░▒▓ ویژه نامه دفاع مقدس ▓▒░

خيبر

عضو جدید
کاربر ممتاز
بسم الله الرحمن الرحیم

حدود 20 و خرده ایی سال از جنگ میگذره
300 هزار شهید روی دست ما موند
کلی جانباز و کلی ازاده.
گلهایی پر پر شد که دنیا به خودش ندیده بود.
گلهایی که در راه مبارزه با استکبار و زورگویی و استقلال پر پر شدند.
گلهایی که تکبیر گویان روی مین میرفتند.
گلهایی که بخاطر گرا دادنای امریکایی ها به عراقیا پر پر میشدن.
گلهایی که بمب های شیمیایی فرانسه و المان سینه هاشونو منفجر کرد.
گلهایی که تسلیحات شوروی تیکه تیکه شون کرد.
اون گلها رفتند.
ما موندیم.
خواهرهاشونو قسم دادن که حجابشون رو حفظ کنن.
به خونشون قسم دادن.
به برادراشون گفتند که مبادا از قدرتشون سوء استفاده بکنند و مبادا پشت نظام رو حکومت و اسلام رو خالی بکنند.
نمیدونم تونستیم به این خواسته ها برسیم یا نه.
اما میدونم هر لحظه ایی که میگذره بیشتر باید بگیم
شهدا شرمنده ایم.

کلیپی زیبا به مناسبت هفته ی دفاع مقدس

Metal Guard

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون :gol:

این امنیت و آرامش به برکت خون این شهدا به دست آمد
و کسی که این انسان های پاک رو به خاک و خون کشیدند در همین دنیا به ذلت افتادند.

امیدوارم حرمت خون این شهدا رو نگه داریم و گرنه باید بدانیم نتیجه ی بی هرمتی به این شهدا در همین دنیا ذلت و خواری خواهد بود.

این انقلاب با خون این شهدا بیمه شد و بیمه نامه اش با خون شهدای 88 تمدید شد:gol:

انشالله لیاقت شهادت در رکاب مهدی (عج) قسمت تمام بسیجی ها و پیروان راه شهدای دفاع مقدس اعطاء شود

آذرمهر

عضو جدید
کاربر ممتاز
بسم الله الرحمن الرحیم

حدود 20 و خرده ایی سال از جنگ میگذره
300 هزار شهید روی دست ما موند
کلی جانباز و کلی ازاده.
گلهایی پر پر شد که دنیا به خودش ندیده بود.
گلهایی که در راه مبارزه با استکبار و زورگویی و استقلال پر پر شدند.
گلهایی که تکبیر گویان روی مین میرفتند.
گلهایی که بخاطر گرا دادنای امریکایی ها به عراقیا پر پر میشدن.
گلهایی که بمب های شیمیایی فرانسه و المان سینه هاشونو منفجر کرد.
گلهایی که تسلیحات شوروی تیکه تیکه شون کرد.
اون گلها رفتند.
ما موندیم.
خواهرهاشونو قسم دادن که حجابشون رو حفظ کنن.
به خونشون قسم دادن.
به برادراشون گفتند که مبادا از قدرتشون سوء استفاده بکنند و مبادا پشت نظام رو حکومت و اسلام رو خالی بکنند.
نمیدونم تونستیم به این خواسته ها برسیم یا نه.
اما میدونم هر لحظه ایی که میگذره بیشتر باید بگیم
شهدا شرمنده ایم.

ممنون :gol:

این امنیت و آرامش به برکت خون این شهدا به دست آمد
و کسی که این انسان های پاک رو به خاک و خون کشیدند در همین دنیا به ذلت افتادند.

امیدوارم حرمت خون این شهدا رو نگه داریم و گرنه باید بدانیم نتیجه ی بی هرمتی به این شهدا در همین دنیا ذلت و خواری خواهد بود.​

این انقلاب با خون این شهدا بیمه شد و بیمه نامه اش با خون شهدای 88 تمدید شد:gol:

انشالله لیاقت شهادت در رکاب مهدی (عج) قسمت تمام بسیجی ها و پیروان راه شهدای دفاع مقدس اعطاء شود​

:gol::gol::gol::gol:ببخشید تشکرام تموم شده تاپیک بسیار عالیه

كربلايي حسام

اخراجی موقت
راهت را ادامه خواهیم داد ای شهید....
ای شهید ای انکه بر کرانه ازلی و ابدی وجود برنشسته ای
دستی برآر و ما قبرستان نشینان عادات سخیف را نیز از این منجلاب بیرون کش

شهدا شرمنده ایم.....

