◀ درخواست های شما ( طراحی و تحلیل سیستم ها)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mahtabi

مدیر بازنشسته
با سلام:
لطفا در این تاپیک هر گونه در خواستی رو در زمینه ی تحلیل سیستم ها دارین بپرسین و برای بقیه درخواست ها به دنبال زیر تالار مربوطه و تاپیک مربوطه بگردین.
هر گونه درخواستی رو که در تاپیکی غیر این عنوان شه پاک میکنم و به فرد خاطی اخطار میدم
با احترام

آخرین ویرایش:

ric

عضو جدید
پروژه

پروژه

با سلام خدمت شما و دوستان
اگر امکان ش هست پروژه ای در رابطه با تحلیل سیستمها می خواستم در هر موضوعی

ric

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان بلاخص مدیر بخش
حتی پرسش بنده حقیر لایق جوابی خشک و خالی هم نبود ؟
ممنون از دقت شما

mahtabi

مدیر بازنشسته
با سلام خدمت شما و دوستان
اگر امکان ش هست پروژه ای در رابطه با تحلیل سیستمها می خواستم در هر موضوعی

سلام دوست گرامی
بنده دیدم سوال شمارو اما مساله اینجاست که هر پروژه ای که دوستان دارن مربوط به سوالی هست که در این زمینه بهشون داده شده.
من پروژه دارم اما سال مخصوص به خود داره.یعنی یه دیاگرام دارم که استاد گفته بود اگر اشتباه نکنم اون رو رو ی ونسیم پیاده کنیم و د رنهایت تحلیلش کنیم.

در کل اگر نیاز داشتین بازم بگین تا براتون بذارم.

راستی خوشحال میشیم توی تاپیک های دیگه هم حضور داشته باشین

varzandeh

عضو جدید
يك سوال

يك سوال

لطفا در مورد archtype object كه يك نوع از صفت object است توضيحي بدهيد . با تشكر :gol:

ric

عضو جدید
با سلام خدمت همه دوستان مخصوصا مدیر محترم
بخاطر جوابتون ممنونم
در خصوص توضیح شما حول پروژه ممنونم
(فقط کاش یکم زودتر میفرمودین)
در هر حال ممنون از عنایت جنابعالی

من ترم آخر صنایع هستم اگر کمک یا مشارکتی ازم بر بیاد دریغ نمیکنم
(با این وضع اینترنت و یه کم هم سایتهامون و ... زیاد رغبت به فعالیت ندارم و البته انگیزه ام کم)

zahrailka

عضو جدید
سلام من یک پروزه در مورد طرح ریزی واحدهای صنعتی میخواهم اگر میشود بربیم بفرستید

sepideh_sk

عضو جدید
سلام،من در مورد درس انالیز تصمیم گیری سوال دارم نمی دونستم کدوم قسمت باید مطرح کنم..
ممکنه در مورد مدل فازی topsis راهنماییم کنید که چطوریه؟(اگه به صورت عدد فازی مثلثی یا ذوزنقه ای باشه...)مفهوم مثلث یا ذوزنقه رو نمی تونم تحلیل کنم..
مدل قطعی رو میشه به فازی تبدیل کرد؟!

sarajo0oniii

عضو جدید
درخواست روشي براي اندازه‌گيري خلاقيت در پروژه‌هاي bsc

درخواست روشي براي اندازه‌گيري خلاقيت در پروژه‌هاي bsc

سلام به همه دوستان

كسي درمورد اندازه‌گيري ميزان خلاقيت در پروژه‌ها چيزي مي‌دونه يا كار كرده؟

مي‌خوام با يك روشي يا خط كشي ميزان خلاقيتها رو تو پروژه هاي bsc ( برنامه‌ريزي استراتژيك شركت) رو اندازه بگيرم و شاخصي براش تعريف كنم تا با كمي كردنش تحت كنترلم باشه.

