⑤⑨ مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 95

وضعیت
موضوع بسته شده است.

honeybee1370

کاربر بیش فعال
سلام ! سپیده جون من که دیگه روزا میرم کتابخونه، شب که برمیگردم دیگه حال ندارم بیام اینجا : ))) شاید به خاطر اینه که استرسم زیادتر شده، حس میکنم وقت زیادی ندارم و خیلی کم خوندم تا حالا... باید نهایت استفاده رو ازین زمان باقی مونده داشته باشم:w10:

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ! سپیده جون من که دیگه روزا میرم کتابخونه، شب که برمیگردم دیگه حال ندارم بیام اینجا : ))) شاید به خاطر اینه که استرسم زیادتر شده، حس میکنم وقت زیادی ندارم و خیلی کم خوندم تا حالا... باید نهایت استفاده رو ازین زمان باقی مونده داشته باشم:w10:
آفرین...خیلی عالیه ;)
پس من چرا استرس ندارم...همون روند لاک پشتی قبل رو ادامه میدم :surprised:اصلا هم احساس نمیکنم وقت زیادی ندارم :surprised: بی استرسی هم معضلیه هاااا :cry:

faezeh66

عضو جدید
سلام دوستان خسته نباشید یه سوال مهم دارم شاید واسه خیلی هاتون آسون باشه من جزوه استاد خرسند فصل خرپا رو مطالعه کردم اما تحلیل خرپا نداشت می خوام بدونم چه جوری باید بفهمم یه خرپا چندتا عضو صفر نیرویی داره واقعا ممنون :w42:

dana zar

عضو جدید
سلام .من جزوه عتاصر جزئیات سینا شریفی رو میخوام .میشه فایل کاملشو بزارید:(:confused:

ena90

عضو جدید
سلام دوستان.
واسه درک عمومی جزوه اقای علی عسگری خوبه یا شما جزوه بهتری پیشنهاد می کنین؟
میشه لطفا لینک دانلود هر کدوم که بهتره رو اینجا بزارین. ممنونم از لطفتون.
همگی موفق باشیییییییین.

*green*

عضو جدید
سلام دوستان.
واسه درک عمومی جزوه اقای علی عسگری خوبه یا شما جزوه بهتری پیشنهاد می کنین؟
میشه لطفا لینک دانلود هر کدوم که بهتره رو اینجا بزارین. ممنونم از لطفتون.
همگی موفق باشیییییییین.
سلام دوست عزیز. برای درک عمومی میگن کتاب عسگری رو نخونین. گویا یه ایرادهایی داره. من نمیدونم البته. خودم کتابش رو دارم و پارسال خیلی ازش تعریف میشد. من خودم میخوام جزوه درک طباطبایی رو بخونم. منتظرم از تهران برام بفرستن. از همه بهتر فراهانیه که جزوش تو باشگاه هست اما به نظر من به درد کسی که کلاس نرفته نمیخوره، من که چیزی ازش دستگیرم نشد.کلاسش خوبه، نه جزوه تنها. بهترین کار تست زدنه. و خوندن یه جزوه خلاصه. نظر من اول جزوه طباطباییه و اگر نبود، همون کتاب عسگری. اما تست هاش تحلیل نداره و احتمالاً غلط داره. تستاش رو نزنین. من منتظر کتاب آکادمی هستم که جدیدش قراره بیاد و تالیف سعیدی پوره. ایشالا که خوب باشه.
اگه روزی 6 تا 8 ساعت بخونید حتما میرسید...مشکل من اینه که زود خسته میشم بیشتر از 4 ساعت نمیتونم بخونم :confused:
منم قبول دارم. آهسته و پیوسته. من پارسال هر روزی که به ده ساعت می رسوندم تا فرداش خستگی به تنم می موند و بازدهم شدیداً کم میشد. کلا تا 8 ساعت رو اوکی هستم. که میشه حدود یه فصل تاریخ و یه فصل فن و کمی زبان. خیلی پیشرفت نمی کنم تو این 8ساعت. اما از اون طرف منابعم رو کم کردم و به قولی چرت و پرت اضافه نمیخوام بخونم. چون قرار نیست علامه دهر بشم. شدنی هم نیست. بچه ها حواستونو جمع کنید دورتونو شلوغ نکنین که جز وقت تلف کردن و تضعیف روحیه چیزی براتون نداره. به قول یکی از دوستام جوری درس نخونین که انگار کنکور هفته ی دیگه س. آهسته و پیوسته. 4 ماه وقته.