هفته دفاع مقدس بر عاشقان شهادت و شهدا و ایثار و مردانگی مبارک باد.
به اقاسید هم تبریک ویژه میگم.

ddahmadss

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظرم دو ساله هفته دفاع مقدس به هفته آلزایمر تبدیل شده.

دیروز داشتم خاطرات شخصی یکی از پاسدارای جبهه رو میخوندم(معروف نیست توی ایران، پول پارو نکرده، به جرم دزدی نکردن و حروم خوری نکردن و بله قربان گویی نکردن انواع تهمت ها رو شنیده و دم نزده، انگشت عسلیش رو تا آرنج گاز گرفتن) واقعا گریه ام گرفت. به خدا رمان دا یا فیلم های ابراهیم حاتمی کیا و... پیشش لنگ میندازه. اگه چاپی بود و روی آ4 نوشته شده بود میگفتم رمان هست اما مو به تن آدم سیخ میشه وقتی دست خط خود طرف و کاغذ های مستعمل شده به مرور زمان دفتر ها رو میبینه. غصه آور تر زمانی هست که کار هایی رو که با غرض ورزی بر علیه طرف بعد از جنگ انجام دادن رو میخونی. شاید تشبیه به جایی نباشه اما خوشا به حال علی (ع) چون کوفه لااقل چند تا چاه برای درد دل حضرت داشت.

R@mtin.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
هیچ کس حق نداره برای بقیه تعین و تکلیف کنه، من دست شهدا رو میبوسم ولی اگر درباره طرز لباس پوشیدن مردم نظر دادن خیلی کار اشتباهی کردن (البته من شخصا وصیت نامه ها رو که به شهدا نسبت میدن رو ساختگی میدونم) .
اگر درباره نعیین حزب سیاسی مردم نظر دادن و مردم رو مجبور کردن که طرفدار ولایت باشن به شعور مردم توهین کردن.
متاسفم که شهدا شدن بازیچه شما ..

zadshafagh

عضو جدید
کاربر ممتاز

وامیدواریم که راه شهدا رو به خوبی بشناسیم و در این راه قدم برداریم......
ویکی از اهداف و راه های شهدا:
سردار خیبر شهید حاج محمد ابراهیم همت:
....امروز در جامعه انقلاب اسلامی ما دو روند بیشتر نداریم: امامت و امت، امامت و حزب الله والسلام. خط سومی نداریم. در این روند و در این قانون و در این چارچوب، باید اطاعت محض از دستورات ولایت سمبل فکری و عقیدتی و انسجام روحی و معنوی برای یک مؤمن و یک انسان حزب الله باشد و خواهد بود."

خيبر

عضو جدید
کاربر ممتاز
هیچ کس حق نداره برای بقیه تعین و تکلیف کنه، من دست شهدا رو میبوسم ولی اگر درباره طرز لباس پوشیدن مردم نظر دادن خیلی کار اشتباهی کردن (البته من شخصا وصیت نامه ها رو که به شهدا نسبت میدن رو ساختگی میدونم) .
اگر درباره نعیین حزب سیاسی مردم نظر دادن و مردم رو مجبور کردن که طرفدار ولایت باشن به شعور مردم توهین کردن.
رامتین جان
شهدا اجبار نکردن بلکه راهنمایی کردن.
راهی رو راهنمایی کردن که اگر پیموده بشه چیز بدی نیست!
هیچکودوم هم جعلی نیستند!
شما اگر راهت به بخش دفاع مقدس بخوره قطعا میتونی بخونی که شهدا چی گفتن و چه سفارشایی کردن.
شهدا پاکی و خلوص نیت رو توی حجاب دیدن چون اسلام پاکی رو توی حجاب دیده.
شهدا حفظ یکپارچی کشور رو توی تبعیت از ولی فقیه دیدن و سر نسپردن به خواسته ی غرب و شرق چون لمس کردن که گوش دادن و سر خم کردن جلوی غرب و شرق چه اثار زیانباری داره!
شما باید یادتون باشه هیچکس نمیخواد از شهدا سوء استفاده کنه.
هدف چیزی نیست جز اینکه به سفارشای اون عزیزان گوش بدیم و اجراشون کنیم.

ddahmadss

عضو جدید
کاربر ممتاز

شما هم به شعور مردم توهین کردی. این همه پیرو ولایت که همیشه توی صحنه هستند رو فکر میکنی اگه شهدا توی وصییت نامشون اعلام نمیکردن ولایت رو نمیپذیرفتن؟
پیامبر اعظم حضرت محمد مصطفی (ص) اعلام کردن هرکس یه جمله به من یاد بده تا ابد منو مدیون خودش کرده. اونوقت شما به نصایح شهدا میگی که بی خود کردن؟اونایی که توپ و تانک تکونشون نمیداد؟ اون هم از جانب یه عده که در برابر کوچکترین باد سر تعظیم فرود میارن؟ گاز گرفتن انگشت عسلی که شاخ و دم نداره.

R@mtin.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
رامتین جان
شهدا اجبار نکردن بلکه راهنمایی کردن.
راهی رو راهنمایی کردن که اگر پیموده بشه چیز بدی نیست!
هیچکودوم هم جعلی نیستند!
شما اگر راهت به بخش دفاع مقدس بخوره قطعا میتونی بخونی که شهدا چی گفتن و چه سفارشایی کردن.
شهدا پاکی و خلوص نیت رو توی حجاب دیدن چون اسلام پاکی رو توی حجاب دیده.
شهدا حفظ یکپارچی کشور رو توی تبعیت از ولی فقیه دیدن و سر نسپردن به خواسته ی غرب و شرق چون لمس کردن که گوش دادن و سر خم کردن جلوی غرب و شرق چه اثار زیانباری داره!
شما باید یادتون باشه هیچکس نمیخواد از شهدا سوء استفاده کنه.
هدف چیزی نیست جز اینکه به سفارشای اون عزیزان گوش بدیم و اجراشون کنیم.
توی شبکه تهران هر روز وصیت نامه یک شهید رو میخونه من چند روز پیگیری کردم دیروز هم داشت وصیت یک شهید 13-14 ساله رو میخوند خدا شاهده تا 90 درصد وصیت نامه ها مثل هم بودن جالب اینجاست که یک بچه 14 ساله چنان وصیت نامه ادبی نوشته که انگار دکترا داره.
به نظر من داره از شهدا برای اهداف سیاسی استفاده ابزاری میشه.

gagas

عضو جدید
ممنون از این تاپیکه قشنگتون....
واقعا که شهدای ما نمونه بارز ایثار بودن
دیشب یه فیلمی تلوزیون داشت نشون می داد به اسم رویای پرواز
صحنه هاش به قدری دلخراش بود که دله سنگ رو هم آب می کرد، نشون میداد جوونای این مملکتو با قطار دسته دسته به عنوانه گوشته جلوی گلوله می بردنو با همون قطار جنازه هاشونو برای مادراشون بر می گردوندند:cry::cry::cry:
در اینجا واقعا جا داره که بگیم:
مادران شهدا، شرمنده ایم!

خيبر

عضو جدید
کاربر ممتاز
توی شبکه تهران هر روز وصیت نامه یک شهید رو میخونه من چند روز پیگیری کردم دیروز هم داشت وصیت یک شهید 13-14 ساله رو میخوند خدا شاهده تا 90 درصد وصیت نامه ها مثل هم بودن جالب اینجاست که یک بچه 14 ساله چنان وصیت نامه ادبی نوشته که انگار دکترا داره.
وصیت نامه نوشتن و خاطره نوشتن توی دوران جبهه متداول بوده.
مثلا کسی که میرفته عملیات قبل از اعزام باید یه وصیت نامه مینوشته که هموئن وصیت نامه با دست خط خودش توی یه صندوق نگهداری میشده که پس از شهادتش تحویل خانوادش میشده.
اگر جنازهخ برمیگشت همراه پلاک و... تحویل میشد و اگر برنمیگشت اون وصیت نامه و نوشته های شهید تحویل میشد.
اینقدر بهره برداری نکنید!
لااقل تو این مورد شکاک نباشید!

خيبر

عضو جدید
کاربر ممتاز
«و تو اى خواهر دینى‏ام: چادر سیاهى كه تو را احاطه كرده است ازخون سرخ من كوبنده تر است.» (شهید عبدالله محمودى)

به پهلوى شكسته فاطمه زهرا(س) قسمتان مى‏دهم كه، حجاب را حجاب‏را، حجاب را، رعایت كنید.»
(شهید حمید رستمى)

ddahmadss

عضو جدید
کاربر ممتاز

مشکل اینجاست که فکر میکنی بچه 13 یا 14 ساله اون زمون درگیر دفتر مشق بوده؟نمیتونی قبول کنی که یه 13 یا 14 ساله هدف داشته اما الان 30 ساله هاش نمیدونن چی میخوان و این باعث نتیجه گیری اشتباه از سوی شما شده

ddahmadss

عضو جدید
کاربر ممتاز
«اى خواهرم: قبل از هر چیز استعمار از سیاهى چادر تو مى‏ترسد تاسرخى خون من.» (شهید محمد حسن جعفرزاده)

اوج هنر کلام در بین بچه های جبهه و جنگ بر میگرده به اون اسیر نوجوون توی اردوگاه که خطاب به زن نماینده سازمان ملل میگه ای زن به تو از فاطمه اینگونه خطاب است ارزنده ترین زینت زن حفظ حجاب است.

خيبر

عضو جدید
کاربر ممتاز
مشکل اینجاست که فکر میکنی بچه 13 یا 14 ساله اون زمون درگیر دفتر مشق بوده؟نمیتونی قبول کنی که یه 13 یا 14 ساله هدف داشته اما الان 30 ساله هاش نمیدونن چی میخوان و این باعث نتیجه گیری اشتباه از سوی شما شده

اوج هنر کلام در بین بچه های جبهه و جنگ بر میگرده به اون اسیر نوجوون توی اردوگاه که خطاب به زن نماینده سازمان ملل میگه ای زن به تو از فاطمه اینگونه خطاب است ارزنده ترین زینت زن حفظ حجاب است.
:gol::gol:

كربلايي حسام

اخراجی موقت
ای شهید !

ای آنکه بر کرانه‌ی ازلی و ابدی وجود بر نشسته‌ای
دستی برار و ما قبرستان نشینان عادات سخیف را نیز، از این منجلاب بیرون کش ...

.شهید سید مرتضی آوینی

كربلايي حسام

اخراجی موقت
شهيد علی احمدی

شما را در بر پاداشتن نماز و احكام الهي و روزه سفارش مي‌كنم زيرا آنچه ما را موفق و پيروز مي‌دارد، اسلام است و خدا.

كربلايي حسام

اخراجی موقت
سپهبد شهيد علي صياد شيرازي:

عظيم ترين نعمت خدا را نعمت ولايت مي دانم و استحكام در پيوند با ولايت را ضمانت بخش و عاقبت بخيری ميپندارم فلذا نه تنها با قلب و زبان بلكه در عمل كوشيده ام ارادتم را به ولايت به ثبوت برسانم و از خداوند متعال مسئلت دارم مرا در اين مهم ياري فرمايد.

حدیث یاران ص68

كربلايي حسام

اخراجی موقت
شهید مقامت اسلامی لبنان شهید "زین الدین" با نام مستعار "حاج مِلاک" خواهران گرامی‌ام! شما را به ایمان و حجابتان توصیه می کنم. پیرو راه اسلام باشید و از تسلیم شدن در برابر ظالمان خودداری کنید و یاور ستم‌دیدگان باشید. فرزندان‌تان را به طور اسلامی تربیت کنید و با هر آنچه که در تملک دارید مقاومت را یاری کنید. فقراء و مسکینان را مساعدت کنید.

بالا