مثلا از معيارهايي مثل نزديكي به هدف استراتژيك و ايجاد مزيت رقابتي و يا امثال اينها ميشه استفاده كرد.اگر كسي روش مدوني براي اندازه‌گيري داره لطفا بهم بگه.اينم mail من هست: sara1433a@yahoo.com
مرسي:gol:

masraz

عضو جدید
سلام من یه جزوه خوب واسه درس تحلیل سیستم میخوام اگرکسی داره ممنون میشم

minerva

عضو جدید
راهنمایی

راهنمایی

سلام...
من دانشگاه آزاد صنایع پرند قبول شدم...
دلم می خواد توی این رشته موفق باشم و در موردش اطلاعات نسبت زیادی پیدا کنم...
از الان هم توی این فکرم که فوق لیسانسم رو از شریف بگیرم...
می خواستم راهنماییم کنید و بگید که چه طور می تونم موفق شم چون همان طور که می دونید دانشگاه آزاد کیفیت آموزشی نسبتا پایینی در مقابل دانشگاه های سراسری داره..
مسلما کتاب هایی که بچه های سراسری می خوانند از لحاظ علمی خیلی قوی تره...
می خواستم اگه می شه کتاب هایی در زمینه ی این رشته معرفی کنید که در طول ترم آن ها رو بخونم:)

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
تو را خدا یکی کمک کنه!دیوونه شدم!

تو را خدا یکی کمک کنه!دیوونه شدم!

سیستم های اطلاعات مدیریت پاس کردین؟ چطوره؟برنامه نویسی داره
کتاب اصغر صرافی زاده چند فصله؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تا آخر فصل 6 چند صفحه اس؟
جواب بدید حیاتیه
مرسی

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
من تو هر قسمتی سوال کردم جواب گرفتم الا اینجا.صنایعی ها کم لطفی میکنن.

ALI0069

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز شما ساعت دو نصفه شب درخواست خودتونو مطرح کردید و به نظرم درست نیست که یه ساعت بعد یعنی ساعت 3 نصفه شب چون پاسخی دریافت نکردید اینو کم لطفی بدونید.مطمئن باشید دوستان هرچی بدونن برای کمک به شما دریغ نمیکنن

_ سيستمهاي اطلاعات مديريت (نگرش راهبردي)
مؤلف: دكتر اصغر صرافي زاده
ناشر: انتشارات ترمه
نوبت چاپ: اول، 1386
شمارگان: 2200 نسخه
بها: 5000 تومان

در هزاره سوم نقش فناوري اطلاعات در كسب و كار قطعا بيش از گذشته خواهدبود و مي توان پيش بيني كرد كه بسياري از شرايط و موقعيت‌هاي كسب و كار را تغيير و با دگرگوني شگرف مواجه نمايد. در چنين شرايطي مديران و كاركنان بايد با مفاهيم فناوري اطلاعات و موضوعات مربوط به آن آشنا شوند و از نقش آنها در كسب و كار هزاره سوم آگاه شوند.
كتاب حاضر كه در 7 فصل تنظيم شده با هدف تشريح مفــاهيم پايه در سيستمهاي اطلاعات مديريت و كـــاربرد آن تدوين شده و داراي رويكردي راهبردي است.
مفاهيم پايه اي سيستمهاي اطلاعات، انواع كاربردهاي سيستمهاي اطلاعات، معرفي و كاربرد شبكه و ارتباطات، توسعه سيستمهاي اطلاعاتي، و مسايل مرتبط با فناوري اطلاعات در آينده سازمانها از مفاهيم مطرح در اين كتاب هستند.
كتاب حاضر علاوه بر كاربرد در دوره‌هاي كارشناسي ارشد و كارشناسي رشته هاي مديريت و فناوري در دانشگاهها، مي تواند مورداستفاده مديران و كارشناسان سازمانها و علاقه مند به بحث سيستمهاي اطلاعات مديريت و فناوري اطلاعات قرار گيرد.

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
دوست عزیز شما ساعت دو نصفه شب درخواست خودتونو مطرح کردید و به نظرم درست نیست که یه ساعت بعد یعنی ساعت 3 نصفه شب چون پاسخی دریافت نکردید اینو کم لطفی بدونید.مطمئن باشید دوستان هرچی بدونن برای کمک به شما دریغ نمیکنن

_ سيستمهاي اطلاعات مديريت (نگرش راهبردي)
مؤلف: دكتر اصغر صرافي زاده
ناشر: انتشارات ترمه
نوبت چاپ: اول، 1386
شمارگان: 2200 نسخه
بها: 5000 تومان