monaa1993

عضو جدید
سلام دوست عزیز. برای درک عمومی میگن کتاب عسگری رو نخونین. گویا یه ایرادهایی داره. من نمیدونم البته. خودم کتابش رو دارم و پارسال خیلی ازش تعریف میشد. من خودم میخوام جزوه درک طباطبایی رو بخونم. منتظرم از تهران برام بفرستن. از همه بهتر فراهانیه که جزوش تو باشگاه هست اما به نظر من به درد کسی که کلاس نرفته نمیخوره، من که چیزی ازش دستگیرم نشد.کلاسش خوبه، نه جزوه تنها. بهترین کار تست زدنه. و خوندن یه جزوه خلاصه. نظر من اول جزوه طباطباییه و اگر نبود، همون کتاب عسگری. اما تست هاش تحلیل نداره و احتمالاً غلط داره. تستاش رو نزنین. من منتظر کتاب آکادمی هستم که جدیدش قراره بیاد و تالیف سعیدی پوره. ایشالا که خوب باشه

چجوری میشه جزوه طباطبایی تهیه کرد؟؟؟ ممنون میشم بگید.

*green*

عضو جدید
سلام دوست عزیز. برای درک عمومی میگن کتاب عسگری رو نخونین. گویا یه ایرادهایی داره. من نمیدونم البته. خودم کتابش رو دارم و پارسال خیلی ازش تعریف میشد. من خودم میخوام جزوه درک طباطبایی رو بخونم. منتظرم از تهران برام بفرستن. از همه بهتر فراهانیه که جزوش تو باشگاه هست اما به نظر من به درد کسی که کلاس نرفته نمیخوره، من که چیزی ازش دستگیرم نشد.کلاسش خوبه، نه جزوه تنها. بهترین کار تست زدنه. و خوندن یه جزوه خلاصه. نظر من اول جزوه طباطباییه و اگر نبود، همون کتاب عسگری. اما تست هاش تحلیل نداره و احتمالاً غلط داره. تستاش رو نزنین. من منتظر کتاب آکادمی هستم که جدیدش قراره بیاد و تالیف سعیدی پوره. ایشالا که خوب باشه

چجوری میشه جزوه طباطبایی تهیه کرد؟؟؟ ممنون میشم بگید.

از آکادمی تخصصی معماری. از آقای ایرانشاهی که اینجا هم عضو هستن. می تونین بهشون پیغام بدین راهنماییتون کنن. می تونید اگه تهران هستید برید همونجا جزوه رو بخرید. آدرسشم نزدیک میدون فاطمیه. خیابون جویبار.

faeze1366

عضو جدید
چرا کسی جواب منو نداد نکنه کسی بلد نیست انقد سخته لطفا :cry::cry::w04: چه جوری بفهمم یه عضو صفر نیرویی هست تو خرپا

