◀ درخواست های شما ( تکنیک های مدیریتی)

mahtabi

مدیر بازنشسته
با سلام:
لطفا در این تاپیک هر گونه در خواستی رو در زمینه ی آگاهی از تکنیکهای مدیریتی دارین بپرسین و برای بقیه درخواست ها به دنبال زیر تالار مربوطه و تاپیک مربوطه بگردین.
به هر گونه درخواستی رو که در تاپیکی غیر این عنوان شه پاک میکنم و به فرد خاطی اخطار میدم
با احترام

m.ali.m

عضو جدید
با سلام:
لطفا در این تاپیک هر گونه در خواستی رو در زمینه ی آگاهی از تکنیکهای مدیریتی دارین بپرسین و برای بقیه درخواست ها به دنبال زیر تالار مربوطه و تاپیک مربوطه بگردین.
به هر گونه درخواستی رو که در تاپیکی غیر این عنوان شه پاک میکنم و به فرد خاطی اخطار میدم
با احترام

سلام.ممنون از تاپیک مفیدتون مهتابی جان.
میخواستم لطف کنید و اگر اطلاعاتی در مورد مدیریت بازار دارید،در اختیارم بذارید.این بحث یکی از بحثایی هست که شاید خیلی از بچه های صنایع به خاطر علاقه به بحث بازاریابی،اونو به عنوان شغل آیندشون انتخاب کنن.البته ناگفته نمونه که مدیریت بازار با بازاریابی فرق داره...

siami

عضو جدید
سلام من مقالاتی از طراحی wbs مربوط به سمپوزیوم بین المللی مدیریت پروژه را کجا می توانم پیدا کنم.

hamid.b.kh

عضو جدید
سلام
من می خواستم در مورد اهمیت درس مدیریت پروژه در کنکور ارشد اطلاعاتی داشته باشم

gh-hajebrahimi

عضو جدید
كاربرد روش دلفي در منابع انساني

كاربرد روش دلفي در منابع انساني

كسي در مورد كاربرد روش دلفي در مديريت منابع انساني فايل يا مقاله اي داره؟

emadi hossein

عضو جدید
سلام دوست عزیز
اطلاعات خام یک پروژه رو می خواستم تا با p3 زمان بندیش کنم ممنون میشم اگه هر چه سریعتر برام بفرستیش

hparhizi

عضو جدید
ims

ims

سلام دوستان
من هم يكسري اطلاعات در خصوص (Integrated management system ) يا همون IMS ميخواستم .

eL2rado

عضو جدید
پروژه مدیریت و کنترل پروژه...به کمکتون احتیاج دارم

پروژه مدیریت و کنترل پروژه...به کمکتون احتیاج دارم

سلام دوستان...برای پروژه درس مدیریت و کنترل پروژه باید WBS یک پروژه رو گیر بیارم،بعدش تو P3 پیادش کنم. کسی WBS آماده داره؟ یا اینکه چطوری میتونم گیر بیارم؟:redface:
اگه سوالمو جای دیگه ای باید میپرسیدم بهم بگید

LVQDI

عضو جدید
مدیریت با حواس

مدیریت با حواس

سلام
ممکنه درباره ی مدیریت با حواس (منظورم حواس طبیعی مثلا دیداریه (مثل مدیریت دیداری زمان)) هرچی میدونید برام بفرستید ممنون میشم :question:

silver_85

عضو جدید
درخواست

درخواست

سلام خسته نباشين.اگه ممكنه يه مقاله به روز در مورد تكنيك هاي نوين مديريتي برام ميل كن.مرسي آقي مهتابي:gol:

mah_mjz

عضو جدید
بودجه ریزی عملیاتی(فوری)

بودجه ریزی عملیاتی(فوری)

با سلام
فایل بودجه عملیاتی یک سازمانو میخواستم لطفا اگه خیلی فوری بهم کمک بشه خیلی ممنون میشم:cry:

abdolmaleki

عضو جدید
نمودار لاک پشتی

نمودار لاک پشتی

سلام دوستان
من بدنبال اطلاعاتی در مورد چگونگی طراحی نمودارهای لاک پشتی و کاربرد این نمودار در طراحی فرآیندها سیستم مدیریت کیفیت می باشم
با تشکر :gol:

tigerman_h

عضو جدید
سلام :gol:
کسی در مورد اثر هارتون چیزی میدونه؟ :que:
یا موضوع تاثیر توجه به کارکنان بر کارایی

JAFAREI

عضو جدید
عرضه یابی

عرضه یابی

سلام
موضوع پروژه کارشناسیم در باره " عارضه یابی " اکر در این زمینه مطلب ویا .. دارید که می تونید کمکم کنید ممنون می شم.

kkkaktoos

عضو جدید
کسی پروژه mis تا حالا کار کرده ؟

کسی پروژه mis تا حالا کار کرده ؟

عنوان تاپیک معلومه دیگه . می خوام بدونم برای یک پروژه mis چی کار میکنن ؟ این ترم دارم ولی استادمون پروژه بهمون نداده می خواستم بدونم پروژه اش چه جوریه ؟
یا اگه بتونید یه پروژه برام لینک کنید که خیلی عالی میشه .
ممنون

JAFAREI

عضو جدید
عارضه یابی

عارضه یابی

سلام
درمورد عارضه یابی (آسیب شناسی)مطلب می خواهم.
موضوع پرژه کارشناسیم .

mehdi gol

عضو جدید
نشریه های مدیریتی

نشریه های مدیریتی

سلام من می خوام چند تا نشریه مدیریتی معرفی کنید.ممنون

قدم

عضو جدید
همفکری

همفکری

سلام دوستان به نظر شما چگونه میتونیم امور بایگانی را مدیریت کنیم یا کاری کنیم که کاغذ بازی کم بشه:)

hasan_engineer

عضو جدید
به نظر من با استفاده از سیستم های نرم افزاری (بانک اطلاعاتی) و یا سیستم های نرم افزاری که توی بازار میفروشن
برای مثال توی بعضی سازمان ها از سیستم نرم افزاری دورسا استفاده میکنند که کاغذ بازی به حداقل میرسه
نا گفته نمامند که این نرم افزار ها خیلی گرونن

بالا