در هزاره سوم نقش فناوري اطلاعات در كسب و كار قطعا بيش از گذشته خواهدبود و مي توان پيش بيني كرد كه بسياري از شرايط و موقعيت‌هاي كسب و كار را تغيير و با دگرگوني شگرف مواجه نمايد. در چنين شرايطي مديران و كاركنان بايد با مفاهيم فناوري اطلاعات و موضوعات مربوط به آن آشنا شوند و از نقش آنها در كسب و كار هزاره سوم آگاه شوند.
كتاب حاضر كه در 7 فصل تنظيم شده با هدف تشريح مفــاهيم پايه در سيستمهاي اطلاعات مديريت و كـــاربرد آن تدوين شده و داراي رويكردي راهبردي است.
مفاهيم پايه اي سيستمهاي اطلاعات، انواع كاربردهاي سيستمهاي اطلاعات، معرفي و كاربرد شبكه و ارتباطات، توسعه سيستمهاي اطلاعاتي، و مسايل مرتبط با فناوري اطلاعات در آينده سازمانها از مفاهيم مطرح در اين كتاب هستند.
كتاب حاضر علاوه بر كاربرد در دوره‌هاي كارشناسي ارشد و كارشناسي رشته هاي مديريت و فناوري در دانشگاهها، مي تواند مورداستفاده مديران و كارشناسان سازمانها و علاقه مند به بحث سيستمهاي اطلاعات مديريت و فناوري اطلاعات قرار گيرد.

مرسی ممنون لطف کردین .اما این که گفتم صنایع ها کم لطفی می کنن خاص این تاپیک نبود. قبلا پیش اومده بود. درسته بد موقع سوالم را مطرح کردم اما همون موقع هم چند نفری بودن.
شما خودتون این کتاب را پاس کردید منظور من اینه که اصلا این کتاب برنامه نویسی داره یا مثل کتاب های مدیریتی دیگه فقط خوندنیه؟مبحثش ثقیل نیست؟

ALI0069

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی ممنون لطف کردین .اما این که گفتم صنایع ها کم لطفی می کنن خاص این تاپیک نبود. قبلا پیش اومده بود. درسته بد موقع سوالم را مطرح کردم اما همون موقع هم چند نفری بودن.
شما خودتون این کتاب را پاس کردید منظور من اینه که اصلا این کتاب برنامه نویسی داره یا مثل کتاب های مدیریتی دیگه فقط خوندنیه؟مبحثش ثقیل نیست؟

نه عزیز پاس نکردم
من هنوز تازه کارم:smile:

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
قدیمی ترها لطف کنن جواب بدن

mahtabi

مدیر بازنشسته
قدیمی ترها لطف کنن جواب بدن
راستش من موندم که این کم لطفی میگین از چه بابه .والا من همیشه دیدم بچه ها جواب مشارو میدن.د رحالی که شما فقط هیمشه و همیشه یه تاپیک با این مضمون (یعنی کمک) میزنین و در بحث ها شراکتی ندارین و این واقعا بده که فقط اینجارو برای کمک به خودتون و نه دیگران میخواین...
ضمن اینکه یک بار دیگه سوالتون رو یجور دیگه مطرح کردین و خانم فرزانه فرد جوابتون رو دادن:
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=41572&page=33
حالا بماند که تاپیک رو سر جای مورد نظر نزدین.:warn:
و اما جوابی که من میتونم بهتون بدم.
این درس 3 واحدی هست.درس آسونیه.
کلا من یه کتاب دیگه منبع درسیم بود و درباره این کتابی که شما گفتین نمدونم باید از ورودیا بپرسین.
اما کارش با نرم افزار آفیس/اکسس هست.
در واقع توی این درس یاد میگیرن چطور بانک اطلاعاتی بسازین و بین نرم افزار و اطلاعات سازمان لینکی ایجاد کنین و اونهارو مدیریت کنین.
اینقدر هم حساسیت نداشته باشین.درسای صنایع سخت نیستن.نگران نباشید.
موفق باشین

