⑤⑨ مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 95

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی این طرفا پیداش نیست...این روزای آخر انگار همگی سخت مشغول درس خوندنن..:)
یعنی همه قراره پنج شنبه و جمعه بترکونن...:)

qasedak_20

عضو جدید
من پیدامه ! :w29: نمیتونم خودمو آروم کنم

منم پیدامه !!
هی اینجا سر میزنم ببینم حرفی چیزی سخنی نکته ای :)
در جدال با شکیات کنکورم !!! انقد و خودم کار کردم شک دارها رو نزنم ، الان دیگه از سی تا سوال ده تا فقط میزنم !!!! از اونور بوم افتادم !!! درصد زبان بدون زدن شک دارا بیست و هشت و با زدن شک دارا پنجاه !!!!
قابل مقایسه س ؟؟؟!!!
هیچی دیگه تصمیم گرفتم تو کنکور شک دارارو بزنم :|||

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز

خیلی استرس دارم! همش میگم چی میشد تنبلی نمیکردم اینقد! :(
به گذشته فکر نکن هممون تنبلی کردیم با این فکرا فرصت این چند روز رو هم از دست میدی به جاش انرژی مثبت بده به خودت.یه بخش زیادی از کنکور شانسه،با فکرای خوب شانس خودتو زیاد کن دوستم

honeybee1370

کاربر بیش فعال
منم پیدامه !!
هی اینجا سر میزنم ببینم حرفی چیزی سخنی نکته ای :)
در جدال با شکیات کنکورم !!! انقد و خودم کار کردم شک دارها رو نزنم ، الان دیگه از سی تا سوال ده تا فقط میزنم !!!! از اونور بوم افتادم !!! درصد زبان بدون زدن شک دارا بیست و هشت و با زدن شک دارا پنجاه !!!!
قابل مقایسه س ؟؟؟!!!
هیچی دیگه تصمیم گرفتم تو کنکور شک دارارو بزنم :|||

بستگی به درسش داره اگه یه درسیو شک داراشو درست میزنی، بزن ولی اگه قراره خرابش کنه نزن!

به گذشته فکر نکن هممون تنبلی کردیم با این فکرا فرصت این چند روز رو هم از دست میدی به جاش انرژی مثبت بده به خودت.یه بخش زیادی از کنکور شانسه،با فکرای خوب شانس خودتو زیاد کن دوستم

مرسی سپیده جون! امیدوارم هممون بهترینمون باشیم سر جلسه. من فن شناسی و فن آوری نوین رو باید یه دور دیگه بخونم. نانو رو نخوندم، به نظرت ارزششو داره که بخونمش؟

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز

بستگی به درسش داره اگه یه درسیو شک داراشو درست میزنی، بزن ولی اگه قراره خرابش کنه نزن!

مرسی سپیده جون! امیدوارم هممون بهترینمون باشیم سر جلسه. من فن شناسی و فن آوری نوین رو باید یه دور دیگه بخونم. نانو رو نخوندم، به نظرت ارزششو داره که بخونمش؟
دقیقا منم هنوز نانو رو نخوندم،گذاشتمش واسه روز آخر اگه وقت شد بخونم
ارزش که داره حتی یه سؤال هم میتونه کلی رتبه رو جا به جا کنه،معمولا هم یه سؤال ازش میاد
بچه ها پیشنهاد کردن اوایل جزوه رو بخونیم با مفاهیم کلی آشنا بشیم بعد فقط شکلاشو بخونیم

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز

من بعد از کلی فکر به یه نتیجه ای در مورد سوالای شک دار رسیدم
اول اونایی که مطمئنید رو بزنید بعد اگر دیدید جواباتون از نصف سؤالا کمتره به هیچ وجه شک دارها رو نزنید چون خطرناکه ممکنه درصدتون خیلی کم بشه
ولی اگه حدود ۷۰-۸۰ ٪ سوالا رو جواب دادید شک دارها رو بزنید چون درصدتون خوبه با یکی دوتا غلط خیلی پایین نمیاد
البته تأکید کنم منظورم از شک دار فقط سؤالاییه که بین ۲ تا گزینه مردد هستین

qasedak_20

عضو جدید
دوستان میشه جواب این دو تا تستو بذارید ؟
سوال ۷۲ کنکور ۹۱
سوال ۸۸ کنکور ۹۲
پاسخنامه راهیان ارشد و اکادمی رو دارم
اگه پاسخنامه دیگه ای دارید بگید ممنون میشم
تو این دو تا که جوابا مختلفه !!!

ali_ke990

عضو جدید
سوال ۷۲ کنکور ۹۱
سوال ۸۸ کنکور ۹۲

72 کنکور 91 میشه rfp
دو نمونه از اسناد و مدارک داریم، RFP واسه درخواست طرح پیشنهادی، RFQ واسه درخواست اعلام بها یا استعلام از تامین کننده ها
سوال 88 هم سوال مبهمیه، اما جواب سیمان پرتلند پوزولانی منطقی تره

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام:gol:...بچه ها من شماره سریال ثبت نامم و گم کردم، بقیه مدارک و دارم. شماره سریال مهمه؟ می خوام درخواست بدم به سنجش اما درخواست یا عمومیه یا شماره پرونده و کد پیگیری (که این دوتا رو دارم)، به نظرتون چیکار کنم؟

ali_ke990

عضو جدید
سلام:gol:...بچه ها من شماره سریال ثبت نامم و گم کردم، بقیه مدارک و دارم. شماره سریال مهمه؟ می خوام درخواست بدم به سنجش اما درخواست یا عمومیه یا شماره پرونده و کد پیگیری (که این دوتا رو دارم)، به نظرتون چیکار کنم؟

همین دوتا کافیه دیگه، شماره پرونده و کد ملی واسه گرفتن کارت کفایت میکنه

honeybee1370

کاربر بیش فعال
من فکر نکنم سریال مهم باشه! همیشه سالای پیش با کد رهگیری و شماره پرونده یا با کد ملی و شماره پرونده میشد که کارنامه و ... دید!

qasedak_20

عضو جدید
72 کنکور 91 میشه rfp
دو نمونه از اسناد و مدارک داریم، RFP واسه درخواست طرح پیشنهادی، RFQ واسه درخواست اعلام بها یا استعلام از تامین کننده ها
سوال 88 هم سوال مبهمیه، اما جواب سیمان پرتلند پوزولانی منطقی تره

نههههه منظورم کنکور معماریه
هردو تا سوال تاریخن !!!

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
همین دوتا کافیه دیگه، شماره پرونده و کد ملی واسه گرفتن کارت کفایت میکنه

من فکر نکنم سریال مهم باشه! همیشه سالای پیش با کد رهگیری و شماره پرونده یا با کد ملی و شماره پرونده میشد که کارنامه و ... دید!
بچه ها ازتون ممنونم:gol:. برا کارت ورود به جلسه و کارنامه لازم نیس ولی محض احتیاط درخواست دادم فوری فرستادن برام.
نههههه منظورم کنکور معماریه
هردو تا سوال تاریخن !!!

سوال ۷۲ کنکور ۹۱
سوال ۸۸ کنکور ۹۲
سوال 72 کنکور 91......شمس العماره (گزینه 2).....در دوره قاجار معماری کاخ سازی و ساختمان مسکونی آمیزه ای از عوامل معماری ایرانی و اروپایی بوده است.
سوال بعدی رو متاسفانه اطلاعی ندارم ولی تو پاسخنامه ای که من دارم به فرمانفرمایان اشاره کرده!:w19:

atp2

عضو جدید
با سلام : ) بچه هااااااااااااااااااااااااااااااااا من استرس دارررررررررررررررررم به هیشکی هم نمیدم
خوشبحال هنرو ساختیا فردا میدن کنکورشون راحت میشن :( البته فک کنم اکثرا هردوتا رو امتحان میدن : )
بچه هاااااااااااااااااااا موفق باشیممممممممممم همه

persian_sphinx

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
با سلام : ) بچه هااااااااااااااااااااااااااااااااا من استرس دارررررررررررررررررم به هیشکی هم نمیدم
خوشبحال هنرو ساختیا فردا میدن کنکورشون راحت میشن :( البته فک کنم اکثرا هردوتا رو امتحان میدن : )
بچه هاااااااااااااااااااا موفق باشیممممممممممم همه

سلام خانم مهندس انشالله که حتما به نتیجه دلخواه تون با تلاشی که کردین میرسین و همه میرسیم به امید خدا , الان بهتره به حس خوب دیدن نتیجه خوب و اتفاقات بعدش فکر کنیم

وضعیت
موضوع بسته شده است.