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوس جونا
...خوبین؟...چه خبرا؟دلم براتون یه ذره شده بود:redface:....
فائزه جون اصلا مطلبی من باب خرپا دستت نیست که بخونیش؟من با خرپا میونم خوب نیس:confused:.اگه مطلبی دستت نیس من میتونم برات چنتا توضیح راجع به خرپا از یه کتاب بذارم.
پ.ن: بچه ها دقت کردین زمان کمی داریم؟!:crying2:من یه خروار مطلب نخونده دارم

monaa1993

عضو جدید
سلام دوست خوبم منم کلی مطلب نخونده دارم!!!! زمان واسه خوندن مطالب هست ولی واسه تثبیت تو ذهن نه !!!!!!خخخخخ
من درک و رفتارو تو ابان خوندم الان که داشتم جزوه دکتر خرستدو میخوندم دیدم واااااای :surprised: خیلی از مطالبا یادم رفته فن که اینطور بوده پس تاریخ دیگه جای خود دااااارد:)
من الان دیگه نمیدونم باید چیکار کنم چه برنامه ایی بریزم تعداد کتاب بیشتر بخونم یا همون تعداد کمی که خوندمو دوباره بخونم
ولی از این به بعد باید تست حتما بزنمو نگاه کنم تو تثبیت مطالب مطمئنن تاثیر میزاره .
اخ اخ اگه از اول هر چی امروز خوندم فردا یه مرور کوتاه میکردم الان وضع این نبود:mad:

بچه ها جزوه فن و ایستایی اقای طباطبایی تو باشگاه هست؟
همگی موفق باشیییمممممم:smile:

faezeh66

عضو جدید
مرسی عزیزم ممنون میشم بزاری البته فقط تحلیل رو میخوام که چه جوری عضو صفر نیرویی رو پیدا کنم :book:
سلام دوس جونا
...خوبین؟...چه خبرا؟دلم براتون یه ذره شده بود:redface:....
فائزه جون اصلا مطلبی من باب خرپا دستت نیست که بخونیش؟من با خرپا میونم خوب نیس:confused:.اگه مطلبی دستت نیس من میتونم برات چنتا توضیح راجع به خرپا از یه کتاب بذارم.
پ.ن: بچه ها دقت کردین زمان کمی داریم؟!:crying2:من یه خروار مطلب نخونده دارم

ranaamiri

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا کسی جواب منو نداد نکنه کسی بلد نیست انقد سخته لطفا :cry::cry::w04: چه جوری بفهمم یه عضو صفر نیرویی هست تو خرپا
ماارشد قبول شدیم آخرشم این لعنتی رو نفهمیدیم :biggrin:
تو جزوه ایستایی به زبان ساده انتشاراته عصر کنکاش میتونی جوابتو پیداکنی

ranaamiri

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستانی که سر میزنید باشگاه حتما پست بزارید ...همین بیلانه کار روزانه که بنظره خیلیا خیلی مسخرست مثه جریانه خون رقابت رو خیلی زیرپوستی به جریان میندازه ...
واسه درک هر چیزه بی ربطی ام باید بخونید و انتظار نداشته باشید باخوندن جزوه درکه آقای طباطبایی یا آقای عسگری بتونید از پسش بربیاین پس هیچ منبعی رو حذف نکنید و هردو رو حتما بخونید ...

atp2

عضو جدید
سلام بچه ها
یکم درد و دل کنم
من این مدت اصلا نمیدونم چرا اینجوری شدم
اولا که گیرایی خیلی پایین اومده
دوما کیفیت خوندم اصلا قابل مقایسه با دوماه پیشم نیست
سوما با برنامم جلو نمیرم و خودم از برنامم زودتر میرسم به روز اخر هفته : (
سرعت شدیدا کم شده :/
الان از 6 روز پیش فقط تونستم از هر کتابم یکی دو فصل بخونم اونم با خستگی
خیره ایشالا ،
یه ناظم میخوااااااام که بهم بگه الان اینو بخون ، یکی که اگه نخوندم ازش بترسم : ( گوشمو بچیچونه ، بزنتم ،
الان مرحله ای ام که زور باید بالاسرم باشه تا دوباره بیفتم رو غلتک وگرنه فک کنم عقب میمونم کلی:(
اصن اینا به کنار
اسکیس هم هست ، اونم یه بساطیه والا به خدا ،
هرکی میتونه یه راه حل پیش پای من بذاره من سر به راه شم
این مدتی که نیومدمم اخه حرفی برای گزارش نداشتم راستش،
از بهمن واقعا دلم میخواد عین ابان و آذر درس بخونم ،
بگین ایشالا : )))))))))
به امید موفقیتمون دوستان : )

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
یکم درد و دل کنم
من این مدت اصلا نمیدونم چرا اینجوری شدم
اولا که گیرایی خیلی پایین اومده
دوما کیفیت خوندم اصلا قابل مقایسه با دوماه پیشم نیست
سوما با برنامم جلو نمیرم و خودم از برنامم زودتر میرسم به روز اخر هفته : (
سرعت شدیدا کم شده :/
الان از 6 روز پیش فقط تونستم از هر کتابم یکی دو فصل بخونم اونم با خستگی
خیره ایشالا ،
یه ناظم میخوااااااام که بهم بگه الان اینو بخون ، یکی که اگه نخوندم ازش بترسم : ( گوشمو بچیچونه ، بزنتم ،
الان مرحله ای ام که زور باید بالاسرم باشه تا دوباره بیفتم رو غلتک وگرنه فک کنم عقب میمونم کلی:(
اصن اینا به کنار
اسکیس هم هست ، اونم یه بساطیه والا به خدا ،
هرکی میتونه یه راه حل پیش پای من بذاره من سر به راه شم
این مدتی که نیومدمم اخه حرفی برای گزارش نداشتم راستش،
از بهمن واقعا دلم میخواد عین ابان و آذر درس بخونم ،
بگین ایشالا : )))))))))
به امید موفقیتمون دوستان : )
منم دقیقا مثه شمام.راه حلی به فکرم نمیرسه، از هیجانم کم شده، کیفیت خوندنم اومده پایین، انگیزه در حد تیم ملی بورکینافاسو، تایم خوندن افت شدید داشته برا من. ولی این مدت یه چیزی رو خوب متوجه شدم، کنکور ارشد معماری اصلا سخت نیس! هر کی میگه سخته دروغ میگه، صب تا شب بخور بخور و مهمونی و کافی شاپ و پارتی هستیم، خیلی بترکونیم یه نیم ساعتی نقاشی می کنیم!!! (دقت کنین که اسمش اسکیس نیستا، اونایی که میگن اسکیسه حرفشون و گوش ندین، نقاشیه!)، از بس میتونیم به خودمون برسیم و سرحال و تر گل ور گل باشیم که نگو! اصلا سازمان نظام وظیفه حق داره ما معماریارو پرت کنه بیرون....ما که ریاضی نمی خونیم، سیستم نداریم، من خودم از رشته ریاضی فیزیک معماری رو انتخاب کردم، نگو اشتباه کردم باید اول طراحی و دوخت میخوندم بعد میرفتم معماری!، اصلا شما بگو تکنولوژی ما هاج و واج تو چشاتون زل بزنیم و بگیم ها ای که گفتی یعنی چه؟!!....کلام آخر اینکه میخوام رشته معماری رو که بسیار ساده و ابتدائی و به دور از هرگونه علم و فناوری و درس و مشقه رو ول کنم و برم سراغ کار بسیار پر مشقت و طاقت فرسای و روح فرسای مدلینگ!!! تاااااازه، اگه مدل لباس عروس بشم احسان علی خانی هم من و دعوت می کنه برنامه ماه عسل وسط ماه رمضون!!! و از هونجا به کل مردم ایران اطلاع داده میشه و متوجه میشن که فرق بین کار ساده مثه معماری با کار پر زحمت مدلینگ زمین تا آسمونه!!!.....فعلا بچه ها....من رفتم دستکش و هدبند مشکی بخرم تا وقتی احسان علی خانی دعوتم کرد معطل نشم......:razz:

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم دقیقا مثه شمام.راه حلی به فکرم نمیرسه، از هیجانم کم شده، کیفیت خوندنم اومده پایین، انگیزه در حد تیم ملی بورکینافاسو، تایم خوندن افت شدید داشته برا من. ولی این مدت یه چیزی رو خوب متوجه شدم، کنکور ارشد معماری اصلا سخت نیس! هر کی میگه سخته دروغ میگه، صب تا شب بخور بخور و مهمونی و کافی شاپ و پارتی هستیم، خیلی بترکونیم یه نیم ساعتی نقاشی می کنیم!!! (دقت کنین که اسمش اسکیس نیستا، اونایی که میگن اسکیسه حرفشون و گوش ندین، نقاشیه!)، از بس میتونیم به خودمون برسیم و سرحال و تر گل ور گل باشیم که نگو! اصلا سازمان نظام وظیفه حق داره ما معماریارو پرت کنه بیرون....ما که ریاضی نمی خونیم، سیستم نداریم، من خودم از رشته ریاضی فیزیک معماری رو انتخاب کردم، نگو اشتباه کردم باید اول طراحی و دوخت میخوندم بعد میرفتم معماری!، اصلا شما بگو تکنولوژی ما هاج و واج تو چشاتون زل بزنیم و بگیم ها ای که گفتی یعنی چه؟!!....کلام آخر اینکه میخوام رشته معماری رو که بسیار ساده و ابتدائی و به دور از هرگونه علم و فناوری و درس و مشقه رو ول کنم و برم سراغ کار بسیار پر مشقت و طاقت فرسای و روح فرسای مدلینگ!!! تاااااازه، اگه مدل لباس عروس بشم احسان علی خانی هم من و دعوت می کنه برنامه ماه عسل وسط ماه رمضون!!! و از هونجا به کل مردم ایران اطلاع داده میشه و متوجه میشن که فرق بین کار ساده مثه معماری با کار پر زحمت مدلینگ زمین تا آسمونه!!!.....فعلا بچه ها....من رفتم دستکش و هدبند مشکی بخرم تا وقتی احسان علی خانی دعوتم کرد معطل نشم......:razz:
چرا انقدر عصبانی هستی.....؟؟؟:surprised:
از این حرفا زیاده...به دل نگیر دوستم.مهم خودمونیم که ارزش معماری رو میدونیم و زحمت ها و شب بیداری هایی که کشیدیم تا لیسانس گرفتیم;)

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
میدونی کجاست عزیزم؟
آره گلم، این تاپیکه....ببخش که بلد نیستم لینک بدم، ولی امتحانی لینک دادم دیگه، امیدوارم جواب بده:redface:....اگه لینکه خراب بود برید این تاپیک که گنده نوشته شده، صفحات آخرش پیداش می کنین
[h=1]رفع اشکال | دروس فنی ساختمان آزمون ارشد معماری[/h]http://www.www.www.iran-eng.ir/show...مون-ارشد-معماری/page169?p=8443620#post8443620

mina mina22

عضو جدید
سلام دوستان کسی کتاب زبان اصفهانی چاپ امسالشو داره که بتونه جوابای ازمون های 94 رو اینجا بذاره؟مرسی

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا انقدر عصبانی هستی.....؟؟؟:surprised:
از این حرفا زیاده...به دل نگیر دوستم.مهم خودمونیم که ارزش معماری رو میدونیم و زحمت ها و شب بیداری هایی که کشیدیم تا لیسانس گرفتیم;)
ببخشید:w05:....فک کنم کنترلمو از دست دادم:crying2:............ولی حق با شماس، در ضمن فک کنم برا هممون اینطوریه چون به آخراش میرسیم و همیشه بعد از تاریکترین لحظه شب خورشید طلوع می کنه:redface:

atp2

عضو جدید

: )))))))))))))))
ولشون کن بابا
به نوشته مشکی امضات فک کن فقط : )))))))
حرف مردم زیاده
کدومشون اندازه ما سر کرکسیون های دانشگاه له شده اخه ؟ اگه یه بار فقط بعد از سه شبانه روز نخوابیدن و ماکت ساختن و زل زدن به کامپیوتر ، میرفتن استادشون لهشون میکرد عمرا اگه از این چرت و پرتا میگفتن
واسه همین ما معمارا دلمون دریاست و صبوریم عزیزم : )))))))))))
رو من البته تا همین شهریور این مسائل تاثیر داشت ، کم کم داره میره اثراتش : ))))))) دارم میشم مثل قبلم : )))))))

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز
این یه مسئله ریشه ایه بچه ها...ربطی به معماری نداره کلا تو کشور ما هیچ چیز سر جاش نیست
مثلا یه مهندس که کلی درس خونده و زحمت کشیده از صبح تا شب کار تخصصی و علمی میکنه آخر ماه با منت 1 تومن میدن بهش (تازه اگه کار پیدا بشه!!)
اما مثلا یکی 3 ماه میره دوره کاشت ناخن میبینه با یه میز و صندلی و 4 تا لاک ماهی 5 تومن در میاره! کاری که هرکسی میتونه انجام بده. از این نمونه ها زیاده دیگه...چون ارزش گذاری و سیاست گذاری های شغلی درست نیست آدم یه جاهایی به پوچی میرسه...ولی نباید به این ظواهر اهمیت بدیم.مهم اینه که خودت بدونی چیزی که داری براش تلاش میکنی با ارزشه

monaa1993

عضو جدید
سلام بچه ها چطورین؟؟؟ مثل اینکه روحیه شاد سابقو ندارید یکم طبیعیه!!! وقتی دراز مدت برای هدفی تلاش کنیم مطمئنن تو خوندنمون تو روحیمون مثبت و منفی
داریم پستی و بلندی شادیو خستگی اینا تا حدی عادیه. باید بلد باشیم چطوری باهاش کنار بیایم هر کی خودشو بهتر میشناسه بهتره دنبال راهکار باشیم نه اینکه اوضاع و
حالمونو تکرار کنیم که بشه تلقین. هر کی هر کاری که حس میکنه حالشو بهتر میکنه قوت میگیره انجام بده و فقط رو اون کار تمرکز کنه به درس ارشد نخونده ها هیچی فکر نکنه
و لذت کاملو ببر و با روحیه بهتر بیاد سر وقت درس و مشقشششش:smile:
بچه ها خوددمم اوضاعم همینه نخونده زیاد دارم نگرانی هم .....( تو ترم 5 که خیلی درسو کار بود و منم خستههههه موقع امتحانات با اون زمان کم برای یه امتحان سخت من خیلی شیک رفتم یه کتابیو که دوست داشتم
وخوندم اصلا به امتحان پس فردا فکر نکردم به جاش روز بعد با یه حال خوب درسمو خوندم یه استراحت کوتاه ولی تاثیر گذار)

من فک میکنم بیشتر از اونی که ما از خوندن خسته بشیم از فکر و استرس خسته میشیم تا حدی روحیمون میاد پایین (من اینطوریم)
خیلی گفتم!!!! لپ کلام بیاین شروع کنیم با یه فیلم کتاب تفریح کوتاه ....حالمونو خوب کنیم اگه درس نمیخونیم از وقت ازادمون استفاده
کنیم وقتی میخونیم تمرکز کامل روی درسمون داشته باشیم
کسی از بچه ها که شرایطش بهتر و با برنامه خوب پیش میره بیاد بگه ما حس رقابتیمون دوباره راه بیفته بیفتیم رو غلطککککک(گوشمونم اروم بپیچونه):D
ارزوی موفقیت برای همتوووووون:smile:

وضعیت
موضوع بسته شده است.