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
راستش من موندم که این کم لطفی میگین از چه بابه .والا من همیشه دیدم بچه ها جواب مشارو میدن.د رحالی که شما فقط هیمشه و همیشه یه تاپیک با این مضمون (یعنی کمک) میزنین و در بحث ها شراکتی ندارین و این واقعا بده که فقط اینجارو برای کمک به خودتون و نه دیگران میخواین...
ضمن اینکه یک بار دیگه سوالتون رو یجور دیگه مطرح کردین و خانم فرزانه فرد جوابتون رو دادن:
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=41572&page=33
حالا بماند که تاپیک رو سر جای مورد نظر نزدین.:warn:
و اما جوابی که من میتونم بهتون بدم.
این درس 3 واحدی هست.درس آسونیه.
کلا من یه کتاب دیگه منبع درسیم بود و درباره این کتابی که شما گفتین نمدونم باید از ورودیا بپرسین.
اما کارش با نرم افزار آفیس/اکسس هست.
در واقع توی این درس یاد میگیرن چطور بانک اطلاعاتی بسازین و بین نرم افزار و اطلاعات سازمان لینکی ایجاد کنین و اونهارو مدیریت کنین.
اینقدر هم حساسیت نداشته باشین.درسای صنایع سخت نیستن.نگران نباشید.
موفق باشین

اول به خاطر اینکه سوالم را در جای خودش مطرح نکردم معذرت میخوام. راستش نمیدونستم.
منظورم از کم لطفی هم این بود که جواب نگرفتم .چون وقتی به سوالات دیگران جواب میدم انتظار دارم به سوال من هم جواب داده بشه. وگرنه قصد توهین نداشتم.
اینکه دوبار سوال کردم به خاطر این بود که نمیدونستم نباید اون قسمت سوال میکردم و تاپیک منتقل شده .
خوب واسه ی همه ی این اشتباهات معذرت میخوام . لطف کردید که جواب دادید من واقعا روی این درس حساس شده بودم . جوابتون کمک بزرگی بود.

.MosTaFa.

کارشناس تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
بابا صنایع که همه درساش گلابه دیگه !!!!
تازه اگه از این درسای مدیریتی باشه که دیگه بدتر
ما این درس رو از کتاب دکتر زاهدی خوندیم (البته اختیاریه واسه ما که تولید هستیم) و خیلی هم ساده بود:biggrin:

mahtabi

مدیر بازنشسته
ما این درس رو از کتاب دکتر زاهدی خوندیم (البته اختیاریه واسه ما که تولید هستیم) و خیلی هم ساده بود:biggrin:

بهتره از لفظ بهتری استفاده کنین.
وقتی شما که دراین صنایع میخونین اینجور راجع به رشتتون صحبت می کنین توی دانشگاه هم انتظاری از بقیه نمیره...

.MosTaFa.

کاربر ممتاز
بهتره از لفظ بهتری استفاده کنین.
وقتی شما که دراین صنایع میخونین اینجور راجع به رشتتون صحبت می کنین توی دانشگاه هم انتظاری از بقیه نمیره...

چشم خانم مدیر
البته به نظر من لفظ بدی نیست بقیه از بس درسای سخت دارن حسودین میشه ما رو می بینن!!!
من که هیچ وقت از این که تو دانشگاه میگفتن رشتتون گلابه ناراحت نشدم (البته جز بعضی وقتا)

.MosTaFa.

کاربر ممتاز
سلام...
می خواستم راهنماییم کنید و بگید که چه طور می تونم موفق شم چون همان طور که می دونید دانشگاه آزاد کیفیت آموزشی نسبتا پایینی در مقابل دانشگاه های سراسری داره..
می خواستم اگه می شه کتاب هایی در زمینه ی این رشته معرفی کنید که در طول ترم آن ها رو بخونم:)

سلام دوست عزیز
خوبه که از الان همچین هدفی داری و اینو بدون که می تونی باتلاش بهش برسی
در مورد کتاب ها چون شما ترم اول هستی فعلا باید درسای پایه رو بخونی که چندان اهمیتی نداره واسه ارشد
البته هر چی باسواد تر باشی بهتره ولی واسه ازشد درسای زبان و آمار و موجودی و تحقیق و طرح ریزی فقط اهمیت دارن
البته درسای دیگه وایه آینده کاری یه مهندس مهم هستند مثل کنترل پروژه و کیفیت و تحلیل سیستم و ...
راستی نگفتی چه گرایشی هستی چون اینهایی که من گفتم واسه ارشد صنایع-صنایعه
انشاالله که موفق خواهید شد.

mahtabi

مدیر بازنشسته
سلام...
سلام
به سلامتی.
واسه ارشد می گین؟
خوب برای ارشد باید یه سر بزنین به این لینک:

برای ارشد اگر علاقه به ادامه در گرایش صنایع-صنایع دارین دروسی مثل:آمار و احتمال مهندسی/تحقیق در عملیات 1/موجودی/طرح ریزی و زبان تخصصی رو خوب بخونید .باری درسی مثل تحقیق باید در کنار کتاب هایی مثل لیبرمن و مهرگان ،سطحتون رو به کتاب مختار بازارا برسونین که کار آسونیم نیست،اما نشدنی هم نیست.
برای آمار مهندسی و احتمالا کتاب جان فروند /لیبرمن/شل دون راس و جزوات ایوزییان و پارسه عالین.
برای ما بقی درس ها هم منابع پارسه د ر کنار اپل برای طرح ریزی و همین طور نقندریان اگر درست بگم برای موجودی کافین.

در کل در وطر تحصیل اگر برا آمار و احتمالات و تحقیقدر عملیت وقت زیادی بذارین محاله نتونین ارشد رو بهترین دانشگاه قبول نشین.
موفق باشین
دیگم گریه نکنین:D

minerva

عضو جدید
HELP

HELP

سلام سلام...
ممنون از لطفتون:heart:
من گرایش برنامه ریزی و تحلیل سیستم ها قبول شدم...می شه به من کتاب هایی رو معرفی کنید که هم به ارشدم کمک کنه هم در مقطع کارشناسی باعث بشه که بالاترین معدل رو داشته باشم؟
می دونم شاید به نظرتون این همه انگیزه اونم وقتی هنوز ترم اولم رو تموم نکردم مسخره و بچگانه بیاد...اما خوب چه کار کنم!؟:w19:راستش آزاد درس خوندن شوک بزرگی توی زندگی من بود...بعد از چهار سال یه دفعه به خودم اومدم...از این که استرس بیش از حد و نداشتن اعتماد به نفس باعث این موضوع شده ناراحتم...همیشه هرکاری رو بخوام بکنم از همون اول می گم از پسش بر نمیام!الان دیگه از گفتن نمی تونم خسته شدم:cry:

.MosTaFa.

کاربر ممتاز
سلام سلام...
ممنون از لطفتون:heart:
من گرایش برنامه ریزی و تحلیل سیستم ها قبول شدم...می شه به من کتاب هایی رو معرفی کنید که هم به ارشدم کمک کنه هم در مقطع کارشناسی باعث بشه که بالاترین معدل رو داشته باشم؟
می دونم شاید به نظرتون این همه انگیزه اونم وقتی هنوز ترم اولم رو تموم نکردم مسخره و بچگانه بیاد...اما خوب چه کار کنم!؟:w19:راستش آزاد درس خوندن شوک بزرگی توی زندگی من بود...بعد از چهار سال یه دفعه به خودم اومدم...از این که استرس بیش از حد و نداشتن اعتماد به نفس باعث این موضوع شده ناراحتم...همیشه هرکاری رو بخوام بکنم از همون اول می گم از پسش بر نمیام!الان دیگه از گفتن نمی تونم خسته شدم:cry:

ببین واسه نمره خوب فقط کتاب نیست که مهمه
به نظر من واسه امتحان دانشگاه جزوه و نمونه سوال و خوندن درس از اول ترم فاکتورهای مهم هستند
در مورد کتاب
1- تحقیق: حمدی طه و مهرگان واسه شروع، بازارا واسه تسلط
2- آمار : فقط میگم وقتی درس رو پاس کردی کتاب ایوزیان رو بخون واسه تسلط
3- موجودی: شیرمحمدی خوبه، کتاب خادمی زارع خوبه واسه تسلط
4- طرح ریزی: کتاب پردازش خیلی خوبه ولی بسیار کمیابه

sszz23

عضو جدید

خیلی جالبه.طوری صحبت می کنید که انگار در مباحثی مثل QFD ,... تسلط زیادی دارید.من نمی دونم چی باعث شده که شما اینطوری قضاوت کنید؟
اما من یه سوالی دارم تا به حال چند تا رفرنس عالی در هر کدوم از مباحث مربوط به صنایع مطالعه کردید؟
منی که دارم واسه پروژه دانشگاهم که راجع به QFD هست مقالات مختلف رو مطالعه میکنم می دونم که چه مبحث سخت و پیچیده ای یه.
این مقاله رو خوندی؟
wasserman,on how to prioritize design requirements during the QFD plinning process,IIE transactions25(1993
این مقاله به قدری غنی هست که هنوز هم که تو سال 2009 هستیم ازش به عنوان یک مرجع خوب استفاده می کنند.من تو این مقاله با مسئله ای مواجه شدم که تا به حال چیزی راجع بش نمی دونستم.
پس نگید که گ.... هنوز استادای ما در ارائه بسیاری از مباحث مربوط به صنایع که تازه خودشون نظریه پرداز هم هستند با مشکل مواجه می شن و از سخت و پیچیده بودن بعضی از مباحث صحبت میکنند اونوقت شما همچین حرفی می زنید.اگه بنا باشه به حرفهای دیگران توجه داشت و اونها صاحب نظر باشند منم نظر شخصیم مثلا فرضا اینه که رشته مکانیک یا عمران خیلی ....
اما در حقیقت هیچ رشته و حرفه ای آسون نیست.دانش به قدری در حال پیشرفت هست که منی که 3 ساله خارج از کشورمو با انواع منابع غنی علمی سروکار داشتم هنوز باورم نمی شه که واقعا در صنایع اینقدر این نوع مباحث در حال پیشرفت و ترقی باشن و همچنین در حال سخت شدن.
شما نباید به منابع درسی که در طول هر ترم ارائه می شه بسنده کنید که این باعث می شه از علم روز و مباحث پیشرفته صنایع که در دنیا وجود داره غافل بمونید.
موفق باشید.:gol:

.MosTaFa.

کاربر ممتاز
خیلی جالبه.طوری صحبت می کنید که انگار در مباحثی مثل QFD ,... تسلط زیادی دارید.من نمی دونم چی باعث شده که شما اینطوری قضاوت کنید؟
اما من یه سوالی دارم تا به حال چند تا رفرنس عالی در هر کدوم از مباحث مربوط به صنایع مطالعه کردید؟
منی که دارم واسه پروژه دانشگاهم که راجع به QFD هست مقالات مختلف رو مطالعه میکنم می دونم که چه مبحث سخت و پیچیده ای یه.
این مقاله رو خوندی؟
wasserman,on how to prioritize design requirements during the QFD plinning process,IIE transactions25(1993
این مقاله به قدری غنی هست که هنوز هم که تو سال 2009 هستیم ازش به عنوان یک مرجع خوب استفاده می کنند.من تو این مقاله با مسئله ای مواجه شدم که تا به حال چیزی راجع بش نمی دونستم.
پس نگید که گ.... هنوز استادای ما در ارائه بسیاری از مباحث مربوط به صنایع که تازه خودشون نظریه پرداز هم هستند با مشکل مواجه می شن و از سخت و پیچیده بودن بعضی از مباحث صحبت میکنند اونوقت شما همچین حرفی می زنید.اگه بنا باشه به حرفهای دیگران توجه داشت و اونها صاحب نظر باشند منم نظر شخصیم مثلا فرضا اینه که رشته مکانیک یا عمران خیلی ....
اما در حقیقت هیچ رشته و حرفه ای آسون نیست.دانش به قدری در حال پیشرفت هست که منی که 3 ساله خارج از کشورمو با انواع منابع غنی علمی سروکار داشتم هنوز باورم نمی شه که واقعا در صنایع اینقدر این نوع مباحث در حال پیشرفت و ترقی باشن و همچنین در حال سخت شدن.
شما نباید به منابع درسی که در طول هر ترم ارائه می شه بسنده کنید که این باعث می شه از علم روز و مباحث پیشرفته صنایع که در دنیا وجود داره غافل بمونید.
موفق باشید.:gol:

نمیدونم چطور شده که از اون شوخی من همچین برداشتی میشه !!!!!
اولا که من اتفاقا از این qfd یه چیزایی می دونم جون ترم 5 واسه درس کیفیت موضوع تحقیقمون این بود ولی ادعایی در علامه دهر بودن نداشته و ندارم

ثانیا هنوز هم معتقدم مباحث مهندسی صنایع از رشته های برق و مکانیک خیلی ساده تره ولیکن ملاک ارزش یک علم به میزان سختی اون نیست بلکه به مبزان کاربرد و فواید برای جامعه هست و اگه این طور نبود من صنایع نخونده بودم

ثالثا این نصیحت آخرتون دیگه کاربرد نداره :smile:

شما هم موفق باشید...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا