم زیاد کار نکردم بیشتر با i think کار کردم
فرق زیادی هم ندارن

خب هر سوالی دارید بپرسید .

sed ali

کاربر ممتاز
سلام خدمت همه دوستان عزیز
هر هفته نیست که دو یا سه نفر بهم پیام خصوصی ندن در مورد سیستم داینامیک
من خودم تا حدودی آشنایی به این علم تازه ظهور دارم
خوشبختانه کم کم تو ایران در حال رشد و بزرگ شدن هست
و جالبی ایش هم اینکه اصلا محدود به مهندسی صنایع نیست
چند نفر میخوام که بیان اعلام امادگی کنن و بیان باهم یه کارگروه تشکیل بدیم و کار کنیم
من دست تنها نمیتونم
حالا هرکی دوست داره اعلام کنه بقیه کارشو همینجا اماده می کنیم .

miss kitty

عضو جدید
تحلیل سیستم.......فووووووووووووریی? ?ی

تحلیل سیستم.......فووووووووووووریی? ?ی

سلام دوستان اگه در زمینه تحلیل سیستم کسی سر رشته داره لطفا کمک کنه از خیلی ها کمک خواستم ولی کسی بلد نبود؛ حتی یک راهنمایی کوچیک هم بکنید ممنون میشم....این سوال امتحانم هس و خیلی اشکال دارم...:cry:

قصد تهیه یک سیستم آموزش برای دانشگاه مهرآستان را داریم. این سیستم باید قادر باشد 4 فرایند اصلی
تخصیص درس به استاد در ابتدای ترم، ثبت نام ابتدای ترم دانشجویان، ثبت نمرات پایانی دانشجویان و به روز
کردن اطلاعات دانشجویان برای ثبت نام ترم آینده و در نهایت فرایند فارغالتحصیلی دانشجویان را مدیریت کند.
این سیستم باید قادر باشد گزارشهای مختلفی که از وضعیت تحصیلی دانشجویان گرفته میشود را پشتیبانی
کند. برای این منظور لازم است در ابتدا فرایندهای گفته شده طراحی شده و پس از آن اقدام به طراحی سیستم
شود. دانشگاه در سال 2500 دانشجو را پذیرش میکند و قصد دارد برای 10 سال اطلاعات دانشجویان را به صورت
آنلاین ذخیره نگه دارد. همچنین در زمان اوج مراجعه به آن باید قادر باشد 500 کاربر را به صورت همزمان
سرویسدهی کند. با توجه به توضیحات داده شده مطلوب است تهیه مستندات زیر:

1-مشخص کردن نیازمندیهای سیستم به تفکیک عملکردی و غیرعملکردی
2-طراحی فرایندهای سیستم و ترسیم آنها
3-تهیه نمودارهای context diagram و DFD های موجود
4-تهیه نمودار ERD
5-طراحی بانک اطلاعاتی سیستم (بانک اطلاعات طراحی شده باید هر سه مرحله نرمال سازی را طی

کرده باشد.)
6- 5 فرم نمونه برای وارد کردن اطلاعات
7- 5 گزارش نمونه از سیستم
8- تعیین بانک اطلاعات مناسب با انتخاب از بین 3 گزینه مایکروسافت اکسس ؛ SQL server و Oracle

sed ali

کاربر ممتاز
سلام دوستان اگه در زمینه تحلیل سیستم کسی سر رشته داره لطفا کمک کنه از خیلی ها کمک خواستم ولی کسی بلد نبود؛ حتی یک راهنمایی کوچیک هم بکنید ممنون میشم....این سوال امتحانم هس و خیلی اشکال دارم...:cry:

قصد تهیه یک سیستم آموزش برای دانشگاه مهرآستان را داریم. این سیستم باید قادر باشد 4 فرایند اصلی
تخصیص درس به استاد در ابتدای ترم، ثبت نام ابتدای ترم دانشجویان، ثبت نمرات پایانی دانشجویان و به روز
کردن اطلاعات دانشجویان برای ثبت نام ترم آینده و در نهایت فرایند فارغالتحصیلی دانشجویان را مدیریت کند.
این سیستم باید قادر باشد گزارشهای مختلفی که از وضعیت تحصیلی دانشجویان گرفته میشود را پشتیبانی
کند. برای این منظور لازم است در ابتدا فرایندهای گفته شده طراحی شده و پس از آن اقدام به طراحی سیستم
شود. دانشگاه در سال 2500 دانشجو را پذیرش میکند و قصد دارد برای 10 سال اطلاعات دانشجویان را به صورت
آنلاین ذخیره نگه دارد. همچنین در زمان اوج مراجعه به آن باید قادر باشد 500 کاربر را به صورت همزمان

4-تهیه نمودار ERD
5-طراحی بانک اطلاعاتی سیستم (بانک اطلاعات طراحی شده باید هر سه مرحله نرمال سازی را طی

کرده باشد.)
8- تعیین بانک اطلاعات مناسب با انتخاب از بین 3 گزینه مایکروسافت اکسس ؛ SQL server و Oracle

سلام
شما دانشجوی مهرآستان هستید ؟
الان این جز درس تحلیل سیستم هست یا MIS ؟
بیشتر به سیستم های اطلاعاتی میخوره تا تحلیل سیستم
متاسفانه من تو این زمینه اطلاعات دارم ولی سیستم داینامیک شاید بتونم کمکت کنم .

bitamansouri

عضو جدید

4-تهیه نمودار ERD

کرده باشد.)
منم موافقم این مربوط به درس MIS هستش

دختر بهاری

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
کمک....

کمک....

سلام
کسی هست که بتونه عنوان یه مقاله انگلیسی مرتبط با سیستم ها که به روز باشه و ازجمله مقالات isi باشه رو بهم معرفی کنه؟
و اینکه از کجا میتونم دانلودش کنم؟
مرسی

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
کسی هست که بتونه عنوان یه مقاله انگلیسی مرتبط با سیستم ها که به روز باشه و ازجمله مقالات isi باشه رو بهم معرفی کنه؟
مرسی
علیکم السلام
قدم اول : مراجعه به سایت siencedirect.com
قدم دوم : جستجو در بین مقالات مرتبط با موضوع دلخواه ( براساس عنوان و سال انتشار )
قدم سوم : کپی کردن لینک مقاله
قدم چهارم : مراجعه به سایت freepapers.ir
قدم پنجم : دنبال کردن مراحل دانلود مقاله در سایت بالا ..
;)

دختر بهاری

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
علیکم السلام
قدم اول : مراجعه به سایت siencedirect.com
قدم دوم : جستجو در بین مقالات مرتبط با موضوع دلخواه ( براساس عنوان و سال انتشار )
قدم سوم : کپی کردن لینک مقاله
قدم چهارم : مراجعه به سایت freepapers.ir
قدم پنجم : دنبال کردن مراحل دانلود مقاله در سایت بالا ..
;)
مرسی دوست عزیز
من به سایت اولی رفتم
ولی عنوان مقاله رو نمیدونم چی بزنم !!!!!!!
نمیدونم چی خوبه!!

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مرسی دوست عزیز
من به سایت اولی رفتم
ولی عنوان مقاله رو نمیدونم چی بزنم !!!!!!!
نمیدونم چی خوبه!!
از system dynamic یا system analysis شروع کنید به عنوان کلیدواژه
بعد مقاله ها رو براساس سال انتشار مرتب کنید و ببینید کدوم مقاله به کارتون میاد به خصوص اگه برای ترجمه میخواین حجمش مهمه !

دختر بهاری

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
از system dynamic یا system analysis شروع کنید به عنوان کلیدواژه
بعد مقاله ها رو براساس سال انتشار مرتب کنید و ببینید کدوم مقاله به کارتون میاد به خصوص اگه برای ترجمه میخواین حجمش مهمه !
اها مرسی
خیلی لطف کردید
ممنون

دیاکو95

عضو جدید
سلام
مرسی

صبر کن براتون ترجمه اش کنم بعد بفرستم....:D

سیستم های انتقال دهنده مواد

سیستم های انتقال دهنده مواد

سلام دوستان و همکاران عزیز.لطفا در مورد سیستم های انتقال دهنده مارپیچی، جنس آنها ،کاربرد و خوردگی آنها اگر مقاله ای در دست دارید معرفی کنید. پیشاپیش از کمک شما خیلی متشکرم.

a.s.rezazad

عضو جدید
طراحی و اجرای Business Process Management System و استفاده از نرم افزارها Enterprise Achitectو BP Model ها در سازمان ها

طراحی و اجرای Business Process Management System و استفاده از نرم افزارها Enterprise Achitectو BP Model ها در سازمان ها

:confused:سلام این تاپیک برای طراحی و پیاده سازی BPMS با استفاده از نرم افزارها و Business Process Model ها مانند BPMN و غیره ایجاد شده...لطفا هرکی هر چی بلده بیان کنه...
لطفا اگر کسی با نرم افزار Enterprise Architect کار کرده اعلام کنه!!!:gol::gol:

yejamoma

عضو جدید
طرح تعامل فرآینده و روش پایش

طرح تعامل فرآینده و روش پایش

سلام
من یک نمونه کامل از طرح تعامل کلیه فرآیندهای سیستم مدیریت کیفیت به همراه شناسنامه و شاخص های پایش هر فرآیند نیاز دارم
خواهش میکنم کمکم کنید Rezax63@gmail.com
:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا